>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

9.-10. kolejka Kwalifikacje Euro 2020 [14.11-19.11.2019]

Status
Zamknięty.
djkomos 12

djkomos

Użytkownik
Słowacja z szansami na awans! Naprawdę czuję że w meczu Walia-Węgry może paść remis, a wtedy przy wygranej z Azerbejdżanem to właśnie Słowacy pojadą na Euro (bez żadnych śmiesznych baraży z Ligi Narodów). Azerowie w tych kwalifikacjach zdobyli zaledwie punkt, są tłem dla pozostałych drużyn. Słowacy mają w składzie kilku dobrych zawodników grających poza swoją ojczyzną (Skriniar, Lobotka, legendarny Hamsik, czy Pekarik). Myślę, że zrobią dziś wszystko to, co mogą, czyli pewnie wygrają przed własną publicznością, a nuż się do nich szczęście uśmiechnie i w Cardiff padnie remis? :)
Dodam tylko, że w pierwszym meczu tych drużyn Słowacja ograła na wyjeździe Azerów aż 5:1. Nie oczekuję dziś wygranej podobnych rozmiarów, ale dwubramkowe zwycięstwo jest jak najbardziej w zasięgu.

Słowacja - Azerbejdżan
Słowacja (-1.5)
kurs: 1.55
estees

(Gram to w dublu z odpadnięciem Bartosza Deryło z The Voice of Poland ;) )
 
 
kubabrenner 64,3K

kubabrenner

Użytkownik
San Marino - Rosja
Typ: Przedział goli [5-6]
Kurs: 2.90 (etoto)


Widzę, że dużo ludzi ładuje tutaj grube overy albo handicapy na -5.5/-6.5, jakoś nie widzę aż takiego pogromu ze strony Rusków, mam wrażenie że cały zespół będzie grał na Dzyube i z tego powodu zamiast ładować w bramkę w dogodnej sytuacji, będą szukać kolegi wokół siebie, bo przecież co za problem pobawić się z San Marino. Mecz o pietruszkę, na pewno szansę dostanie też głębsza rezerwa. Belgia podobnie jak Rosja wygrała u siebie z San Marino 9:0, a potem na wyjeździe jedynie 0:4. Zauważcie, że żadna drużyna nie strzeliła na boisku San Marino więcej niż 4 goli w ciągu ostatnich dwóch lat. Spowodowane jest to oczywiście jakością murawy i tego jak jest ona przygotowana, profesjonalni piłkarze w tych warunkach się po prostu gubią. Rosja na wyjazdach wcale tak nie błyszczy, poza ostatnimi udanymi meczami z Cyprem i Kazachstanem(kolejno 0:5 i 0:4) to na przestrzeni ostatnich dwóch lat nie wygląda to najlepiej, gdyby nie te eliminacje bilans mieliby bardzo słaby. Przykładowe 0:6 jest już bardzo efektownym wynikiem i wątpię, że Rosjanie tam więcej ustrzelą. Kurs jest piękny, a przedział w moim odczuciu bardzo osiągalny. 

 
 
 
ranczo0123 482,1K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja nie wiem mecz o nic to kartkuja sie jak glupki. Polska - Slowacja 6 kartek w tym czerwo. Tak samo San Marino - Rosja 5 kartek. Mecz o wszystko, o awans Walia - Wegry 4 kartki, Irlandia - Dania 4 kartki, Rumunia - Szwecja 3 kartki i zero jakiejkolwiek walki. No nic kompletnie nie bylo widac, zeby druzynie przegrywajacej jakos mega zalezalo. Kurs na over 3.5 kartki w meczu Walia - Wegry byl przed meczem po 1.12. Ledwo weszlo (nie, nie gralem tego) ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom