>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

8 kolejka Ekstraklasy [25.09 - 27.09.2009r.]

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP


Piątek 25/09/09

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
2,05 3,10 3,55

Legia Warszawa - Lech Poznań

2,10 3,15 3,40


Sobota 26/09/09

Odra Wodzisław - GKS Bełchatów
2,40 3,10 2,85

Korona Kielce - Piast Gliwice
1,75 3,30 4,60

Wisła Kraków - Polonia Warszawa
1,45 3,80 7,75

Jagiellonia Bialystok - Cracovia Krakow
1,75 3,30 4,60

Niedziela 27/09/09

Slask Wroclaw - Ruch Chorzow
2,05 3,20 3,45

Polonia Bytom - Arka Gdynia
1,75 3,30 4,60


Przed nami kolejna, ósma już seria spotkań w polskiej Ekstraklasie. W piątek czeka nas arcyciekawie zapowiadający się mecz przy Łazienkowskiej, Legia Warszawa zagra z Lechem Poznań. Równocześnie będzie toczyć się spotkanie w Gdańsku gdzie Lechia podejmie Zagłębie Lubin. Sobotnie pojedynki również powinny przynieść sporo emocji, mistrz Polski będzie starał się zamazać plamę po remisie z Polonią Bytom, łatwo z pewnością nie będzie, bo do Sosnowca przyjedzie Polonia Warszawa. Korona wzmocniona zakupem dwóch doświadczonych piłkarzy: Vukovica i Mijailovica przed własną publicznością gościć będzie Piast Gliwice. W niedzielę Śląsk zagra z Ruchem Chorzów, a rewelacja rozgrywek - Polonia Bytom poszuka kolejnych punktów w starciu z Arką. Zapowiadają się spore emocje ;) Zachęcam do wyrażania opinii na temat zbliżających się spotkań oraz do pisania analiz.

Uprzedzam, że posty nie wnoszące nic do tematu będą usuwane.​
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Legia - Lech
Tak na szybko, mecz nie do typowania.
Legia straciła tylko jedną bramkę od początku sezonu czyli najmniej w lidze, a Lech strzelił ich najwięcej czyli over / under odpada. Chociaż bliżej underu według mnie ;)
Legia po słabych wynikach w końcu pewnie wygrała i morale drużyny podskoczyły.
Lech również notował słabe wyniki, ale wydaję się, że już weszli na właściwe tory, choć ich gra z Odrą pozostawiała wiele do życzenia.
Nie wiadomo czy zagra Chinyama, najpierw miał problem z kolanem, a teraz z przeziębieniem.
Więc od typowania tego spotkania byłbym daleki, ale jeśli miałbym coś proponować to : Under 2.5 i remis FT. ;)
Pozdrawiam.
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
No to jedziemy z tym koksem ????

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Na korzyść Lechii przemawia własne boisko i dość dobra postawa w rundzie jesiennej. Na korzyść gości przemawia jedynie trener... No właśnie - czy trener to wystarczający argument, by upatrywać Zagłębie w roli faworyta? Myślę, że nawet świetny trener niewiele może zrobić, gdy w jego zespole grają przeciętni zawodnicy. Trochę nieodpowiedni przykład - czy San Marino będzie mieć kiedykolwiek szansę na awans do wielkiej imprezy jeśli zatrudni np. Jose Mourinho? Nie sądzę, by Zagłębie wygrało to spotkanie. Gospodarzom nie idzie ostatnio najlepiej, zagrali bardzo słabe spotkanie przeciwko Legii, dlatego teraz muszą wrócić na właściwe tory.
Mój typ: 1X, dla odważnych X ✅ 1:0

Legia Warszawa - Lech Poznań
W meczach takich jak te ciężko z faworytami, a jeśli ciężko z faworytami, to łatwo o remisy. Legia gra znakomicie w obronie, Lech gra świetnie w ataku, za to w obronie nie gra wcale. Nie sądzę więc, by w tym meczu padło wiele bramek.
Mój typ: X ⛔ 2:0

Odra Wodzisław - GKS Bełchatów
Odra ma za sobą 3 porażki z rzędu, GKS po bardzo słabym początku sezonu jest niepokonany od 3 spotkań. Myślę, że ta passa będzie trwać nadal.
Mój typ: X2 ✅ 0:1

Korona Kielce - Piast Gliwice
Korona jest niepokonana od 3 spotkań. Piast w przedostatniej kolejce doznał na wyjeździe kompromitującej porażki z Polonią Bytom aż 0-4. Nie sądzę, aby Piast był w stanie sięgnąć w tym meczu po 3 punkty.
Mój typ: 1X ✅ 3:2

Wisła Kraków - Polonia Warszawa
Wisła dość niespodziewanie zremisowała ostatni mecz. Remis jednak nastąpił z Polonią Bytom, czyli zespołem, który w lidze radził sobie znakomicie biorąc pod uwagę początek sezonu. Teraz Wisła zmierzy się z przeciwnikiem teoretycznie lepszym. Teoretycznie, ponieważ Polonia Warszawa gra ostatnio bardzo słabo, a jej ostatnie zwycięstwo miało miejsce w pamiętnym meczu z Lechem Poznań, czyli...dość dawno temu. Wisła powinna wykorzystać słabą formę Polonii i zrehabilitować się za remis w poprzedniej kolejce.
Mój typ: 1 (i jestem tutaj zdecydowanie bardziej przekonany do tej ,,jedynki&quot; niż miało to miejsce w meczu z Polonią Bytom) ✅ 2:1

Jagiellonia Bialystok - Cracovia Krakow
Jagiellonia musi zdobywać punkty, bo nadal zajmuje miejsce spadkowe. Obie drużyny CUDEM awansowały do kolejnej rundy Pucharu Polski. Forma obu zespołów daleka jest od doskonałości, dlatego też nie pozostaje nic innego niż remis w tym meczu. Jaga ma Franka, ale Cracovia ma Matusiaka, który jest w coraz lepszej formie, a pamiętać należy też o trenerskich umiejętnościach Oresta Lenczyka.
Mój typ: X (z przewagą jednak na gospodarzy) ✅ 0:0

Slask Wroclaw - Ruch Chorzow
Śląsk zanotował trzy remisy z rzędu więc nic nie stoi na przeszkodzie, by do swoich statystyk dopisali kolejny ???? Zespół ten gra dość słabo, to typowa drużyna własnego boiska. Ruch jednak jest w bardzo dobrej formie, a o bramki powinien zadbać Niedzielan, który jest w doskonałej dyspozycji.
Mój typ: X ✅ 0:0

Polonia Bytom - Arka Gdynia
Polonia jeszcze nie tak dawno zajmowała drugie miejsce w tabeli. W poprzedniej kolejce jako pierwsza w sezonie urwała punkty Wiśle, co świadczy o tym, że tkwi w niej potencjał. Z Arką nie powinna więc przegrać.
Mój typ: 1X ✅ 3:1

Całkiem całkiem, skuteczność na poziomie 87,5% :jezora:
 
stardog 250

stardog

Użytkownik
jedyny mecz jaki rzuca mi sie w oczy to Korona-Piast. z Piastem dzieje sie cos zlego - widac wahania formy (slabiutki poczatek, pozniej 3 zwyciestwa, przegrana i remis). w Bytomiu poza pierwszym kwadransem Piast nie istnial (a spodziewalem sie raczej zacietego underowego meczu), na wlasnym boisku w ostatniej kolejce dali sie stlamsic Jadze choc uratowali szczesliwy remis. obrona Piasta nie stanowi juz takiego monolitu jak w poprzednim sezonie (choc z powazniejszych ubytkow mozna wymienic tylko Kasprzika). wyglada na to, ze Fornalak nie potrafi znalezc na razie wyjscia z impasu. po drugiej stronie Motyka i jego gra w stylu &quot;wszystko albo nic&quot;. Korona po kiepskim poczatku zaczyna chyba nabierac tempa. nie jest to druzyna, ktora bedzie regularnie wygrywac, ale sadze, ze z tym potencjalem takie mecze jak ten najblizszy z Piastem bedzie rozstrzygac na swoja korzysc

drugi mecz nad, ktorym mozna sie zastanowic to Slask - Ruch. z pewnoscia nie jestem do niego przekonany, ale kombinowalbym z x2 lub 2 dnb
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Ode mnie trochę...
Lechia - Lubin
Zagłębie ma bardzo dobrego trenera. Ale nie ma co oczekiwać że w tak krótkim czasie zmieni Zagłębie na maszynkę do wygrywania. Na to trzeba poczekać. Czy kadra jest przeciętna? Nie powiedziałbym. Warto zwłaszcza zwrócić uwagę na Traore, który w ostatnich dwóch spotkaniach pokazał wyjątkowe jak na naszą ligę umiejętności. Z niego będzie pożytek. Ekwueme oprócz gola też pokazał że będzie mocnym punktem.
Po stronie Lechii jedyny atut jaki widzę to własne boisko. Ostatnio forma taka sobie. Dla mnie - bramkowy remis

Wisła - Polonia
Nie jestem pewny ale Polonii Wisła totalnie nie leży. 11 porażek z rzędu? Po prostu nie potrafią grać z krakowskim zespołem dlatego sądzę że będzie tu win na Wiśle

Jaga - Cracovia
Nie wiem czy przyjście Lenczyka dało tylko efekt nowej miotły czy coś więcej. Ładnie zaczęli ale z Ruchem zagrali słabiutko a w obronie to klapa totalna. Natomiast Jagiellonia też nie błyszczy. U siebie jednak jest bardzo groźna. Cracovia nie ma takiej siły jak Lech że wyciągnie z 2:0 na 2:3 więc jeśli Jaga ostro zacznie to wygra ale jeśli nie zacznie to może być różnie

Śląsk - Ruch
Tarasiowi podwyżkę trzeba cofnąć. Woda sodowa uderzyła już w tamtym sezonie no i mamy efekty. Już pomijając antypatyczny stosunek do tego gościa trzeba zauważyć że zespół punkty ciuła na dużym farcie (mecze z Polonią Bytom, Lechią, Koroną). Kto mecze oglądał ten wie. Wrocławianie grają kiepsko, są bez formy co widać po motoryce poszczególnych graczy. No i brakuje charakteru zespołowi. Ruch z kolei prezentuje się całkiem dobrze. Już nie grają takiego siermiężnego futbolu jak w poprzednim sezonie. Czy wygrają? nie wiem. Dla mnie tu under 2,5 najlepiej wygląda
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
1:0​


Jutro start spotkań w ramach 8 kolejki Ekstraklasy. Od razu będziemy mogli emocjonować się hitem Legia – Lech. W tym samym czasie będzie toczył się inny ciekawy pojedynek między Lechią Gdańsk a Zagłębiem Lubin. Na razie postaram się przyjrzeć właśnie temu spotkaniu. Podobnie jak w meczu Legii z Lechem tak i tutaj ciężko wskazać faworyta. Wprawdzie Lechia zajmuje 6 miejsce w tabeli a Zagłębie przedostatnie jednak ostatnio obie drużyny spisywały się podobnie. Wprawdzie Lechia grała z jednymi z najmocniejszych polskich drużyn tj Wisłą i Legią (oba przegrała 0:1 i 2:0), ale nie zachwyciła stylem gry. Słaba postawa przeciwko tym drużynom to raczej nie wina różnicy klas bo to że teoretycznie słabsza ekipa może walczyć jak równy z równym z mocniejszą widzieliśmy podczas ostatniego meczu Wisły z Polonią Bytom zakończonego remisem.
Z kolei Zagłębie po objęciu funkcji trenera przez Franciszka Smudę pomału wychodzi na prostą (wygrana z Polonią Warszawa 0:1 i remis z GKS 1:1). Chociaż i tu trzeba przyznać, że do ładnej gry piłkarzom z Lubina jeszcze daleko, ale w tym sporcie liczą się gole a nie styl więc na razie Franz wykonuje doskonałą pracę. Z drugiej strony jak obie drużyny będą jutro grac słabo to nie będzie czego oglądać i wszyscy będziemy emocjonować się pojedynkiem w Warszawie. Lechia w ostatnich 5 spotkaniach zanotowała wyniki underowy natomiast Zagłębie w 4. Czy zatem jutro ten beznadziejny obraz dopełni znikoma ilość bramek? Należy mieć nadzieję, że obie drużyny się przełamią (jak to często bywa w takich meczach) i zobaczymy kilka goli. Ja jednak pozostanę przy typie poniżej 2.5 gola. A co zwycięstwa którejś z drużyn to bardziej przychylałbym się Zagłębiu, ale jak będzie to zobaczymy jutro (a raczej w skrócie meczu :p )

Moje propozycje:
under 2.5 (około 1.60)✅
Zagłębie lub remis(około 1.65)⛔
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik

Spotkanie: Legia Warszawa- Lech Poznań
Data: 25.09.2009
Godzina: 20.00
Miejsce: Łazienkowska - Warszawa
Sędzia: Robert Małek
Niewątpliwe jest to spotkanie kolejki. Legia u siebie na stadionie podejmie, nie ma co ukrywać średnio spisującego się Lecha ( średnio jeśli chodzi o tamten sezon ze Smudą jako trenerem ) Popatrzmy może na początku jak wygląda sytuacja w tabeli obydwu drużyn. Legia po 7 spotkaniach zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 14 oczek, tracą do Wisły 5 punktów, średnio a nawet powiedziałbym miernie wygląda strzelanie bramek w stolicy 7 meczy i tylko 8 bramek ? Słabiutko jeśli chodzi o drużynę która chce walczyć o mistrza Polski, za to bardzo fajnie wygląda sytuacja jeśli chodzi o obronę Legi i co za tym idzie tylko 1 bramka stracona i to jeszcze na wyjedzie, na Łazienkowskiej Legia nie straciła jeszcze bramki. Zobaczmy teraz jak prezentuje się Lech. Miejsce w tabeli 4 tuż tuż za Legia, jeden punkt straty. Ofensywa Lecha może imponować, strzelają najwięcej bramek ze wszystkich drużyn w lidze bo aż 16 o 2 bramki mniej ma lider Wisła. Ważnym atutem jest także to że Legia nie przegrała u siebie od 21 spotkań. Jeśli chodzi o kadrę obydwu zespołów wygląda następująco. W Legi zagra Takesure Chinyama, który miał nie grać w tym spotkaniu. Zagrają także Sebastian Szałachowski i Bartłomiej Grzelak, a miejsce w kadrze zabrało dla Tomasza Jarzębowskiego i Adriana Paluchowskiego. Natomiast w zespole Lecha nie zagra kontuzjowany Arboleda, lecz w jego miejsce wejdzie Ivan Djurdjević. Dzisiaj nie zagrają także Zlatko Tanevskiego i Luisa Henriqueza. Niewątpliwie spotkanie będzie interesujące, lecz wydaje mi się że z mało ilością bramek, piłka raczej będzie rozgrywana w środku pola.
Typy:
Wygrana Legia Warszawa: [2.10] ✅
Under -2,5g: [1.65] ✅
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Na stadionie przy ulicy Traugutta Lechia Gdańsk będzie gościć Zagłębie Lubin. Z pewnością ciekawiej zapowiadającym się wydarzeniem w dniu dzisiejszym jest pojedynek w Warszawie gdzie Legia zagra z Lechem, ale emocji nie powinni zabraknąć także w Gdańsku. Lechia jak do tej pory nieco lepiej spisuje się na wyjazdach, piłkarze Tomasza Kafarskiego pokonali bowiem Polonię Warszawa oraz Cracovię (mecz w Sosnowcu) w ostatniej kolejce przegrali z Legią. W Gdańsku Lechiści radzą sobie słabiej, jedyne 3 punkty zgarnęli w inauguracyjnej kolejce pokonując Arkę. Później było już tylko gorzej, porażka z Odrą, remis ze Śląskiem i druga porażka z Wisłą Kraków. Myślę, że dzisiaj piłkarze zrehabilitują się za ostatnie niepowodzenia i Zagłębie będzie musiało wracać do Lubina bez punktów. W porównaniu z pierwszym składem Lechii w ostatnim meczu z Legią jedna zmiana, Paweł Buzała zastąpi Jakuba Zabłockiego. Mam nadzieję, że w końcu przełamie się napastnik Ivans Lukjanovs, który powinien stworzyć sobie kilka okazji do pokonania bramkarza Zagłębia. Z Legią piłkarze Kafarskiego zagrali trochę bez wiary we własne możliwości, dzisiaj do takiej sytuacji raczej nie dojdzie, choć jak wiemy Zagłębie ma już za sobą serię przegranych spotkań, odkąd drużynę prowadzi Franciszek Smuda jest już zdecydowanie lepiej, Pomarańczowi zgarnęli 3 punkty w starciu z Polonią Warszawa, a w ostatniej kolejce zremisowali u siebie z Bełchatowem. Zapowiada się ciekawy, wyrównany mecz, Lechia nie powinna zawieść swoich kibiców, którzy w liczbie około 11-12 tysięcy zjawią się na trybunach. Od początku sezonu Lechia sprawia jak dla mnie dużo lepsze wrażenie aniżeli ich dzisiejsi rywale, stawiam na zwycięstwo gospodarzy.

Moja propozycja: Lechia ~ 2,05
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
A ja bardzo chętnie postawiłbym na to, że Paweł Brożek zdobędzie bramkę w meczu z Polonią, ale do tej pory u żadnego buka nie znalazłem takiego zakładu... Jak powszechnie wiadomo wciąż aktualny król strzelców naszej Ekstraklasy w tym sezonie zdobył zaledwie dwie bramki i od kilku już meczów nie może się &quot;przełamać&quot;. Myślę, że ten moment nastąpi w sobotniej konfrontacji z Czarnymi Koszulami w Sosnowcu. Należy również pamiętać o świetnej skuteczności Brożka w meczach z Polonią.

Wie ktoś może gdzie dostępny będzie/jest zakład na strzelców bramek w meczu Wisły z Polonią? Pamiętam, że ostatnio stawiałem podobny zakład w expekcie a ponadto widzę, że w totomixie jest oferta na strzelców bramek w meczu Lech - Legia...
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
Legia Warszawa – Lech Poznań
Prestiżowy pojedynek dwóch czołowych, polskich klubów. Obecnie ani Legia Warszawa ani Lech Poznań nie spisują się tak jakby chcieli kibice obydwóch drużyn. Legia ma 6 punktów straty do prowadzącej Wisły Kraków a Lech 7. Żadnej z drużyn nie interesuje remis, obydwie chcą zgarnąć całą pulę. Legia traci bardzo mało bramek (do tej pory stracili zaledwie 1!), Głównie dzięki postawie świetnego bramkarza Jana Muchy oraz dwójki stoperów Choto i Astiza. W ataku również nie idzie im tak jakby tego chcieli, nie potrafią wykorzystać swojego potencjału ofensywnego czego skutkiem jest dopiero 8 zdobytych bramek jak na zespół grający o mistrzostwo Polski to trochę za mało. Lech natomiast strzelił dwa razy więcej bramek niż „Wojskowi”, ale czy uda im się pokonać defensywę Warszawian? Na pewno nie będzie to mecz w którym napastnicy „Kolejarza” będą mieli wiele okazji do zdobycia bramki, Robert Lewandowski jest w słabej dyspozycji, czy uda mu się pokonać Muchę w tej jednej sytuacji którą będzie miał? Ja wierzę w defensywę obydwu drużyn, jak i fakt, że obie drużyny będą się bały mocniej zaatakować, aby nie stracić głupiej bramki w kontrze. Typuje więc under 2,5.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
A ja bardzo chętnie postawiłbym na to, że Paweł Brożek zdobędzie bramkę w meczu z Polonią, ale do tej pory u żadnego buka nie znalazłem takiego zakładu... Jak powszechnie wiadomo wciąż aktualny król strzelców naszej Ekstraklasy w tym sezonie zdobył zaledwie dwie bramki i od kilku już meczów nie może się &quot;przełamać&quot;. Myślę, że ten moment nastąpi w sobotniej konfrontacji z Czarnymi Koszulami w Sosnowcu. Należy również pamiętać o świetnej skuteczności Brożka w meczach z Polonią.

Wie ktoś może gdzie dostępny będzie/jest zakład na strzelców bramek w meczu Wisły z Polonią? Pamiętam, że ostatnio stawiałem podobny zakład w expekcie a ponadto widzę, że w totomixie jest oferta na strzelców bramek w meczu Lech - Legia...
ziemniaki jesli wystawia to fortuna i toto,
W necie nie bedzie problemu z takim zakladem /unibet, betsafe, bet365 i zapewne jeszcze wiele innych.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Lechia - Zagłębie ⛔⛔⛔ 1:0 90 min. ????
Lublinianie którzy w tym sezonie spisują się fatalnie zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, wyprzedzają jedynie Jagiellonie która na starcie miała ujemne 10 pkt., zdobyli do tej pory jedynie 4 punkty w 7 meczach, wszystkie już pod opieką Franciszka Smudy czy hasło &quot;Smuda czyni cuda&quot; sprawdzi się w Zagłębiu ? Jak na razie pasuje idealnie, widać że nowy trener wpłyną na postawę Zagłębiaków :] Franc przejął drużynę dwa tygodnie temu przed meczem z Polonią Warszawa i już w pierwszym spotkaniu zdobył komplet punktów, przed tygodniem zremisował u siebie z wracającymi do formy piłkarzami GKSu Bełchatów, co teraz ? Wniosek nasuwa się sam: przegrana :] Jednak ja się z tym wnioskiem nie zgodzę :] Oczywiście trochę żartobliwie tutaj piszę :spokodfhgfh: Smuda przychodząc do Zagłębia miał jasny cel: w końcu zacząć punktować, i to mu się jak na razie udaje, jedni mówią że styl w jakich zdobył te 4 pkt. był mizerny, że na Polonii szczęśliwie wygrali grając dno, że ostatni mecz z GiKaeSem powinni przegrać, że również grali dno i że po prostu mieli kupę szczęścia - zgadzam się ale w piłce chodzi właśnie o to aby do swojego dorobku dopisywać kolejne punkty :] A jak na razie im się to udaje, czy dziś będzie podobnie ? Czeka ich ciężkie zadanie, bo Lechia w tym roku spisuje się nadzwyczajnie dobrze, nie pamiętam kiedy Gdańszczanie mieli tak dobrą inauguracje sezonu, jednak czy i dziś pokonają miedzianych ? Moim zdaniem jedynym atutem gospodarzy jest własne boisko i głośny doping 12 tyś ludzi, po za tym wszystko na remis, także każdy wynik jest tutaj prawdopodobny, ja sugeruję wywiezienia chociażby punktu z Gdańska przez piłkarzy Zagłębia, Smuda to mistrz taktyki, wie że gdy grał z Lechem mógł sobie pozwolić na ofensywną grę, teraz wie że w ataku nie ma takich graczy jak Rengifo czy Lewandowski a po bokach pomocy Wilka i Peszki, do których by dogrywał idealne piłki Stilic, Franc wie że w ofensywie nie dysponuje taką armatą, że swoją szansę musi przede wszystkim w defensywie, moim zdaniem przez to mecz straci na wartości ale Lublinianie zagrają dobrze taktycznie i nie stracą bramki, czy strzelą ? Nie wiem, moim zdaniem mecz na 0:0. Na kogo defesnywa Zagłębie będzie musiała najbardziej uważać ? moim zdaniem Ivans Lukjanovs, robi On na prawdę dużo szumu w szeregach obronnych przeciwników, jeżeli ten gość zostanie dobrze pokryty siła ofensywna Lechii zostanie znacznie osłabiona. Czy może w końcu Ilijan Micanski się przełamie i strzeli bramkę w ekstraklasie dla Zagłębia ? Mam nadzieję że tak ;) Niektórzy mówią że kadra Zagłębia jest za słaba na ekstraklasę, moim zdaniem to kompletna bzdura ! Przecież niektórzy z nich zdobywali mistrzostwo Polski, a większość wywalczyła awans do Ekstraklasy także takie gadanie wg. mnie nie ma sensu. Kończę bo za chwilę mecz, jeszcze tylko ciekawostka;p Franciszek Smuda w poprzednim sezonie z Lechią na wyjeździe wygrał 3:0 a u siebie pokonał ich 1:0, mam nadzieję że podtrzyma passe zwycięstw przeciwko Lechii a jeżeli nie to, to chociażby wywiezie punkcik z Gdańska ;) Tak na szybko analiza, także kto wybierze ten mecz od hitu 8 kolejki Legia-Lech życzę mu miłego oglądania :spokodfhgfh:
EDIT:Typ X2, jakby tak czasem ktoś nie wywnioskował z analizy :]
pozdROWienia ????
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
ziemniaki jesli wystawia to fortuna i toto,
W necie nie bedzie problemu z takim zakladem /unibet, betsafe, bet365 i zapewne jeszcze wiele innych.
No właśnie nie do końca... Firmy, które wymieniłeś + wiele innych wystawia ofertę na strzelców bramek, ale na ligi zagraniczne - z naszą Ekstraklasą jest gorzej... Unibet, bet365, tobet, expekt, bwin, betsafe, ladbrokers póki co (a jest kilka minut do rozpoczęcia dzisiejszych meczów) takowych zakładów nie mają, więc na jutrzejsze spotkania pewnie będzie analogiczna sytuacja.

Osobiście liczę na totomix, ale o tym przekonamy się dopiero jutro ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków
0:0​


Dzisiaj w polskiej lidze ciekawie zapowiada się pojedynek Jagiellonii Białystok z Cracovią Kraków. Gospodarze nadal okupują ostatnie miejsce chociaż udało im się przekroczyć 0 dorobek. W ostatniej kolejce zremisowali z 0:0 a we wcześniejszych dwóch kolejkach przegrali jednak należy zaznaczyć że mierzyli się z Wisłą i Lechem. W obu tych spotkaniach zawodnicy Jagiellonii zaprezentowali się bardzo dobrze strzelając przeciwnikom bramki. Dziś o to może być, mimo że grają z słabszym rywalem, paradoksalnie trudniej ponieważ Cracovia od przejęcia sterów przez Oresta Lenczyka nie pozwala sobie na stratę goli dużej liczby goli, ale z drugiej strony ze strzelaniem też nie jest najlepiej o czym świadczą ostatnie wyniki. Ubiegła kolejka to porażka 2:0 z Ruchem a we wcześniejszych dwóch remisy po 1:1 z Arką i Koroną. W ostatnim sezonie ligowe potyczki między tymi drużynami wygrywali zawsze gospodarze (w obu przypadkach po 2:0). Jednak mimo tych wyników przychylałbym się dziś do tego, że zobaczymy więcej niż te 2 bramki. Jagiellonia gra ładny ofensywny football a to powinno przełożyć się na bramki. W ostatnim meczu, Pasom brakowało skuteczności na co narzekał trener Lenczyk. Sądzę, więc że popracowali nad tym i dzisiaj zdobędą przynajmniej jednego gola. Jednak moim faworytem do wygrania tego spotkania pozostanie Jagiellonia, która prezentuje się lepiej od Cracovii. Poza tym gra przed własną publicznością co jest dla gospodarzy bardzo ważne.

Moje propozycje:
Jagiellonia (okolo 1.70)⛔
over 2.5 (okolo 2.10)⛔
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Korona Kielce - Piast Gliwice ✅ ✅ ✅
Starcie dwóch dobrych zespołów. Trener gospodarzy, Marek Motyka opiera zespół na doświadczonych zawodnikach, a trzon tworzy trio z Brazylii - Hernani, Edi Andradina i Edson. Z kolei Dariusz Fornalak stawia na młodzież - co daje bardzo pozytywny skutek. Myślę, że będzie to w miarę wyrównane spotkanie, aczkolwiek to gospodarze strzelą jedną bramkę więcej. Mój typ: Korona Kielce

Wisła Kraków - Polonia Warszawa ✅ ✅ ✅

Dzisiaj chyba nadejdzie czas na Dusana Radolskiego. Zespół pod wodzą tego szkoleniowca prezentuje się tragicznie, więc ewentualna porażka może oznaczać tylko jedno - dymisję. Przewaga Wisły topnieje z kolejki na kolejkę. Aktualnie Legia ma dwa punkty straty do Białej Gwiazdy. Nie sądzę, żeby wiślacy pozwolili na to, aby rywale byli tuż za ich plecami. Mój typ: Wisła Kraków

Jagiellonia Białystok - KS Cracovia ✅ ✅ ✅
Na zakończenia sobotniej edycji pojedynek w Białymstoku. Powietrze zaczyna ulatywać z balonika o nazwie &quot;Cracovia&quot;. W ostatniej kolejce po słabym spotkaniu ulegli Ruchowi Chorzów 0:2. W bramce nieoczekiwanie stanął Łukasz Merda, który zyskał poparcie Oresta Lenczyka. W stolicy Podlasia wygrał jak na razie tylko Lech Poznań. Moim zdaniem tak zostanie przynajmniej do przyszłej kolejki. Mój typ: under 2.5
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Do rozegrania w dniu dzisiejszym pozostały mecze Jagi z Cracovią, Wisły z Polonią i Korony z Piastem. Co można powiedzieć na ich temat? Moim zdaniem zanosi się na to, że wszystkie zakończą się po gospodarsku.

Zarówno Jaga jak i Cracovia w środku tygodnia brały udział w Pucharze Polski i w swoich meczach musiały rywalizować 120 minut, a w przypadku Craxy nawet karne. Jednakże różnica polegała na tym, że trener Probierz dał trochę odpocząć np. Frankowskiemu czy Grosickiemu. Trener Lenczyk mocniej eksploatował podstawowych zawodników. Problem Cracovii to obrona. Mało zwrotni środkowi obroncy mogą mieć sporo problemów z napastnikami Jagi. Gospodarze mają szansę zrównać się punktowo z Zagłębiem i powinni ją wykorzystać.
Moj typ: Jagiellonia - 1,70 ⛔

Polonia w widocznym kryzysie. Oczywiście spory w tym udział ma ciągła rotacja trenerów, nie mniej jednak do tego dochodzą kontuzje Kozioła, Marcelo Sarvasa czy też odejscie Jarosława Lato. Wisła sytuacje sobie stwarza, z Polonią Bytom zabrakło skuteczności, ale tym razem będzie lepiej i jak juz było wspominane chyba czas na przełamanie Brożka.
Mój typ: Wisła Kraków - 1,40 ✅

Korona oszczędzała kilku graczy w meczu pucharowym, a mimo to zagrała na prawdę bardzo dobre spotkanie pewnie pokonując GKS Bełchatów. Piast także oszczędzał kilku zawodników, ale ogolnie wydaje się, ze coś w tej drużynie jest nie tak i dorobek punktowy jest dosyć szczęsliwy. Gra Piasta wcale nie jest taka dobra jak wskazuje na to tabela. Korona radzi sobie lepiej i po pechowym remisie przed tygodniem ze Śląskiem tym razem powinna sięgnąć po trzy punkty.
Moj typ: Korona - 1,60 ✅
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Czas najwyższy nadszedł na Niebieskich. Jak widać tylko dzięki &quot;dobremu terminarzowi&quot; są na takiej, a nie innej pozycji. Strzelają mało bramek, ale równie mało strzelają. Z kolei Śląsk na razie nieco poniżej oczekiwań. Na dodatek stracili jednego z braci Gancarczyków. Ostatnio zanotowali trzy remisy z rzędu. Czy będzie czwarty? Mój typ: under 2.5


Polonia Bytom - Arka Gdynia
Na zakończenie ósmej kolejki mecz przyjaźni w Bytomiu pomiędzy Polonią, a Arką Gdynia. Faworytem są gospodarze, którzy w obecnym sezonie prezentują się nadzwyczaj dobrze. Potrafili stoczyć walkę jak równy z równym z Wisłą Kraków (remis 1:1), czy nieznacznie ulec Legii 1:0. Natomiast Arka od trzech spotkań jest niepokonana. W formie jest Bartek Ława, główny architekt zdobytych pięciu punktów. Mój typ: Remis do przerwy
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Oj poziom naszej Ekstraklasy nawet mnie wielkiego fana tych rozgrywek nie zachwyca. Ok są mecze gdzie coś się dzieje Legia - Lech czy Korona - Piast, ale np. ogladajac Odra - GKS czy Jaga - Cracovia można się strasznie wynudzić. Ruch jest bardzo zadowolony z posiadanego dorobku punktowego i dlatego punkcik wywieziony z Wrocławia byłby całkiem ok. Goście nie muszą grać o pelną pulę, więc będą grali spokojnie poukładaną defensywę. Remis do przerwy wydaje się być typem najlepszym.
Mój typ: X do przerwy - 2,00 w Tpbet [3/10]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom