>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8. kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP



Pary na mecze odbywające się 21 czerwca:

Betard Sparta Wrocław - KS Toruń (NC+)
godzina 17:00

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - Unia Tarnów (NC+)
godzina 19:30

MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno
godzina 19:30

Po trzech tygodniach przerwy wracamy do ścigania w najlepszej lidze świata. 9 kolejka jest nietypowa, bo jedno spotkanie pomiędzy Rzeszowem a Zieloną Górą zostanie rozegrane w lipcu. Pierwsze spotkanie tej kolejki odbędzie się we Wrocławiu, gdzie miejscowa Sparta będzie chciała po raz kolejny zmiażdżyć rywali na swoim specyficznie przygotowanym torze. Goście awizowali jednak najmocniejszy -gwiazdorski skład z rewelacyjnym podczas sobotniego SEC-u Pawłem Przedpełskim na czele. Mecz powinien być zacięty do ostatniego biegu. W drugim spotkaniu lider tabeli - Unia Leszno uda się w podróż na betonowy tor w Grudziądzu. GKM wygrał już trzy spotkania na własnym torze ale pokonanie dream teamu z Leszna będzie sensacją. Tylko czy Leszno jest gotowe na beton? W ostatnim spotkaniu Gorzowianie będą chcieli wygrać za 3 punkty. By to zrobić będą musieli zdobyć 51 punktów. Jest to o tyle możliwe, że goście pojadą bez Leona Madsena którego zastąpi młody Wiktor Kułakow a podczas sobotniego SEC-u bardzo słabo wypadli Martin Vaculik oraz Janusz Kołodziej.

Zapowiedź kolejki

Zapraszam do dyskusji i podawania trafnych typów.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Wrocław - Toruń 1 @1,4 (Fortuna)
Apatory w tym roku zaskakująco mocni na wyjazdach. Z drugiej strony, we Wrocławiu wygrał do tej pory tylko Falubaz. Baron przygotowuje tor ewidentnie pod swój zespół i jeśli nikt mu dziś w tym nie przeszkodzi, to Sparta powinna spokojnie wygrać. Świetnie u siebie czuje się przede wszystkim Jędrzejak, po kiepskim początku sezonu do dobrej dyspozycji wrócili MJJ i &quot;Magic&quot;. We Wrocławiu swoje przywiezie na pewno młody Drabik, o Tajskim nawet nie wspominam. Goście na pewno będą liczyć na Kangury i Griszę, ale to moim zdaniem za mało, żeby nawiązać walkę we Wrocławiu. Warto dodać, że jakakolwiek wygrana zapewni Sparcie punkt bonusowy.
Grudziądz (+6,5) - Leszno 2 @1,8 (Fortuna)
To byłby świetny typ, gdyby nie jechał Łaguta, w takim wypadku jest tylko bardzo dobry. Grudziądz kogo miał objechać to objechał (Gorzów, Rzeszów), z kim miał przegrać (Tarnów) i niespodziewanie wygrał z Zielonką, ale trzeba nadmienić, że bez AJ i z Hampelem, który zrobił 4 punkty. Jak dla mnie na dziś po prostu nie mają argumentów. Buczkowski z Artiomem będą się dwoić i troić, ale nawet jeśli zrobią razem ze 30 punktów, to będzie za mało. Jeleniewski jeździ jakąś parodię, Okoniewski jak nie wygra startu to żadnej walki nie nawiąże a Gollob sam przyznał, że ma problemy ze sprzętem i myślę, że po wczorajszy SEC raczej dziś nie będzie błyszczał. W Lesznie wiadomo, dream team, z wracającym do składu THJ. Jeśli tylko się nie porozbijają, co w tym sezonie zdarza im się regularnie, to nie widzę innego scenariusza, jak wysokie zwycięstwo Unii.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Wrocław - Toruń (+6,5) 2 @1.80 + Gorzów - Tarnów 1 @1.10 AKO @1.98 STS ⛔ 51:39 Holder żenua
Przy takiej pogodzie, jak była i może być, komisarz mógł nie pozwalać Baronowi na robienie tego, co chce z torem. Torunianie robili na wyjazdach do tej pory 43, 48, 46 i 40 punktów. Wrocław u siebie prezentował się bardzo dobrze, z wyjątkiem meczu z Falubazem. Myślę, że dziś możemy oglądać powtórkę takiej wpadki, a z pewnością nie zobaczymy kolejnego zdecydowanego zwycięstwa. Stawka jest za wysoka, bo idzie przecież o PO. Składy wydają się bardzo wyrównane. Gajewski jest dobrym taktykiem i w przypadku ewentualnej sześciopunktowej przewagi Wrocławian będzie reagował rezerwami taktycznymi. Jest tu komu zdobywać punkty - Doyle, Łaguta, Holder i świetny wczoraj w SEC Przedpełski. Wszyscy widzą tutaj wyrównany mecz, ja również. A przy takim scenariuszu nawet handi na poziomie 6,5 jest za duże.
Gorzów powinien łatwo wygrać, jako że Tarnów jedzie z Kułakowem zamiast Madsena. Wczoraj fatalnie zaprezentowali się Vaculik i Kołodziej. Potężna przewaga gospodarzy na pozycjach juniorskich. Tarnów powinien się skupiać na zdobyciu punktu bonusowego, a Gorzów starać się, aby go nie zdobyli, bo sami potrzebują go jeszcze bardziej.
 
B 38K

bosky

Użytkownik
@Toruń 3,49 STS ⛔ no niestety, strzał w płot
Nie no, wyrównany mecz się dzisiaj szykuje. Celem analizy proponuję porównanie zawodników:
Woffi - Holder 1 - tutaj bez dwóch zdań, Woffi pewnie dzisiaj polideruje, ale ma na kim potracić punkty
Milik - Gomólski X - pamiętacie Martina Vaculika 2 lata temu? Milik ma kapitalny sezon, ale walka na kilku frontach jest dla niego czymś totalnie nowym. Dzisiaj świeżo po SEC, pytanie które zawody były dla niego ważniejsze? Sądzę, że to będą słabsze zawody Vaszka.
Jędrzejak - Doyle 2 - argumenty za jednym bądź drugim? Własny tor, lepszy i solidniejszy punkt drużyny. OK, Jędrzejak jeździ bardzo w porządku we Wrocławiu, ale analogicznie świeżo po SEC.
Jensen - Miedziński X - zrobić 1 punkt po osiągnięciu 14 (??). Jepsen ma dobry sezon, no ale bez jaj, tu się może zdarzyć wszystko.
Janowski - Łaguta 1 - no tutaj akurat argumenty zbędne, choć także nie zdziwi mnie jeśli Maciek dziś zawiedzie.
Drabik - Przedpełski 2 - &quot;jadę na farcie&quot; i wszystko jasne. Jeden silnik zatrybił, a ostatnio widać lekki regres. Przedpełski od 3 punktów do 15 na torze we Wrocławiu, więc trudno powiedzieć na co go dziś stać, ale forma jest.
Gała - Fajfer X - nie ma większego znaczenia
Mamy 2-2 i nikt nic nie wie. Taki kurs to value, ale oczywiście nie ma co pisać o jakimś pewniaku.
Do tego na sucho:
Nicki - Emil 2 1,90 efortuna
Cyfer - Koza 2 2,7 sts
Drabik - Przedpełski 2 1,85 sts
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Macie rację, wszystko wskazuje na to że Toruń powinien powalczyć z Wrocławiem i te kursy są dość dziwne. Z drugiej strony czyż nie tak samo było parę tygodni temu gdy do Wrocławia przyjechała najlepsza drużyna z Leszna? A skończyło się pogromem 57-32. Wrocław odjechał już na swoim torze pięć spotkań. 4 pewnie wygrał, w tym dwa pogromy i tylko raz pojechali gorsze spotkanie i ulegli Zielonej Górze. Tylko że wtedy komplet zrobił Hampel - dziś w drużynie z Torunia nie ma kandydata na takiego zawodnika - a ponadto wielkie zero przywiózł Jensen. Piszesz że jego forma to jedna wielka niewiadoma. No niby tak ale w sumie to tylko raz on zawiódł. Właśnie w spotkaniu z Zieloną. Poza tym robi swoją robotę.
Od maja znacznie formę poprawił też Woffinden oraz Janowski. Ta dwójka powinna dziś zrobić mega wynik. Są w sztosie i czemu dziś miałoby się to zmienić? Do tego Jędrzejak czy Milik swoje punkty zrobią. Zmęczenie? Niby czemu? To są zawodowcy. Żadnych racjonalnych przesłanek do tego żeby dziś przywozili śliwki nie ma. Przecież oni z tego żyją. W takiej samej sytuacji &quot;zmęczeniowej&quot; jest Łaguta czy Przedpełski. Raczej ten ostatni po swoim życiowym sukcesie mógł nieco spuścić ciśnienia. Tak można zawsze tworzyć &quot;argumenty&quot; pod każdą stronę. Mówmy o konkretach. Seniorzy z Wrocławia są w formie. Wszędzie jadą dobrze, a tor we Wrocławiu to ich wielki handicap. Nawet jak dziś pogoda nie pozwoli spreparować toru tak jak z Lesznem. A Toruń? Łaguta nie lubi jeździć we Wrocławiu. Poza tym jest teraz strasznie wolny na starcie. We Wrocławiu ciężko się wyprzedza. Doyle? Swoje zrobi ale raczej trudno przypuszczać by wygrywał z liderami z Wrocławia. Holder czy Przedpełski mnóstwo tracą na wyjazdach. W przypadku Holdera robi 0,571 pkt/bieg mniej na wyjazdach niż na Motoarenie. W przypadku Pawła jest to różnica aż 0,75 pkt/bieg. Gomólski też prawie 0,8 pkt/bieg mniej, a we Wrocławiu jakoś nigdy nie błyszczał. Miedziński ma mało jazdy i trudno się spodziewać żeby dziś wypalił z dwcyfrówką.
Reasumując jak dla mnie Sparta jest faworytem i jeśli nie stanie się nic nadzwyczajnego to powinni wygrać. Czy zdecydowanie? Według mnie kursy wystawione przez bukmacherów są optymalne i wynik koło 48-42/50-40 jest najbardziej prawdopodobny.
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Krótko mówiąc, wiadomo że nic nie wiadomo. Generalnie zgadzam się w znacznej części Twojej wypowiedzi Jacques, ale:

co do meczu z Lesznem, sam typowałem Betard,a tak szczerze mówiąc jeśli podajemy to spotkanie warto dodać, że nie wiadomo co by było gdyby nie zderzenie Emila z Piotrkiem Pawlickim.
Jepsen zawiódł jeszcze na wyjeździe w Rzeszowie, gdzie podobnie jak w meczu z Falubazem zdobył jedno oczko.

Co do Griszy, on się raczej we Wrocławiu... po prostu nie najeździł. Olimpijski raczej nie jest gospodarzem dużych międzynarodowych imprez, a w ubiegłym sezonie z ekipą Częstochowy się nie pojawił. Fakt, że starty ma raczej kiepskie, a we Wrocławiu wyprzedzanie to mordęga.

Tak jak zaznaczałem, ten typ to żaden pewniak. Przy stawce 12 zawodników o dużej renomie w świecie żużlowym zdarzyć się może wszystko. Gospodarze mają swój tor, ale powiedz mi, że przed sezonem powiedziałbyś że Milik, Jędrzejak i Jepsen znaczą więcej niż Miedziński, Gomólski i Holder? ;-) Zatem nazwiska za Toruniem, który z resztą przed sezonem typowałem jako czarnego konia rozgrywek i zdania nie zmieniam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Popieram w pełni wypowiedź Jacques&#39;a. Ponadto bosky w porównaniu dałeś Doyle&#39;a lepszego od Jędrzejaka. Nie zgodzę się z tym. Ogór w tym sezonie poczyna sobie naprawdę wyjątkowo na Olimpijskim, jak na kapitana przystało. Doyle to dla mnie wciąż niewiadoma. Szczególnie we Wrocławiu. Co do pogody to się wyklarowała i wczoraj po lekkich opadach, w sumie mżawce nie było źle. Zatem Baron powinien ogarnąć tor. Drabik z Przedpełskim również powalczy. Maksym radzi sobie fenomenalnie, a jego wyniki mówią same za siebie. Szkoda, że Dróżdż znowu nie dostał szansy, ale może i Gała coś dzisiaj pokaże. Poza tym Milik w formie, swoje powinien zrobić. Magic i Tajski są pewnymi punktami zespołu. Jedyną niewiadomą jest jak zwykle MJJ. Jeśli Duńczyk również nie zawiedzie to w moim mniemaniu handicap zostanie pokryty. Choć to akurat nie jest nadto istotne. Sparcie zależy na wygranej, co oznacza automatyczny bonus i mocne zbliżenie się do play-offów. Zatem mój typ jest tylko jeden:
Sparta vs. Toruń 1, 1.40 Betsafe 3/10 ✅ 51:39 :cool:
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Grudziądz - Leszno 1,37
Wrocław - Toruń 1,40
AKO 1,92 Betsson
Na dzisiaj taki dubelek. Leszno moim zdaniem wygra w Grudziądzu. Grudziądz na wyjazdach wszędzie zbierają baty. Dla nich priorytet to mecze u siebie, ale dzisiaj o punkty będzie piekielnie ciężko. Buczkowski, Gollob, Laguta - to są na dzień dzisiejszy liderzy GKM-u, ale i oni miewają wpadki. W 3 z 4 spotkań trzymali poziom i Grudziądz te mecze wygrał, w jednym zawalił Laguta i już Tarnów się po nich przejechał. Reszta drużyny to dla mnie zawodnicy na pierwszą ligę choć należy tutaj wyróżnić Jeleniewskiego, który na wyjazdach jest parasolem, ale u siebie zawsze powalczy i kilka punktów przywiezie. Okoniewski pokazuje dobitnie jaka jest różnica między 1 a ekstraligą. No i juniorzy którzy są najsłabszą formacją juniorską w ekstralidze. W Lesznie natomiast bardzo równy skład, wracają po kraksach i upadkach Emil, THJ oraz Piter Pawlicki. Jest Nicki, Przemo, Zengi. Tutaj każdy z piątki seniorów może zrobić świetny wynik, a jak ktoś zawali to ze zmiany mogą jeszcze 2 razy puścić Pitera. Grudziądz w mojej ocenie w tym sezonie wykorzystuje słabsze momenty rywali. Wygrali z Gorzowem bo katastrofalnie pojechał Iversen (3 punkty zrobił), wygrali z Falubazem bo katastrofalnie pojechał Hampel (zrobił bodajże 4 punkty) i wygrali z Rzeszowem bo Lampart w biegu gdzie jechali w 3 się przewrócił. Dzisiaj chyba pół drużyny Leszna musiałaby mieć słabszy dzień, lub Jeleniewski, Okoniewski, Nowak mieć dzień konia aby padł tutaj inny wynik niż zwycięstwo Leszna.
Co do meczu we Wrocławiu to też miałem wątpliwości, ale typuję na Wrocek. Jeśli Baron zrobił tor po swojemu to nie widzę tutaj innej opcji niż zwycięstwo gospodarzy. Tutaj może być taki początek Torunia jak ten z meczu Tarnów-Toruń, gdzie torunianie kompletnie nie mogli się odnaleźć na torze tarnowskim. Jeśli Baron zaskoczy ich torem to wynik będzie znany już po 10 biegach. Woffinden i Janowski są w formie, podobnie jak Ogór. Ostatnio zaczął świetnie Milik jechać. Drabik to odkrycie tego sezonu. Tutaj najsłabiej wygląda Jensen, któremu ten tor chyba niezbyt pasuje ale poza tym meczem z Falubazem zawsze kilka punktów zdobędzie. Jak Toruń nie trafi z przełożeniami to będą mieli ten sam problem co Leszno, gdzie nie mogli utrzymać kredy, bo ich wynosiło, a o tym że będzie kreda chodzić jestem przekonany w 95%.
 
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Mam male pytanko odnośnie pary Okoniewski R.-Zengota G. chodzi o kursy.. w Milenium mamy 1.55 - 6.00 - 2.30 a w Bet365 bez żadnych hc kursy przedstawiają się 2.05 - 9.00 - 1.95.. czy ta róznica spowodowana jest sumą startów, że w wzb pierwsze 5 a w becie dowolnie?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Wg mnie jest to po prostu różna ocena szans zawodników przez oddsmakerów firm, bo raczej ani Okoniewski ani Zengota nie będzie jechał jako rezerwa taktyczna, tym bardziej jako ZZ, bo nie ma informacji żeby zabrakło innych zawodników.
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Mam male pytanko odnośnie pary Okoniewski R.-Zengota G. chodzi o kursy.. w Milenium mamy 1.55 - 6.00 - 2.30 a w Bet365 bez żadnych hc kursy przedstawiają się 2.05 - 9.00 - 1.95.. czy ta róznica spowodowana jest sumą startów, że w wzb pierwsze 5 a w becie dowolnie?
Raczej nie, jadą bez z/z, więc &quot;siódmego startu&quot; nie ma, Okoń raczej też nie pojedzie z taktyka, bo jest Buczkowski, może Gollob i Artem. Szczerze mówiąc jeśli miałbym typować,to szedłbym tutaj w stronę Okoniewskiego, ale kto wie. W tym meczu, podobnie jak w spotkaniu Torunia, po cichu liczę na małą niespodziankę. Sytuacja dość analogiczna - Leszno lepszy skład, Grudziądz ma swój tor. Grudziądzanie raczej walczaki (Gollob, Łaguta, Buczkowski), jeśli tor będzie do wyprzedzania to może się dziać ciekawy speedway.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Bez oferty rozszerzonej w Betsson ale Sportingbet coś zarzucił.
Janowski - Doyle 1 (-1,5 ) 1.90 ✅
Zacznijmy od tego, że Doyle wciąż nie jest pewniakiem do wysokich zdobyczy punktowych co spotkanie. Potrafi objechać kapitalne zawody jak i słabsze co mu się zdarzyło w Szwecji oraz w finale DPŚ na początku zawodów. Dzisiaj we Wrocławiu wystąpi po raz pierwszy i czy się spasuje ? RT mogą jechać Holder czy Łaguta którzy na tym torze mają niezłe średnie, także Doyle tutaj nie musi mieć żadnej przewagi gdyby Torun przegrywał, a znowu może przy prowadzeniu gości RT ze strony gospodarzy to Woffinden i Janowski jako zdecydowani pewniacy. Podsumowując: Jak Betard liczy na wygraną to Janowski musi być jednym z liderów, podczas gdy Doyle może się spasować, ale dla mnie bardziej realne, że nie zaliczy rewelacyjnego występu.
Iversen - Kołodziej 1 (-1,5 ) 1.727 ⛔
Dla mnie bardzo dobry typ. Iversen nie jeździ wciąż na swoim najwyższym poziomie, ale to już nie jest też ta padaka jak bywało. Co prawda ostatnio w Szwecji słaby fatalny występ ale to Szwecja i stamtąd rezultaty trzeba brać z przymrużeniem oka. Kołodziej za to wczoraj po 3 pkt w 1 biegu później dorzucił już tylko 1 pkt. Krótko mówiąc występ beznadziejny, a dzisiaj na występ jeszcze na torze za którym nie przepada bo jego średnia na gorzowskim owalu to 1,250 w 6 meczach. Co prawda może zaliczyć 6 występów ale jeżeli będzie słabo jechał to wiele mu to nie pomoże. Iversen w parze z Linusem też większy plus do typu niż gdyby z juniorem.
Grudziądz - Leszno 2 1.25 ✅
W tym spotkaniu już ciężkie pary wystawione dlatego gramy spokojnie na zwycięstwo Leszna. Tutaj nie ma co się rozpisywać: Leszno ma mocną 5 seniorów + Piotrka na juniorce, podczas gdy gospodarze nie mają pewniaka do wysokich zdobyczy bo zarówno Łaguta, Gollob czy Buczkowski mogą zawieść, z resztą dla mnie jeżeli nawet tylko jeden z nich zawiedzie to taki Jeleniewski z Okoniem nie pokryją strat + juniorka słaba. Tylko jakiś fatalny dzień jak np. w meczu Toruniem u siebie czy Wrocławiem na wyjeździe może sprawić niespodziankę, ale w normalnych warunkach to Leszno powinno się przejechać po rywalach.
Ako: 4.10 ⛔ ⛔
Zastanowić też można się nad Gorzów - Tarnów 1 ( -12,5 ) ✅
Betsson ma linię -16,5, Bet365 -14,5. Zacznijmy, że pierwsze spotkanie Tarnów wygrał 10 punktami, także tutaj walka o bonus będzie zdecydowanie. Gorzów przede wszystkim musi się postarać i ma szansę bo Tarnów raz, że na tym torze jest kiepski w ostatnich latach, to jedzie krótko mówiąc w 4 bo Kułakow nic nie zdziała. Kołodziej na tym torze słaby jak pisałem, Mroczka tu śmigał ale bez przesady to nie jest koleś na dwucyfrowe zdobycze. Zostaje Bjerre i Vaculik, ten pierwszy może powalczyć jak i przejść obok meczu, Vaculik któreś z kolei zawody pojechał słabe wczoraj i dzisiaj nie mam pewności, że będzie go stać na trzymanie wyniku. Walka o bonus myślę, że napędzi Gorzów na własnym terenie.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Tarnów +16 - Gorzów @1,85 betsafe ⛔
Czemu tego nikt nie gra?? Vacul Bjerre i Koldi pojadą po 6x, więc jakieś 30 oczek uzbierają, dorzućmy do tego 4-5x start Mroczki, który zna tor w Gorzowie. Koza nie jest bez szans z Cyferem. Myślę, że stać Tarnowian na 38pkt, którzy zrobią wszystko by zdobyć bonus. Potrzebują ich 41 to dużo jak na brak Madsena, ale jeśli Bjerre Vacul czy Koldi nie dadzą ciała to stać ich na to. Iversen nierówny i bezbarwny czasami, Zagar to samo, super występy przeplata słabymi, Kasprzak jedzie jak jego idol Gollob; asekuracyjnie i bez gazu. Świderski i Sundstroem wielkie nie wiadome. Jedyny pewniak do 12+ to Zmarzlik. Myslę, że bonus pojedzie do Gorzowa, ale Tarnów do ostatniego biegu będzie o niego walczyć.
Okoniewski - Zengota 1,95@ b365 ⛔ przerwa w typowaniu...
Okoń 2 dobre występy 10 w Szwecji i 17 w Niemczech. Myślę, że kryzys zarzegnany i chłopak się obudził z zimowego snu. Jedzie przeciwko ekipie z Leszna na którą się zawsze mobilizuje podwójnie kiedyś pamiętam 18naście oczek w barwach Rzeszowa vs Leszno. Zengota traci na wyjazdach, nie jest tak mocny jak u siebie. Anglia też go pewnie męczy troszeczkę. Dziś dam na Rafała, który wydaje mi się że i parowego ma słabszego bo Gollob to dziadeczek, a Grześ ma Przemka który wydaje się być mocniejszy. Zengota też nie miał tyle okazji do startów w Grudziądzu co Rafał.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
8. (zaległa) kolejka PGE Ekstraligi - 19 lipca



Kursy od Expekt:



Przed nami już 10. kolejka żużlowej Ekstraligi. Dość jednostronnie zapowiada się ta kolejka. Jedynie w Zielonej Górze może być ciekawie. Równa Sparta może namieszać przy ulicy Wrocławskiej. Woffinden, wczorajszy triumfator z Daugavpils Janowski i Drabik z paczką mogą poprowadzić do triumfu. Już niejednokrotnie Wrocławianie sprawiali niespodzianki na torze Falubazu. Natomiast w Tarnowie, Toruniu oraz Lesznie nie liczymy na przyjezdnych.

Zachęcamy do wspólnej analizy oraz dyskusji.​
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
Protasiewicz - Walasek H (0-1,5) typ: 1 kurs: 1,6 totomix ✅✅✅

walasek kontuzja - nie wiadomo czy pojedzie wogole 5 biegow,protas dobra forma
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (0-8) 1 1,83 Bet365 ✅

Falubaz wzmocniony Wardem będzie szalenie mocny. Dzisiaj może jeszcze nie aż tak bardzo bo Walasek wraca po kontuzji ale w dalszej części sezonu na pewno. Do tego dzisiaj 4 klasowych zawodników pojedzie 6 razy bo jest Z/Z. Pieszczek dogadał się ze sprzętem no po prostu brak słabych punktów u gospodarzy. Na pewno opór będzie stawiał Tai i Maciej, nie wiadomo czy tak samo będzie skuteczny na wyjeżdzie Drabik. Stawiam dzisiaj na wysoką wygraną Zielonej Góry

Chris Holder over 9,5 1,80 -&gt; 1,68 Betsson ✅

Holder jest na prawdę od jakiegoś czasu w formie. Może w Polsce nie jeżdzi jak w GP i Anglii ale szczególnie w Toruniu spisuje się dobrze. Dzisiaj w parze z Adrianem więc trochę ciężej ale te 10 punktów powinien spokojnie zdobyć. Pamiętam jak szybki był w derbach. Z Zieloną Górą było gorzej ale liczę, że obecna sytuacja w Toruniu wpłynie na Chria motywująco ;)

Piotr Pawlicki - Musielak 1 1,52 Betsson ✅

Ryzyko ale tylko w przypadku 3 biegów Piotra a liczę na 5 i wtedy bez problemowe zwycięstwo. Forma jednego i drugiego to dwa różne światy. Piotr wszędzie jeżdzi super i w końcu w Lesznie musi zacząć a Tobiasz wskoczył do składu nie z powodu super formy a raczej z powodu braku formy Jonassona.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Lipnie to wygląda. Pewnie tylko w Toruniu pojadą o ile nie zdąży tutaj to przyjść. W Bydgoszczy cisza i spokój, tylko tyle, że wiatr jest ale bez grożnych chmur.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
W Tarnowie napier*ala. Lutro wody już na torze ale typowo jak u nas, beton i 2 godziny to ściągną. Pytanie tylko czy przestanie padać i kiedy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom