>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9.Grand Prix Wielkiej Brytanii (8-10.07.2011)

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
Grand Prix W.Brytanii
10.07.2011. g.14.00
Piątek 8.lipca[
Trening 1. 10.00 - 11.30
Trening 2. 14.00 - 15.30

Sobota 9.lipca
Trening 3. 11.00 - 12.00
Kwalifikacje
14.00

Niedziela 10.lipca
Wyścig 14.00

Info o torze:
Nazwa toru: Silverstone Circuit
Lokalizacja: Silverstone, Wielka Brytania
Pierwsze Grand Prix: 1950
Długość toru: 5.891km
Liczba okrążeń: 52
Całkowity dystans wyścigu: 306.227km
Rekord toru: 1:30:874
Rekordzista toru: Fernando Alonso (Ferrari)
Zwycięzca w sezonie 2010: Mark Webber(Red Bull)
Zwycięzca PP w sezonie 2010: Sebastian Vettel (Red Bull)​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ciekawe kwalifikacje, kilka niespodzianek i do tego jutrzejszy wyścig zapowiada się ciekawie. Bardzo pozytywnie zaskoczył Di Resta i Maldonado, którzy zajęli kolejno 6 i 7 pozycję. Hamilton rozczarował, bo 10 pozycja patrząc na jego możliwości i fakt że jeździ &quot;u siebie&quot; nie wygląda dobrze. Z drugiej strony możemy być pewni że z tego powodu Hamilton powinien wystartować jutro bardzo agresywnie (jak zwykle zresztą) i z pewnością emocji nie zabraknie. Typów na jutrzejszy wyścig mam kilka, a Bet365 już wystawił ofertę.
SAMOCHÓD BEZPIECZEŃSTWA NA TORZE PODCZAS WYŚCIGU| TAK - 2,10 Bet365 ⛔
Pogoda jutro może spłatać figla, kurs dobry, moim zdaniem warto zaryzykować.
Kiedy pojawią się typy H2H dopiszę jeszcze kilka moich pomysłów.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Typ raczej na to czy będzie padał czy nie, bo jeśli tak, SC wyjedzie, jeśli nie będzie padało to nie ma tak naprawdę szans na SC. Jeśli będzie jakieś potwierdzone info że będzie deszcz to można śmiało grać, ale musi naprawdę mocno lunąć żeby SC wyjechało bo to nie Monako, tam w większej części toru nawet jeśli jakiś bolid wypadnie nie oznacza że wyjedzie SC.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ferrari - McLaren (więcej punktów) ⛔@ 4.00 Unibet

Ferrari tradycyjnie ostatnimi czasy dobrze spisało się w kwalifikacjach, zajmując miejsca 3-4 (Alonso-Massa).
McLaren z kolei wczorajszych kwalifikacji nie może zaliczyć do udanych, gdyż do wyścigu wystartują z miejsc 5. i 10. (Button i Hamilton).
Może się wydawać, że McLaren jest na straconej pozycji, jednak uważam inaczej...
Po 1. w dotychczasowych 8 wyścigach H2H pod względem zdobywanych punktów, to 7:1 na korzyść McLarena.
Po 2. kierowców McLarena stać na awans o kilka miejsc, czego wg mnie nie można powiedzieć o Ferrari, gdyż Alonso nie daję większych szans na pokonanie RB, a Massa zapewne spadnie (patrz jego miejsca w tym sezonie : maksymalnie 5.)
Po 3. któryś z kierowców Ferrari 4-krotnie w tym sezonie nie zdobywał wcale punktów, przy 1 razie McLarena, a to może być decydujące...
Nie chce mi się wierzyć w tak bezbarwny weekend McLarena i mam nadzieję, ze któryś z Brytyjczyków pokusi się dziś o jakiś spektakularny wyścig a la Button w Kanadzie;)
Hamilton - awans nieunikniony (jeśli czegoś nie &quot;odwali&quot;:razz ????
Button - &quot;ooo może wszystko&quot;;)
Massa - spadek
Alonso - max 3.msce
Reasumując, biorąc pod uwagę H2H w tym sezonie, bardziej wyrównany skład personalny oraz mimo wszystko lepszy bolid, uważam, iż McLaren po raz 8. w tym sezonie pokona dziś Ferrari pod względem ilości zdobytych punktów...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tobet wystawił ciekawe pary H2H z dobrymi kursami. Ja od razu uwagę zwróciłem na parę Michael Schumacher - Nick Heidfeld, Nick jeździł słabo w kwalifikacjach, podobnie zresztą jak Schumacher. Heidfeld zajął 16 miejsce, a jego rodak wystartuje 3 pozycje bliżej. Po cichu liczę na ten deszcz, bo wiem że Michael dobrze radzi sobie w takich warunkach, kurs dobry zważywszy na to jakie są możliwości obu kierowców i ich bolidów.
Michael Schumacher - Nick Heidfeld | 1 - 1,50 Tobet ⛔ 9:8
Z drugim typem odniosę się trochę do typu Obserwatora , podobnie jak on myślę że słabo spisze się w tym wyścigu Massa. Kurs na to że Button będzie od niego lepszy jest bardzo dobry. Anglik pokazał już nie raz, że jest dobrym kierowcą, a teoria o ostrożnej jeździe nie zawsze się sprawdza, bo Button pokazał już że potrafi wyprzedzać. Massa albo spadnie kilka pozycji w dół, albo wcale nie dojedzie do mety.
Felipe Massa - Jenson Button | 2 - 2,00 Tobet ⛔
Automatycznie do tego co wcześniej napisałem daję drugi typ, para H2H z zespołem Ferrari. Alonso w kwalifikacjach pojechał bardzo dobrze, a Massa pomimo tego że te kwalifikacje wypadły mu dobrze, to dalej twierdzę że Massa w tym wyścigu zbyt wiele nie ugra.
Fernando Alonso - Felipe Massa | 1 - 1,35 Tobet ✅ 1:5
Kolejny typ to pojedynek w zespole Lotusa. Heikki wszedł do Q2, pokazał się z dobrej strony, a pojechał na tyle, na ile pozwolił mu bolid. Nie dość że Fin zajął lepsze miejsce w kwalifikacjach, lepiej jechał to kurs i tak jest godny uwagi biorąc pod uwagę szanse powodzenia tego typu.
Heikki Kovalainen - Jarno Trulli | 1 - 1,55 Tobet ⛔

@Edit
Co do samochodu bezpieczeństwa to dobrze że pograłem typ wcześniej, bo kursy już pospadały.
 
piotryna 8

piotryna

Użytkownik
Heikkiego lepiej obstawiac w kwalifikacjach. Kurs okolo 1.4, zatem nadal sie opyla.

B365 mial lepszy kurs na Schumacher - Heidfeld ale traf chcial ze akurat to nie wpadlo. Natomiast smialo mozna ponownie takie pary obstawiac na kolejny wyscig.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom