>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8 Kolejka Serie A (17-18 październik 2009)

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP

W minionych kolejkach nie zabrakło niespodzianek. W tym tygodniu mamy sporo interesujących spotkań, także zapraszam do dyskusji ????​
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Koledzy co myślicie o meczu Udinese-Atlanta?
no właśnie się także zastanawiam, żeby go do tripelka za 100 zł wstawić oczywiście na Udinese czysta 1, po prostu pewniaczek, a do tego to spotkanie z serie c1 grupa B:
18-10 15:00 Andria - Portosummaga 3.25 2.75 2.20 1.49 1.22 na 2
Adria jest ostatnia i patrząc na jej spotkania to na 8 spotkań w 6 ich zawodnicy dostawali czerwone kartki, Dziwi wysoki kurs na Portosummaga, przecież to lider z bilansem na wyjeździe 4-0-0 8-3br
18-10 15:00 Varese - Figline 1.70 3.00 5.00 1.09 1.88 serie c1 grupa A
Varese bilans u sibie 4-0-0 12-4br
taki tripel włoski na weekend co wy na to?
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nie wiem czemu nie usuwam powyzszej wypowiedzi jako spam ...
no właśnie się także zastanawiam, żeby go do tripelka za 100 zł wstawić oczywiście na Udinese czysta 1, po prostu pewniaczek
Jakis argument dlaczego to taki mega pewniak ? Jakos uzasadnic wybor ... bo o to tu chodzi jak co ;)
Ja wypatrzyłem sobie:
Genoa - Inter under 2.5
Mecze sobotnie, sie koncza w wiekszosci underami - tylko raz zanotowano over, wiec moim zdaniem jest to minimalny argument.
Jezeli chodzi o druzyne to Mourinho gra skuteczna i malo widowiskowa pilke, a zabraknie mu na pewno Milito i najprawdopodobniej Eto&#39;o i Motty czyli podstawowych ofensywnych graczy.
W Genoa nie bedzie m. in Kharja ktory sporo wnosi do akcji ofensywnych, więc mecz wygląda mi na 0-0 ????
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Nie wiem czemu nie usuwam powyzszej wypowiedzi jako spam ...



Jakis argument dlaczego to taki mega pewniak ? Jakos uzasadnic wybor ... bo o to tu chodzi jak co ;)

mówisz masz:
Udinese na 5 meczy u siebie z Atalantą , na przełomie 5 lat raz przegrało, a wtedy w Atalancie grał niejaki C.Vieri notabene bramkę wtedy decydującą zdobył do tego 4 minuty przed końcem spotkania, to było 13-05-07, na dzień dzisiejszy to inna druzyna, przedostatnia w tabeli, po 3 porażkach 3 remisy z rzędu w ostatnim meczu podstawowy gracz radovanovic dostal czerwona kartke, A Udine po dwóch wygranych przyszła porażka na wyjeździe z Interem i stracili gola w 90 minucie
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus - Fiorentina

Zawsze kiedy Stara Dama podejmuje w Turynie Viole starsi kibice wracają pamięcią do meczu z przed 15 lat. Wielka Fiorentina trenowana przez Ranieriego z wspaniałymi nazwiskami w składzie prowadziła już 2-0 by ostatecznie przegrać 2-3. Można powiedzieć że w tamtym meczy narodziła sie nowa jakość w Juve która w najbliższych latach przyniosła liczne sukcesy. Dwie bramki zdobył Vialli a kapitalny trzeci gol na 2-3 w wykonaniu młodziutkiego Del Piero na zawsze przeszedł do historii futbolu.. Wielką karierę jako trenera zaczął również nikomu wcześniej bliżej nie znamy Marcello Lippi. Zainteresowanych zachęcam do obejrzenia materiału ????

http://www.youtube.com/watch?v=5EJ7ZS4EmU8

Od tamtej pory zmieniało sie sporo ale obie ekipy połączyło niejako wizyta w niższych ligach. Nie ma wracać do historii na obecną chwile obie ekipy to zdecydowanie czołówka Serie A a sam mecz będzie jednym z najciekawszych w kolejce.
Nadzieje kibiców i piłkarzy Juve ostudził ostatnio kubeł zimnej wody w postaci 4 remisów i porażki. Sama gra również pozostawia wiele do życzenia, ciężko nawet dokładnie sprecyzować co jest powodem słabszej dyspozycji być może trochę mentalność że po prostu sa lepsi a mecz sie wygra sam. Jeżeli chodzi o osłabienia to oczywiście wygląda to kiepsko, Kiedy do gry powracali już Del Piero i Taigo nabawili sie kolejnych urazów, niedysponowany jest świetnie grający w pomocy Marchisio. Dodatkowo Buffon będzie musiał sie poddać zabiegowi na kolano ale puki co jeszcze gra. Pozytywem jest za to powrót popularnego &quot;Momo&quot; czyli Sissoko. W tamtym sezonie bardzo dobrze sie prezentował jako defensywny pomocnik, teraz zobaczymy jak to Ferrara rozwiąże gdyż na jego pozycji gra Melo. Poza tym bez większych niespodzianek 4-3-1-2 z Camoranesim na prawym skrzydle, cofniętym Diego oraz Iaquintą i Amaurim z przodu. Szczególnie licze że ten ostatni sie przełamię bo gola ostatni strzelił tak dawno że az nie pamiętam ????.
Drużyna Fiorentiny zgromadziła do tej pory tyle samo punktów co Juve. Zespół przede wszystkim traci mało goli i potrafi szczególnie zmobilizować sie na spotkanie z najlepszymi. Regularni zaczyna trafiać Gilardino, ba w ostatnich dwóch meczach reprezentacji zdobył 4 gole, Mutu ma problemy osobiste za soba no i jest jeszcze ten niesamowity Jovetic.. Poza tym dosyć wyrównany zespól z wyróżniających sie piłkarzy można jeszcze wymienić bramkarza Frey&#39;a czy coraz częściej grającego w reprezentacji Moltolivo. Jedyny kontuzjowani po stronie Violi to Savio Nsereko. Nikt nie jest zawieszony więc Prandelli może teoretycznie zestawić najsilniejszą jedenastkę.
Mecze te mają również dodatkowy smaczek, w 1990 roku kiedy za ogromne pieniądze Juve wykupiło z Violi samego Roberto Baggio we Florencjo doszło do ulicznych zamieszek... Dzisiaj w skaldach obu drużyn zobaczymy Melo który ostatni sezon grał w zespole rywali i analogicznie po drugie stronie zagrają Zanetti i Marchionni. Starej Damie jakoś specjalnie ciężko nigdy nie grało sie z Violą jednak ostatnie wyniki i osłabienia nie napawają optymizmem. Myślę że jednak po 5 meczach bez zwycięstwa czas sie przełamać i silny rywal jakim będzie Fiorentina będzie świetną ku temu okazją. Kurs na zwycięstwo mimo iż wielkim faworytem nie są myślę że ciekawy więc nie pozostaje nic innego jak wierzyć w zwycięstwo, bo wierzyć trzeba ????

Przewidywane składy

Juventus (4-3-1-2): Buffon - Zebina, Legrottaglie, Chiellini, Grosso - Camoranesi, Melo, Sissoko - Diego - Amauri, Iaquinta
Ławka: Manninger, Cannavaro, Grygera, Poulsen, De Ceglie, Giovinco, Trezeguet


Fiorentina (4-2-3-1): Frey - Comotto, Gamberini, Dainelli, Pasqual - Montolivo, Zanetti - Marchionni, Jovetić, Vargas - Gilardino
Ławka: Awramow, Kroldrup, De Silvestri, Gobbi, Donadel, Castillo, Mutu

Moje typy:
Juventus - Fiorentina 1 @1,70
under2,5 @1,75
Czy Felipe Melo otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? Tak @3,00
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Genoa - Inter under 2.5
W Genoa nie bedzie m. in Kharja ktory sporo wnosi do akcji ofensywnych, więc mecz wygląda mi na 0-0 ????
0-0 w domowym meczu Genoi? Co jak co, ale takiego scenariusza ja raczej nie przewiduję. Nie sądzę aby trener Gasperrini zrezygnował z ofensywnego ustawienia 3-4-3 na własnym terenie. Genoa wcale nie musi przestraszyć się Interu, który ma swoje problemy kadrowe, o których wspomniałeś. Ok.. gospodarze też solidnie osłabieni, ale akurat ich styl gry, a zwłaszcza przed własną publicznoscią przekonuje mnie do tego, że kilka bramek możemu tutaj ujrzeć i nie będę zdziwiony jeśli to gospodarze wyjdą z tego pojedynku zwycięsko. Póki co z typem jednak się wstrzymuję.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Co do Genoa - Inter ja delikatnie sprobuje 0-0 zobaczymy co z tego bedzie, ale glowne nadzieje pokladam w underze. Jak dla mnie bedzie defensywny inter a wynik niski.
co do Juve - Fiorentina to zgodze sie z Mad&#39;em tez widze gospodarzy w roli faworyta jak i kolejny underek. 2 doskonalych bramkarzy w formie Buffon i Frey potrafi na prawde uratowac pewne bramki. Do tego cos w tv slyszalem ze &quot;Jojo&quot; Jovetić ma zagrać po połowie z Mutu na zmiane, takze za ciekawie to ni brzmi dla mnie, tymbardziej ze uwazam ze Gila to wciaz nie ten z minionego sezonu. Wiec dla mnie:
Juventus - Fiorentina 1 @ 1.70
under 2.5 @ 1.75
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus - Fiorentina 1 @1,70 ⛔
under2,5 @1,75 ✅
Czy Felipe Melo otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? Tak @3,00 ⛔
Fiorentina jakiegoś wielkiego meczu nie zagrała, szybko strzeliła bramke potem moze niewiele więcej z gry miało Juve ale totalna niepradnośc dwójki napastników zrobiła swoje
____
Napoli - Bologna 1 @1,55
Który zawodnik zdobędzie więcej goli w tym meczu?( Pellissier, Barreto, P) Pellissier @3,50
Napoli rozegra swój pierwszy mecz pod wodza nowego szkoleniowca Waltera Mazzariego. Miał on otrzymał 2 tygodnie na wnikliwe przyjrzenia się kadze i rozpoczęcie wdrażania nowych założeń taktycznych, wydaje sie jednak że nie zrezygnuje z gry systemem z trójką obrońców. Napoli rozczarowuje głównie gra na wyjeździe, 4 mecze i 4 porażki, na własnym boisku jest nieźle bo jeszcze nie przegrali. W dzisiejszym meczu zagraja bez Santacroce i prawdopodobnie bez Lavezziego nie wiem dokładnie jak to będzie bo podobno zgubił paszport i miał problemy z powrotem z Urugwaju. Bologna podobnie jak w tamtym sezonie &quot;kręcić&quot; sie będzie w dolnej połówce tabeli. Na wyjeździe jeszcze nie wygrali, na wynik duży wpływ ma dyspozycja Zalayety czy Di Vaio. Dla mniej jednak Neapol to bedzie dla niech zbyt wysoka poprzeczka ????
Napoli (3-5-2) De Sanctis - P. Cannavaro, Rinaudo, Contini - Maggio, Gargano, Bogliacino, Hamsik, Datolo - Quagliarella, Denis
Bologna (4-3-2-1) Viviano - Zenoni, Portanova, Britos, Lanna - Mingazzini, Guana, Tedesco - Adailton, Zalayeta - Di Vaio
Chievo - Bari 1 @2,00
Chievo po dwóch porażkach na początku sezonu nie przegrało 5 kolejny meczy. W ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe Cagliari co myślę jest już powodem do optymizmu. Dzisiaj zagrają dalej bez pomocnika Rigoniego, i będzie to praktycznie jedynie ich osłabienie. Bari jako beniaminek jak narazie prezentuje sie bardzo pozytywnie. Niepokonani są na wyjeździe a grali z uwaga Interem, Milanem i Palermo. Mają równy skład dzięki któremu większość meczy zremisowali. Od początku sezonu grają bez Paro, Komana, Belmonte, Dondy czy Yago dzisiaj dodatkowo będą musieli sobie poradzić bez Rivasa ważnego gracze pierwszego zespołu. W sumie więc licze że będące w dobre dyspozycji Chievo poradzi sobie z beniaminkiem.
Chievo (4-3-1-2) Sorrentino - Frey, Morero, Yepes, Mantovani - Luciano, Iori, Marcolini - Pinzi - Pellissier, Bogdani
Bari (4-4-2) Gillet - A. Masiello, Ranocchia, Bonucci, Diamoutene - Alvarez, Donati, Gazzi, Langella - Kutuzov, Barreto
 
simons 646

simons

Forum VIP
Na dzis jakichs mega zdarzen nie ma ale z ciekawszych mamy tak:
Napoli - Bologna 1 @ 1.50
Napoli pod wodzami Mazzarriego moze pokazac cos nowego lepszego. Na wlasnym boisku grali zawsze ladnie i mysle ze i tak zostanie. Zreszta wszystko juz Mad napisal ... jedyne co mnie tu zastanawia to fakt ze zdarzenia w ktorych sie z Nim zgadzam czsto nie wchodza xD Di Vaio mial w zeszlym roku jakies oswiecenie ale wyglada na to ze koniec mega formy, takze marnie widze Bologne.
Parma - Siena X @ 3.10
Siena lubi sobie remisować więc X moze jak najbardziej byc ???? Brak Mariga i Biabiany prowadza do zmian w ustawieniu druzyny Guidolina. Po ladnym poczatku Parma przystopowala, mozna powiedziec ze wraca do spodziewanego poziomu. Wydaje mi sie ze ten pojedynek bedzie bardzo wyrownany, a historia spotkan miedzy druzynami mowi ze lubia remisowac. W tym roku zadna z 2 n ie wyglada jednoznacznie na faworyta wiec dla mnie kolejny X. Kurs dobry ja sprobuje ????
Lazio - Sampdoria 1x @ 1.30
Kurs z d... wiadomo ale dla mnie pewny wynik, tylko mam dylemat 1 czy X ... Lazio wraca do siebie, Kolarov wraca wiec powinno byc lepiej. Sampa zawsze miala problemy na Olimpico wiec tym razem nie bedzie tez latwo. Ostatnie spotkanie w coppa italia skonczylo sie 1-1. Sampa teraz jest na fali, ale szlo sie tego spodziewac, bylo to juz widac w zeszlym sezonie jak Pazzini doszedl. Fajnie by bylo gdyby Sampa byla na 1 z Interem ale watpie w taki scenariusz. Druzyny z grubsza o podobnych charakterystykach: 2 doskonalych napastnikow - Cassano i Zarate jak i 2 bardzo dobrych bramkarzy Castellazzi i Muslera ... chyba najciekawszy mecz w tej kolejce.
Ogolem patrzac na mecze to wydaje sie ze jest z 5-6 pewniakow ale wydaje mi sie ze niespodzianki beda i to calkiem sporo.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Napoli - Bologna 1 @1,55 ✅
Który zawodnik zdobędzie więcej goli w tym meczu?( Pellissier, Barreto, P) Pellissier @3,50 ⛔
Chievo - Bari 1 @2,00 ⛔
Masakra ???? Napoli szczęśliwie ale chyba zasłużenie wygrało, poza tym pare niespodzianek. Udine straciło dwie bramki po świetnych uderzeniach z daleka, Bari po raz kolejny sprawiło niespodziankę. Najwięcej skorzystał na tym Inter który rozbił Genue i umocnił sie na pozycji lidera.

Komplet wyników:

Juventus FC - ACF Fiorentina 1 : 1
Genoa CFC - Internazionale FC 0 : 5
Calcio Catania - Cagliari Calcio 2 : 1
AC Chievo Werona - AS Bari 1 : 2
SS Lazio - UC Sampdoria 1 : 1
AS Livorno Calcio - US Citta di Palermo 1 : 2
Napoli SSC - FC Bologna 2 : 1
Parma FC - AC Siena 1 : 0
Udinese Calcio - Atalanta Bergamo 1 : 3
AC Milan - AS Roma 2 : 1
 
simons 646

simons

Forum VIP
Napoli - Bologna 1 @ 1.50✅

Parma - Siena X @ 3.10⛔

Lazio - Sampdoria 1x @ 1.30✅

Juventus - Fiorentina 1 @ 1.70 ⛔
under 2.5 @ 1.75✅

Genoa - Inter under 2.5⛔
50% ale to na co najbardziej liczylem nie weszlo ... trudno. Kursy tez nie za ciekawe. Mowilem beda niespodzianki ... ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom