>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. Kolejka Bundesligi 18-20.10.2013

Status
Zamknięty.
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Hoffenheim - Leverkusen
✅ BTS | 1.42 Bwin 5/10 ✅
⛔ Powyżej 4,5 gola | 3.80 Bwin
1.5/10 ⛔
Już czytając te dwie nazwy klubów nasunęły mi się te typy.
Hoffenheim to drużyna preferująca styl ofensywny, jest również niemal najskuteczniejsza w BL(tylko Dortmund wyprzedza o 1 bramkę), lecz przy tym mają równie nieskuteczną obronę(najwięcej straconych bramek).
Leverkusen z kolei to również drużyna grająca przede wszystkim do przodu, bo w końcu ma kim. Trio Sam, Kiessling, Son strzeliło łącznie 12 z 18 zdobytych w lidze i niemal przy wszystkich mieli swój udział.
Defensywa to również mankament Aptekarzy, na język od razu się prosi nazwisko Boenisch, co jest uzasadnione oczywiście.
Istotnych problemów kadrowych nie stwierdzono, więc można spodziewać się świetnego widowiska z dużą(tak przewiduję) ilością bramek, tym bardziej, że obaj trenerzy zapowiadają walkę o 3 punkty.
Przewidywane składy:
Hoffenheim: Casteels - Beck, Abraham, Vestergaard, Toljan - Polanski, Salihovic - Volland, Roberto Firmino, Elyounoussi - Modeste
Bayer: Leno - Donati, Wollscheid, Toprak, Boenisch - Castro, Reinartz, Rolfes - Sam, Kießling, Son

+0,6 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Po meczu Hoffenheim - Leverkusen
Nie wiem czy oglądaliście ten mecz, ale padła tam bramka przez dziurę w siatce (!) ???? . Jak mówili komentatorzy na Eurosporcie mecz może być powtórzony. Jak myślicie czy w związku z tym buki mogą nam unieważnić te zakłady jak by był powtórzony ?
edit:// Już mam rozliczone wszystkie rynki na plus, ale czy mogą potem cofnąć jak by unieważniono. Właśnie słucham na Eurosporcie, że jest realne powtórzenie.
edit2:// Ja tam wypłaciłem większość kasy z tego meczu (bet365), tak na wszelki wypadek.
 
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
Brawo dla sędziego meczu Leverkusen, na tym poziomie odgwizdać bramkę po strzale po którym piłka nie trafiła do siatki tylko w boczną siatkę, no coś nie możliwego..
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=e64cIqth0R4
Wrzucili do HP, wkleję link i tu. Bo to moim zdaniem ważne.
W skrócie piłka uderzyła w boczną siatkę, w której była dziura i przez nią wpadła do bramki. Sędzia uznał gola. Kilkanaście minut później arbiter próbował naprawić błąd i podyktował karnego z kapelusza w stronę Hoffe. Bernd Leno jednak obronił; zamieszanie, kilka dobitek i piłka została wybita.
Jeśli władze ligi odrzucą odwołanie Hoffenheim, które zapewne wpłynie to wynik zostanie utrzymany. Jutro powinniśmy usłyszeć decyzję władz BL, wydaje mi się że powtórne rozegrania tego meczu byłoby najrozsądniejsze .
Jeśli macie rozliczone już, to wydaje mi się że buki nie cofną wam zakładu, ale to jest moje zdanie, bo nie znam całego regulaminu na pamięć.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Kto wygrał to wygrał, ale co ma powiedzieć ktoś, kto postawił 1X?
To nie jest liga amatorska, gdzie za taki błąd sędziowie zostali by pogonieni widłami, to jest Bundesliga - jedna z najlepszych lig świata. Wg. mnie wyjście jest jedno - dożywotnia dyskwalifikacja dla sędziego, innego wyjścia nie widzę.
 
rell 44

rell

Użytkownik
Kto wygrał to wygrał, ale co ma powiedzieć ktoś, kto postawił 1X?
To nie jest liga amatorska, gdzie za taki błąd sędziowie zostali by pogonieni widłami, to jest Bundesliga - jedna z najlepszych lig świata. Wg. mnie wyjście jest jedno - dożywotnia dyskwalifikacja dla sędziego, innego wyjścia nie widzę.
Dla którego sędziego głównego??
jeśli tak!
Chłopie a czy to jego wina że liniowy nie sprawdził dobrze siatki ? Odpowiada liniowy główny widział piłkę w siatce więc zaliczył jako gol i tyle.
Co do rozliczeń miałem juz raz taki przypadek że uznali potem odjęli z bet365.
Wg mnie liczy się raport po meczowy i to co się w niego wpisuję po meczu. Mecz na pewno powtórzą ale czy buki zmienia rozliczenie wtedy nie wiem.
Kolejny sytuacja własnie teraz sobie wspomniałem mecz w Turcji gala-besiktas gdy mecz został przerwany w 92min gdzie ktoś tam pisał że miał że Gala strzeli buk zaliczył główny zakład 1 x 2 anulował i policzył po 1,0 ale ten na strzeli normalnie rozliczył
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Z drugiej strony to też chore, że sędziowie nie sprawdzili dobrze siatek. No chyba że to w trakcie meczu powstała ta dziura.
I jeszcze inna sprawa to ten karny... No przecież w życiu nie powinien zostać odgwizdany.
Według mnie nie ma innego wyjścia jak powtórzenie meczu, mam nadzieję, że zrobią to dość szybko. Mi rozliczyli zakład, więc wyszedłem na ✅. ????
 
rell 44

rell

Użytkownik
To jak ktoś gra naziemnie to trzeba rano do buka leciec odebrać kasę ????
Proponuję już dziś stanąć w kolejce bo gdy staną ludzie mający 1x na kuponie przed wami to moga anulować:razz:
a tak na serio też się srałem bo grałem dużą kwotą na to że Bayer strzeli 2 gole ale teraz to wiem że juz tak zostanie do tego nie do końca jest pewne aż tak że ogólnie coś zrobią z tym meczem czy go powtórzą wina jest sędziów i organizatorów nie sprawdzonych siatek kogo to wina Piłkarzy Bayeru? Przyjechali wygrali koniec kropka raport podany wynik zatwierdzony 2-1 dla Bayeru więc nie wiem o co chodzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Dla którego sędziego głównego??
jeśli tak!
Chłopie a czy to jego wina że liniowy nie sprawdził dobrze siatki ? Odpowiada liniowy główny widział piłkę w siatce więc zaliczył jako gol i tyle.
Co do rozliczeń miałem juz raz taki przypadek że uznali potem odjęli z bet365.
Wg mnie liczy się raport po meczowy i to co się w niego wpisuję po meczu. Mecz na pewno powtórzą ale czy buki zmienia rozliczenie wtedy nie wiem.
Kolejny sytuacja własnie teraz sobie wspomniałem mecz w Turcji gala-besiktas gdy mecz został przerwany w 92min gdzie ktoś tam pisał że miał że Gala strzeli buk zaliczył główny zakład 1 x 2 anulował i policzył po 1,0 ale ten na strzeli normalnie rozliczył
Nie mówię, że dyskwalifikacja głównego. Niech dojdą do tego, który dokładnie był winien, ale głowa powinna polecieć, jeżeli chcą DFB chce dbać o dobry wizerunek Bundesligi.
Swoją drogą, nie życzyłbym sobie kogokolwiek ze składu sędziowskiego w tym meczu, oglądać bynajmniej w tym sezonie na boiskach Bundesligi.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Kicker przywoluje sytuacje z sezonu 93/94 gdy sediza zaliczyl bramje helmera. Pilka przeleciala oboboj bramki. Bayern wygral ale mecz zostal powtorxony.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Niech dojdą do tego, który dokładnie był winien
Asystenci powinni sprawdzić siatki przed pierwszym gwizdkiem jak i przed rozpoczęciem drugiej połowy. Pytanie brzmi - kiedy ta dziura powstała? Co najgorsze w tej sytuacji - sędzia stoi i widzi to wszystko jak na talerzu a mimo to uznaje bramkę. Nawet Kießling po uderzeniu chwyta się za głowę, bo wie, że mało brakowało ;)
Co nie zmienia faktu, że zawieszenie sędziego to kwestia czasu. A będzie tak, bo to zawsze on cierpi za zaniedbania swoich asystentów. Tak się już niestety przyjęło - wszyscy pracują na dobrą notę głównego.
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
We Frankfurcie starcie 2óch bardzo rozczarowujących w tym sezonie ekip, czyli Eintracht podejmie Norymbergę. Goście znajdują się w strefie spadkowej, co zaowocowało zmianą trenera. Od poprzedniej kolejki, w której to dostali baty od HSV, przegrywając aż 0:5, drużynę prowadzi Roger Prinzen. Jednak trzeba przyznać, że w Norymberdze są piłkarze, którzy mają dość duży potencjał, jak chociażby Kiyotake, coś w tej drużynie się zacięło, notowali fatalne wyniki, ale liczę na to, że ze zmianą szkoleniowca ekipa zanotuje postęp i powalczy we Frankfurcie, który również nie błyszczy. Wydaje się, że potencjał w Eintrachcie jest wyższy niż w Norymberdze, ale podobnie jak u swoich najbliższych rywali, wyniki na napawają optymizmem. Dopiero 13. miejsce w ligowej tabeli to zdecydowanie poniżej oczekiwań. Podopiecznym Armina Veh trzeba jednak oddać dobrą postawę w Lidze Europy, gdzie pokonali Bordeaux i Apoel. Faworytami meczu wydają się być gospodarze, ale ja liczę na bramki z obu stron i przełamanie się w końcu Norymbergi.

Frankfurt – Norymberga
BTS @ 1.67 Bet365 ✅ 1:1

Emocjonująco powinno być w Berlinie, gdzie Hertha zagra z Monchengladbach. W tym spotkaniu również gospodarze wydają się być faworytami, głównie ze względu na słabą grę Gladbach na wyjazdach, ale over będzie chyba lepszym rozwiązaniem. Podoba mi się gra ofensywna Borussii. Ofensywny kwartet w postaci Arango, Herrmanna, Raffaela i Kruse to jedna z silniejszych formacji ataku w całej lidze. Ci piłkarze świetnie ze sobą współpracują, i szczególnie u siebie kręcą bardzo dobre wyniki, co pokazuje wygrana z BVB przed dwoma tygodniami 2:0. Jak już wspominałem na wyjazdach wygląda to gorzej, ale z drugiej strony Hertha to też nie są mocarze, których nie da się pokonać. Ekipa z Berlina spisuje się dobrze, aktualnie 6. pozycja w tabeli, czyli puchary. W ostatnich meczach wyróżnia się Sami Allagui, są też Ramos czy Hosogai, także jest kim grać. W każdym meczu Hertha stwarza bardzo dużo sytuacji, ale różnie bywa ze skutecznością. Liczę na otwarty mecz i pokrycie overka.

Hertha – Gladbach
Over 2.5 @ 1.80 Bet365 ⛔ 1:0
Gladbach to jednak poza domem niezła patologia...
 
michal132 6

michal132

Użytkownik
Witam wszystkich.
Jestem tu nowy i nie wiem czy w dobrym miejscu pisze o tym. Ale wczoraj w totomixie postawilem 4 mecze i wśród nich był właśnie Bayer. I w związku z kontrowersyjną bramką Kießlinga chciałbym się zorientować czego mogę się spodziewać w razie gdy reszta typów siadnie. Kurs za ten mecz będzie wliczany? Bo nie mam pojęcia szczerze.
 
A 22

anty87

Użytkownik
na obecna chwile Lever ma dopisane 3punkty wiec wczorajszy mecz jest liczony na win czy mecz powtorza to komisja pewnie zadecyduuje w pon
 
frem 59

frem

Użytkownik
Komentarz do meczu Bayer Leverkusen.
Zagralem za 50 zl kupon na wygrana Bayer + As Roma. Jest wygrana. Ale czego teraz mam siespodziewac na bet365? Kupon przegrany czy jak. Wygrana dostalem i teraz nie wiem czy mi zabiora wygrana i 50 zl czy zwrot za pierwszy mecz i wygrana tylko za drugi? Teraz nie wiem czy grac dalej za wygrane pieniazki, bo nie wiem czy mi zabiora.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Do tych co mają wątpliwości : dla wszystkich bukmacherów wynik jest 1:2 i tak będą rozliczać, nic już tego nie zmieni.
Czytać regulaminy !!!
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
Nie przesadzałbym z tym szpitalem w Dortmundzie. Grają bez zawodników których już de facto nie ma od jakiegoś czasu a ławka od tego sezonu wyraźnie się wzmocniła, co w efekcie nadal daje świetną gre.
Porażka z Moenchengladbach również tego nie zachwiała, to był dobry mecz Dortmundu z fatalną skutecznością ( do przerwy było 1-17 (!) w sytuacjach bramkowych dla gości ). A gospodarze postawili nie autobus, a wóz pancerny w polu karnym.
Osobiście preferuję w tym meczu over 2.5 po dość niskim kursie 1.36.
Hannover obroną nie grzeszy, a z drugiej strony będzie w swoim żywiole - czyli w kontrach.
Odnośnie Schalke - jak dla mnie no bet. Większość ludzi dająca tej drużynie jakość leczy urazy. Przy takiej rotacji w składzie, biorąc pod uwagę LM i fakt, że nikt zdrowia ryzykował nie będzie to równie dobrze mogą wygrać gospodarze i nie będzie to jakąś sensacją.
Typ dnia w bundeslidze to jednak over 2.5 w meczu Werder - Freiburg.
Chociaż obie drużyny grają mocno przeciętnie to każda z nich tylko po 2 razy w tym sezonie nie strzeliła bramki. Freiburg na ciężkich wyjazdach w Dortmundzie i Sevilli. Podobnie Werder w Dortmundzie i u siebie z mocnym Frankfurtem.
Braki kadrowe nie wpływające jakoś znacznie na jakość składów, a jako ciekawostke podam, że w 15 ostatnich pojedynkach bezpośrednich aż 14 (!) razy padał over 2.5, raz było 1:1.
Kurs w betsafe 1.68
 
A 22

anty87

Użytkownik
Hannover score @1.8 ladny kurs a i szanse spore w Niemczech czesto padaja bramki mecze sa over-owe BVB napewno mysli o LM gdzie maja wazny mecz i dzis moga nie grac na 100% natomiast goscie jeszcze bez bramki strzelonej na wyjezdzie co w bundeslidze zadko sie zdaza dzis sie przelamia moze i przegraja ale strzelic strzela
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Eintracht Brunszwik - Schalke 04 Gelsenkirchen
Typ: 1X
Kurs: 2.00 betclick

Nie wymyślę niczego nowego, jeżeli napiszę, że Schalke pod każdym względem to drużyna z innego świata dla klubu z Brunszwiku. Na szczęście to piłka nożna i na boisku zobaczymy rywalizujących ze sobą 22 piłkarzy i nic więcej. Schalke nie przekonuje cały sezon, nawet jak wygrywa, to nie pokazuje nic wielkiego. Bardzo rzadko można zacytować Tomka Hajtę, ale raz powiedział bardzo dobre zdanie komentując mecz swojego byłego klubu &quot;Schalke nie ma stylu&quot;. Ekipa Kellera opiera się na indywidualnościach, które w osobach Draxlera, Boatenga, Huntelaara, Szalaia czy Farfana na pewno ma, ale chyba nie oto chodzi, zwłaszcza w klubie z takim potencjałem..
Eintracht u siebie gra niesamowicie. Nie chodzi tu o jakość piłkarską, ale o zaangażowanie i serce do gry. Tego pierwszego na pewno im brakuje, ale pod względem motywacji to absolutnie czołówka Bundesligi. Będą gryźć dzisiaj trawę, jak to robili we wszystkich ostatnich spotkaniach na własnym stadionie. Liczę również, że po zwycięskich derbach w Wolfsburgu pójdą na tym optymizmie do przodu i zdobędą kolejne punkty.
Nie będę ukrywał, że ten typ ma podstawę w brakach Schalke, które w Brunszwiku zagra bardzo osłabione. Nie ma Hildebranda, Boatenga, Farfana czy Huntelaara. O silę ofensywnej ma decydować młodzież - Draxler, Meyer i Clemens. Ja w takową nie wierzę, zwłaszcza, że gospodarze w żaden sposób nie odpuszczą.
 
michall19881 47

michall19881

Użytkownik
Spotkanie: Borussia Dortmund v Hannover 96
Typ: BTS ⛔
Kurs: 1,75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Gospodarze bez Hummelsa i Piszczka, a bez nich jakoś obrona Dortmundu nie przekonuje mnie za bardzo. Podejrzewam że Borussia wygra ten mecz, ale z racji zbliżającego się meczu z Arsenalem sądzę że Klopp nie będzie chciał przemęczać swoich zawodników. Hannover w meczach wyjazdowych nie zdobyl jeszcze bramki, więc może dzisiaj się przełamią i coś ustrzelą zwłaszcza że w ataku na dzisiejszy mecz nie mają osłabień.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom