>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

86. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2020 Roku

A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Tutaj na forum padło hasło że zmarzlik ma już 3 tys głosów przewagi. Zatem przy takiej przewadze SMS wart jest 1 głos a kosztuje i dziwny jest ten plebiscyt, że kupon z gazety wart jest 10 do 1. Owszem gazeta również kosztuje jednak zasadę punktacji nie wiem kto ją wymyślił. Tutaj musiałaby być mobilizacja na lewego tak jak na zmarzlik
To plebiscyt przeglądu sportowego, wiec chyba wiadomo o co chodzi.
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
To plebiscyt przeglądu sportowego, wiec chyba wiadomo o co chodzi.
Ok masz rację ale bez wsparcia SMS lub na stronie intern. Sponsorów jest kilku. I to jest wybieranie nie sportowca a przypadkowej os. Rzeczywiście można zrobić na tym interes bo wystarczy uzyskac wsparcie środowiska np żużlowego i pozamiatane. Gdyż kto w 21 wieku kupuje przegląd sportowy jak wszystko w necie. 😀
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
i cyk, wszystkie kupony ze Zmarzlikiem do kosza, w tym roku identyczne zasady:
...to nie będzie jednak koniec. W czasie trwania Gali rozpocznie się bowiem drugi etap głosowania. Na samym początku uroczystości ogłoszona zostanie dziesiątka sportowców, która uzyskała największą liczbę punktów w pierwszym etapie i to na jednego z nich będzie można oddać swój głos.

Głosowanie w drugim etapie Plebiscytu odbywa się wyłącznie za pomocą SMS. Rozpocznie się ono 9 stycznia 2021 o godzinie 20.00 i zakończy zgodnie z informacją słowno-graficzną podaną w trakcie transmisji, którą będzie można obejrzeć na Polsacie.


Jeśli dobrze kumam to fani Zmarzlika mogli wyciąć i milion papierowych kuponów z PS, oddać dwa miliony głosów z komputera cioci i wujka, nic to im nie da, 9 stycznia o 20-00 zerujemy głosy i top10 walczy o smsy w trakcie transmisji - ten format głosowania moim zdaniem mocno foruje Lewego.
Żeby rozwiać wątpliwości które sam miałem tutaj jest cały regulamin ->
20. Do II Etapu Plebiscytu – czyli do głosowania SMS na żywo podczas Audycji, przechodzi 10 Nominowanych Sportowców („Sportowcy Finaliści”), którzy w wyniku głosowania łącznie przez stronę internetową www.przeglądsportowy.pl oraz www.polsatsport.pl (Internet), za pomocą SMS oraz za pomocą kuponów (zgodnie z pkt. 12-14) zdobyli największą liczbę punktów od osób głosujących w I Etapie Plebiscytu. Przechodząc do II Etapu Plebiscytu 10 Nominowanych Sportowców, którzy uzyskali największą liczbę punktów w I Etapie Plebiscytu, zachowują punkty zdobyte przez nich w I Etapie Plebiscytu.
Choć kto wie czym nas mogą zaskoczyć podczas gali :)
 
P 0

plastelina7

Użytkownik
Ok dzięki Panowie za wyjaśnienia. I tak drżę o wynik, otwarta TV, prime time w sobotę, dużo randomowych kibiców będzie oglądać, na Zmarzlika to oni głosować nie będą. Strasznie bruździ to dwugodzinne audiotele.
 
U 0

Usunięty użytkownik 171428

Gość
Po komentarzach na tym FP to Lewy tego nie wygra 😀 jeszcze ten numer XD
 
M 74,4K

mazinho87

Użytkownik
Ok dzięki Panowie za wyjaśnienia. I tak drżę o wynik, otwarta TV, prime time w sobotę, dużo randomowych kibiców będzie oglądać, na Zmarzlika to oni głosować nie będą. Strasznie bruździ to dwugodzinne audiotele.
Myślicie, że fani Lewego na potęgę wyślą SMS-y podczas gali? Wątpie. Dobrze, że Stoch odnosi sukcesy, niech wygra TCS, to on wlasnie zabierze najwiecej głosów Lewego czy Światek. Fani żużla i tak będą głosować za Zmarzlikiem i tak.


Rok temu łączy nas piłka też informowała o głosowaniu, o głosy prosila Lewandowska...Lewy osobiscie przyjechał na galę pierwszy raz a i tak dostało ponad 20 tysiecy głosów od żużlowca.

Mobilizacja na koniec i w sobotę otwieramy szampana! Ja jestem dobrej myśli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Myślicie, że fani Lewego na potęgę wyślą SMS-y podczas gali? Wątpie. Dobrze, że Stoch odnosi sukcesy, niech wygra TCS, to on wlasnie zabierze najwiecej głosów Lewego czy Światek. Fani żużla i tak będą głosować za Zmarzlikiem i tak.


Rok temu łączy nas piłka też informowała o głosowaniu, o głosy prosila Lewandowska...Lewy osobiscie przyjechał na galę pierwszy raz a i tak dostało ponad 20 tysiecy głosów od żużlowca.

Mobilizacja na koniec i w sobotę otwieramy szampana! Ja jestem dobrej myśli.
Podczas gali Lewandowski dostanie na pewno wiecej SMSow, a wydaje mi się że nawet i Świątek.
Kibice Zmarzlika najbardziej sie interesują tym plebiscytem, i wystrzelali się już. Większych dział nie mają bo z całym szacunkiem ale to jest margines oglądalności. Przeciętny kibic Lewandowskiego nie śledzi tak jak wy od kilku tygodni czy miesięcy tego plebiscytu. Wystarczy , że podczas gali jakaś marna część wielkiej rzeszy kibiców Lewandowskiego zagłosuje i da to przewagę. Jeżeli serio ta przewaga Zmarzlika jest tak mała jak powiedział kolega to jestem już prawie pewien że wygra Lewy a o drugie miejsce powalczą Świątek i Zmarzlik z lekkik wskazaniem Świątek która moim zdaniem zyska też dużo głosów takich typowych kibiców niedzielnych którzy nie są zapalonymi kibicami żadnej dyscypliny. Bądzmy szczerzy mało który widz który nie jest zapalonym kibicem żużla tylko bardziej ogólnym sportowym kibicem zagłosuje na Zmarzlika
 
H 75,5K

hagi84

Użytkownik
no to laduj Lewego i kase licz, w czym problem masz?
Nikt tu nie pisze i nie pisal, ze bet wejdzie na 100%, ale ze spore value jest i tyle, a Wy dalej na sile probujecie ciagnac temat, ze Zmarzlik nie wygra
 
Otrzymane punkty reputacji: +107
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Czy triumf Stocha w TCS jest chyba dobrym prognostykiem na jutro? Patrząc na to, jak wygląda dalsze zbieranie głosów to chyba tak należy myśleć, ponieważ zamiast na Lewandowskiego czy Światęk Janki zagłosują na Stocha, co w kontekście końcowej walki na sms Lewandowski vs. Zmarzlik jest świetną informacją! Hmm?
 
M 74,4K

mazinho87

Użytkownik
Głosowanie SMS-owe zamknięte. Jutro jeszcze będzie okazja wysyłać SMS-y podczas Gali Mistrzów portu (start godz.20). Pisałem paru osobo na priv, że w tegorocznym Plebiscycie zostanie (wiem z dobrego źródła) oddanych znacznie więcej głosów niż w roku poprzednim. Niestety nie jest to dobra wiadomosc dla naszego typu na wygraną Zmarzlika. Oznacza to, że jest wieksza mobiliacja na głosowanie (tego nie zakładam, wszak jest pandemia i ludzie myslalem, że beda mieli gdzieś taki plebiscyt). Oznacza to, że ciężej bedzie samymi gazetami (chociaz są najlepiej punktowane) zrobić różnicę, któej nie da się zniwelować. Niestety też w ostatnich dniach poszła masówka (z tego samego źródła) w SMSach na Lewego i Stocha. Pierwszy wyprzedził Zmarzlika, drugi zblizył się mocno do Świątek i może powalczyć o TOP3. Wszystko zależy jeszcze od jutrzejszej gali. Nadzieja też w tym:

Niestety jak byłem jeszcze 10 dni tmu bardzo spokojny o ten typ, to ilosc głosów (jesli to prawda, a źródlo wydaje się dobre) nieco komplikuje sytuację. Niemniej trzeba się jutro jeszcze zmobilizowac i wyslac SMS-y, kto wie co się wydarzy... Wszak może być taka sytuacja, że popularne "Janusze" zagłosują głównie na Stocha. Potrzeba jednak badzo mocnej aktywności środowiska żużlowego. Czy jest to możliwe? Zobaczymy jutro. Raczej na pewno to co Zmazlik dostal rok temu, czyli blisko 100 tysięcy punktów (miał ponad 20 tysięcy punktów przewagi nad Lewym) nie wystarczy w tym roku do wygranej. Poprzeczka jest niestety wyżej podnieciona.
 
Ostatnia edycja:
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Witam kibiców żużla!! Bardzo dobrze że dzisiaj Stoch wygrał bo "Janusze" będą głosować na niego i trochę głosów zabiorą Lewemu a My dzisiaj jedziemy kibice czarnego sportu po całości i ostro z SMS-ami na Bartka i spotkamy się po plebiscycie!!!!! Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 0

d.merr

Użytkownik
Orientujecie się, czy jakiś bukmacher ma jeszcze w ofercie możliwość obstawienia zwycięzcy gali sportowiec roku? Głos poszedł na Zmarzlika i w sumie postawiłbym jakieś drobne. 😊
 
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
1.Lewy
2.Świątek
3.Zmarzlik
Niestety czuje po kościach, że tak to będzie wyglądało
Najbardziej jestem ciekaw na jakim miejscu się zatrzyma Stoch. Jak zwykle skoczkowie mają swój prime time przed samym rozpoczęciem, a jeszcze dzisiaj dorzucił do pieca wyrównaniem wygranych z Małyszem. Turniej Czterech Skoczni to blisko 10 dni śledzenia skoków. Kilka lat temu była podobna historia i wtedy wygrał.
 
P 724

parys18

Użytkownik
Orientujecie się, czy jakiś bukmacher ma jeszcze w ofercie możliwość obstawienia zwycięzcy gali sportowiec roku? Głos poszedł na Zmarzlika i w sumie postawiłbym jakieś drobne. 😊
Nie ma już żaden bukmacher w ofercie możliwości obstawienia tego zdarzenia , być może będzie na live skoro wybory prezydenckie w USA były . No to mobilizujmy się i puszczajmy jak najwięcej głosów SMS na Zmarzlika . Może się uda
 
Do góry Bottom