>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

85$ No deposit w ipoker (dla wszystkich)

mark 2,3K

mark

Forum VIP
nie o przez multikonta zostajemy wykluczeni z dużej liczby promocji, a przez biedę panującą w naszym kraju.
Szkoda ,ze Ci biedacy nie staraja sie uczciwie wygrac ale zakladaja po 50-100 kont przy tego rodzaju promocjach
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Sam jesteś dzieckiem neo... nie o przez multikonta zostajemy wykluczeni z dużej liczby promocji, a przez biedę panującą w naszym kraju. Pomyśl logicznie, Niech 10 tys Polaków stworzy konto w tym serwisie pokerowym, przegra tę kasę co dostanie i jak myślisz, jaki procent wpłaci własny depozyt ? Teraz przeanalizuj podobne dane na przykładzie np Szwecji.
Tutaj akurat się mylisz . Pokerroom przygotowany był na dużą liczbę osób zakładających konta . Promocja jest na tylu zagranicznych forach rumuńskich , rosyjskich i jeszcze innych, że sobie nie wyobrażasz . Polacy nie są najliczniejszą grupą, która brała udział w tej promocji
Znudziło im się już sprawdzanie po trzy razy albo więcej tych samych konto i zakończyli promocję dla Polaków. W sumie to żadna nowość wiadomo że z takich promocji trzeba korzystać bardzo szybko, no w większości przypadków kończy się to tak jak teraz.
Napisałem już że nie ma co dyskutować o powodach wykluczenia , bo można zapisać kilkanaście stron tematu, a i tak nic to nie zmieni . Tylko trudno powstrzymać się od komentarza, bo dla mnie to jest nie do zrozumienia, że niektóre osoby mają czas i nerwy na zakładanie po kilka kont , a nie chcą np. zapisać się i zagrać we Freerollu o 5000$ , bo na to trzeba poświecić czas na zapisy żeby otrzymać ticket , potem trzeba stracić czas na grę , a to że można wygrać tysiąc razy więcej niż w takie promocji już nie jest ważne. Mentalność niektórych osób nigdy się nie zmieni, szkoda tylko , że uczciwie osoby, które chcą skorzystać z takich promocji, a nie zawsze mają czas na przesiadywanie 24h przed komputerem nie mogą skorzystać z promocji bo jest już za późno.

???? dla mnie za pisanie nie na temat :grin:
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Jak ktos zna dobrze angielski niech zagada na live chata i troszke ich przycisnie czemu zmienili tak szybko warunki, Rano mi jeszcze pisali ze dostane bonus,
a teraz
we have decided to not credit any bonuses to Poland customers, sorry
Konto zakladalem wczoraj o 14.
Wiec jak nie zmienia zdania to niech nikt nie czeka na bonusa,bo teraz rozmawiałem i napisali,ze przepraszaja za zamieszanie,ale juz jest to koncowa decyzja i juz nikomu nie przypisza bonusa z Polskich graczy !!!

Jeszcze mozecie do nic napisac i zapytac ?? zobaczymy co wam odp,....moze ten co mi pisal bym niedoinformowany,
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Polacy cwaniacy myślą że coś zyskają zakładając multikonta. Żenada powinni takim odrazu blokować konta i wpisywać na czarną listę zeby już nigdy nie mogli się rejestrować. W każdym kasynie jest o nas głośno. ***** nauczcie sie wkońcu że w kasynie można mieć jedno konto a napewno na tym zyskacie.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Hmm to jest największe forum bukmacherskie w naszym kraju, więc duuża ilość osób rejestrowała się stąd, Administratorzy na pewno mają jakieś kontakty na innych forach o tej tematyce, nie moglibyście się wszyscy zeprać w kupę i ograniczyć dział Promocje pokerowe czy też promocję w kasynie tylko dla osób które wysłały by np scan dowodu z zamazanym nr pesel ?
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Hmm to jest największe forum bukmacherskie w naszym kraju, więc duuża ilość osób rejestrowała się stąd, Administratorzy na pewno mają jakieś kontakty na innych forach o tej tematyce, nie moglibyście się wszyscy zeprać w kupę i ograniczyć dział Promocje pokerowe czy też promocję w kasynie tylko dla osób które wysłały by np scan dowodu z zamazanym nr pesel ?
Jak dla mnie swietna sprawa i moze ograniczylaby w jakis sposob dzieciaki, przez ktore Polska zawsze bedzie na czarnej liscie. Inaczej to sie nie zmieni. Pozostaje tylko walka z takimi ludzmi.
 
A 0

astralproject

Użytkownik
pfff ???? piernicze, po co administrator serwisu ma znać moje dane osobowe, imię, nazwisko, wiek, adres...

aaa, noi jest jeden problem ;) jeśli ktoś zbiera dane osobowe, tym bardziej z dowodów osobistych, musi to zgłosić i zapewnić odpowiednią ochronę danych, co jest raz na jakiś czas kontrolowane przez odpowiednie slużby ;&gt;
 
koolman 80

koolman

Użytkownik
ej ale co to ma za sens,
ktos wysle jeden skan dowodu
wejdzie na forum
zobaczy promocje
i bedzie trzepal milion kont ;p
 
damon85 0

damon85

Użytkownik
zarejestrowałem się do nich zaraz koło 14 wczorajszego dnia jak dostałem od nich maila o tej promocji. na czacie pisali że weryfikują dane bo mają masę zgłoszeń. a dzisiaj że promocja nie dostępna dla polski!!! nigdy nie wpłacę do nich 1 zł za tą dyskryminację. przecież mogą zweryfikować wszystkie konta i zbanować multikontowców a nie od razu wszystkich blokować. mogli weryfikować skany dowodów coś wymyślić. podziękował bo nie będą mieli dobrej opinii i zamknijcie już ten temat!!!
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Witam,

Rozmawiałem dzisiaj z supportem,

Chcialem wplacic swoje 50$ aby uczestniczyc w konkursie i nawet to nie pomoglo Polska jest wykuczona na dobre,,, Gosciu napisal z obslugi,ze bylo bardzo duzo naduzyc promocji i ze nie mieli innego wyjscia,
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
Dla mnie zachowanie tego poker romu jest lekko żenujące. Dali promocje z jasnymi warunkami, mase osób sie zarejestrowało i czeka na bonus, w miedzyczasie wykrywają nadużycia i wprowadzają restrykcje dla Polaków - OK, tylko że ci którzy zarejestrowali się przed tym, powinni być zweryfikowani i jeśli nie ma zastrzeżeń bonus powinien zostac przyznany.
Co oni są na rynku pierwszy tydzień, nie znają zachowań graczy z danych krajów? To tak jakbym wszedł w all in, zobaczył flopa i powiedział do gościa &quot;ej stary, nie spodziewałem sie takiego rozdania, wycofuje swoją kase...&quot;

Ci, którzy pozakładali multikonta są IDIOTAMI, oszustwa są dla ludzi ale myślących. I jeszcze ta astronomiczna kwota 10USD na start... pare kont i można sobie życie na nowo ułożyć.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Wczoraj wyslalem im maila,zawierajac w nim moje obiekcje co do ich postepowania i co do przyznawania bonusu dla osob,ktore zarejestrowaly sie PRZED zablokowaniem promocji.Oto co uzyskalem dzisiaj w godzinach porannych:
&quot;Hi,

promo is now suspended as we reached max number of users in promo. Also,
promo is not available for residents of Poland.

Regards&quot;

Zatem proponuje Drodzy Forumowicze olejcie ich jak i ja to uczynilem,a dla bardziej zdeterminowanych polecam mail [email protected] gdzie smialo mozna napisac o usuniecia konta.Jest tak duzy wybor pokerromow,ze moim skromnym zdaniem nie ma co nawet trzymac w tej pseudo firmie pokerowej swoich danych.
 
K 6

koziuch

Użytkownik
wlasnie sie dowiedzialem ze nawet ci ktorzy dostali 10$ i wygenerowali 75 pkt nie dostana kolejnych 25$ bo Polska jest wykluczona. Żenada jednym zdaniem, szkoda sie z nimi nawet kłócić.
 
B 0

bartolos

Użytkownik
No to są trochę pokręceni, ja dzisiaj, jak minęło 24 godziny od wyrobienia przeze mnie tych 75 pkt, zapytałem na LC ile muszę czekać na te 25$ to mi napisali ze do 48 h. Po 5-ciu minutach wchodzę na konto a 25$ już dodane.
 
K 6

koziuch

Użytkownik
miales szczescie, ale to nie LC cio dopisal te 25$ bo oni sie tym nie zajmuja, oni nawet nie znaja twojego maila i username jak z toba gadaja. Wiec po prostu ludzie ktorzy sie tym zajmuja w tym samym czasie ci dopisali. Ciekawe bo mi powiedziano na LC ze nie dostana Polacy klolejnych 25$ :/
 
S 0

simhazi

Użytkownik
Hi,

please be patient for 24 to 48 more hours - we&#39;re sorry for the delay - we just have thousands of applications to process.
Regards


hmm moze jeszcze cos z tego bedzie ^^
 
Do góry Bottom