>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8 kolejka Ekstraklasy 01.10 - 03.10.2010

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP


Piątek
01/10/2010
Polonia Bytom - Widzew Łódź
2.60 3.00 2.60
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
1.40 4.00 7.50

Sobota 02/10/2010

Arka Gdynia - Polonia Warszawa
2.60 3.10 2.55
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków
2.00 3.20 3.50
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
2.65 3.10 2.50
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
1.70 3.30 4.75
Niedziela 03/10/2010
GKS Bełchatów - Lech Poznań
2.60 3.00 2.60
Ruch Chorzów - Korona Kielce
2.50 3.10 2.65
kursy - Sportingbet
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Jak dla mnie warto postawic X w meczu Gornika Zabrze z Jaga.
Sa to dwie wyrownane druzyny i jak na razie dwie rewelacje naszej ekstraklasy.
Wydaje mi sie ze zadna z druzyn nie jest znacznie lepsza od drugiej, wiec postawie na remis.
Drugi mecz ktory mnie ciekawi to spotkanie Ruchu z Korona.
KOrona jest w bardzo dobrej formie, wiec wydaje sie ze powinni wygrac, ale w mojej ocenie w tym meczu rowniez padnie remis.
Ruchu nie mozna lekcewazyc, ktory spisuje sie calkiem niezle a w dodatku graja u siebie.
Z drugiej strony mozna rowniez zagrac ze Niedzielan strzeli.
Górnik-Jaga : X
Ruch-Korona : X
 
horus 129

horus

Użytkownik
Jak dla mnie warto postawic X w meczu Gornika Zabrze z Jaga.
Sa to dwie wyrownane druzyny i jak na razie dwie rewelacje naszej ekstraklasy.
Wydaje mi sie ze zadna z druzyn nie jest znacznie lepsza od drugiej, wiec postawie na remis.
Drugi mecz ktory mnie ciekawi to spotkanie Ruchu z Korona.
KOrona jest w bardzo dobrej formie, wiec wydaje sie ze powinni wygrac, ale w mojej ocenie w tym meczu rowniez padnie remis.
Ruchu nie mozna lekcewazyc, ktory spisuje sie calkiem niezle a w dodatku graja u siebie.
Z drugiej strony mozna rowniez zagrac ze Niedzielan strzeli.
Górnik-Jaga : X
Ruch-Korona : X
Kompletnie się z Tobą nie zgodzę. Dwie wyrównane drużyny? Górnik był na fali po awansie jak to bywa z beniaminkami, jednak radość powoli już mija i Górnik powinien wrócić do dolnej części tabeli, bo skład i potencjał w tym sezonie ma właśnie na te rejony. Już z Lechią pokazali, że z formą u nich jest różnie. W ciągu 7 kolejek doznali 3 porażek i wysoką lokatę zawdzięczają słabej dyspozycji innych klubów. Ja w tym spotkaniu widzę over i zwycięstwo Jagi. Ekipa z Białegostoku jest zdecydowanie silniejsza kadrowo i udokumentuje swoją wyższość na murawie.
Tak jestem kibicem Jagi. ????
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Kompletnie się z Tobą nie zgodzę. Dwie wyrównane drużyny? Górnik był na fali po awansie jak to bywa z beniaminkami, jednak radość powoli już mija i Górnik powinien wrócić do dolnej części tabeli, bo skład i potencjał w tym sezonie ma właśnie na te rejony. Już z Lechią pokazali, że z formą u nich jest różnie. W ciągu 7 kolejek doznali 3 porażek i wysoką lokatę zawdzięczają słabej dyspozycji innych klubów. Ja w tym spotkaniu widzę over i zwycięstwo Jagi. Ekipa z Białegostoku jest zdecydowanie silniejsza kadrowo i udokumentuje swoją wyższość na murawie.

Tak jestem kibicem Jagi. ????
Jaga swoją pozycję też w dużej mierze zawdzięcza panującemu marazmowi
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Dla mnie ciekawy kurs na Cracovię, śmiało można grać z podpórka.
Generalnie kolejka wydaje się być bardzo wyrównana i ciężka do wytypowania. Na pewno zagram na Koronę, ale jako że jestem z Kielc nie jestem do końca obiektywny, więc nie polecam.
Wisła-Śląsk-bardzo cięzki mecz dla Wisły, mimo porażek Śląsk naprawdę solidnie się prezentuje i nie zdziwię się jak złapią remis w Krakowie.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Kompletnie się z Tobą nie zgodzę. Dwie wyrównane drużyny? Górnik był na fali po awansie jak to bywa z beniaminkami, jednak radość powoli już mija i Górnik powinien wrócić do dolnej części tabeli, bo skład i potencjał w tym sezonie ma właśnie na te rejony. Już z Lechią pokazali, że z formą u nich jest różnie. W ciągu 7 kolejek doznali 3 porażek i wysoką lokatę zawdzięczają słabej dyspozycji innych klubów. Ja w tym spotkaniu widzę over i zwycięstwo Jagi. Ekipa z Białegostoku jest zdecydowanie silniejsza kadrowo i udokumentuje swoją wyższość na murawie.
Tak jestem kibicem Jagi. ????
Owszem Jaga jest lepsza druzyna ale na wyjazdach graja na gorszym poziomie i to zadna tajemnica nie jest. Gornik na pewno jak kazda inna druzyna zmobilizuje sie na lidera a z koleji Probierz jak byl w &#39;Szybkiej Pilce&#39; to mowil ze bardzo sie trudno gra z pozycji lidera i uwazam ze w tym aspekcie Jaga nie ma doswiadczenia. Remis w zasiegu Gornika na pewno, nawet uwazam ze moze w tym meczu pasc kazdy wynik wiec dla mnie no bet.
Dla mnie ciekawy kurs na Cracovię, śmiało można grać z podpórka.
Generalnie kolejka wydaje się być bardzo wyrównana i ciężka do wytypowania. Na pewno zagram na Koronę, ale jako że jestem z Kielc nie jestem do końca obiektywny, więc nie polecam.
Wisła-Śląsk-bardzo cięzki mecz dla Wisły, mimo porażek Śląsk naprawdę solidnie się prezentuje i nie zdziwię się jak złapią remis w Krakowie.
Spokojnie na Cracovie? Z poczatku sezonu grali niezle pomimo wynikow a dwa ostatnie mecze bardzo slabe. I nie przekonuje mnie pierwsze zwyciestwo bo sedziowie im dali dwie bramki a tak po za tym moze ze dwie sytuacje sobie stworzyli. Ogolnie mecz byl slaby.

Ruch to druzyna wlasnego boiska ale maja chyba znowu klopoty z napadziorami, tego meczu tez raczej nie rusze.
Wisla - Slask
No wiem ze bede tendencyjny ale gram over2,5 i uwazam ze to lepszy bet niz stawianie na Biala Gwiazde.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Wisla - Slask
No wiem ze bede tendencyjny ale gram over2,5 i uwazam ze to lepszy bet niz stawianie na Biala Gwiazde.
Bardziej asekuracyjnie over 1.5 po 1.31 też do dubelka wygląda smakowicie.
Do tego polecam Widzew dnb i Koronę dnb.
 
horus 129

horus

Użytkownik
Owszem Jaga jest lepsza druzyna ale na wyjazdach graja na gorszym poziomie i to zadna tajemnica nie jest. Gornik na pewno jak kazda inna druzyna zmobilizuje sie na lidera a z koleji Probierz jak byl w &#39;Szybkiej Pilce&#39; to mowil ze bardzo sie trudno gra z pozycji lidera i uwazam ze w tym aspekcie Jaga nie ma doswiadczenia. Remis w zasiegu Gornika na pewno, nawet uwazam ze moze w tym meczu pasc kazdy wynik wiec dla mnie no bet.
Tak, to prawda, ale mi się wydaje, że Górnik dla Jagi jest dobrym przeciwnikiem. Raczej nie są drużyną kurczowo trzymającą się własnej bramki, sporo goli strzelają i tracą, wprawdzie u siebie mają bilans bramkowy 2:2 po 3 meczach, ale ja spodziewam się w miarę otwartego spotkania. A jeżeli gospodarze pójdą na tą wymianę ciosów, to w moim odczuciu polegną.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Zapowiada się bardzo wyrównana kolejka w której ciężko będzie wytypować poprawnie rozstrzygnięcia. Ze swojej strony odradzam granie na Wisłę. Moim zdaniem kurs 1.40 jest zdecydowanie za niski. Biała Gwiazda nie prezentuje tego czego oczekują kibice oraz zarząd. Holender będzie potrzebował czasu by zawodnicy załapali jego styl i zaczęli grać tak jak on sobie tego życzy. Natomiast w Śląsku zmiana trenera. Zwykle takie zmiany wpływają pozytywnie na piłkarzy. Poza tym Śląsk dysponuje dobrymi zawodnikami. Przed sezonem można było oczekiwać, że będą walczyć w górnej części tabeli. Możliwe, że teraz Orest Lenczyk będzie potrafił wykorzystać potencjał zawodników.
Jak dla mnie to spotkanie jest no bet. Ewentualnie można poszukać niespodzianki grając x2 po atrakcyjnym kursie. Z innych typów to warto zastanowić się nad overem.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Kompletnie się z Tobą nie zgodzę. Dwie wyrównane drużyny? Górnik był na fali po awansie jak to bywa z beniaminkami, jednak radość powoli już mija i Górnik powinien wrócić do dolnej części tabeli, bo skład i potencjał w tym sezonie ma właśnie na te rejony. Już z Lechią pokazali, że z formą u nich jest różnie. W ciągu 7 kolejek doznali 3 porażek i wysoką lokatę zawdzięczają słabej dyspozycji innych klubów. Ja w tym spotkaniu widzę over i zwycięstwo Jagi. Ekipa z Białegostoku jest zdecydowanie silniejsza kadrowo i udokumentuje swoją wyższość na murawie.
Tak jestem kibicem Jagi. ????
Moze i faktycznie Jaga ma lepsza kadre, ale w tej kolejce graja na wyjezdzie, a to juz im tak dobrze nie wychodzi.
W Zabrzu mimo wszystko gra sie ciezko, Gornik jest na ciekawej lokacie i pewnie chca ja utrzymac. W dodatku doping kibicow tez im pomoze.
Moim zdaniem remis jest w zasiegu Zabrzan.
A co do Jagi to tez nie gra juz tak jak w meczach z Lechem czy Wisla.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Duże value w kursie na over 2.5 w meczu Legia-Lechia. Stołeczna drużyna obecnie prezentuje fatalną grę obronną, a dodatkowo bramkarz Antolovic gra jak paralita. Wypadł z gry Choto który dodaje obronie sporo spokoju. Lechia w ostatnim meczu trochę postrzelała, na pewno mają chrapkę na sprawienie niespodzianki w WWA, myślę, że drużyna ze Stolicy niesiona jeszcze wynikiem sprzed tygodnia poradzi sobie z Gdańszczanami lecz over 2.5 to jednak o wiele ciekawsza forma, zwłaszcza po takim kursie.
Pzdr.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Trudno kolejka do typowania, bo znowu każdy może wygrać z każdym...
Zagłębie - Cracovia
Wielokrotnie już powtarzałem, że lubinianie po stracie Micanskiego nic nie grają i utrzymanie się będzie sukcesem. Nie znaleziono następcy dla zawodnika, który odpowiadał za dobre wyniki z końcówki zeszłego sezonu, który w klasyfikacji najlepszych strzelców zajął drugie miejsce. Wygrana z Legią to trochę wyraz &quot;farta&quot; (choć przyznam szczerze, że meczu nie oglądałem). W Cracovii jest nieco inaczej. Ten zespół jest w fazie przebudowy. Może i z Ulatowskiego dupa nie trener, ale patrząc na grę np. Ntibazonkizy, to ręce same składają się do oklasków. Najważniejsze dla nich jest teraz ogarnięcie defensywy, bo w ofensywie wygląda to całkiem przyzwoicie. Jak dla mnie w tym spotkaniu x2 do wzięcia.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Zagłębie - Cracovia
W Cracovii jest nieco inaczej. Ten zespół jest w fazie przebudowy. Może i z Ulatowskiego dupa nie trener, ale patrząc na grę np. Ntibazonkizy, to ręce same składają się do oklasków. Najważniejsze dla nich jest teraz ogarnięcie defensywy, bo w ofensywie wygląda to całkiem przyzwoicie. Jak dla mnie w tym spotkaniu x2 do wzięcia.
Cracovia zawsze była ekipą własnego boiska i boje się, że ta passa szybko sie nie skończy. Póki co brakuje lidera na murawie, a nikt nie chce wziąć na siebie tego ciężaru. Nie ma kolektywu, a w obronie co mecz to inne ustawienie. jak oni mają sie zgrac ze soba :;/:
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

Analiza
Bukamacherzy jednoznacznie wycenili szanse obu zespołów.
Według mnie zbyt przeszacowali wartość Wisły i niedoceniają Sląsk.
Wisła gra średnio. Niepewna gra obrony , ta formacja została w zasadzie budowana od nowa po wyprzedarzy 3 czołowych zawodników ( Głowacki, Marcelo, Diaz) bez wcześniejszego znalezienia i wprowadzenia zmienników.
Do tego nierówna forma bramkarzy, kto by nie stał na bramce to nie można o nim powiedziec : solidna firma.
W ofensywie też brak zgrania, potencjalnie największa gwiazda Żurawski nie bierze na siebie ciężaru gry.

Naprzeciwko stanie Śląsk. Drużyna , która ma dużo większe możliwości niż pokazuje to tabela ligowa i ostatnie wyniki.
Szczególnie w formacji ofensywnej: Z Milą w środku, błyskotliwymi ,grającymi bez kompleksów skrzydłami oraz wybuchową , choć nierówną parą napastników.
Drużyna jest w kryzysie, nastąpiła zmiana na ławce trenerskiej.Za Tarasiewicza - Orest Lenczyk.
lenczyk to stary trener, który zna polską ligę jak mało kto, który nie zdobył trofeów od dawna ale dlatego, że przez ostatnie lata prowadził druzyny o niskim potencjale piłkarskim, mimo to, z tymi drużynami osiągał bardzo dobre wyniki.

Trenerem Wisły jest holender Robert Maaskant . Holender jak dotąd w lidze holenderskiej nie wyróżnił się, przyszedł niedawno pracowac do ligii polskiej i próbuje nauczyć wiślaków jak najdłuższego utrzymywania się przy piłce, gry pozycyjnej.

Jestem w stanie przewidzieć grę Wisły. Czyli bez fajerwerków , częściej mniej udane niż bardziej akcje, próby porządkowania, kreowania gry. Jest to zespół z &quot;dobrymi&quot; nazwiskami ale brak jest chemii w ekipie.

Niewiadomą jest gra Slaska pod nowym trenerem. Lenczyk nie będzie prowadził otwartej gry, wie czego oczekiwac na Maskancie. Podejrzewam, że po prostu każe cofnąć się Wrocławianom i grać z kontry.
Trzeba mieć na uwadze handicap swojego nowootwartego stadionu.


Podsumowanie
Na dzien dzisiejszy Wisła jest oczywiście lepszym zespołem ale w/g mnie tylko trochę lepszym.
Widzę możliwość niespodzianki w tym meczu, bukmacherzy niedoceniają Śląsk, który &quot;ma czym kąsać&quot; , tym bardziej grając przeciwko dzisiejszej Wiśle.


Dlatego gram:

Śląsk strzeli bramkę: Ekspekt 1.9, stawka 6/10
Śląsk wygra . Betclick 8.5, stawka 1/10
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
PB - Widzew.

My radzimy sobie coraz lepiej w lidze, nie przegraliśmy meczu we wrześniu.To po kłosie zmiany bramkarza [ Gąsiński zastapił Juszczyka ], dojściu Kobylika i Ujka.Cała trójka wniosła większość jakość do zespołu i dlatego gromadzimy punkty.
Gramy z beniaminkiem, ale również bardzo dobrą drużyną, która na pewno nie będzie walczyć o utrzymanie bo aspiracje jak i potencjał drużyny jest znacznie większy.
Co do samego spotkania to niestety u Nas zabraknie Ujka, który wypadł na trzy tygodnie.Trudno powiedzieć kto go zastąpi bo jest kilka wariantów - Bykowski z Wojsykiem bądź Matawu z Wojsykiem gdzie wtedy Barcik wskakuje na prawą pomoc.Na pewno Nasza ofensywa na tym traci i jeśli zagra Wojsyk to będzie ciężko o zdobywanie goli [ Ekstraklasa to za wysoko na razie ].W defensywie raczej zabraknie znów Hricko co też nie jest dobrą wiadomością bo raczej zagra Chomiuk, który w Warszawie był objeżdżany przez Gancarczyka.
Także jakieś problemy po Naszej stronie są, ale pocieszać się można tym, że Szatałow ma duży wybór spośród rezerwowych i liczę, że nie zawodnik zastępujący Nasze najlepsze ogniwa nie obniży znacznie jakości.

Jeśli o Widzew to trudno jest mi coś powiedzieć [ jeden mecz w sezonie Łodzian widziałem ], ale na pewno Sernas to będzie główna postać, na którą trzeba będzie zwrócić główną uwagę.

Kompletnie nie czuję co się może stać w meczu i każdy wynik jest możliwy, spotkają się dwie drużyny o podobnym potencjale także wytypowanie rezultatu jest co najmniej trudne.

Dla mnie :

No bet
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Analiza Mirka Szymkowiaka, Ambasadora Ladbrokes
Górnik Zabrze – Jagiellonia
Patrząc na dotychczasowe wynika Górnika na własnym stadionie w meczu z liderem nie stoi on na straconej pozycji, nawet mimo bardzo słabego meczu w Gdańsku. Zazwyczaj po tak dotkliwej porażce przychodzi mecz na rehabilitację przed własnymi kibicami.
Piłkarze trenera Probierza z kolei, ostatnie dwa mecze nie prezentowali się tak dobrze, jak na początku rundy i może to być początek delikatnego kryzysu.
Atut własnego boiska przyczyni się do zdobycia przez Górnik minimum jednego punktu.
Typ X
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk
Kolejnym spotkaniem w którym przewiduje podział punktów jest mecz w Warszawie pomiędzy Legią a Lechią Gdańsk.
Po ostatnim „wybieganym zwycięstwie” nad Lechem, nie zmieniam zdania co do aktualnej dyspozycji drużyny z Łazienkowskiej. W ich grze w dalszym ciągu brakuje polotu i pomysłu na rozegranie akcji ofensywnych.
Lechia Gdańsk z kolei po ostatnich transferach, prezentuje się bardzo dobrze, a ich gra zaczyna się coraz bardziej zazębiać, co widać w wielu stwarzanych sytuacjach bramkowych.
Typ X
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
W Typach Dnia to Mirek z takimi &#39;analizami&#39; by nie poszalal ????
Jacekk nastepny, co Ty w tej Cracovi widzisz obecnie. Owszem grali fajnie w ataku ale paradoksalnie to bylo na poczatku sezonu gdy wszystko przegrywali. Do tego nikt u nich nie ukrywa ze ich magiczny plan na utrzymanie to &#39;grac super u siebie a na wyjazdach jakos to bedzie&#39; bo okazalo sie ze Cabaja jednak te jupitery nie oslepiaja ( ???? ). A Zaglebie zagralo przyzwoicie z silna Jaga, na poczatku defensywnie ale gdy juz stracili bramki to potrafili w 10 przyciskac Jage dlugimi fragmentami, w koncowce meczu to oni tam nacierali.

@down
Krysiu nie chce mi sie z Toba dyskutowac
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Duże value w kursie na over 2.5 w meczu Legia-Lechia. Stołeczna drużyna obecnie prezentuje fatalną grę obronną, a dodatkowo bramkarz Antolovic gra jak paralita. Wypadł z gry Choto który dodaje obronie sporo spokoju. Lechia w ostatnim meczu trochę postrzelała, na pewno mają chrapkę na sprawienie niespodzianki w WWA, myślę, że drużyna ze Stolicy niesiona jeszcze wynikiem sprzed tygodnia poradzi sobie z Gdańszczanami lecz over 2.5 to jednak o wiele ciekawsza forma, zwłaszcza po takim kursie.
Pzdr.
Popieram w całej rozciągłości. Więcej postaram się napisać jutro.
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
W Typach Dnia to Mirek z takimi &#39;analizami&#39; by nie poszalal ????
Jacekk nastepny, co Ty w tej Cracovi widzisz obecnie. Owszem grali fajnie w ataku ale paradoksalnie to bylo na poczatku sezonu gdy wszystko przegrywali. Do tego nikt u nich nie ukrywa ze ich magiczny plan na utrzymanie to &#39;grac super u siebie a na wyjazdach jakos to bedzie&#39; bo okazalo sie ze Cabaja jednak te jupitery nie oslepiaja ( ???? ). A Zaglebie zagralo przyzwoicie z silna Jaga, na poczatku defensywnie ale gdy juz stracili bramki to potrafili w 10 przyciskac Jage dlugimi fragmentami, w koncowce meczu to oni tam nacierali.
Ja nie wiem jaki ty mecz oglądałeś, jeżeli w końcówce Zagłębie cisnęło Jagiellonię co nie zmienia faktu, że spisali się przyzwoicie.
Co do meczu Górnik-Jaga również polecam zagranie X lub under 2,5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom