>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8 kolejka PGE Ekstraliga - 05.06.2016

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik




godz. 17:00


godz. 17:00 Liv-e nSport
Pierwszy mecz : 48-42 dla Falubazu


godz. 19:30
Pierwszy mecz: 57-33 dla GKM


godz. 19:30 Live nSport
Pierwszy mecz: 48-42 dla Gorzowa​

Zaczynamy walke o bonusy.
Bardzo ciekawa kolejka. W Toruniu arcyciekawe spotkanie i wcale nie jest powiedziane że Anioły odniosą zwycięstwo.
W Poznaniu Wrocław będzie chciał wygrać i pokonać Falubaz a mu spore szanse bo w ZG zawsze kogoś brakuje do zdobywania pkt. Punkt bonusowy sprawą otwartą.
W Tarnowie mecz ważny dla układu dolnych rejonów tabeli. Gospodarze myślę,że powinni sobie poradzić. Na swoim torze są o wiele groźniejsi niż na wyjazdach. Jednak bonus zabierają przyjezdni.
W meczu Gorzowa z Lesznem idę w kierunku gosp. Leszno z kłopotami bo Kildemand notuje słaby sezon póki co Nicki przeplata dobre biegi z totalnie beznadziejnymi. Pawlicki z kontuzja nogi pojedzi. Gorzowianie nawet jeśli będą mieli jakąś dziure pod numerami 9-13 to zaraz wskakuje Zmarzlik i wszystko wraca do normy. Gorzów za 3pkt.

Jak widzicie dzisiejszą kolejką? Zachęcam do dyskusji i podawania typów.​
 
P 15

peperoninh86

Użytkownik
Fricke M. (R) - Holta R. (R) - kto lepszy? Fricke @1.57 sts✅
max dla mnie to objawienie sezonu, anglia, szwecja, polska, indywidualnie- wszedzie jedzie

Vaculik M. (TOR) - Łaguta G. (R) - kto lepszy ? Vaculik @1.97⛔ 10-11
Martin juz odnalazł odpowiednie tory na motoarenie, 12pkt w ostatnim meczu, 4 wyscigi wygrane, mysle ze pyknie grisze
Bjerre K. (T) (9.5) - ilość punktów- powyżej @1.6 sts⛔ 9pkt
kenio u siebie bardzo mocny, z wrocławiem nie do konca wyszedł mu mecz ale wtedy tor był po opadach deszczu, teraz swieci słonce na deszcz sie nie zapowiada
Gor - Les : Pedersen N. (L) (9.5) - ilość punktów- powyżej @2.25 sts⛔ 9pkt
typ bardziej ze wzgledu na kurs, nicki jeździć u mnie i w koncu musi odpalić, dzis w parze ze słabym kildemandem, mam nadzieje, ze 10pkt power uzbiera
Tarnów - Grudziądz - 1 @1.5 sts✅
tarnów musi wygrac, na pewno bedą podłamani ale mam nadzieje, ze uda im sie skoncentrowac i wygrac dla krystiana
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Toruń - Rybnik (+14,5) 2 2,00⛔ Betsafe

Spodziewałem się,że będzie linia na poziomie 8-10pkt. Zaskakująco wysokie to handi na przyjezdnych. Grisza tu ostatnio jeździł tor zna dobrze a forma w tym sezonie bardzo wysoka. Jonsson też notuje dobre wyniki w Toruniu. Holta zazwyczaj cały sezon nic nie jedzie a przyjeżdża do Torunia i kręci najlepszy wynik w sezonie. Fricke spore objawienie naszej ligi. Ostatnio czy to na Wyspach czy w Szwecji wszędzie super zawody objeżdża i dzisiaj może być podobnie. Jak Toruń będzie odjeżdżał z wynikiem dojdą RT a u gości ma kto jechać dodatkowe biegi i ma kto trzymać ten wynik w dość rozsądnych rozmiarach. Myślę,że ok.40pkt goście są w stanie zdobyć a tu handi daje możliwość żeby zrobili tylko 38pkt więc powinno być dobrze. Kurs jak i linia bardzo fajne do grania jak najbardziej.


Protasiewicz powyżej 12 pkt - 1,85 ✅Betsafe

PePe wczoraj super zawody w Ostrowie. Widać,że doszedł do siebie i dzisiaj będzie bardzo silnym punktem swojego zespołu. 6 lub 7 startów dzisiaj Piotra więc linia jak najbardziej do ogarnięcia. Wrocław bez Drabika więc 1 z liderów drużyny przeciwnej ma z głowy. Janowski , Woffinden czy Milik przeplatają dobre biegi ze słabszymi. Protas prezentuje dobra wysoką formę i jeśli dzisiaj objedzie mecz bez d,t,w to linia spokojnie do zrobienia.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365

9. KS Torun vs ROW Rybnik (handicap)
Typ: ROW Rybnik (+16)
Kurs: 1,90

ROW w tym roku robi rewelacyjny wynik. Maja bardzo solidny trzon zespolu w formacji seniorskiej. Grisza wczoraj slabo w Ostrowie, ale dzisiaj w Toruniu znowu powinien pokazac swoj najlepszy zuzel. Tor znaja tez Holta i Fricke. Jesli juniorzy sprobuja cos urwac to powinno byc blisko 40 punktow.

10. Piotr Protasiewicz (suma punktow)
Typ: Piotr Protasiewicz - powyzej 10
Kurs: 1,66

Niewysoki kurs, ale wydaje sie, ze Pepe powinien to spokojnie zrobic. Jest ZZ a kto wie czy nie przyjdzie mu jechac z RT. Wczoraj doskonala jazda w w Ostrowie podczas SBP. Tor w Poznaniu takze powinien mu sprzyjac.

11. Mikkel Michelsen vs Krzysztof Buczkowski (H2H)
Typ: Mikkel Michelsen (+1)
Kurs: 2,20

Buczek w tym roku ponizej oczekiwan. Rok temu bylo bardzo przecietnie. Mikkel Michelsen z kolei jedzie co raz lepiej. Ostatnio swietny mecz u siebie. W Szwecji rowniez rewelacyjnie. Jak dla mnie to ujemny punkt powinien byc na Dunczyka. Swietny kurs, margines bledu. Bardzo dobry zaklad.

12. Tomasz Gollob (suma punktow)
Typ: Tomasz Gollob - powyzej 5
Kurs: 1,72

Gdzie jak gdzie, ale w Tarnowie Tomasz lubi i umie jezdzic. Wiadomo, ze poza Grudziadzem jezdzi raczej slabo, ale ostatnio w Ostrowie podczas memorialu Rifa pojechal calkiem przyzwoicie. Mysle, ze dzisiaj pare oczek powinien zdobyc, a zaproponowana linia nie jest znowu az tak bardzo wysoka.

13. Adrian Cyfer vs Bartosz Smekrala (H2H)
Typ: Bartosz Smektala (+2)
Kurs: 2,10

Wiadomo, ze tor w Gorzowie jest bardzo trudny i Gorzow zapewne zleje Unie Leszno, ale czy Cyfer az tak zdystansuje Bartka? Ten drugi ostatnio pokazuje bardzo wysoka forme. Dodatkowo mozna liczyc na jeden dodatkowy bieg w jego wykonaniu (jako RT za drugiego juniora). Jesli nie zdarzy sie nic nieoczekiwanego to powinni skonczyc zawody z taka sama liczba punktow, a przeciez jest pewien margines bledu.

14. Nicki Pedersen (suma punktow)
Typ: Nicki Pedersen - ponizej 10
Kurs: 1,90

Konsekwentnie gram przeciwko Nickiemu. Wczoraj w Ostrowie niezle, ale dzisiaj w Gorzowie powinien ogladac namietnie plecy rywali.

/podsumowanie
9. Toruń potwierdził zdemolowanie Spartan i znowu staje się dream-teamem.
10. Pepe na dużym spokoju.
11. Obaj pojechali słabo. Spodziewałem się o wiele więcej po młodym Dunie. Dobrzs że było handi.
12. Fajnie zaczął, ale po trzech biegach zostań odsunięty. Trochę to dziwne.
13. Bieg młodzieżowy w zasadzie zamknął temat.
14. Słaby jest i tyle.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Powielę zakłady t.gogo;
Pepe powyżej 10 @1,66 but365 ✅
Protas to co wczoraj wyczyniał to było mistrzostwo świata. Myślałem, że sobie nie poradzi, a pojechał obok Piotrka Pawlickiego najlepiej. Dziś tor będzie podobny, też lekko pod koło. 6, a kto wie czy nie 7 startów. Oddsmaker zakłada ich 6 ja czuje, że może ich być 7. Linia przy takiej ilości biegów smieszna. Po 4 seriach może mieć już 10 oczek. Jak dla mnie linia o 2-3 oczka za niska.
Michelsen +1 - Buczkowski @2,20 but365 ✅
Buczek jeździł w Tarnowie, ale z dream teamu był tym najsłabszym. Szczególnie średnio mu szło na swoim torze. Dzisiaj nie będzie dla mnie zaskoczeniem jak w 4 startach zrobi 5 oczek. Buczek pamiętajmy też, że jest po lekkiej kontuzji.
Duńczyk zaś to co wyczynia ostatnio to poezja. Dostał jakiś niesamowity silnik i bardzo dobry występ w Danii, dwa rewelacyjne w Szwecji. Wczoraj trenował w Tarnowie, cała drużyna była poza Januszem. Ostro trenowali i dziś może okazać się czarnym koniem. Okoń czy Buczek do objechania, Gollob również. Mocni będą Artiom i Lindbaeck. Michelsena stać na lepszy wynik niż Krzyśka + mamy do tego fajny kurs i dodatnie handi.
Holta +5 - Miedziński @1,62 betsafee ✅✅

Czemu nikt nie zauważy tego zakładu? Holta w dobrej formie, jeździł na motoarenie, zna ten tor. Dla niego nie będzie zaskoczenia. Mega, mega wysokie handi. +2,5 byłby odpowiedni, mamy 2 oczka więcej. Miedziak jedzie z kontuzją kolana, oczywiście jest solidny, ale te handi jest za wysokie. Przecież Holte stać spokojnie na 5 oczek, w takim układzie Miedziak musiałby zrobić ich aż 11. Za dużo jak na moje oko.
Janowski poniżej 9 @2,1 but365 ✅✅

Janowski 2x vs Dudek bo zakładam jego z/z w biegu nr 3. Magic 3x z Jędrzejakiem, który w Poznaniu jest bardzo mocny. Teoretycznie łatwiejsze ma dwa ostatnie biegi, bo pojedzie na 2 juniorów i prawdopodobnie w nominowanym 14tym. Wiem, że tu trenował, ale w tym roku przeciętnie w Polsce. Poznań też widać mu nie leży. Przeciwnik ciężki, bo Dudek, Pepe czy Doyle.
Zengota +1 - Zagar @2,30 but365 ✅✅✅

Zengota z juniorem wydaje mi się, że ma 4 oczka z urzedu. Dziś ktoś musi ciągnąć wynik, myślę że Grześ da rade. Zagar od upadku w Anglii trochę stracił i jeszcze nie doszedł do siebie. Dziś z Nickim się spotka i też będzie ostro. Bet na Zengiego, który nie zawodzi. Zagar z Przemkiem coś tam może pogubić.

Gollob poniżej 5 @2,75 but365 ✅✅✅

Miałem tego nie grać, ale tam popadało to już w ogóle Tomek może nie pojechać. Miałem tego nie grać bo juniorzy gospodarzy i Świderski to dostarczyciele punktów. Dobra gramy, bo spadł deszcz. Burza, kto wie może zrobi się ciężko i Gollob przegra ten mecz już w parkingu.

Piotr Pawlicki powyżej 9 @1,80 but365 ⛔

Jeśli zacznie z wysokiego C od 2,3 oczek w pierwszym starcie to wiem, że ten bet wejdzie. Jak będzie odczuwał skutki wypadku z wczoraj i zacznie od 1,0 to przepraszam. To co wczoraj robił to było niesamowite, temu gram go dziś.

Leszno +20 @1,75 but365 ✅✅✅✅

Na live jeszcze coś dorzuce, bo handi za wysokie. Zdecydowanie za wysokie, Leszno lubi glinę w Gorzowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Do spróbowania lekko:

Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra -&gt; Falubaz Zielona Góra (+2), @2.05 (z podpórką na remis) + drobne na wygrana FZG @2.40 w buk365.

Dla Betardu Sparty Wrocław będzie to drugi mecz na własnym torze, pierwszy miał miejsce aż miesiąc temu. Wrocławianie nie sprostali wtedy gorzowianom, remisując 45:45 (co prawda z Morrisem w składzie, ale jednak). Dziś do Poznania przyjeżdża Falubaz, dla którego może być to mecz o być albo nie być w PO w tym sezonie. Wszyscy wiemy, jak wygląda tor przygotowywany przez Barona - kreda, jedna ścieżka i koleiny. Uważam, że Baron może w końcu stać się ofiarą swojego toru, dlaczego nie dzisiaj? Falubaz, co słuszne, będzie jechał z ZZ. Dudek, Protasiewicz, Doyle dostaną na pewno 1 start więcej, przy ewentualnych stratach, może nawet po 7 razy wystąpią. Do tego nieobliczalny Andriej Karpov. Obie ekipy określiłbym jako 50/50, i Jędrzejak może zrobić 15, jak i 5, Woźniak tak samo, Milik też, liczę na ich słabszy dzień. Główna strata Wrocka polega na tym, że pod numerem 7. nie wystąpi dziś Maksym Drabik, joker w talii Barona. Chłopak, który był gwarantem dwucyfrowej liczby punktów. Za niego jedzie inny junior, który może zagwarantować to, że wyjdzie spod taśmy, nic więcej. Zatem w talii seniorów nie ma marginesu błędu, nie będzie miał Baron na kogo zmienić słabiej spisującego się seniora. Zielonogórzanie są trochę pod ścianą, dziś muszą za wszelką cenę wywieźć punkty z Poznaniowrocławia, dlatego też próbuję lekko na nich pograć, zobaczymy co to wyjdzie.

/e: Wrocek 44:46 FZG, ha! miało się nosa, handi i win Falubazu na plus, good ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
C 370

cinek9191

Użytkownik
Michelsen +1 - Buczkowski @2,20 but365

Prze. Pawlicki - + 3 P. Kildemand @2,00 but365

A.Miedziński 0 - M.fricke @1,80 but365 ⛔⛔⛔ 3-8 totalana klapa Miedziaka,masakra

Taki Trebelek ;) Ako: 7,92

Napiszę wyłącznie coś do pary Przemek - Peter. +3 pkt na starcie dla Petera to dużo. Jest klasowym zawodnikiem i wierzę w to, że dziś tych 5-6 pkt zrobi. Obaj jadą jako doparowi także wszystko ejst możliwe.

P. Protasiewicz over 10 @1.66 But365 ✅✅✅ 13

Tak jak koledzy wyżej przy sześciu startach do pokrycie, a nóż pojedzie 7dem razy jak nie pójdzie Falubazom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dwa super bety na wieczór od betssona.
Bjerre - Lindbäck +1 @1,9 ✅ trochę emocji, bo Tonio zawalił początek
Handi moim zdaniem w złą stronę, tu powinno być +1 dla Bjerre. Szwed kosmiczna forma, wczoraj latał, dziś na tym tarnowskim lotnisku powinno być podobnie. Do tego możliwe 6 biegów, ja pobieram.
Gorzów (-16) - Leszno zwrot było już dwa razy +20, ale końcówka zaprzepaszczona chyba przez taśmę Zagara
Leszno dziś niestety bez argumentów. Pająk bez formy, Nicki w kratkę, Piter poobijany, juniorka zdecydowanie gorsza. Zapowiada się na pogrom, żałuję że nie złapałem -14,5, ale wg mnie tu się skończy przynajmniej +18/+20 dla Gorzowa.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Leszno spokojnie zrobi 36 oczek. Cyfer do objechania, Zagar po upadku w Anglii jeździ sztywno z bólem. MJJ jest słaby. Przemek Iversen też jakieś oczka stracą. Ja tutaj nie widzę pogromu do 30stu.
 
M 1

--mariusz--

Użytkownik
W pełni się zgadzam. Sam grałem ten typ od razu po wystawieniu kursów z myślą że będzie szybka korekta linii, a tu nic. Moim zdaniem Leszno te 36 pktów powinno ujechać, stawiam na jakieś 51:39
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Też kusi mnie postawienie na GKM - tor po opadach do tego Madej z Rolnickim + Świder to może być różnica!
+6 dla GKM dość ryzykowne.



Ja bym może dorzucił właśnie do Leszna jeszcze

Michelsen +1 - Buczkowski @2,20 but365.




Edit:

Kupon 1:

Michelsen +1 - Buczkowski @2,20 but365. ✅✅✅ 3-3
S. Gorzów - U. Leszno +20 @ 1.83 ! but365. ✅✅✅ 53-37


Kupon 2:

S. Gorzów - U. Leszno +20 @ 1.83 ! but365. ✅✅✅ 53-37


Musiał pójść gruby hajs na Stalowców. Ciekawe.!:cool:

Oby na plus! Oby Michelsen potwierdził, że jest w gazie.:cool:


Edit2:
Co się najadłem wkurzenia to masakra ! odetchnąć z ulgą mogę -uffffff ! Bez komentarza.

Typ z Gardenem też dobry - GKM powalczył ładnie - Nowak show!
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Gorzów - Leszno +20 2 1,75 Bet365

Szybko, bo zaraz mecz. Bardzo fajny kurs, powiedziałbym bardzo opłacalny do grania. Kiedy Gorzów tyloma punktami wygrał u siebie z Lesznem to ja nie pamiętam. Leszno porównywalny skład, nie dajmy się zwieść problemami Pawlickiego, bo czasami na prochach zawodnicy jadą znacznie lepiej niż będąc w pełni zdrowia co udowodnił wczoraj z resztą. Nie będzie to mecz jak z Toruniem który bardzo nie lubi jeździć w Gorzowie. Zdecydowanie do pogrania.

edit: Michelsena również do tego betu dołączyłem, zatem pozostaje mi nam obu życzyć powodzenia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom