>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. Kolejka Bundesligi 18-20.10.2013

Status
Zamknięty.
A 22

anty87

Użytkownik
Spotkanie: Borussia Dortmund v Hannover 96
Typ: BTS
Kurs: 1,75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Gospodarze bez Hummelsa i Piszczka, a bez nich jakoś obrona Dortmundu nie przekonuje mnie za bardzo. Podejrzewam że Borussia wygra ten mecz, ale z racji zbliżającego się meczu z Arsenalem sądzę że Klopp nie będzie chciał przemęczać swoich zawodników. Hannover w meczach wyjazdowych nie zdobyl jeszcze bramki, więc może dzisiaj się przełamią i coś ustrzelą zwłaszcza że w ataku na dzisiejszy mecz nie mają osłabień.

Felipe, Didier Konan Ya, França, Mame Biram Diouf - kontuzje

nie wprowadzaj ludzi w blad choc z typem zgadzam sie w 100%
 
michall19881 47

michall19881

Użytkownik
Felipe, Didier Konan Ya, França, Mame Biram Diouf - kontuzje

Felipe, Franca to obrońcy a mi chodziło o atak zespołu.
Kicker podaje że Diouf może się pojawić w ataku, ale ta decyzja zapadnie podobno przed meczem. Didier Konan Ya rzeczywiście nie pojawi się w wyjściowym składzie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Home Teams (Saturday 6 Matches) vs Away Teams (Saturday 6 Matches)
Home Teams (Saturday 6 Matches) (-5.5) kurs: 1,909 buk: Pinnacle ⛔
A ja postanowiłem znowu zagrać jeden z moich ulubionych zakładów z Pinka. Kiedy gospodarzami są takie zespoły jak Bayern czy Dortmund, z których każdy sam może pokryć takie handi to moim zdaniem warto ryzykować. Tak naprawdę zagrożeniem dla typu może być Schalke i Freiburg, ale nawet oni jak wygrają, w mojej ocenie nie będą to pogromy. Nie ma dzisiaj Leverkusen, który wczoraj wpakował przez boczną siatkę piłkę do siatki. Wiadomo - gospodarze zazwyczaj bardziej zmotywowani, grają przed własną publicznością i gościom, nawet jak są lepszymi drużynami nie specjalnie chce się bić rekordy. Dziś wieczorkiem rozstrzygnięcie.
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Spotkanie: Hertha Berlin - Borussia M.
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj z oferty bukmacherów wybieram to spotkanie. Naprzeciw siebie stają beniaminek z Berlina w roli gospodarza oraz aktualna 4 siła BUndesligi pod postacią Borussi. Kurs wysoki bo pomimo klas obu zespołów Gladbach w tym sezonie nie gra zbyt dobrze na wyjazdach, a Hertha radzi sobie wyjątkowo dobrze i zajmuje 6 lokatę w tabeli. Mimo wyjazdowej niemocy Gladbach widzę u nich cały czas duży potencjał ofensywny i wypracowany w ostatnich latach styl. Poza pierwszą trójką Bundesligi to właśnie oni potrafią najlepiej konstruować akcje ofensywne i wydają się mocnym kolektywem. Smerfy co prawda może i lepiej wyglądają na papierze ale w praktyce wychodzi im już to gorzej, w czym niemały udział ma niespecjalny trener (który swoją drogą nie wiadomo co tam jeszcze robi i gada głupoty).

Przewidywane składy:

Hertha: Kraft - Pekarik, Lustenberger, S. Langkamp, J. van den Bergh - Hosogai, Skjelbred - Allagui, Ben-Hatira, N. Schulz - Ramos

M&#39;gladbach: ter Stegen - Jantschke, Stranzl, Brouwers, Wendt - Kramer, G. Xhaka - Herrmann, Arango - Raffael, M. Kruse

sędzia: dr Jochen Drees (Münster-Sarmsheim)

Moim zdaniem po zwycięstwie u siebie nad swoją imienniczką z Dortmundu (może i wynik nie do końca odzwierciedla rezultat) pójdzie za ciosem i zwycięstwem nad Herthą postara na stałe zadomowić się w czubie Bundesligi. Gdzie z resztą jest jej miejsce póki Schalke się nie obudzi z &quot;zimowego&quot; snu i nie zacznie. Także polecam po takim kursie grę na Gladbach i życzę owocnego weekendu :wink:
 
A 22

anty87

Użytkownik
Wolfsburg @2.9 albo x2 po @1.55 gra ponizej oczekiwan ale sklad maja spokojnie na pierwsza 8 sklad praktycznie optymalny nie wierze ze kolejny mecz na wyjezdzie zostanie przegrany smierdzi mi x ale kurs na win jest dobrym betem pod gielde jakis bts tez bardzo mozliwy
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Augsburg v Wolfsburg Typ:X2 Kurs:1,6 bet365
Krótko. Augsburg zniżka formy znacząca w ostatnim czasie, bardzo dobry mieli początek sezonu, ale po 8 kolejkach schodzą w dół tabeli – bo mają zbyt słabe personalia na ugruntowanie pozycji. Wolfsburg również nie gra dobrze, ale to jest inny typ drużyny: są nierówni i po serii gorszych spotkań przeważnie się odbijają od dna, aby następnie znowu na dnie wylądować. Skład zdecydowanie lepszy mają goście, najważniejsze filary zespołu Naldo, Diego, Olic i Gustavo na boisku i uważam że właśnie indywidualności zadecydują. Myślę, że wyrównany mecz się zapowiada, nawet jakoś remis mi pasuje w tym spotkaniu. Wyniki 1-1,1-2 idealnie by się wpasowały w mój pogląd na ten mecz. Value na pewno czysty win gości, ale obawiam się że może nie siądzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
empe92 438

empe92

Użytkownik
Na koniec kolejki mecz Augsburga z Wolfsburgiem. Celuję w tym spotkaniu w BTSa. Obie drużyny w dolnej połówce tabeli. O ile do Augsburga nie za bardzo jest się do czego przyczepić, bo potencjał tej ekipy jest dość ograniczony, to Wilki jak zwykle można powiedzieć grają poniżej oczekiwań. Najlepszym tego dowodem jest porażka w poprzedniej kolejce u siebie z Brunszikiem 0:2, po której to o grze Wolfsburga nie można powiedzieć nic pozytywnego. Cieżko mi uwierzyć w 2 takie fatalnie mecze zawodników Heckinga z rzędu, przecież w składzie są tacy piłkarze jak Olic czy Diego, dlatego uważam, że zdobędą jutro bramkę. Augsburg też z przodu wygląda przyzwoicie. U siebie 2 wygrane w 4 meczach, bramki nie zdobyli jedynie przeciwko Borussii Dortmund. Jedyne co martwi w typie na BTSa, to fatalna gra Wilków na wyjazdach, gdzie w tym sezonie nie zdobyli ani 1 punktu, strzelając 1 bramkę. Co prawda grali min: z Bayernem i Bayerem, ale taki bilans po prostu nie przystoi. Ale tak jak mówiłem potencjał u gości duży, Augsburg w obronie bardzo przeciętnie, także liczę na bramki z obu stron.

Augsburg – Wolfsburg
BTS @ 1.67 Bet365 ✅ 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
michall19881 47

michall19881

Użytkownik
Mam pytanie.
Jak sądzicie czy w meczu Hamburger - Stuttgart warto jest zagrać coś w stronę gospodarzy? Np. 1DNB. Kurs nie jest zły (1,66 Sportingbet) a sądzę że ryzyko nie jest duże.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom