>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 19 maja

Status
Zamknięty.
B 2

byluniu

Użytkownik
Jonsson - Davidsson 1 @ 1,30 Betsafe

Jadą razem w parze, jak jeździ Davidsson każdy widzi jest żenujący. Do tego Dudek może go zastępować. AJ pomału się ogarnia wczoraj nieźle i 9 punktów w GP. Jest liderem ZG i jeśli mysze chcą wygrać w Gorzowie to Jonsson musi te 10 punktów zdobyć. Dla Jonasa to linia nieosiągalna.
Nie ryzykowałbym, Joonas jedzie lepiej na wyjazdach, by nie powiedzieć, że świetnie (średnia 2,4), Jonsson (2,2) jak dla mnie szkoda po takim kursie ryzykować, lepiej za małą stawkę spróbować Davidssona.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Woffinden powyżej 12 @1,72 B365
13 oczek w 6 biegach, to dla Tajskiego nie powinien być problem. Jest chłopak w gazie. W Lesznie mamy Pawlickich, Bjerrego czy Lindgrena, ale to nie są jakieś mega armaty co będą przewozić Taja na 5-1. Jakieś 2-3 oczka straci, ale na pewno nie 6. 15 oczek w 6 biegach spokojnie do osiągnięcia.
Hampel powyżej 11 @2,10 B365
Hampel dobrze czuje się w Gorzowie. Nie ma tam kopy jak rok temu. Handicap toru znikł, Zmarzlik Kasprzak jeżdżą gorzej niż np w zeszłym roku. Jeśli zielona ma wygrać w Gorzowie to trio Hampel Jonsson PePe muszą przywieść 2 cyfrówki. Jarek jest w gazie jak dla mnie to 2-3 zawodnik świata w tym momencie i przynajmniej 12 oczek na torze na którym nie zawodzi to będzie formalność. Iversen go skubnie raz, no może 2x.
Tarnów - Bydgoszcz @3,25 Unibet/Betsafe
Nie rozumiem kursu na Tarnów. Ja bym wystawił coś koło 1,80. Nie jedzie Madsen, Janowski i Kołodziej forma kameleonowa potrafią wygrywać biegi z dużą przewagą, ale zdarzają im się wpadki. Artem niby w mega formie, ale wystarczy że ktoś z 4 Kołodziej Janowski Lagu(n)ta Vaculik zawali i Tarnów to przegra! Juniorka zdecydowanie po stronie gości. Vaculik niby się dogadał ze sprzętem, ale to nie jest to co rok temu.
Bydzia: wraca Hancock, silniejsza juniorka kurs 3,25 warty gry.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie ryzykowałbym, Joonas jedzie lepiej na wyjazdach, by nie powiedzieć, że świetnie (średnia 2,4), Jonsson (2,2) jak dla mnie szkoda po takim kursie ryzykować, lepiej za małą stawkę spróbować Davidssona.
Zobacz sobie jak jeździ Davidsson w Gorzowie. Poza tym co mnie obchodzi jaką ma średnią na wyjazdach, jak każdy tor wyjazdowy jest inny. Poza tym jechał w Gnieźnie gdzie wstydem byłoby nie zdobycie tylu punktów ile zrobił. No i we Wrocławiu. Czyli w dwóch najsłabszych obozach Ekstraligi. Dzisiaj ma z kim przegrywać jeśli chodzi o drugą linię Gorzowa. Jak zdobędzie 4 punkty to i tak dużo.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina – ŻużelSpeedway Ekstraliga
Spotkanie: Włókniarz Częstochowa - Lechma Start Gniezno H(0 - 14.5)
Typ: 1
Kurs: 1,85
Buk: Tobet

Dziś o godz. 17:30 na Arenie Częstochowa przy ulicy Olsztyńskiej zostanie rozegrany mecz miedzy CKM Włókniarzem Częstochowa a Startem Gniezno. 4-krotny Mistrz Polski jest szósta ekipą ENEA Ekstraligi, Lechma jest 10.

Goście w tym meczu wystawią do składu Mateja Zagara (10 ptk we wczorajszym GP Czech) oraz Antonio Lindbaecka (5 ptk wczoraj). „Do siebie” przyjedzie Sebastian Ułamek (śr/bieg 1,391). Ekipę z Gniezna wspierać będzie również Piotr Świderski (1,375) oraz Watt, Fajfer i Lisiecki. Goście w tym sezonie wygrali tylko spotkanie u siebie z Wrocławiem, pozostałem 4 spotkania to pasmo porażek.

Gospodarze oprócz oczywistego faktu, iż będzie sprzyjać im własny, nie mają w końcu żadnych problemów kadrowych. „Flying Sajfutdinow” (wczoraj 17 punktów, taśma w finale, zwycięstwo w GP Szwecji) – lider klasyfikacji GP powraca do składu Lwów i wydaje mi się, iż będzie to wydarzenie kolejki. Włókniarz wystawi do składu Grisze Łagutę oraz Rune Holtę. Trzy częstochowskie Lwy powinny pokazać w tym meczu pełnie możliwości przywożąc bardzo dużą ilość oczek. Ponadto w składzie ujrzymy Michaela Jepsen Jensena (1,733), Rafała Szombierskiego (1,294) oraz Adama Strzelca i Artura Czaje.

Obstawiam wielki mecz Włókniarza i wysoki handicap. Nikt z kibiców speedwaya nie ma wątpliwości że wysokie zwycięstwo Lwów jest nieuchronnym wydarzeniem.

 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Rune Holta-Michael Jepsen Jensen 1 @ 2,40 Betsafe✅8-7
Chyba przesadzili z tym kursem na Rune, bo jednak obaj panowie jadą 3x ze sobą więc różnie może być. Rune jednak jako prowadzący parę, to liczę i pola bedzie mial lepsze i to wykorzysta. Potem ważne, że Rune jedzie z Szuminą, a MJJ ma w parze Emila czyli o wiele lepsza sytuacja Norwega. Forma obu panów w Polsce podobna więc na dobrą sprawę taki bet 50/50, a skoro mamy taki wysoki kurs na Holtę to myślę, że lekko można pobrac.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Miedziński - Pavlic 1 @ 1,30 Betsafe
Zagar - Świderski 1 @ 1,15 Betsafe

Co prawda nie gram takich niskich kursów w żużlu ale tu się wydaje że nie ma możliwości że to nie wejdzie. Miedziak 6 startów i dzisiaj ok 14 punktów. Pavlic sam mówi że na MA nie lubi jeździć, możliwe że nawet tylko 5 startów bo jak będzie zera woził to i tak nie pojedzie jako taktyk. To jest dla mnie lokata. Do tego stawiam na Zagara ze Świderskim, jeśli ktoś ma powalczyć z Częstochowianami to będzie to Zagar. Świderski w słabej formie w tym roku no i praktycznie nie ma gdzie punktów zdobywać..
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365 strasznie późno wystawiło ofertę na dzisiaj (paradoksalnie najpierw na wieczorne mecze...), dlatego dopiero teraz podam kilka typów:
Stal Gorzów-Falubaz Zielona Góra
Typ: Falubaz Zielona Góra (trzydrogowo)
Kurs: 1,57

Na pewno Stal duży zyskuje na Z/Z. Świetnie u siebie jedzie Iversen, powoli do świata żywych wracają Kasprzak i Zmarzlik. Jest jeszcze ciekawy skandynaw i syn marnotrawny - Paweł Hlib. Sądzę jednak, że jest to za mało na tak klasowego rywala jak Falubaz. Hampel i Dudek od początku sezonu prezentują wyborną formę. Ostatni mecz z Unią Leszno doda skrzydeł także pozostałej dwójce liderów: AJ i przede wszystkim Protasiewiczowi. Efekty już było widać w Szwecji, gdzie zrobił 14 pkt. Piotr będzie wg. mnie kluczowym zawodnikem zawodów. Jeśli pojedzie na poziomie 10+ to Falubaz to wygra. Są jeszcze Jabłoński, Davdisson i Adamczewski, którzy także powinni coś urwać (szczególnie Joonas). Zapowiada się kapitalne widowisko!
Komentarz: Niestety jadąc tak w kratkę nie da się wygrać. Gorzów praktycznie bez dziur w składzie. Ładnie wytrzymali presję związane z derbami i zasłużenie zwyciężyli. Gratulacje dla Stali. A Falubaz dostaje kolejnego liścia od rzeczywistości i na liście faworytów do złota leci w dół.
Grisza Laguta (-3) - Sebastian Ułamek
Typ: Grisza Laguta (-3)
Kurs: 1,80

Grigorij jest w świetnej dyspozycji. Nie można tego powiedzieć o Ułamku. Gniezno w ogóle jedzie jak na ścięcie i myślę, że można śmiało pobierać także 1,071 na gospodarzy. Zawsze to 7% zysku. ;) Ułamka nie widzę za bardzo w tym meczu. Gdy on jeździł w Częstochowie to jeżdżono na innej nawierzchni. Teraz jest dużo twardziej. Seba co prawda jedzie z juniorem więc z urzędu bedzie miał 1 pkt w trzech pierwszych startach, ale i tak będzie dużo tracił na rywalach. Łaugta ma w parze Szombierskiego, który jedzie bardzo różnie. Ułamek zapewne pojedzie z RT, ale i tak sądzę, że więcej niż 8 punktów nie zdobędzie. Grisza 12+.
Komentarz: Łaguta-13, Ułamek-6. Seba na tle kolegów wyglądał na tyle słabo, że nie pojechał nawet w nominowanych.
Kamil Brzozowski - Dennis Andersson (+4)
Typ: Dennis Andersson (+4)
Kurs: 1,57

Wygląda na perełkę rundy. Kamil po świetnym początku spuścił z tonu. Dzisiaj pojedzie max 4 biegi. Jak Dennis pojedzie w miarę nieźle to może nawet do sześciu dobić. Kamil więcej niż 5 punktów nie powinien zdobyć (ma w parze Holdera). Dennis co prawda ma Pavlica, ale te 2-3 punkty zrobi na bank. To spokojnie wystarczy do pokrycia handicapu.
Komentarz: Dennis-0, Kamil-1. Obaj byli dzisiaj plastronami. Ogromny handicap pozwolił zwyciężyć w tym &quot;pojedynku&quot; Szwedowi.
Niels Kristian Iversen (suma punktów)
Typ: Niels Kristian Iversen powyżej 13 punktów
Kurs: 1,75

Skoro Zielona ma to wygrać to Iversen pojedzie swoich 5 biegów, RT i ZZ. W sumie 7 wyścigów. Na swoim torze jest kapitalnym grajkiem. Więcej niż 7 punktów nie powinien zgubić.
Komentarz: Kolejny doskonały mecz Iversena. Dobrze, że jechał tak równo bo nie było przewidywanej przeze mnie RT (Stal pewnie wygrała mecz), więc realia postawiły poprzeczkę dla tego typu jeszcze wyżej.
Tomasz Gollob (suma punktów)
Typ: Tomasz Gollob poniżej 14 punktów
Kurs: 1,76

Wczoraj katastrofalna postawa w GP. Z Rzeszowem tak tragicznie nie pojedzie, ale cudów też bym się nie spodziewał. Dzisiaj pojedzie 6 biegów. Do zdobycia 18 punktów. Sądzę, że zgubi przynajmniej 5 (nie może zdobyć więcej niż 13). Jedzie 2x z Emilem Pulczyńskim, 1x z Przedpełskim, 1x z Brzozowskim i 1x z Miedzińskim (Z/Z). Do tego bieg nominowany z Miedzińskim lub Holderem (o ile pojedzie w 15 - to jest jedyna rzecz, która mogłaby pokrzyżować powodzenie typu). Wśród rywali trójka poważnych żużlowców: Walasek, Pavlic i Okoniewski, którzy też coś skubną byłemu IMŚ.
Komentarz: 11+2 w sześciu biegach to zdecydowanie poniżej możliwości mistrza. I tak to miało wyglądać. Mam nadzieję, że Tomek się ogarnie i jeszcze zawalczy o medal w SGP.
 
Z 4

zaachar

Użytkownik
No Panowie, Falubaz gubi bezsensowne punkty. Najpierw remis z Wrocławiem, teraz taka jazda z Gorzowem, nie popisali się, a tym samym największy &quot;pewniak&quot; na dzisiaj nie wszedł ????
Za wcześnie się pośpieszyłem, myślałem, że już są biegi nominowane kiedy pisałem ten post. Jednak Falubaz nie dał rady.
 
B 2

byluniu

Użytkownik
Toruń - Rzeszów 2 - kurs 13,0 (sportingbet)
Faworyt tylko jeden, ale tak wysoki kurs to przegięcie. Dużo dziwnych rzeczy dzieje się w lidze i faworyci przegrywają, warto rzucićparę złotych, bo nie wiadomo co się zdarzy, Wrocław wygrał w Lesznie, mało kto się spodziewał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom