>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

8. Kolejka Bundesligi (19-21.10.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
8. kolejka

Kursy od: Fortuna

Dni Niko Kovaca w Bayernie policzone?. Wszystko na to wskazuje, że tak, a Bayern jeśli nie poprawi swojej gry to Kovac będzie tym pierwszym który wyleci. Kto wtedy miałby trenować Bawarczyków?
Świetnie spisuje się Borussia, a raczej ma świetne come-back. Do zespołu bardzo dobrze wprowadził Paco, który ładuje gol za golem. Ciekaw jestem jak przerwa wpłynie na poniektóre drużyny.
Zapraszam zatem do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
O 133

oszo

Użytkownik
Wolfsburg - Bayern bts 1,8 bet365
Wilki zaczęły sezon świetnie a potem wrócił
Koszmar remisów , w których maja całka niezła serie . Jednak moja uwagę przykuł
Fakt , ze gdy spojrzymy na mecze
Domowe To włącznie z zeszłym sezonem mamy
Ciąg 11 meczy z btsem. Dość mocno . Po drugiej stronie Bayern i presja nałożona na Kovaca, myśle ze ten typ to takie spokojne podjęcie ryzyka w tym
Meczu .
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
NIEMCY: Bundesliga - Kolejka 8
Augsburg - RB Lipsk
20.10.2018 15:30
liczba goli
Typ: +2.5
Kurs: 1.63
fortuna
W tej kolejce zwróciłem uwagę na mecz pomiędzy Augsburgiem i Lipskiem. Goście którzy aktualnie są wiceliderem Bundesligi stawiani są w tym spotkaniu w roli minimalnego faworyta. W sumie nic w tym dziwnego cztery ostatnie mecze to cztery zwycięstwa a bilans bramek 13-2 musi robić wrażenie. Werner, Poulsen i spółka będą musieli pokazać w najbliższą sobotę że ostatnie wyniki to nie jest dzieło przypadku a znak że Lipsk znajduje się na bardzo dobrych torach. Gospodarze ekipa z Augsburga która w ostatniej kolejce pechowo przegrała spotkanie wyjazdowe z Borussią Dortmund 4-3 prowadząc dwukrotnie. Proponuję typ na grę over-owo gdyż pięć ostatnich meczów z udziałem Augsburga to suma 24 bramek co daje średnią aż 4,8 gola na spotkanie. Jeśli chodzi o RB Lipsk w pięciu ostatnich pojedynkach z ich udziałem padło 17 bramek co daje średnio 3,4 gola na mecz. Ogólnie po drużynie z Dortmundu są to obie ekipy z najwyższymi współczynnikami średnich bramek na mecz więc myślę że warto zagrać tego beta.
 
M 58

maxero

Użytkownik
Eint.Frankfurt - Dusseldorf 1 kurs: 1.7

Krótkie uzasadnienie: Frankfurt ostatnio wskoczył z formą, na szczególną uwagę zasługuje grad goli u siebie w lidze Europy z Lazio. Dusseldorf ostatnie trzy mecze przegrał w tym ze skapcaniałym Schalke (dla mnie niespodzianka).
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Stuttgart - Dortmund
Typ: Dortmund i Alcacer strzeli (wystąpi od początku)
Kurs: 3,15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie! 8 kolejka pierwszej niemieckiej. Lider jedzie do ostatniej przed tą kolejką drużyny. Wynik wydaje się sprawą zamkniętą. Skupmy się na Paco Alcacerze. Dwa ostatnie sezony w Barcelonie, ale niezmiernie rzadko łapał się do gry. We wrześniu zadebiutował w drużynie Borussii. Trener Favre wpuścił go w 67 minucie meczu z Eintrachtem i bramka! Następnie ani minuty z Norymbergą. Wchodzi w 63 w Leverkusen, gdy jego zespół przegrywa 2:0 i odmienia losy meczu, strzelając 2 bramki (Borussia wygrywa 4:2). W meczu z Augsburgiem wchodzi w 59 minucie i hattrick!!! W sumie 81 minut na boisku i 6 bramek! Ta genialna forma zaowocowała powołaniem po dwuletniej przerwie do reprezentacji z czego skwapliwie skorzystał. 2 bramki z Walią i jedna z Anglią. Do wczoraj lider klasyfikacji strzelców, wyprzedzony przez Lukę Jovicia (patrz mój post z wczoraj z typów dnia;)). Zagrał jeszcze w LM z Monako, zdobywając jednego gola. Jestem przekonany, że typ baaardzo prawdopodobny, o ile Paco wyjdzie w podstawowym składzie. Liczę na to i polecam, ale buta nie zjem ;)
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
25 minut i po meczu. Szkoda.ze zdjął Paco✅✅✅
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dziś pod lupę biorę wyjątkowo 3 mecze ????
Augsburg - RB Leipzig. Goście w gazie więc mecz zapowiada się ciekawie ale ja oczywiście skupiam swoją uwagę na rzutach rożnych. Gospodarze średnio na 7 spotkań ligowych wykonali 5,7 rzutów rożnych natomiast Goście średnio 5,1. Liczę na to, że Goście wezmą się do roboty i będą atakować a wtedy pojawi się szansa na więcej rożnych i moja linia 9,5 zostanie przekroczona ????
VfB Stuttgart - Borussia Dortmund. Goście na pewno nie będą chcieli oddać fotela lidera szczególnie gdy przed nimi mecz z drużyną z końca tabeli, która wygrała tylko jedno spotkanie. Ale skupmy się na rzutach rożnych. Gospodarze w tym sezonie nie najlepiej sobie radzą i w rzutach rożnych też to widać na 7 spotkań średnio wykonali tylko 4 a Goście średnio 5,7. Przyglądając się ostatnim dwóm bezpośrednim spotkaniom tych drużyn widzimy, że w jednym meczu linia 9.5 została przekroczona a w drugim zabrakło 1 rożnego. Liczę na to, że Borussia ugra ok 6-8 rożnych a resztę dorzuci Stuttgart.
VfL Wolfsburg - Bayern Monachium. Bayern musi w końcu się odpalić po 3 spotkaniach bez zwycięstwa więc będą dziś moi zdaniem nastawieni bardzo bardzo offensywnie. Ale oczywiście ja pod lupę biorę rożne ????
Gospodarze mimo słabszej gry w rożnych dają sobie radę na 7 spotkań ich średnia wykonywania to 6,5 natomiast Goście to maszynka do rzutów rożnych średnio na spotkanie wykonują ich 8,4. Przyglądając się ostatnim dwóm spotkaniom bezpośrednim tych drużyn widzimy, że linia 9,5 była jaki w jednym i w drugim meczu przekroczona. Więc liczę, że tym razem też tak będzie.
Podsumowując moje propozycje:
1. Augsburg - RB Leipzig
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.65 ⛔
Typ poboczny: RB Leipzig + 4,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.71 ⛔
2. VfB Stuttgart - Borussia Dortmund
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.91 ✅
Typ poboczny: Borussia Dortmund + 5,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.18 ⛔
3. VfL Wolfsburg - Bayern Monachium
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.86 ✅
Typ poboczny: Bayern Monachium + 6,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.89 ✅
Powodzenia !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Spotkanie: Augsburg - RB Lipsk
Typ: over 2,5
Kurs: 1.56
Bukmacher: Unibet
Liczę na grad bramek w tym meczu już nawet nie chodzi o to że w ostatnich dwóch spotkaniach Augsburga padało dużo bramek ale o styl gry jaki prezentuje Augsburg gdy w ataku jest duet Gregoritsch - Finnbogason. W zeszłym sezonie ta para napastników była uznana za jeden z najlepszych duetów w Bundeslidze. Pierwszy strzelił 13 bramek drugi zaś 12 ale niestety ominęło go chyba z 10 spotkań z powodu kontuzji. Początek sezonu również Finnbogason musiał opuścić ale jak już wrócił to widać co się dzieje. Ogromną rolę w ofensywie odgrywa również Philip Max. Gdzieś fajny artykuł przeczytałem że Augsburg to takie wredne skurczybyki, które zawsze próbują się do ciebie dorwać.
RB Lipsk zdaje się w końcu złapało właściwa formę taką jaką by sobie życzył Ralf Ranginck, który wymagał od piłkarzy, by grali na wskroś ofensywnie, agresywnym pressingiem, szybko odbierali piłkę rywalom. Przed przerwa reprezentacyjną zaczęło to bardzo dobrze wyglądać i jeśli będą tak samo chcieli grać przeciwko Augsburgowi a ten nie będzie stał z tyłu i czekał na swoje okazje lecz tez rzuci się na bramkę rywali to mamy piękne widowisko
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dziś pod lupę biorę tylko jedno zdarzenie. Borussia Mönchengladbach - Mainz 05. Jak zwykle przyglądam się na rzuty rożne ale dziś moja uwaga skupia się tylko na Gościach co prawda nie wykonują bardzo dużo rożnych bo średnio na 7 ostatnich spotkań 4,4. Jednak uważam, że spotkanie nie będzie jednostronne i Mainz będzie atakował ale też będzie się skutecznie bronił bo zauważcie, że jest to drużyna która traci najmniej bramek w lidze. Mówiąc krótko dla mnie dziś do rozważenia jest linia 4,5 rożnych dla Mainz i mam nadzieję że to się uda ????
Borussia Mönchengladbach - Mainz 05
Typ: Mainz 05 + 4,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.40 ✅
Typ poboczny: + 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.86 ⛔
Powodzenia !!!
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Hertha - Freiburg
typ: X2
kurs: 1.92 ✅

Analiza: typ statystyczny na przerwanie serii. Hertha już wygrała 3 spotkania na własnym stadionie. Czas na remis lub porażkę. Goście już wygrali w Berlinie 2x więc liczę, na to, że kolejny raz tam coś ugrają.
M&#39;gladbach - Mainz
typ: X2
kurs: 2.29 ⛔

Analiza: typ statystyczny na przerwanie serii. M&#39;gladbach już wygrała 3 spotkania na własnym stadionie. Czas na remis lub porażkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom