>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 17 czerwca 2012

Status
Zamknięty.
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik


Mecze 17 czerwca :
16:30 Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław :

18:00 Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz

17:30 PGE Marma Rzeszów - Azoty Tauron Tarnów

18:00 Dospel Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra :

16:00 Stal Gorzów - Lotos Wybrzeże Gdańsk
Zapraszam do podawania analiz i typów.​

CKM Wlokniarz Czestochowa - Stelmet Falubaz Zielona Gora H(6 - 0) 1 @2.0
ta linia to jakiś joke ze strony Tobetu ! Dla odważniejszych można grać czystą 1 po 3.4
I tu się zgodze. Nie trzeba odważnych. Włókniarz rozjedzie Zielonke jak furmanke z gnojem i nie pomoże im Holtański ,który co by nie powiedzieć powinien w Cz-wie pojechać. Zengota wygrywa kwalifikacje Grand Prix z kompletem punktów, pozostali są na topie, Harris wygrywa kolejne eliminacje też zkompletem. Obawiam się ,że będzie masakra w Częstochowie i jest możliwość zarobić kilka złotych właśnie na tym meczu dopóki buki nie zajarzą w co się pakują.
Dokładna analiza wkrótce. Pozostali trenowali o 16,00 jak przed ostatnim meczem z Wrocławiem. Powinno być bardzo dobrze dla CKM-u.

Wyniki: Berwick
1. Chris Harris (Wielka Brytania) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Sam Masters (Australia) - 12+3 (2,1,3,3,3)
3. Daniel King (Wielka Brytania) - 12+2 (3,3,w,3,3)
4. Ryan Fisher (USA) - 11 (2,2,2,2,3)
5. Davey Watt (Australia) - 10 (3,2,3,2,d)
6. Linus Sundstroem (Szwecja) - 9 (2,3,3,1,u)
7. Krzysztof Buczkowski (Polska) - 9 (1,3,u,3,2)
8. Tero Aarnio (Finlandia) - 9 (1,2,2,2,2)
9. Kenneth Hansen (Dania) - 7 (3,1,1,0,2)
*************************************
Wyniki: Miszkolc
1. Grzegorz Zengota (Polska) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 13 (3,1,3,3,3)
3. Kenni Larsen (Dania) - 11+3 (3,2,2,1,3)
4. Norbert Magosi (Węgry) - 11+2 (2,3,2,2,2)
5. Jozsef Tabaka (Węgry) - 11+1 (2,3,2,3,1)
6. Aleksander Conda (Słowenia) - 10 (3,1,2,1,3)
7. Nicolas Covatti (Włochy) - 10 (1,2,3,2,2)
8. Kirił Cukanow (Ukraina) - 8 (2,w,1,3,2)
9. Laszlo Szatmari (Węgry) - 7 (1,3,3,w,u)

***********************************************
Awizowane skład:

Stelmet Falubaz Zielona Góra:
1. Andreas Jonsson
2. Jonas Davidsson
3. Rune Holta
4. Aleksandr Łoktajew
5. Piotr Protasiewicz
6. Patryk Dudek

Dospel CKM Włókniarz Częstochowa:
9. Kenneth Bjerre
10. Mirosław Jabłoński
11. Grigorij Laguta
12. Grzegorz Zengota
13. Daniel Nermark
14. Hubert Łęgowik
15. Artur Czaja
**************************************
Niedzielny mecz będzie niezwykle ważny dla Grzegorza Zengoty

W niedzielę do Częstochowy zielonogórzanie przyjadą z trzema byłymi zawodnikami Włókniarza w składzie. Mowa o Jonasie Davidssonie, Runie Holcie oraz Andreasie Jonssonie. Kibicom Lwów szczególnie dobrze powinni kojarzyć się Holta i Jonsson, gdyż w roku 2003 z tymi właśnie zawodnikami w składzie biało-zieloni dość nieoczekiwanie zdobyli Drużynowe Mistrzostwo Polski. Krajowym liderem Falubazu powinien być doświadczony Piotr Protasiewicz. Nie można zapominać jednak o pozostałych zawodnikach. Zarówno Aleksandr Łoktajew, jak i Patryk Dudek i Adam Strzelec miewają w tym sezonie bardzo dobre występy na ekstraligowych torach.
Skład drużyny Dospel Włókniarza Częstochowa w porównaniu do ostatniego pojedynku w Rzeszowie nie zmieni się. Po raz kolejny szansę otrzyma Kenneth Bjerre, który wydaje się być pewniejszym punktem drużyny niż Chris Harris. Śladu po kontuzji nie ma także u Grigorija Łaguty. Nie trzeba nikomu mówić, jak wielkim osłabieniem dla Włókniarza była absencja Rosjanina w niedawnych spotkaniach Enea Ekstraligi. Grisza, nazywany przez niektórych Bestią ze Wschodu, wrócił do zestawienia Lwów już na mecz z PGE Marmą Rzeszów i tak jak można się było spodziewać, był w tym pojedynku liderem biało-zielonych.
Potyczka z aktualnym mistrzem Polski będzie niezwykle ważna dla Grzegorza Zengoty. Zengi to przecież wychowanek klubu z Zielonej Góry i sezon 2012 to w karierze Grzegorza pierwszy, który spędza w innej drużynie niż macierzysta. Skład Lwów uzupełnią Daniel Nermark, Mirosław Jabłoński, Artur Czaja i Hubert Łęgowik lub Rafał Malczewski. W ostatnim pojedynku w Rzeszowie, bardzo groźny upadek zanotował młodszy z braci Jabłońskich. Jednak jak sam zapewnił, na niedzielny mecz będzie zdrowy i nic nie stanie na przeszkodzie, by przeciwko Falubazowi wystąpił.
********************************
Przy obecnej dyspozycji Nermark powinien klepnąć minimum 12pkt, tyle samo Griszka to już jest 24pkt, Zengi jest na topie powinien puknąć 8-10pkt, Jabłuszko trzyma średnią 2pkt na bieg więć 10pkt też zrobi. Czaja dorzuci z 4pkt bo Dudek powoli słabnie i to już nie jest ta petarda co dwa trzy mecze temu. Bjerre tor robiony , bronowany odpowiednio przez Sławka Drabika leży jak nigdy, więć powinien z 10-12 klepnąć, a to oznacza żę mamy wynik 56: 34. Aż niewiarygodne, ale prawdziwe. Przy niefarcie będzie 50:40 ale nie widze /opcji wygranej Zielonki jakbym nie patrzał Zielona ma wtope!!

17.06 18:00 CKM Włokniarz Czestochowa - Stelmet Falubaz Zielona Gora1 3.40 uwielbiam takie prezenty!!!

DataMecz - handicapy 1(x)217.06 18:00 CKM Wlokniarz Czestochowa - Stelmet Falubaz Zielona Gora H(4.5 - 0 ) 1 2.00&gt; to poprostu dar niebios!!!

Piotr Protasiewicz Total points Wygrana17.06 18:00 Under 10.5 1.72 przypominam bukom ,że to mecz w Częstochowie nie w Zielonej!!!

Tomasz Gollob Total points Wygrana17.06 16:00 Over 10.5 1.65 będzie pogoda Tomek pojedzie!
Greg Hanock Total points Wygrana17.06 17:30 Over 11.5 2.02 Gregi to Gregi kto mu zabierze 3pkt?? Crump, Okoń, jeszcze nie te progi!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
nie spodziewałem się jakiegokolwiek handi w tym spotkaniu na gospodarzy (czyt. Częstochowian)... Dlaczego?
Jonsson i PePe to zawodnicy, którzy nie gwarantują samych trójek - dobra forma Nermarka i fruwający Griszka czyli 2 solidne działa wytoczone przez Włókniarz. Bjerre zawsze stać na przebudzenie, ale skoro Bombera nie powołują mimo znacznej poprawy formy to coś musi być na rzeczy. Ostatnio porywający Kenio, co prawda bez przeciwnika na poziomie, ale wynik i tak robi wrażenie. Zengota borykający się z problemami sprzętowymi dziś pokazuje klasę w Miszkolcu. Artek Czaja to kolejny + dla Częstochowian... Patrząc na znaczny regres formy Duzersa to Czaja może być najskuteczniejszym juniorem w jutrzejszym meczu. Zostali nieobliczalny Loktajew i bardzo przeciętny Holta - jak dla mnie najsłabsza para i to na niej Włókniarz będzie robił przewagę. O JD nie wspominam, bo raczej 2 występy i będzie zmieniany przez Patryka. Falubaz na wyjazdach przeciętnie poza cudem w Toruniu (Bydzia, Gorzów, męki w Gdańsku...), Dodatnie handi zdecydowanie do pogrania, dziś w Częstochowie pogoda bardzo fajna, około 30 stopni, zero opadów + intensywny trening aktorów jutrzejszego przedstawienia. Do tego wysoki kurs na to handi także należy zagrać.
Włókniarz +4.5 @ 2
7/10
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 5

dero1987

Użytkownik
włókniarz - falubaz 1 2,30 lub z hand 2,5-0 po kursie 1,85
jw. obecna forma gospodarzy powinna wystarczyć aby wygrać, a 2 zawodników falubazu to za mało.
Emil w lesznie over 10,5 za 1,72
Jako lider musi dzisiaj punktować skoro Polonia chce powalczyć. A przy obecnej formie spokojnie do pokrycia.
Rzeszów- Tarnów 4,5-0 1 za 2,00 dla odważnych można zaryzykować 1 bez hand po kursie 3,2
Gospodarze przy równej jeździe powinni dzisiaj powalczyć o minimalną wygraną.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Choć Falubaz to aktualny MP, to dziś faworytem wydaję się być Czewa. Dziś nareszcie na własnym torze wystąpi Grisza, którego brakowało w dwóch ostatnich meczach u siebie. Łaguta zakręci się dziś wokół kompletu, bo zapewne ten mecz będzie miał dla niego duże znaczenie, bo przed sezonem głośno mówiło się o jego przenosinach do Zielonki. Bjerre w ostatnim meczu zdobył komplet, a było widać, że jego motocykle są świetnie spasowane z częstochowskim owalem. Kolejne punkty powinien dorzucić Grzesiu Zengota, dla którego ten mecz będzie wyjątkowy, ponieważ wychował się w Zielonej Górze, tam nauczył jeździć na żużlu i będzie chciał pokazać działaczom i trenerowi Falubazu, że źle zrobili rezygnując z jego usług. Nermark ostatnio w świetnej dyspozycji, powinien dziś zdobyć powyżej 10 punktów. Czaja dziś będzie zaciekle rywalizował z Duzersem, a dziś czuję, że okaże się lepszy niż Patryk, który ostatnio miewa obniżkę formy. W drużynie Myszka Miki najbardziej na ten mecz cieszy się Rune Holta, który zna bardzo dobrze tor w Częstochowie. Jestem ciekaw jak poradzą sobie dwaj liderzy z Zielonej Góry. AJ i Pepe w ostatnich latach zaliczali dobre występy, ale w tym sezonie na wyjazdach nie spisują się najlepiej. Łoktajew jeszcze nie jeździł w jaskini Lwa, a Davidsson jeździ ostatnio bardzo słabo. Dudek na początku rozgrywek był liderem zespołu, pomimo tego, że jest jeszcze juniorem. Falubaz w ostatnim meczu wyjazdowym w Gdańsku wygrał 46:43, a Lotos jest na pewno słabszym zespołem niż Włókniarz. A o pogromie w Derbach nie ma co wspominać, bo była to kompletna klapa podopiecznych Dobruckiego. Kibice jak i zawodnicy z Częstochowy potrzebują dziś tego zwycięstwa i jest ku temu ogromna okazja. Zielonka nie spisuję się dobrze w tym sezonie na wyjazdach, więc jest szansa, że Lwy pokażą lwi pazur i odbiją się od ligowego dna. Zawody w Częstochowie zawsze są niesamowite, bo tam robią żużel dla kibiców, a ścigać się będzie można na całej szerokości toru. Pogoda idealna do speedwaya i liczę, że dziś Włókniarz odniesie minimalne zwycięstwo.
Włókniarz +2.5 @ 1.80 Unibet ✅

Ten typ wydaje się być jeszcze pewniejszy niż Czewa. Jeśli Unia wygra, to zapewne i pokryje te handi. Jednak nie wiadomo, czy dziś będzie z/z-tka, czy może Troy pojedzie. Na pewno Australijczyk chciałby się dziś pokazać z jak najlepszej strony. Dla mnie dziś liderem powinien być Balina, który pod nieobecność Jarka ma szansę być dzisiejszą alternatywą dla kapitana Unii. Pawliccy w dobrej formie, dziś powinni zdobyć dużo punktów. Toffik z Adamczewskim coraz bardziej pewnie spisują się w na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce i na pewno Byki będą miały z nich pociechę w przyszłości. Pavlić dwucyfrówkę u siebie zrobi. Polonia dziś nie ma czym zaskoczyć. Emil pewnie i powyżej 10 punktów zrobi, ale Kostek, Gapa i Buczek są na pewno dużą zagadką. Nie wiele spodziewam się po Artiomie i dziś będzie mu ciężko o jakiekolwiek punkty. Nawet jeśli seniorzy Polonii pojadą w miarę, to jednak przez juniorów mogą przegrać mecz, bo Curyło i Woźniak na wyjeździe nie radzą sobie jakoś wybitnie. Bydgoszczanie tylko raz wygrali w tym sezonie na wyjeździe, a w reszcie spotkań nie pokryli by handi +4.5. Ponadto statystyki też nie są najlepsze. Tylko Buczek i Emil na wyjeździe mają średnią biegową powyżej 2 punktów na bieg, reszta 1. Jak pojadą tak jak we wcześniejszych meczach, to mogą pomarzyć o dobrym wyniku.

Unia Leszno -4.5 @ 2.00
Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matheo1985 8

matheo1985

Użytkownik


Mecze 17 czerwca :
16:30 Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław :

18:00 Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz

17:30 PGE Marma Rzeszów - Azoty Tauron Tarnów

18:00 Dospel Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra :

16:00 Stal Gorzów - Lotos Wybrzeże Gdańsk
Zapraszam do podawania analiz i typów.​


I tu się zgodze. Nie trzeba odważnych. Włókniarz rozjedzie Zielonke jak furmanke z gnojem i nie pomoże im Holtański ,który co by nie powiedzieć powinien w Cz-wie pojechać. Zengota wygrywa kwalifikacje Grand Prix z kompletem punktów, pozostali są na topie, Harris wygrywa kolejne eliminacje też zkompletem. Obawiam się ,że będzie masakra w Częstochowie i jest możliwość zarobić kilka złotych właśnie na tym meczu dopóki buki nie zajarzą w co się pakują.
Dokładna analiza wkrótce. Pozostali trenowali o 16,00 jak przed ostatnim meczem z Wrocławiem. Powinno być bardzo dobrze dla CKM-u.
Zgredziu nie przesadzaj z tym rozjeżdżaniem!!! Nie mówię, że nie wygrają bo sam zagrałem... Ale co do wygranej to spodziewam się max 48-42... wg mnie to nie jest &quot;rozjechanie&quot;. Co do Harissa, to nawet ostatnio rozmawiałem z Jarkiem Dymkiem i powiedział wiele nieciepłych słów na temat bomby. Więc sądze, że jedynie jeszcze pojedzie w meczu z Wrocławiem na wyjeździe, bo tak jest skonstruowana umowa pomiędzy klubami. Zengi niech przełoży formę z turniejów na ligę z mocniejszym rywalem... bo póki co z takimi właśnie przeciwnikami za wiele nie pokazał. Pozdro.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dobra to i ja coś od siebie dorzucę na dzisiejszą kolejkę Ekstraligi:

Stal Gorzów-Wybrzeże Gdańsk(+28,5) 2 @ 2,00 Tobet
✅59:31
Chyba przesadzona linia w moim odczuciu. Wiadomo, że Staleczka u siebie piekielnie mocna i lubi obić każdego kto tam przyjeżdża ale jest dwóch zawodników wśród gości, którzy powinni zrobić trochę punktów. Nicki Pedersen i Thomas H Jonasson to przecież byli zawodnicy Stali więc tor znają naprawdę dobrze. Z resztą Nicki w tym sezonie jest mocny wszędzie, a dzisiaj to bym liczył na jakieś 13-15pkt od niego w 6 startach rzecz jasna. Do tego THJ też koło tej &quot;dychy&quot; się zakręci. A reszta dowozi jakieś punkty, jak chociażby Pieszczek powinien wygrywać z Cyferem, a może Bogdanovs coś powalczy. Niby też Brzozowski zna tor, bo się tam wychował ale jakoś na niego bym zbytnio nie liczył. Jak dla mnie tutaj spore value, tym bardziej, że wiemy jak Gollobowi w tym sezonie idzie na Jancarzu. Więc czemu nie spróbować skoro by zakład wszedł potrzeba nam ledwie 31pkt dla gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Grane wczoraj.
Włókniarz Częstochowa +4,5 - Falubaz Zielona Góra 1 @ 2,00 Tobet ✅ 45-45
Tak jak pisałem kursy się wyrównały, dla mnie Włókniarz jest faworytem tego meczu. Dobrze że u Griszy po kontuzji nie ma już śladu. Dzisiaj będzie konkretnie liderował drużynie a do tego jedzie w parze z Zengotą który jest bardzo skuteczny na własnym torze. Dodatkowo Grzegorz ma motywację udowodnienia żałosnym działaczom z Zielonej Góry że wypuścili takiego zawodnika. Bjerre i Jabłoński swoich biegów nie powinni przegrywać. Duńczyk ostatnio złapał formę i myślę że może w granicach 10 punktów zdobyć. Nermark też po małym dołku znowu punktuje jak należy. Na juniorce Czaja który według mnie spokojnie powalczy z Dudkiem o miano najlepszego juniora dzisiejszego dnia. W Falubazie według mnie nie ma takiego pewniaka do wygrywania wszystkiego. Jonsson i Protasiewicz niby są ostatnio w formie ale jakoś mnie nie przekonują. Davidsson fatalny. Holta przeciętny. Nieobliczalny Loktajew. To za mało na Częstochowę. Dudek też ostatnio obniżył loty. Także taki handicap jaki wczoraj pobrałem wydaje się bardzo przyzwoity. Dzisiaj jest tylko 2,5 ale też bym pobrał.
Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz 1 @ 1,45 Unibet ✅ 51-39
Unia Leszno -4,5 - Polonia Bydgoszcz 1 @ 2,00 Unibet ✅ 51-39
Jestem pozytywnie zaskoczony kursami wystawionymi przez Unibet. Ja rozumiem że Leszno jedzie bez Hampela ale zamiast niego jedzie Batchelor który dostaje chyba ostatnią szansę na pokazanie się. Troy na pewno zawodził w tym roku, ale na pewno stać go na przyzwoity wynik. Bo w meczu z Toruniem Z/Z za Hampela było raczej niewypałem. Mam też nadzieję że Piotr Pawlicki pojedzie na juniorce bo już pisałem że on jadąc po numerami 1-5 się marnuje. Przemek Pawlicki jest w dobrej formie. Tak samo Jura Pavlic pokazał w Szwecji że może być liderem drużyny. Baliński u siebie nie zawodzi. W biegu juniorskim powinno być już 5-1. Ja uważam że Leszno wygra to spotkanie co najmniej 50-40. Goście według mnie nie mają lokomotywy. Sajfutdinow zawodzi i na pewno nie jest pewniakiem. Buczkowski możliwości ma ale dzisiaj jest też z kim przegrywać. Gapiński po kontuzji nie odzyskał błysku z początku sezonu. Kościecha co prawda jeździ co raz lepiej ale na przyczepie w Lesznie może mieć problemy. Laguta na wyjazdach bardzo niepewny. Juniorka gorsza niż Leszna więc ja po prostu nie widzę gdzie Polonia może uderzyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 126

mj_bull

Użytkownik
Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz 1@1,45
Stal Rzeszów - Unia Tarnów 2@1,4
AKO: 2,03 Unibet

Dziś gram ten dubel. Oba mecze powinny być wyrównane, ale stawiam na ekipy, w których moim zdaniem jest przewaga na pozycjach juniorskich.

Leszno bez Hampela osłabione, ale powinni dać sobie radę. Coraz lepiej jeździ Baliński, Pavlic u siebie nie zawodzi, więc jestem dobrej myśli. Nie wiadomo czego spodziewać się po Australijczyku, dlatego nie gram handi na miejscowych. Goście to drużyna głównie własnego toru, na wyjazdach już nie są tak skuteczni.

W Rzeszowie wielkie derby, tylko czy w obu ekipach, gdzie mamy raptem 3 wychowanków odczuwają jakieś specjalne ciśnienie? Nie sądzę. Goście mają zdecydowanie lepszy skład, w tym roku jeszcze nie przegrali i wątpię aby stało się to w Rzeszowie. Po dobrym początku miejscowy Fin pogubił się ze sprzętem i już nie jest tak skuteczny. Ciekawie zapowiadają się pojedynki Kuciapy i Lamparta. Wychowankowie Stali w swoich ekipach stanowią duże dziury. Myślę, że Hancock, Kołodziej, Janowski oraz skuteczna para Madsen-Vaculik pociągną wynik dla gości.

Pozdrawiam
 
C 2

conte

Użytkownik
Do Waszych typów na Częstochowę dorzucę także ten:
Greg Hancock - Jason Crump (+0.5) 1 1.85
Tobet 5/10 ✅ 9-8
Crump w lidze, a Crump w Grand Prix to dwie zupełnie odmienne sprawy. Rudowłosy Australijczyk w lidze polskiej notuje stabilną średnią około 2 punktów na bieg, i stara się jej nie przekraczać, pozostawiając zdobywanie większych ilości punktów i literowanie zespołu Grzegorzowi Walaskowi. Z kolei Hancock na wyjazdach jest bezapelacyjnym liderem Jaskółek, który po prostu nie zawodzi. Przebieg meczu będzie wyrównany, i raczej nie będzie żadnych rezerw taktycznych.W takim przypadku po prostu nie widzę opcji, żeby Hancock miał nie objeżdżać Rudego i większość ekipy Żurawi, podczas gdy odwrotnej sytuacja wydaje mi się mało prawdopodobna...
EDIT: Ten sam typ tylko bez plusa 0.5 dla Crumpa i po takim samym kursie jest na betsafe. Nic tylko brać... Poza tym w ofercie betsafe na ten mecz jest typ:
Maciej Janowski - Martin Vaculik 1.65 ✅ 14-8
No sorry, wystarczy spojrzeć na to, jak sobie radzi Magic na wyjazdach, a jak daje radę sympatyczny Słowak. Ponadto ostatnio bardzo dobra forma Janowskiego we wszystkich ligach, sprawia, że kurs ten jest bardzo dobry.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Do Waszych typów na Częstochowę dorzucę także ten:

Greg Hancock - Jason Crump (+0.5) 1 1.85
Tobet 5/10

Crump w lidze, a Crump w Grand Prix to dwie zupełnie odmienne sprawy. Rudowłosy Australijczyk w lidze polskiej notuje stabilną średnią około 2 punktów na bieg, i stara się jej nie przekraczać, pozostawiając zdobywanie większych ilości punktów i literowanie zespołu Grzegorzowi Walaskowi. Z kolei Hancock na wyjazdach jest bezapelacyjnym liderem Jaskółek, który po prostu nie zawodzi. Przebieg meczu będzie wyrównany, i raczej nie będzie żadnych rezerw taktycznych. W takim przypadku po prostu nie widzę opcji, żeby Hancock miał nie objeżdżać Rudego i większość ekipy Żurawi, podczas gdy odwrotnej sytuacja wydaje mi się mało prawdopodobna...
ja tutaj stawialbym odwrotnie, trzeba pamiętać, że przy równej ilości punktów typ z Crumpem wchodzi, ja liczę jednak na to, że Jason pojedzie w 6 biegach
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Zgredziu nie wiem skąd ten hurraoptymizm u ciebie. Zauważ , że Zengota w indywidualnych zawodach zazwyczaj w tym sezonie jeździ baaaaardzo dobrze a jak przychodzą występy w lidze to ta forma ucieka... Nie chcę zbudować zbyt wysokiego KSM przed powrotem do Zielonki ? ;) to tylko taka luźna teoria ale nie zmienia to faktu , że w lidze jeździ po prostu słabo w porównaniu do tego co prezentuje indywidualnie. Jak ty wyliczyłeś taką duża wygraną to ja nie wiem. Osobiście uważam , że mecz będzie na styku i może iść zarówno w jedną jak i drugą stronę. A Zielonki wzmocnieniem niewątpliwie w tym meczu będzie Rysiek Holtański. Jaką by formę nie prezentował , w Częstochowie zawsze śmigał aż miło się go oglądało. Do tego Jonas który był swego czasu naszym objawieniem. Także wstrzymałbym się przed takim graniem na włókniarz. Konkretne typy podam jak przejrzę ofertę.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Włókniarz +4.5 @ 2
jak ktoś pograł tego typu rzeczy, to teraz w Sportingbet Falubaz @ 2.111 i liczymy kasę, trzymając kciuki za max.4punktowe zwycięstwo gości...
ewentualnie Cz-wa @ 2.30 Unibet i Falubaz +2 @ 1.925 Sportingbet
lub +2.5 Częstochowa @ 1.90 Expekt i 2.111 Falubaz, ryzyko 0%, szansa na 44:46 jest, tak samo jak Leszno -4.5 @ 2.00 Unibet i +6.5 @ 2.00 Tobet
Jakby coś to BAH ma ofertę 2-drogową, m.in.Leszno 1.40...
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Zgredziu nie wiem skąd ten hurraoptymizm u ciebie. Zauważ , że Zengota w indywidualnych zawodach zazwyczaj w tym sezonie jeździ baaaaardzo dobrze a jak przychodzą występy w lidze to ta forma ucieka... Nie chcę zbudować zbyt wysokiego KSM przed powrotem do Zielonki ? ;) to tylko taka luźna teoria ale nie zmienia to faktu , że w lidze jeździ po prostu słabo w porównaniu do tego co prezentuje indywidualnie. Jak ty wyliczyłeś taką duża wygraną to ja nie wiem. Osobiście uważam , że mecz będzie na styku i może iść zarówno w jedną jak i drugą stronę. A Zielonki wzmocnieniem niewątpliwie w tym meczu będzie Rysiek Holtański. Jaką by formę nie prezentował , w Częstochowie zawsze śmigał aż miło się go oglądało. Do tego Jonas który był swego czasu naszym objawieniem. Także wstrzymałbym się przed takim graniem na włókniarz. Konkretne typy podam jak przejrzę ofertę.
rano byłem po bilety i program w klubie. Gadałem z kilkoma osobami po fachu Ponoć już nie jedna rozmowa była przeprowadzona z Zengotą ,żeby nie robił kiszki i nie jeździł w Turniejach indywidualnych IMP i Grand Prix jak objawienie , a potem na lidze cieniarzył. Ponoć wziął to sobie powaznie do serca. Na ile pokaże dzisiejsza konfrontacja. Nie wiem jak on wracał z tych eliminacji ,ale to trochę drogi jest więc droga też męczy. Dzisiaj się okaże. Wczoraj był trening ,ale ogólnie takie srelum polelum czyli ogólnie z pół godziny to wielkie ***** za przeproszeniem ,ale zawsze po prostu tyle tylko by poczuć tor i się spasować bardziej niż ścigać z kimkolwiek. Myśle ,że kto chciał to skorzystał. Czaja chce być niczym Griszka naśladuje go dosłownie z wszystkim. Ruchy gesty ,sposób chodzenia. Nawet zamówił dokładnie to co Griszka w kawiarence. Jeżeli jeszcze na torze będzie tak jeździł to ja nie mam nic przeciwko temu (to takie info dla relaksu)
A Holtański byl ostatnio u nas na meczu z Toruniem. Siedział na środku 1łuku. Jak go zczaiłem i powiedziałem chłopakom kolejka ustawiła się po autografy. Myśle że pojedzie ale szału nie zrobi bo trafi na równie dysponowanych dobrze gospodarzy. Oby tylko nie za bardzo chciał pokozaczyć i nie skończył jak Fredka bo jak pamietam Holtański to zadzior na torze i nie odpuszcza . No chyba ,że tor zrobiony przez &quot;Slamera&quot; mu nie spasi, więc zanim zajarzy ze dwa biegi spapra niczym Miedziak dopóki się nie spasował.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Crump +10,5 @ 1,85 tobet
Jason niby w lidze zdobywa regularnie u siebie w okolicach 10 punktów, jednak jego jazda nie zachwyca. Męczy się z juniorami przeciwnych drużyn czy drugą linią, o liderach nie wspominając. Dziś chyba najcięższy domowy pojedynek w sezonie: 67. derby małopolski. Przyjadą dwaj mistrzowie świata(co ciekawe w dzisiejszym meczu zobaczymy aż 4 - byłych lub aktualnych mistrzów), przyjedzie dobrze jeżdżący na rzeszowskim lotnisku Kołodziej i lubiany w Rzeszowie Vaculik. Więc teoretycznie Crumpowi jeszcze trudniej będzie o punkty. Jednak wczoraj po raz pierwszy od kilku tygodni Rudy trenował na Hetmańskiej, przejechał kilkanaście kółek i mam nadzieję że to wystarczyło do odpowiedniego spasowania silników. Deszcz nie jest spodziewany więc gospodarze nareszcie będą mogli zrobić przyczepniejszy tor, a to też może mieć znaczenie. Jeżeli Jasonowi nie przydarzy się duża wpadka (a ostatnio często przywozi jedno zero w meczu) to 11 punktów jest w stanie zdobyć a przy dobrej jego postawie Stal ma szansę być pierwszym pogromcą niepokonanych dotąd Jaskółek (@3,2 w tobet).
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Robert Miśkowiak (-1) - Daniel Jeleniewski 1 @ 1.62 Tobet
Misiek prawdziwy lider drużyny , jeden z najlepszych zawodników 1 ligi. W lublinie bardzo rzadko ogląda plecy rywali. Jeleń natomiast jeździ bardzo w kratkę potrafi przywieźć 13 pkt by w następnym meczu przywieźć olimpijkę. Biorąc pod uwagę fakt , że dzisiaj jeżdżą z Grudziądzem z którym nie pójdzie im tak gładko jak do tej pory w meczach u siebie obstawiam , że nawet przy dobrej dyspozycji Jelenia bardzo ciężko mu będzie zbliżyć się do poziomu lidera miejscowych. Dla mnie zdecydowanie Miśkowiak.
Emil over 10,5 @ 1,65 Tobet
Ostatni mecz Leszczynian u siebie pokazał , że bez Jarka bardzo ciężko im przychodzi wygrywanie biegów. Liderzy torunian raczej bezproblemowo wygrywali swoje biegi. Holder zrobił komplet , Ward 11 pkt , Sullivana pomijam gdyż on od dawna na wyjazdach nie prezentuje takiego poziomu jak w Toruniu. W tym meczu myślę , że może być podobnie. Mianowicie lider Polonii powinien wygrywać swoje biegi. Do tego ma wizję 6 startu , ale myślę , że nawet przy 5 biegach powinien spokojnie uciułać 11 pkt.
Holder over 11,5 @ 1.65 Tobet
Crispy w gazie jest nie da się ukryć , z Wrocławia za bardzo nie ma z kim przegrywać. Jedzie w parze z juniorem więc nie powinien tracić na bonusach. Słabszy początek meczu z tarnowem pokazał , że to był wypadek przy pracy. Niby lepiej prezentuje się na wyjazdach no ale Wrocław to zdecydowanie niska półka przez co powinien spokojnie przywieźć te 12 pkt.
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Takie kursy były w Tobecie wczoraj!!!

17.06 18:00 CKM Włokniarz Czestochowa - Stelmet Falubaz Zielona Gora 1 3.40 uwielbiam takie prezenty!!!
17.06 18:00 CKM Wlokniarz Czestochowa - Stelmet Falubaz Zielona Gora H(4.5 - 0 ) 1 2.00&gt; to poprostu dar niebios!!!
*************************
A takie są dzisiaj &gt;&gt; śmiech na sali

CKM Wlokniarz Czestochowa - Stelmet Falubaz Zielona Gora 1 2.10
17.06 18:00 CKM Wlokniarz Czestochowa - Stelmet Falubaz Zielona Gora H(0.5 - 0) 1 1.95

Wnioski proszę wyciagnijcie sami. Wczoraj to naprawdę były prezenty i nie wiem kto jest w tym Tobecie analitykiem od żuzla bo ja bym go już dawno zwolnił!!!
*****************
Expekt

Wlokniarz Czestochowa - Falubaz Zielona Gora 1 2.30
Wlokniarz Czestochowa - Falubaz Zielona Gora Handicap 1 (+2.5) 1.90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Maciej Janowski - Martin Vaculik 1.65
No sorry, wystarczy spojrzeć na to, jak sobie radzi Magic na wyjazdach, a jak daje radę sympatyczny Słowak. Ponadto ostatnio bardzo dobra forma Janowskiego we wszystkich ligach, sprawia, że kurs ten jest bardzo dobry.
Typ niby niezły ale trochę argumentacja do mnie nie trafia. Może i Vaculik nie najlepiej na wyjazdach jeździ ale zauważ, że on jeździł w Rzeszowie więc tor zna i powinien to wykorzystać. Poza tym Janowski dzisiaj zapewne będzie z Koldim jeździł albo zastępował Lamparta i będzie z Herbim jeździł więc ma na kim punkty tracić. Moim zdaniem trochę za duże ryzyko by wchodzić w taki kurs marny.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Nermark - Zengota betsafe @1,30 200j⛔ 8 - 9
Grzesiu ostatnio pod formą jest w dołku, słaby występ w Rzeszowie 0,0,0,2 Wcześniej w Czewie 6pkt z Toruniem i 7 vs Sparta. Szczególnie ten ostatni wynik jest mylący ponieważ Zengi był praktycznie jedynym zawodnikiem na który robili punkty goście. Wygrał 1 bieg z Proctorem i Malitowskim którzy w 10 biegach zrobili 3pkt... Samo to świadczy w jakiej formie jest były Zielonogórzanin. Smaczku doda tu to, że jedzie vs swój były klub, a do jakiś mega odpornych psychicznie on nie należy, zawali 1 biegi i zacznie się nerwówka.
Nermark z kolei w Polskiej lidze miał swoje problemy, ale z nimi już się uporał, pewny punkt na swoim torze, dziś liczę, że zrobi przynajmniej 8-9pkt.
Pavlic - Sajfudinov betsafe @2,70 100j ✅ 12 - 5
Widzę tu spore value na Chorwata, jest on najlepszym zawodnikiem na Leszczyńskim owalu pod nieobecność Jarka. Sporo osób twierdzi, ze ten mecz będzie do 1 bramki ja mam trochę inne zdanie. Kościecha swoje zrobi, przebudził się Gapa, Emil z Buczkiem od nich będzie zależało. Być może Emil będzie miał 6 biegów, ale jeśli BDG pojedzie na 120% możliwości to niekoniecznie muszą przegrywać 6pkt. Troy jest źle przygotowany do sezonu przez kontuzje odniesioną w Australii, Adamczewski nie jedzie jak rok temu. Przy biegach 5 - 5 Jura jest dla mnie pewniakiem w tej parze.
Kasprzak poniżej 12 @1,75 bet365 50j ✅ 9
Krzysiu dziś może stracić punkty na Nickim i Johnassonie. Oboje znają Gorzowski owal i jestem pewny, że nie oddadzą tego meczu bez walki. Załóżmy, że Krzysio pojedzie w 15 biegu vs wymieniona 2 + dodajmy do tego Iversena i co? Wygra ten wyścig? Nie sądzę, żeby zdobył więcej niż 1pkt. Punkt stracony na Nickim, 2 stracone w biegu 15(jeśli w nim wystąpi) może puści Zmarzlika przed siebie, a może MJJ przepuści. Linia wysoka, myślę że jej nie przekroczy.
Torun -18 - Wrocław @1,80 bet365 50j ✅ 54 - 35 nerwy przez upadek Warda
Nie sądzę by liderzy Holder, Ward, Sullivan tracili punkty z Wrockiem. Ułamek bezbarwny na wyjazdach, w Toruniu nigdy nie błyszczał wq mnie 8 pkt w 6 biegach to max co zrobi. Jędrzejak jest w tym sezonie w świteniej formie chłopak odrzył po Tarnowie, ale czy to wystarczy? Zdobyć może maksymalnie wg mnie 12pkt. Lindgren niby w GP coś jedzie, ale u nas zawodni jak już przyzwyczaił do tego w Z.G. Dużo będzie zależało od postawy juniorów w tym meczu. Jeśli bracia Pulczyńscy będą swoje biegi wygrywać z Dolnym i Malitowskim to będzie ok. Ząbik mam nadzieje, że w końcu ze słabszym przeciwnikiem się przełamie i zrobi te 3-4pkt. Adrian Miedziński zrezygnował z Anglii by lepiej jeździć w Polandzie, zaczął współprace ze specjalistą psychologiem wg mnie będzie już tylko lepiej.
Częstochowa - Zielona G SB @2,111 50j ⛔ 45 - 45
Troszkę nie rozumiem podniety grających na Częstochowę, rozumiem handi +4 może być, ale żeby stwierdzać, ze są dziś mega faworytem to trochę przesada.
Nie należy zapominać, że pół drużyny ze składu mistrza Polski miało epizody w Czewie.
Nie doceniany Holtański, który w zeszłym roku z połamanymi nadgrastkami wykręcił dla Torunia 12pkt 0,3,3,3,3, Nermarka, Łagutów obciągał jak chciał, bohater spotkania wygrał 15bieg dający im zwycięstwo 46:44. W 2010r zdarzyła mu się 1 wpadka na torze w Czewie (6pkt) tak to był bardzo mocny.
AJ zdobyłam dobrych kilka llat temu mistrzostwo Polski z Czewą (poprawcie mnie jak się myle) Davidsson też tutaj startował, więc na pewno nie dadzą się zaskoczyć torem i jego zachowanie w trakcie zawodów.
Łoktajew solidny w tym sezonie, dużo będzie zależało od juniorów, czy ZG. nie będą tracić punktów na Czaji i Łęgowiku.
Teraz pare słów o Czewie. Grisza to pewniak w tym meczu po kontuzji nie widać śladu, dziś zakręci pewnie koło kompletu i liczę na świetne pojedynki z Pepe AJ i Holtą, a reszta? Bjerre podniecają się ludzie, że zaczął jechać, że wykręcił komplet w meczu, ale ja pytam co to za mecz był? Wrocław przyjechał nastawiony na lanie do 35 stracili w 3 biegu Lindgrena i przestali jechać. Kenio nasz wspaniały nie miał z kim wygrywać temu tak dobrze pojechał. Dzisiaj nie wróżę mu więcej niż 6-7 pkt bo jest nie łudźmy się słaby w tym sezonie. Marne jakieś 7-8pkt w Szwecji z pozycji rezerwowego w GP wozi tyły, a co dopiero marzyć może o półfinałach, ostatnio nawet w Anglii się opuścił. Kompletnie nie rozumiem jego teamu, tunerrów i ciągnięcia kariery na jawach (pewnie złotówa dostaje od Czechów sporo kaski)
Zengota jak już pisałem w słabej formie, dziś może się spalić bo będzie za bardzo chciał się pokazać Dowhanowi i spółce. Jabłoński to Jabłoński powinien walczyć na równi z 2 linią ZG. Wszystko będzie zależało od juniorów.
Liderzy na równi w obu ekipach, druga linia chyba ciut lepsza w ZG, juniorka jak Dudek zacznie jechać zdecydowanie po stronie ZG. Obstawiam win ZG.
Dosły mnie słuchy, że w Czewie jest straszny upał co też nie pomoże gospodarzą, bo ten tor będzie się bardzo szybko i mocno przesuszał, a na takiej nawierzchni poza Jabłońskim Nermarkiem i Griszą nie widzę Kenia czy Zengiego.
Rzeszów - Tarnów -4 @1,83 bet365 50j ✅ 42 - 48
Tarnów na każdej pozycji mocniejszy. Crump dziś nie pojedzie, Greg może pare punktów ukraść liderom z Tarnowa, para Madsen Vaculik wg mnei lepsza od Fina i Okonia. Spodziewam się ładnego pojedynku, z przewagą gości.
Zengota - Loktajew +2 @1,70 80j wszystko Bet365 ⛔ 5 - 9
Zengota - Loktajew +2 remis @11 20j ⛔ 5 - 9
O Zengim i Loktajewie już pisałem gram z podpórką bo niestety 3drogowo.
Pavlic - Buczkowski @1,95 200j ✅ 12 - 11
Jurica u siebie mocny punkt zespołu, ciężko ocenić forme Buczka, i to jak pojedzie na torze w Lesznie bo startuję tam raz na 2 lata. Spodziewam się wymagającego ciężkiego toru, a na takim wychował się Jurica w Gorican. On lubi pod koło lubi jak żużel przypomina motocross spodziewam się z jego strony 2 cyfrówki, Buczek 8-9pkt więcej mu nie wróże.
-200 +170 +37,5 +40 -50 +41,5 -100 +190
✅129
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 407

cekaem

Użytkownik
Typy z betsafe :
Holta - Loktajew @ 1.6
Widziałem na własne oczy co Rysiek prezentuje przy Olsztyńskiej i nigdy nie schodził poniżej pewnego poziomu. Tyle lat spędzonych w Częstochowie na pewno dzisiaj zaprocentuje i jestem przekonany , że przywiezie więcej punktów od Loktajewa
Nermark - Bjerre @ 1.7
Nermark w lidze polskiej na szczęście wrócił już na właściwe tory i myślę , że dzisiaj podtrzyma swoją wysoką dyspozycję ze spotkań z Rzeszowem i Wrocławiem. Kenio natomiast od początku mnie nie przekonuje swoją jazdą. Nie mam kompletnie przekonania do tego zawodnika jego postawa mnie bardzo irytuje , zdecydowanie więcej od kogoś takiego się wymaga. Nie wierzę dzisiaj w jego cudowne przebudzenie a na pewno nie wierzę w to aby był w stanie przywieźć więcej punktów niż Nermark.
Hancock - Kołodziej @ 1.6
Hancockowi bardzo odpowiada tor w Rzeszowie. W ostatnich latach prezentował tam bardzo wysoka dyspozycje w przeciwieństwie do Janka którego średnia w Rzeszowie oscyluje coś ok 1.7 dokładnie nie pamiętam. Ale myślę , że warto pograć ten typ.
Protasiewicz - Dudek @ 1.35
yy na podbicie kursu :p Dudek to już nie ten sam Dudek , a Protas to Protas. Myślę , że nie ma co się rozwodzić nad tematem.
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Po meczu w Częstochowie

Właśnie wróciłem z meczu. Pierwsze wrażenia to jako wieloletni kibic Włókniarza bym był bardzo niewporządku gdybym nie powiedział. Ogromny szacunek dla Falubazu jako drużyny i także kibiców ,cały sektor, którzy jak potrafili dopingowali swoją ukochaną drużynę.
Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył Falubaz ,a szczególnie młodzież Dudek i Strzelec zrobili dobrą robote Dudek (3,2,3,1,1) Strzelec (2,3,1,1,0) wszystkie punkty nawet te stracone po niesamowitej walce. Po prostu wielki szacun! Włókniarz przegrywał 2pkt od biegu 7, a po biegu 10 było już ciepło 26:34 nie wróżył nic dobrego. Ale to co zrobili gospodarze w kolejnych 5 biegach to najwyższa klasa. Bieg 14 to poezja żużla nie tylko dlatego ,że wygrany przez gospodarzy 5:1 ale walka Dudka z Zengotą o 2pkt przez 4 kółka to poemat najwyższej marki. Po prostu kazdy ten bieg powinien obejrzeć! Ogólny remis 45:45 w meczu odzwierciedlił potencjał obu drużyn chociaż jak mówie bardziej z remisu powinni cieszyć się gospodarze. Sprawdziło się więc po części to co przewidywałem ,że nie widze by Falubaz wygrał. Weszły wszystkie handi na CKM. Niestety nie wszedł kupon na zwycięstwo CKM-u.
Ogólnie super zawody bez upadków większych ( dwa niegroźne na pierwszym łuku w biegu juniorów). Częstochowie brakło punktów juniorów, ale niestety ich umiejętności odbiegały o klase od juniorów z Zielonej Góry!

Ps. Proszę o kontakt na priv osoby, którym doradzałem grać handi na CKM
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom