>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. kolejka I ligi (16.09 - 18.09.2016)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:00 Górnik Zabrze - Kluczbork
Typ: 1
Kurs: 1.55
buk: unibet
Wynik: 4:2
✅
Jutro czeka nas jeszcze zaległy mecz. i tak naprawdę to nie wiem czego się spodziewać. Górnik, który odniósł w weekend niespodziewane zwycięstwo w Grudziądzu musi w końcu pójść za ciosem i odnieść kolejne tym razem u siebie. Ekipę z Zabrza czekają teraz trzy mecze u siebie. Jutrzejszy zaległy z Kluczborkiem, sobotni ligowy i w następnym tygodniu PP. Wypadało by wygrać wszystkie trzy mecze, jeśli dalej Zabrzanie chcą myśleć o awansie do ekstraklasy w tym sezonie i zajść w miarę daleko w PP. Można by też napisać, że u gospodarzy w końcu znaleziono napastników. Duet Angulo-Ledecky wyglądał nieźle jak na pierwszy rzut oka. Ekipa z Kluczborka podobnie jak Górnik okupuje dolną część tabeli, a na dodatek na wyjazdach nie radzi sobie najlepiej. Trzy remisy i jedna porażka mówi samo za siebie. Kurs nie zachwyca na Górnik, ale do jakiegoś kuponu czy dubla warto dodać i zagrać.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Podbeskidzie - Zagłębie
Pojedynek na szczycie, starcie dwóch faworytów do awansu.
Zagłębie to obecnie zdecydowanie najmocniejsza drużyna i nie piszę tego tylko jako kibic drużyny z Sosnowca, ale przede wszystkim obserwator wszystkich dotychczasowych spotkań.
Szczególnie ostatnie trzy spotkania pokazały, że Zagłębie przewyższa resztę drużyn na chwilę obecną. Wygrana z Górnikiem, gdzie mieliśmy zdecydowaną przewagę, nie podłamał nas gol z niczego dla Zabrzan. Ze Zniczem pogrom, kompletna dominacja na boisku przez całe spotkanie (Podbeskidzie w ostatniej kolejce się z nimi męczyło) i w miniony weekend przełamanie się w pojedynkach z Kluczborkiem, który nigdy nam nie leżał. Tutaj też zdecydowana wygrana, oglądając drugą połowę, szczególnie po wejściu Bartczaka można było odnieść wrażenie, że gra drużyna z Ekstraklasy. Trzy mecze, 10 bramek strzelonych, 2 stracone i komplet punktów robi wrażenie.
Ciężko wyróżniać pojedynczych zawodników, ponieważ cała drużyna gra na równym wysokim poziomie, a środka pola (Matusiak-Dudek-Nowak) i skrzydeł (Udovicić/Pribula - Bartczak) w takiej formie pozazdrościć może nam niejedna drużyna z Ekstraklasy.
Poprawiona gra w obronie co było bolączką w poprzednich latach też widoczna. Najmniej straconych bramek w lidze. W bramce kontuzja Szumskiego (niewiadomo czy zagra), ale w odwodzie pozostaje młodzieżowy reprezentant kraju- Fabisiak.
Atak-tutaj jak na razie na pierwszy rzut oka największy problem- brak skuteczności,brak goli. Ale należy zauważyć ze zarówno Matić (powinien zagrać po chorobie) i Sanogo sciągają na siebie uwagę obrońców, przez co łatwiej o strzelanie bramek pomocnikom.
Mecz w Bielsku dlatego minimalnym faworytem bukmacherzy uważają Podbeskidzie, co akurat mnie cieszy bo wiekszy kurs można ustrzelić na Zagłębie. Jeżeli spojrzymy na pojedynki u siebie Podbeskidzia to już takim faworytem nie są- 3 mecze w tym remis i dwie porażki!
Zagłębie przełamało się w Pruszkowie jeżeli chodzi o spotkania wyjazdowe i nadal pozostaje jedyną drużyną w tym sezonie, która nie doznała porażki.
Czy własne boisko,kibice będą atutem bielszczan? Śmiem wątpić, Zagłębie sympatyzuje z BKS-em Bielsko, których kibice licznie pojawią się na stadionie, a z Sosnowca wybiera się pociąg specjalny, także klatka będzie szczelnie wypchana i Zagłębie będzie mogło czuć się jak u siebie.
Podbeskidzie także traci niewiele bramek, gorzej ze strzelaniem dlatego nie spodziewam się podobnych wyników jak w dwóch ostatnich spotkaniach, ale jednak widzę tutaj zwycięstwo przyjezdnych, którzy są w niesamowitym gazie!
Kursy już niestety poleciały w dół, ja biorę ZAGŁĘBIE po 2,87 w B365✅✅✅4-5:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Górnik Zabrze- MKS Kluczbork 1 1,55 Wynik: 4:2 ✅
Popieram typ poprzednika na Górnik Zabrze. Górnik na fali wznoszącej, Kluczbork, bez formy, bez kasy, jest realne zagrożenie, że nie dokończą sezonu. Pasmo remisów zmieni się w pasmo porażek....


Sandecja Nowy Sącz- Olimpia Grudziądz 1 2,15 Wynik: 3:1 ✅

Olimpia bez Naldo nie ma siły rażenia. Sandecja, jak tylko ma dzień jest zagrożeniem dla wszystkich zespołów w tej lidze. Liczę, że tak będzie i tym razem. Na pewno będą chcieli zrehabilitować się za porażkę z Bytowią, która im totalnie nie leży.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Co do Zagłębia zgadzam się. Sam miałem ten mecz na oku i trzeba się spieszyć bo kursy pospadają a wg. mnie Zagłębie to podobny poziom jak GKS w obecnym czasie a co zrobił GKS z PBB było widać. Jedno ale.
Zagłębie jest w formie ale wygrane ze Zniczem, który jest strasznie słaby i Kluczborkiem, który również gra słabiutko to raczej formalności. Dziwne że nie powiedziałeś o meczu z GKSem gdzie Zagłębie było słabsze, chociaż mogło wygrać po baaaaardzo kontrowersyjnym karnym. Zresztą z Górnikiem również ten karny trochę z kapelusza. Aczkolwiek z Górnikiem byli lepsi i zasługiwali na wygraną.
Kursy na Górnik koszmarne i granie ich to jest kryminał. Wg. mnie w tej lidze 1,55 na tak niepewną ekipę jak Górnik to jest zdecydowanie za mało i ja szukałbym dodatnich hc na gości.
Kursy na GKS też do gry bo grają oprócz Zagłębia najlepszą piłkę. Wiele zależy od tego czy wróci Foszmańczyk. Jak nie to bym nie ruszał. Wypada Kamiński, który grał ostatnio bardzo dobrze, ale Garbacik powinien go dobrze zastąpić.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
1. Z tym strasznie słabym Zniczem tydzień później Podbeskidzie meczylo się i wygrało tylko 0-1
2. Tak samo nie wspomniałem o meczach z Chojnicami,Siedlcami,Olsztynem,Sandecja bo skupilem się na bieżącej formie czyli trzech ostatnich meczach.
3. Ten slabiutki Kluczbork urwał punkty pięciu drużynom w 7 spotkaniach więc, w tej lidze nie ma czegoś takiego jak formalność, co poniekąd przyznales opisując mecz Górnika.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
1. Z tym strasznie słabym Zniczem tydzień później Podbeskidzie meczylo się i wygrało tylko 0-1
2. Tak samo nie wspomniałem o meczach z Chojnicami,Siedlcami,Olsztynem,Sandecja bo skupilem się na bieżącej formie czyli trzech ostatnich meczach.
3. Ten slabiutki Kluczbork urwał punkty pięciu drużynom w 7 spotkaniach więc, w tej lidze nie ma czegoś takiego jak formalność, co poniekąd przyznales opisując mecz Górnika.
1. Bo Podbeskidzie jest obecnie dramatyczne w ofensywie. Swoją drogą jakiś under 2,5 raczej też do gry po ~1,70.
2. Przyczepiłem się bo w 3 ostatnich meczach grali po prostu z raczej zespołami z dołu tabeli (ja uważam że Górnik to będzie walczył o maks 8-10 miejsce z taką grą).
3. Kluczbork urwał punkty Puławom(zespół zdecydowanie lepiej prezentujący się kiedy może kontratakować), Stali Mielec, Miedzi, Dzbanom i Siedlcom. Raczej słabi rywale w tym trzech beniaminków. Może Miedź tutaj się wyróżnia ale to była druga kolejka, plus ja jakoś nigdy Miedzi nie biorę na poważnie. Kluczbork będzie walczył o utrzymanie.

Mimo to też uważam, że kurs jest dobry do gry i powinien ciągle spadać. Dla mnie to nawet Zagłębie może tu być lekkim faworytem bo gra PBB obecnie to dramat.
 
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Górnik Zabrze- Bytowia 1 1.9 0-0

Górnik na fali wznoszącej. Wraca na właściwe tory, niezależnie czy u siebie czy na wyjeździe. Nowy nabytek- hiszpański napadzior daje rade. Bytowia gra bardzo nierówno, a na wyjazdach po prostu słabo.

GKS Tychy- Chojniczanka 1 2,4 0-2

Tyszanie u siebie są b. trudnym przeciwnikiem dla każdej ekipy. Dawno już nie zaznali goryczy porażki. Chojniczanka, jak dla mnie, to nie jest już ta drużyna z początku sezonu.

Miedź Legnica- GKS Katowice x 3,1 Wynik: 2:2 ✅
Miedź zazwyczaj próbuje grać na 0 z tyłu i liczy, że coś ustrzeli Forssel.
GKS silna ofensywa, jak dla mnie wypadkową ofensywa v defensywa daje remis.
Sandecja Nowy Sącz- Wigry Suwałki 1 2,25 Wynik: 2:1 ✅
Sandecja u siebie daje radę, jak już wygrywa to zazwyczaj przekonywująco. Czar Wigier powoli pryska, liczę na ich trzecią porażką. To co z nimi się dzieję było do przewidzenia, pytanie było tylko nie czy, ale kiedy?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec
Typ: obie strzelą gola TAK
Kurs: 1.80
buk: bet365
Wynik: 5:4
✅
Czas na hit w 1 lidze. Obie drużyny, które walczą o awans do ekstraklasy w końcu spotykają się na przeciw siebie żeby pokazać kto jest piłkarsko lepszy. Na to spotkanie zdecydowałem się wybrać BTS. Podbeskidzie u siebie asem nie jest, bowiem przegrali dwa mecze i jeden zremisowali, strzelając przy tym tylko jednego gola!. Jednak jeśli zespół gospodarzy chce awansować do ekstraklasy, to musi ten wynik poprawić, a mecz z Sosnowcem jest dobrą okazją do strzelenia gola i poprawienia statystyk. Zagłębie po raz kolejny zaskakuje. Już w poprzednim sezonie ekipa z Sosnowca dobrze wyglądała na tle 1 ligi. Ich bilans wyjazdowy to jedna wygrana i trzy remisy. Mnie jednak interesuje to, że goście strzelają gole na wyjeździe jak i u siebie - na dzień dzisiejszy strzelili 15 goli, tracąc przy tym tylko 4. . Jestem zdania, że o ich gola nie powinniśmy się martwić. Mam nadzieje, że mecz będzie stał na niezłym poziomie piłkarskim.
18:00 Górnik Zabrze - Bytovia
Typ: 1
Kurs: 1.95
buk: bet365
Wynik:zero:0 ⛔

Górnik od wczorajszego zwycięstwa zaczął tygodniowy maraton spotkań u siebie. Teraz czas na mecz z Bytovią, z zespołem który znajduje się w środku tabeli i nie zanosi się na to żeby ten klub walczył o coś więcej niż utrzymanie. Odmienne cele ma ekipa z Zabrza. Górnik w końcu wygrał dwa mecze z rzędu i teraz czas na trzecią wygraną. Tak jak wspomniałem duet napastników Angulo-Ledecky zapowiada się coraz lepiej niż przepuszczano. Na dodatek Plizga również bierze ciężar gry na siebie. Po odejściu Gergela, wszystko wygląda coraz lepiej. Teraz czas na kolejną wygraną i pnięcie się w górę tabeli, a zwycięstwo pozwoli uwierzyć piłkarzom, że szansa na awans jest jeszcze duża.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Wg. mnie w meczu PBB z Sosnowcem raczej spodziewałbym się defensywnego spotkania. Po pierwsze Zagłębie póki co jest jedną z najlepszych defensyw ligi, chociaż też nie grali z jakimiś tuzami, z drugiej strony PBB obecnie wygląda dramatycznie jeżeli chodzi o konstruowanie akcji i skuteczność. Goście zagrają pewnie podobnie jak w Katowicach a to raczej da nam mecz, w którym nie powinno być bramek i taki kurs na BTS wg. mnie jest totalnie nie do gry.
Kursy na Zagłębie pospadały i &lt;2 DNB wg. mnie już nie jest tak atrakcyjny. Prędzej bym szukał tutaj remisu bo to taki dla mnie typowy mecz na remis.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wg. mnie w meczu PBB z Sosnowcem raczej spodziewałbym się defensywnego spotkania. Po pierwsze Zagłębie póki co jest jedną z najlepszych defensyw ligi, chociaż też nie grali z jakimiś tuzami, z drugiej strony PBB obecnie wygląda dramatycznie jeżeli chodzi o konstruowanie akcji i skuteczność. Goście zagrają pewnie podobnie jak w Katowicach a to raczej da nam mecz, w którym nie powinno być bramek i taki kurs na BTS wg. mnie jest totalnie nie do gry.

Kursy na Zagłębie pospadały i &lt;2 DNB wg. mnie już nie jest tak atrakcyjny. Prędzej bym szukał tutaj remisu bo to taki dla mnie typowy mecz na remis.
20 minuta gry i juz mamy 1:1. Dziekuje ;)
Mam nadzieje ze ktos zagral.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
To lepiej stawiaj bez analizy bo piszesz analizę, która jest totalnie oderwana od typu ;) Przy tylu wielbłądach to trudno żeby nie wpadało.
Wielbłądy czy nie. Wynik padł hokejowy i nie możesz się z tym pogodzić. Trzeba przyjąć pokorę na klatę, a nie płakać.
EOT z mojej strony.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Dyscyplina: I Liga - Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stal Mielec - Stomil Olsztyn
Typ: Stal Mielec
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W Mielcu nie tak wyobrażano sobie początek nowego sezonu po awansie do I ligi. Osiem kolejek za nami, a Stal na dalekim 17 miejscu z dorobkiem ledwie 4 punktów binans bramkowy nie wygląda zbyt ciekawie 6 strzelonych i 19 straconych. Stomil natomiast posiadałby 12 punktów gdyby nie fakt że przed startem rozgrywek zostały im odebrane (-3) przy zielonym stoliku. Stomil zdecydownie lepiej prezentuję się w na własnym boisku aniżeli u Gości. Idę w stronę Gospodarze przede wszystkim dlatego że każda seria ma swój koniec i czas najwyższy zdobyć upragiony komplet punktów tym bardziej że Gospodarze potrafia grać ładną piłkę. Janusz Białek mówił na konferencji &quot;W Chojnicach już powiało optymizmem, było to lepsze spotkanie, lepszy mecz i jest to zwiastun lepszej formy&quot; i coś w tym jest gdyż oglądałem te spotkanie i zespół z Stali nie zasłużył na porażkę. Według mnie po takim kursie płaską stawka można wejść w ten zakład.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Wielbłądy czy nie. Wynik padł hokejowy i nie możesz się z tym pogodzić. Trzeba przyjąć pokorę na klatę, a nie płakać.
EOT z mojej strony.
Chodzi mi o to, że czytając Twoją analizę bardziej chciałoby się stawiać w drugą stronę niż Twój typ.

Mecz z serii: kto popełni więcej błędów.

Na dzisiaj widzą mi się punkty Wigier. Sandecja grała 3 dni temu a to w tej lidze bardzo ważna rzecz. Wigry ostatnio dostały lanie ale mecz ustawiły dwie bardzo ładne bramki już na początku spotkania. Wg. mnie kursy są troszkę przesadzone.

Dlatego też bym uważał na chimeryczny Górnik. To nie wygląda za solidnie a Bytowia potrafi odpalić ale kursy raczej ustawione prawidłowo. Przy 1,70 na Górnik można by pchać się w +0,5 na gości.

GKS bez Fosy i bez Kamińskiego. To spore osłabienia, mimo to styl Miedzi powinien nam odpowiadać, bo skrzydła są stworzone do gry z kontry a raczej to Miedź powinna dyktować warunku. Lebedyński wprowadził się znakomicie, ale też kursy raczej odpowiednie. Przy 3,00+ wchodziłbym w gości.

Puławy fajnie grają, ale jak nie muszą grać piłką tylko z kontry a to pewnie Znicz się cofnie. Upatrywałbym tu niespodzianki lekkiej.

Stal z Olsztynem widzi mi się over. Aczkolwiek 1,82 to bez szału kurs.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom