>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

888.com World Snooker Championship, 19th Apr-5th May 2008

Status
Zamknięty.
fokus 0

fokus

Użytkownik
właśnie wróciłem do domu po całym dniu nieobecności oglądał ktoś 2 sesje Birmingham - Perry? Wynik się ładnie zmienił i jest 9:7 dla Perrego ale nie wiem jak z grą może ktoś napisać o tym meczu?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja tam co do Ebdona sie nie zgodze.Carter robił breaki wygrywajace zrobil ich 5-6 mial jeszcze pare kolo 50 punktów.Ebdon miał ich troche mniej.co do zrytej psychiki , to sie nie zgodze Hawkins wygrywał juzAle z Murphym jak dla mnie grał przekonujaco.Ebdon i tak juz za wysoko doszedł bo ten sezon raczek generalnie miał kiepski. 3-0 a potem Ali zrobił na 6-3 bodajze.Potem zwalił fakt.Powinnien przegrał z Barrym.
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
no i brawo Perry, kolejny kupon ze snookerem w roli głownej do przodu.
Ali Carter-Peter Ebdon 1 po ładnym kursie
Rayan Day-Stephen Hendry 2
jakies ale do moich typow?:pP
 
S 0

szypon

Użytkownik
Szacuenk dla Ronniego. Miałem poraz drugi w życiu oglądać na żywo maksymalnego braeka O&#39;Sullivana
Teraz zerkam na mecz Swail Liang. Z 9-12 dla Chińczyka zrobiło się 11-12, i to Swail jest bliżej wygranej freama.

A co do kolejnych meczy:
Carter - Ebdon (nie mam pojęcia co tu zagrać, boję się psychiki Cartera, jednak mam ochotę właśnie na niego zagrać)

Day - Hendry 2
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Tak na przyszłośc jesli ogladałes jedna partie to sie nie wypowiadaj.Wenbo zasłuzyl sobie na awans , miał wielka przewage ktora roztrwonił
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Wielka szkoda Swaila, bo miał już Wenbo na ostrzu noża i mógł skończyć, niestety zwalił brązową i odpadł z mistrzostw. Szkoda było patrzeć na jego smutną twarz.
Z drugiej strony ciesze się, bo Wenbo to taki niedoswiadczony zawodnik, ze w ciemno stawiam przeciwko niemu w ćwierćfinale. Gra bodajże z O&#39;Sullivanem? To tymbardziej jestem tego pewien ????
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Tak na przyszłośc jesli ogladałes jedna partie to sie nie wypowiadaj.Wenbo zasłuzyl sobie na awans , miał wielka przewage ktora roztrwonił
Oczywiście, że nie zasłużył. Kto oglądał mecz ten wie. Awansował tylko i wyłącznie dzięki szczęściu. Gdyby przynajmniej po 20% bezmyślnie wbijanych i spudłowanych bilach cokolwiek zostawiał już by go nie było. Gram za każde pieniądze przeciwko Chińczykowi w 1/4.
Gwoli ścisłości - oglądałem CAŁY MECZ :] a wypowiadać się może każdy i pisać cokolwiek. Jeśli Ci to nie pasi to nie ma problemu - to mój ostatni post na tym forum z adnotacją do administratora o bardzo dobrej pracy moderatorów :] selawi.
 
K 54

korn85

Użytkownik
Jakbys ogladal caly mecz to bys wiedzial ze w szczesciu to bylo po rowno. W 2 sesji moze i bylo wiecej szczescia po stronie Wenbo tylko ze nikt nie raczyl zauwazyc ze wiekszosc z tych glupich zagran byla na minimalnym ryzyku pozostawienia czegos przeciwnikowi. No ale sprawiedliwoscia napewno jest to ze w razie spudlowania powinny sie rozbic wszystkie czerwone i podstawily sie pod kieszen ???? W 3 sesji wiecej szczescia mial Swail ... chocby ten szczesliwy snooker w ktorym juz mialo byc po meczu.. ilez to razy bila wpadala zastanawiajac sie 5 minut czy ma wpasc. Pamietam do teraz 1 czerwona ktora szla ewidentnie na naroznik i oczom nie wierzylem ze taka bila moze wpasc i to jeszcze do tej lewej naroznej dolnej do ktorej ciezko sie trafia ???? Pamietam jeszcze jego szczesliwe dojscia do bil.... Raz szła biala bila ewidentnie centralnie w czarna robiac snookera to jakies szczesliwe zbicie bil i dojscie itd... Irytowala mnie jeszcze mina Swaila jak miał duzo szczescia... Pokazywanie np jaki to jest niezadowolony ze mu brazowa sie wystawila nie z tym kątem co trzeba gdy praktycznie powinna wyladowac na bandzie i byc po breaku. Omowmy sie co do jednego... szczescia to obaj wyczerpali juz na maxa... I nie klocmy sie kto go mial wiecej bo jak ktos dokladnie ogladal mecz wie ze szczescia bylo po rowno ;) Pozdrawiam..

Co do dzisiejszych typow to wiadomo Maguire i Sullivan przechodza dalej . W dwoch pozostalych meczach nie mam zielonego pojecie. Oby dwa wyrownane pojedynki. Kierujac sie swoja wieloletnia sympatia to stawialbym na Hendry&#39;ego ale wiem tez ze jak na niego stawiam to ona ogol przegrywam ;) W drugim meczu to juz totalnie nie wiem. Widze w tym meczu 25 partii ???? Jesli Carter zagra jak z Hawkinsen to Ebdon go zniszczy.... Jesli zagra jak z Murphym to sa rowne szanse. Mimo wszystko dałbym tutaj na Ebdona , na tego starego lisa choc tutaj decyduje tylko przeczucie.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Oczywiście, że nie zasłużył. Kto oglądał mecz ten wie. Awansował tylko i wyłącznie dzięki szczęściu. Gdyby przynajmniej po 20% bezmyślnie wbijanych i spudłowanych bilach cokolwiek zostawiał już by go nie było. Gram za każde pieniądze przeciwko Chińczykowi w 1/4.

Gwoli ścisłości - oglądałem CAŁY MECZ :] a wypowiadać się może każdy i pisać cokolwiek. Jeśli Ci to nie pasi to nie ma problemu - to mój ostatni post na tym forum z adnotacją do administratora o bardzo dobrej pracy moderatorów :] selawi.
Ty chyba z toba nie rozmawiałem.No ja też ogladalem cały mecz.Wiec sie wypowiadam.Widze ze tobie coś nie pasi.
Kazdy glupi moze postawić przeciwko chinczykowi na sulivana po 1.10.
elloo zawsze miło sie na koniec podlizac hehe

Korn całowicie sie zgodze.Jak ktos chce sobie coś zobaczyc to sobie zobaczy i potem pisze bzdury.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
dzięki panowie za typ na Hendry&#39;ego, sam bylem pod wrazeniem jego gry z Dingiem i postanowiłem w ciemno zagrać na niego w nastepnej rundzie, jednak miałem obawy o Daya, bo byle kto z Higginsem nie wygrywa. Co prawda jest narazie 7:1, ale mysle ze Day tego nie odrobi - mecz skonczy sie podobnie jak Maguire-Robertson czyli wypracowanie sobie przewagi w 1 sesji a potem spokojna gra.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Ty chyba z toba nie rozmawiałem.No ja też ogladalem cały mecz.Wiec sie wypowiadam.Widze ze tobie coś nie pasi.
Kazdy glupi moze postawić przeciwko chinczykowi na sulivana po 1.10.
elloo zawsze miło sie na koniec podlizac hehe

Korn całowicie sie zgodze.Jak ktos chce sobie coś zobaczyc to sobie zobaczy i potem pisze bzdury.
Człowieku czy ja podawałem typ na Sullivana? Zastanów się i przeczytaj zanim napiszesz. Podałem dwa typy na ćwierćfinały. Jak masz problem z czytaniem to szkoda.
I trochę szacunku. Każdy ma swoje zdanie. Wiesz co to jest &quot;mieć swoje zdanie&quot;? Chyba masz z tym problem skoro czyjeś zdanie nazywasz bzdurą. Co ty człowieku z PISu jesteś?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Panowie spokojnie... bialas musze sie Ciebie jak zwykle uczepic... chyba nigdy nie posiądziesz umiejętności bycia wyrozumiałym oraz przekonania, że tylko Ty jesteś taki idealny i perfekcyjny. Nie mogłeś napisać cos bardziej pokornego tylko jak zwykle &#39;Nie odzywaj się bo to, bo tamto...&#39; . Sam stwarzasz niepotrzebne nieporozumienia a później kłócisz się bezcelowo. Rozumiem, że wypowiedż kogoś może się mijać z prawdą, albo Tobie nie pasować, ale trochę więcej szacunku proszę przy komantowaniu tychże postów. I przede wszystkim grzeczniej.

pozdrawiam

PS Co do meczu Swail - Wenbo. Wg mnie powinien wygrać Swail... Wenbo mając taką przewagę i grając w zawodach o takiej randze nie powinien tak roztrwonić tej przewagi, bo brakowało mu naprawdę niewiele... szczęscie szczęsciem, ale nie należało mu się to zwycięstwo, szczególnie po tym co pokazał pod koniec spotkania.
 
K 54

korn85

Użytkownik
PS Co do meczu Swail - Wenbo. Wg mnie powinien wygrać Swail... Wenbo mając taką przewagę i grając w zawodach o takiej randze nie powinien tak roztrwonić tej przewagi, bo brakowało mu naprawdę niewiele...
Rozumie ze niedosiadczenie zawodnika powinno byc skutkowane porazka ? Tak z tego wnioskuje.... Panowie zrozumcie ze to są MŚ !!! Wenbo niszczył Swaila przez ponad pol meczu... W sesji ktorej nie było na Eurosporcie ukradł mu 2 frejmy odrabiajac ponad 60-punktowe straty !! Wiec prosze nie mów ze powinien wygrac Swail. Przy stanie 12:8 kazdy na jego miejscu by sie zestresował. Po pierwsze jest on debiutantem ! Jest takie powiedzenie w Sheffield ze aby tu wygrac mecz trzeba jezdzic co roku przez 2-3 lata ????
Dlatego tez awansowanie do cwiercfinału spowodowało u niego lekki paraliż. Na dodatek wszystkiego po odpadnieciu Dinga na Wenbo była wielka presja narodu chińskiego. Ten mecz ogładało pewno ze 100 mln Chinczykow ???? Pamietajcie ze to mlody jeszcze nie uksztaltowany zawodnik... Z taktyka u niego na bakier ale tacy juz sa Ci mlodzi zawodnicy. Widac bylo ze im wiecej frejmow wygrywal tym wiekszy stres go dopadał. Na potwierdzenie ten nieszczesny frejm w ktorym nie wyszedl z umowmy sie nie tak trudnego snookera.... On był po prostu cała ta sytuacja sparalizowany... Mimo to na koncu sie zebrał i ładnie dokonczył mecz... I za to nalezy mu sie szacunek...

Co do Swaila to sam jest sobie winien ... W pierwszej sesji grał tragicznie i powinien przegrywac 7-1... Skonczylo sie na 6-2. Łatwo tracil kolejne frejmy mylac sie to albo na odstawnych albo na wbiciach. KAzde &quot;małe szczescie&quot; Chinczyka kumulowaly w nim złe emocje ... Tak nie zachowuja sie doswiadczeni zawodnicy... A tego od niego mozna było oczekiwac. Ostatecznego frejma przegrał ze sparalizowanym Chinczykiem dlatego tez uwazam ze to własnie jemu nie nalezała sie wygrana ... Miał go w garsci mimo to tego nie wykorzystał ...

A tak jeszcze tytułem konczenia tego posta smiem krytykowac jego wypowiedz za jego bunczuchne wypowiedzi pomeczowe jakoby Wenbo go oszukał... Dla tych ktorzy nie wiedza Swail stwierdził ze Wenbo go oszukał ponieważ sedzia źle postawił biala bile przy niepelnym snookerze z ktorego wychodził Wenbo. Skomentuje to tylko jako &quot;smiech na sali&quot; potwierdzajacy tylko to ze własciwy zawodnik awansowal do ćwierćfinału.... Pozdrawiam...

P.S. Jednak Hendry daje sobie rade mimo iz na niego postawiłem. Bardzo sie ciesze bo to moj culubieniec i taki czarny koń rozgrywek.. o ile mozna tak powiedziec o 7-krotnym MŚ ????
 
M 211

morenowe

Użytkownik
Panowie mamy 2 maxa ???? ???? wbitego przez Cartera w pieknym stylu ???? moim zdaniem jest to myszka w tych MS i ma szanse dojscia do finalu ???? ????
PS: co teraz bedzie: podzial kasy czy sponsor bedzi emusial wyplacic za 2 maxy?
 
K 54

korn85

Użytkownik
Podział kasy miedzy dwoch zawodnikow ???? Jak ogladales ten mecz to mowili o tym chyba z 50 razy wiec nie rozumiem twej niewiedzy ????
 
S 0

szypon

Użytkownik
No to się Ronnie wkurzy. Podobno po wbiciu maxa zamówił sobie Bentley&#39;a ???? Żebym znalazł gdzieś zakład na to że O&#39;Sullivan wbije jeszcze jednego maxa w tym turnieju to postawiłbym duże pieniądze.
Zobaczycie, że jeszcze odbierze Carterowi część nagrody ???? i wyjdzie podział 2/3 dla the Rocket i 1/3 dla Cartera

a tak wogóle głupota żeby dzielić nagrodę na zawodników, a jakby tak wpadło z 6 maxów??? :p
 
matelin 0

matelin

Użytkownik
Podział kasy miedzy dwoch zawodnikow ???? Jak ogladales ten mecz to mowili o tym chyba z 50 razy wiec nie rozumiem twej niewiedzy ????
Możliwe, że oglądał przez eurosport.fr, a tam nie ma komentarza ????
Sam niestety breaka Cartera nie zobaczyłem i żałuje. Ciekawe, czy dostał taką samą owację od publiczności jak Roonie ;) Interesująco zapowiada się jeszcze ciąg dalszy tych mistrzostw...
 
K 0

kofin

Użytkownik
Jeszcze a propos maksów: co jeśli wbije go podczas jednych mistrzostw dwóch zawodników (np. tak jak teraz Ronnie i Ali) ALE jeden z nich wbije dwa razy? Podział w stosunku 2:1 czy w dalszym ciągu po równo?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom