>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Polonia Bytom- Zagłębie Lubin 2 1,72zł (toto-mix)

Faworytrm tego spotkania są oczywiście goście. Ubiegłoroczny mistrz kraju narazie nie zachwyca swoją grą w OE. Tracą do Legi już 7 punktów. Więc muszą z takimi drużynami jak Polonia Bytom zdobywać komplet punktów. Jeśli patrząc na składy obu drużyn to przewaga jest miażdżąca. Bez urazy dla fanów Poloni Bytom; ten zespół powinien grać w 2 lidze a nie pierwszej... Nie widzę żadnych plusów na korzyść gospodarzy... Własne boisko?? Nie mają własnego boiska więc mecz będzie rozgrywany na neutralnym terenie. Więc faworty tego spotkania jest tylko jeden. Zagłębie Lubin.

Pozdro:grin:
 
rafix161 0

rafix161

Użytkownik
Jagielonia - Widzew
Widzew odrodzony po przyjściu nowego trenera który ustabilizował zespół dał szansę nowym zawodnikom i poprawił ich kondycje jest na fali.Po ubogim dorobku punktowym na początku sezonu spowodowanym słabszym zgraniem zespołu i niekorzystnym kalendarzem ( granie z cała czołówką poprzedniego sezonu oraz obecnego ) wreszcie wychodzi z cienia spadkowiczów.W tym sezonie Widzew pokazał że potrafi grać na wyjazdach przegrywając minimalnie z faworytami jak Zagłębie czy Lech ( W tym drugim pokazał że potrafi nawiązać równorzędną walkę ) i wywożąc punkty z Wodzisławia gdzie nawet faworyzowana Wisła zostawiła część punktów. Jagielonia Natomiast jak większość drużyn jest mocna u siebie , w tym sezonie przegrała tylko raz na własnym boisku z Groclinem i zremisowała z Górnikiem oraz Koroną. We wtorek mieliśmy przedsmak tego meczu w Pucharze Polski gdzie Widzew zwyciężył w Białymstoku 4:2. Wynik nie był przypadkowy gdyż Widzew uważam jest obecnie w lepszej formie tak więc mój typ na ten mecz to 2 ewentualnie dla zabezpieczenia X2. ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Polonia Bytom – Zagłębie Lubin ????
Typ: 2 ⛔
Kurs: 1,62
Analiza:

W piątek na stadionie chorzowskiego Ruchu odbędzie się spotkanie pomiędzy beniaminkiem Polonią Bytom a obecnym Mistrzem Polski Zagłębiem Lubin. Faworyt może być tylko jeden i jest nim drużyna prowadzona przez Czesława Michniewicza. Polonia po ośmiu kolejkach ma na koncie 4 punkty. Do tej pory przegrali 6 spotkań, 1 zremisowali i 1 wygrali. Jednak należy podkreślić, że w meczach z drużynami z górnej części tabeli dostawali przeważnie worek bramek. Na przyklad w ostatnim meczu ulegli krakowskiej Wiśle aż 5:0. Jedyne jak dotąd zwycięstwo odnieśli grając u siebie ze słabo spisującą się drużyną Cracovii. O wiele lepiej wygląda sytuacja Zagłębia. Zajmuje on 5 pozycję w tabeli. Do tej pory przegrali dwa spotkania /w tym z Legią 2:0/, 2 zremisowali i 4 wygrali. Jeśli chodzi o bilans bramkowy, drużyna prezentuje się równo: 11 strzelonych i 9 straconych. Mimo wszystko Zagłębie nie prezentuje się tak dobrze jak w ubiegłym sezonie, ale utrzymuje się w czołówce, natomiast Polonia na razie sprawia wrażenie jakby w Orange Ekstraklasie znalazła się przez pomyłkę i jest jednym z głównych faworytów do spadku. Myślę, że Zagłębie wygra tem mecz, każde inne rozstrzygnięcie na pewno zostanie odczytane jako sensacja. Do stawiania zachęca także kurs, który wynosi 1,62.
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
Polonia Bytom - Zagłębie Lubin
typ: 2
Kurs: 1.50
EXPEKT
Zagłębie spotka się na wyjeździe z najsłabszą drużyną w Orange Ekstraklasie. Z taką formą i składem poloniści mogą co najwyżej powalczyć w II lidze. Ich ostatnie rezultaty (czyt. 0:5, 0:4, 0:4) dobitnie wyrażają aktualną sytuację klubu. Poza tym jak wiadomo mecz rozegrany zostanie, podobnie jak inne z udzialem Bytomian, w Chorzowie. Co do ekipy Czeslawa Michniewicza to w ostatnim tygodniu można było spotkać się z wieloma komentarzami, jak choćby konflikt trenera z prezesem o Tomka Frankowskiego, czy też utratę posady przez Michniewicza. Jak narazie Franka nie ma w Lubinie a Czesiek jest. I moim zdaniem tak powinno zostać, ponieważ w tej ekipie jest komu strzelać bramki. Zagłębie za sprawą Arboledy wygralo w ostatnich sekundach z ŁKSem. Mam nadzieję, że Mistrz pokaże charakter w tym spotkaniu i nie zafunduje nam żadnej niespodzianki. Dla mnie jest to najpewniejsze spotkanie całego weekendu po dość dobrym kursie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam,

Również polecam grać Zagłbie Lubin. Przez kilka dni patrzyłem jak kursy maleją na nich. We wtorek można było się załapać nawet na 2.05, a teraz spadł nawet do 1.50. Oglądałem mecz Polonii z Wisłą, zagrali na fatalnym poziomie. Bramkarz Bytomia popełniał fatalne błędy.
Zagłębie w tym sezonie to nie ta sama drużyna co rok temu, ale jednak nadal mają potencjał i dobrych zawodników typu Arboleda czy Nunes. Mieli dużo szczęścia w ostatnim meczu z ŁKSem, ale wygrali.
W tym spotkaniu uważam, że mistrz Polski powienien dać sobie rade z aktualnie najgorszym zespołem Orange Ekstraklasy.

pzDr ;)
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Ale mnie kusi jutro handi -1 na Zaglebie... Neutralny teren, Zaglebie bedzie musialo sie zrewanzowac za Puchar Ekstraklasy, a z drugiej Polonia nie moze caly czas zbierac po 4:0 beckow od kazdego... hmmm... A jak ze składami, ktos sie orientuje?
 
pioterek15 0

pioterek15

Użytkownik
Jeśli wierzyć informacjom przedmeczowym ze strony Zagłębia to składy będą następujące:

POLONIA Bytom: (1-4-4-2):
Żmija – Sojka, Sosna, Jurczyk, Plewnia – Wolański, Trzeciak, Grzyb, Radzewicz – Podstawek, Zieliński
Ławka rezerwowych: Suchański BR, Stano ŚO, Marcinkowski LO, LP, Robaszek PP, LP, Owczarek DP, ŚO, Rozmus N, Mężyk N
KGHM ZAGŁĘBIE: (1-4-4-2) Vaclavik - G. Bartczak, Stasiak, Sretenović, Arboleda - Łobodziński, M.Bartczak, Iwański, Kolendowicz - Chałbiński, Nunes
Rezerwowi Ptak BR, Alunderis ŚO, PO, LO, Szczypkowski ŚO, DP, Rui Miguel PP, OP, Jackiewicz ŚP, Włodarczyk N, Pawłowski N, PP
Zagłębie w silnym składzie więc myślę że wygrają przewagą dwóch bramek. No chyba że Michniewicz pośle do boju Nędzę, wtedy lepiej dać czystą 1 :jezora:
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Polonia-Zagłębie to oczywiście mecz, który trzeba obstawić. Wysoki kurs na gości, a to przecież mistrzowie Polski, którzy chcą dogonić Legię. Spotkanie rozgrywane w Chorzowie, więc nie ma mowy o tym, by kibice Poloni byli ich 12 zawodnikiem. Według mnie to pewniak. Ja natomiast zajął bym się meczem, o którym nikt jeszcze w tym temacie nie wspomniał, a można na nim dobrze zarobić. Mowa o spotkaniu Odry Wodzisław z Lechem Poznań. Na samym początku chcę zaznaczyć, że nie pisze tego jako kibic Odry. Pierwszym argumentem przemawiającym za gospodarzami jest ostatnie pięć ligowych meczów tych drużyn rozegranych w Wodzisławiu. Czterokrotnie zwyciężała Odra, a tylko raz padł remis. Kolejny argument. Jak ktoś zna układ tabeli OE to wie, że Odra panicznie potrzebuje trzech punktów, bo ich sytuacja w tabeli jest delikatnie mówiąc nieciekawa. Na końcu przypomnę jeszcze o ostatnim, zremisowanym 2-2 meczu Odry z Wisłą Kraków. Oczywiście we wszystkich mediach pisano, że Kraków prowadził grę i powinien wygrać ten mecz 6-2. Ja odniosłem inne wrażenie. Byłem na tym meczu i to Odra stworzyła więcej stuprocentowych sytuacji! Doskonale było widać jak Wodzisławianie bardzo chcieli odnieść zwycięstwo. Przecież strzelili dwa gole, a przy stanie 2-2 zaliczyli dwa słupki i poprzeczkę! To pokazuje, że radzą sobie z obroną nawet najlepszych rywali, więc dlaczego nie mają tego powtórzyć z Lechem?
 
P 0

piotrek.ndm

Użytkownik
Legia Warszawa - GKS Bełchatów
W drugim piątkowym spotkaniu dojdzie do arcyciekawej konfrontacji. Na Łazienkowskiej aktualny lider Orange Ekstraklasy Legia Warszawa podejmie vice mistrza Polski, drużynę PGE GKS Bełchatów.

Legia Warszawa mimo wyjazdowej porażki 1:0 z Kolporterem Koroną Kielce pozostała na fotelu lidera. Jednak przewaga nad drugą w tabeli Wisłą Kraków stopniała do jednego punkcika. „Cóż... przyszła pierwsza porażka. Z meczu jednak mogę być zadowolony, bo myślę, że rozegraliśmy przyzwoite spotkanie” powiedział Jan Urban. Mecz w wykonaniu Legionistów był przyzwoity jednak martwi nieskuteczność pod bramką rywala. Sam Takesure Chinyama mógł strzeli minimum dwie bramki jednak po raz kolejny raził nieskutecznością. Zero celnych strzałów na bramkę Macieja Mielcarza najdobitniej to pokazuje.
Mimo tego, że Legioniści nie oddali żadnego celnego strzału na bramkę rywala stworzyli sobie kilka wyśmienitych okazji do strzelenia bramki.
W obronie słabo zagrał zmiennik Dicksona Choto, Błażej Augustyn który był niepewny w swoich interwencjach oraz zainicjował bramkową sytuację swoim niedokładnym wykopem piłki. Mecz mógłby zakończyć się zupełnie innym rezultatem gdyby sędzia odgwizdał zagranie ręką Drzymonta we własnym polu karnym po strzale Edsona. Powtórki pokazują, że sędzia popełnił błąd nie dyktując jedenastki dla Warszawskiego zespołu. Ogólnie mecz stał na dobrym poziomie. Druga połowa była trochę słabsza od pierwszej.

We wtorek Legia zagrała z Sandecją II Nowy Sącz w 1/16 Pucharu Polski. Kibice Wojskowych przed tym meczem obawiali się o wynik bowiem wszyscy mieli w pamięci zeszłoroczny mecz ze Stalą Sanok. Obawy okazały się zupełnie niepotrzebne ponieważ podopieczni Jana Urbana pewnie pokonali niżej notowanego rywala (4:0). Bardzo dobre spotkanie rozegrał Radović który strzelił dwie bramki i był aktywny na boisku. Po meczu przyznał, że potrzebował takiego spotkania w którym strzeli gola i odzyska pewność siebie której ostatnio mu brakowało.

Nastroje w zespole mimo pierwszej porażki w tym sezonie są dobre. Jednak przed mecze z Bełchatowem trener ma mały ból głowy bowiem w piątkowym spotkaniu nie będzie mógł skorzystać z usług Edsona, Choto, Bronowickiego. Na pocieszenie do składu wróci najprawdopodobniej Wojciecha Szala.

PGE GKS Bełchatów przed dziewiątą kolejką zajmuje szóste miejsce. Na swoim koncie mają trzynaście punktów. Strata do lidera wynosi osiem punktów. Bełchatowianie jak dotychczas wszystkie swoje wyjazdowe spotkania zremisowali.

Podopieczni Oresta Lenczyka w ostatniej kolejce pokonali przed własną publicznością Jagiellonię Białystok 2:0. Bramki dla gospodarzy strzelili Jacek Popek i Carlos Costly. Spotkanie toczyło się pod dyktando Bełchatowian którzy przeważali przez cały mecz jednak w ich poczynaniach widać było minimalizm. Zawodnicy mimo przewagi nie atakowali rywala przez pełne dziewięćdziesiąt minut a ograniczyli się tylko do dwóch zrywów w których szybciej pograli piłką co przyczyniło się do strzelenia dwóch bramek. Mecz nie był porywającym widowiskiem. Podsumowując GKS pewnie wygrał z Jagiellonią która była tylko tłem dla przeciętnie grającego rywala.

Podopieczni Oresta Lenczyka we wtorek przegrali na wyjeździe z drugoligową Odrą Opole 1:0 i pożegnali się z rozgrywkami o Puchar Polski.
Bełchatowianie po raz kolejny zagrali na pół gwizdka chcąc jak najmniejszym nakładem sił awansować do kolejnej rundy. Mimo optycznej przewagi i kilku okazji do strzelenia gola to Odra wygrała i awansowała dalej. Decydująca bramka padła w doliczonym czasie gry po precyzyjnym uderzeniu z rzutu wolnego Marcela Surowiak.

Nastroje po porażce z drugoligowcem nie są najlepsze. W meczu z Legią trener Lenczyk będzie musiał radzić sobie bez Dawida Nowaka, Pawła Strąka, Janusza Dziedzica, Marcina Kowalczyka którzy są kontuzjowaniu oraz Carlosa Costly’ego który musi pauzować za kartki.

Faworytem piątkowego spotkania są gospodarze którzy przed własną publicznością jeszcze punktów nie stracili. Jednak jak pokazuje historia Bełchatowianie potrafią wygrywać na Łazienkowskiej. Ostatni mecz obu zespołów zakończył się wygraną GKS-u 1:2. Kurs na jedynkę moim zdaniem jest zdecydowanie za niski aby go grać bowiem aktualny vice mistrz Polski jest wstanie sprawić niespodziankę.

 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Widzę, że dziś sporo osób stawia na Zagłębie i na Legię ;) W sumie mam podobne zdanie co do tych spotkań, ale co do meczu Legii zdecydowałem się poszukać w nim innego typu, lecz czy słusznie? Przekonamy się po zakończeniu dzisiejszych spotkań ;)

Polonia Bytom - Zagłębie Lubin
Wiele osób gra dziś na Zagłębie i wychodzi na to, ze jest to tzw. &quot;masówka&quot;, ale ja tam się tym nie przejmuje bo sam jestem zdania, że Miedziowi powinni ten mecz wygrać. Ostatnio dużo mówi się o rzekomym konflikcie na linii prezes Pietryszyn - trener Michniewicz, który źle oddziaływuje na drużynę i kto wie.. może coś tam iskrzyło między tymi panami, w każdym bądź razie uważam iż w dzisiejszym meczu nie będzie to widzoczne w postawie zawodników ;) Rywalem Mistrzów Polski są dziś &quot;bezdomni&quot; piłkarze Polonii Bytom, którzy swoje mecze rozgrywają na stadionie w Chorzowie. Oglądając ostatnie spotkanie Polonii z Wisłą Kraków można było doszukiwać się momentów, w których Bytomianie grali naprawdę nieźle. Mam tutaj na myśli mądrze rozprowadzane akcje przez środkowych pomocników Grzyba i Trzeciaka jednakże gorzej wyglądała sytuacja w obronie, gdyż Wiślacy dochodzili do wielu podbramkowych sytuacji. Wydaje mi się, że i dzisiejszy rywal Polonii takowe sytuacje będzie miał i jeśli będzie je umiał wykorzystać to pewnie powinien zgarnąć trzy punkty. Stawiam na zwycięstwo Zagłębia.
Mój typ: Zagłębie Lubin - 1,60 w Unibet
Stawka: 8/10

Legia Warszawa - GKS Bełchatów
Na poczatku ubiegłego sezonu nie lada sensacją było zwycięstwo GKS-u Bełchatów na stadionie przy ul.Łazienkowskiej i mimo wszystko, że GKS jest teraz znacznie silniejszą drużyną i do spotkań przeciwko niemu należy podchodzić z należytym respektem to faworytem dzisiejszego spotkania mimo ubiegłorocznej wpadki są Legioniści. Legioniści, którzy zagrają dziś w trochę okrojonym składzie, zwłaszcza jeśli chodzi o defensywę, w której zabraknie: Choto, Szali, Bronowickiego i Edsona. Nadarza się więc okazja aby GKS wykorzystał problemy defensywy rywali i zaaplikował im kilka bramek, jednakże.... GKS ma problemy z ofensywą, gdyż w dzisiejszym meczu mają nie wystąpić: Costly, Nowak i Dziedzic, którzy byli dotychczas odpowiedzialni za zdobywanie bramek. Na konferencji prasowej trener Bełchatowian, Orest Lenczyk zapowiedział, że jego piłkarze zagrają w Warszawie o pełną pulę, ale patrząc na skład Bełchatowian wydaje mi się, że mogą być zadowoleni z remisu (nie ma kto zdobywać bramek). Obie drużyny prawdopodobnie wystąpią w ustawieniu 4-5-1 co w mojej opinii jest jednym z ważniejszych argumentów do postawienia w tym meczu na małą liczbę bramek ;) Uważam, że w tym meczu padnie wynik underowy i bądź padnie remis, bądź Legioniści odniosą skromne zwycięstwo ;)
Mój typ: mniej niż 2,5 bramek - 1,75 w Unibet
Stawka: 7/10
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Legia Warszawa - GKS Bełchatów
Typ: X
Ogółem:
W Warszawie na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej Legia podejmować będzie wicemistrza Polski, GKS Bełchatów. Jak wszyscy dobrze wiemy zespół z Warszawy rewelacyjnie spisuje się w lidze (tj. 6 wygranych i 1 porażka). Dlatego nie będę bliżej opisywał formy i sytuacji jaka panuje w zespole Legii.
Piłkarze z Bełchatowa na razie spisują się poniżej swoich oczekiwań. w 8 meczach tylko 3 zwycięstwa, aż 4 remisy i 1 porażka. Bilans bramkowy 8:3.
Uważam, że piłkarze z Warszawy już pokazali &quot;jacy są świetni i teraz dadzą pograć innym&quot; :grin:. Można rozpatrywać to jako żart, ale nie do końca, ponieważ tak naprawdę z piłkarzy Legii musi kiedyś ujść powietrze. Ostatnio przegrali z Koroną, teraz podejmują zespół z aspiracjami na Europejskie Puchary, który chce pokazać, że stać ich jeszcze w tej rundzie na dobrą piłkę, choćby taką jaką prezentowali w poprzednim sezonie.
Przypomnę, że GKS dobrze prezentuje się w meczach z Legią.
Myślę, że bełchatowianie wypadną bardzo dobrze w tym spotkaniu, będą walczyć, dzięki czemu pokażą, że są wstanie nadal walczyć z czołówką.
O zwycięstwo będzie trudno, bo Legia gra u siebie i co ważne, że mimo porażki z Koroną jest w świetnej dyspozycji.
Teraz chwileczka na składy:
Legii Warszawa: Nadal pauzować muszą Piotr Bronowicki oraz Dickson Choto. Teraz do listy kontuzjowanych dołączył również Edson.
Brak Edsona to bardzo duże osłabienie w szeregach stołecznego klubu. Jest on siła napędową zespołu i ciężko będzie Legii grać bez takiego dryblera i technika jakim jest Brazylijczyk, bo to właśnie on wspólnie z Rogerem, Vukoviciem i Gizą tworzą zagrożenie pod bramką rywali.
GKS Bełchatów: Z
powodu kontuzji na boisko nie pojawią sie Janusz Dziedzić oraz Dawid Nowak, a Carlo Costly musi pauzować za żółte kartki. Na boisku może również zabraknąć Marcina Kowalczyka.
Widać, że GKS nie będzie miał kim straszyć w przodzie, więc skupią się bardziej na grze w środku pola (zagęszczą ten obszar boiska) i będą liczyć na jakieś kontry. Oznacza to, że Legii będzie bardzo trudno strzelić bramkę.
Podsumowanie:
Uważam, że z Legii ujdzie trochę powietrza i nie będzie im się tak łatwo grało jak z poprzednikami. W ich składzie zabraknie kilku znaczących graczy, więc będzie o wiele, wiele trudniej. GKS za wszelką cenę będzie chciał pokazać, że stać ich na walkę z czołowymi klubami i dzięki temu uzyska korzystny wynik, w tym przypadku X.

pozd(R)awiam :jezora54:
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Legia Warszawa - PGE BKS Belchatów
Mój Typ: 1
Kurs: 1,45
Expekt

Dziś dojdzie do niezwykle ciekawego meczu w Warszawie gdzie przy ul.Łazienkowskiej warszawska Legia podejmować bedzie obecnych vicemistrzów Polski zespół GKS-u Bełchatów.W obecnym sezonie znacznie lepiej spisują się &#39;&#39;Wojskowi&#39;&#39; którzy są liderami tabeli zaś bełchatowianie zajmuja 6 lokatę tracąc do lidera aż 8 punktów.Legia wygrała wszystkie meczu oprócz przegranego wyjazdowego pojedynku z Koroną tydzien temu ogladałem ten mecz i Legia napewno nie byla zespołem słabszym niż kilecka Korona gdyby Taksure Chinyama wykorzystał by połowe swoich sytuacji Paweł Brożek nie byłby juz liderem strzlców OE ???? GKS wygrał tydzień temu na własnym boisku ze słabo spisującą sie na wyjakzdach Jagiellonią Białystok 2:0 po goalch Jacka Popka i Carlo Costlego.Sam Orest Lenczyk był załamany nie grą swoich piłkarzy ale...frekwencją na trubunach w Bełchatowie powedział tak:&quot;Jak tak dalej pójdzie to na koniec sezonu mecze obserbowć bedzie 30 osób:20 dziennikarzy i 10 żon piłkarzy&quot; ???? GKS ma spore problemy w ataku gdzie nie bedzie mógł zagrać kontuzjowany Janusz Dziedzic i pauzujący za żółte kartki Carlo Costly, zaś Dawid Nowak jest zupełnie bez formy zostaje więc tylko Mariusz Ujek który ostatnio rzadko grywał w ataku siłą rażenie w ofensywnie Bełchatowa nie jest wiec silna by nie powiedziec ze słaba.W Legii zaś kłopoty w obronie nie zagra Choto i Augustyn który w osttnim meczu z Koroną grał bardzo słabo do pierwszej &quot;11&quot; wskoczy prawdoponie Wawrzyniak lub powracający po kontuzji Piotr Bronowicki.Moim zdaniem Legia dziś wygra to spotaknie wywnisokowuje to przedewszystkim z tego że Bełchatów nie ma kim &quot;straszyć&quot; zaś w Legi tych zawodników ofensywncyh jest od groma a w dodatku emcz odbedzie sie w Warszawie u siebie Legia nie przegrywa Bełchatów to dobry zespoł być moze Lenczyk znów zaskoczy taktyką ale czy to wystarczy na Legie zobaczymy mi osobiście wydaje się że nie i gospodarze okaża się zwycięzcami tego meczu.A najlepszym wynikiem dla mnie byłby obustronny walkower ???? ponieważ obu zepsoł lekko mówiać &quot;nie lubię&quot; ;)
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
No ładnie:kwasny4565:. Pierwszy mecz 9. kolejki zaczynam (jak i pewnie zdecydowana większość z was) od porażki.

Polonia Bytom-Zagłębie Lubin 1-0

Dno:cry:
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Fakt....nie lubie legii ale przynajmniej nie ma gdzieś kibiców i dzisiaj 3 punkty pewnie wpadną...szkoda że taki twój jak zagłębie reprezentowało na w tym roku w LM
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
I po raz kolejny się sprawdziło, iż masówki często robią nam niespodzianki. Za duża presja spoczywała na barkach Zagłębia i to Polonia wykorzystała, przerywając fatalną serię porażek.

Powodzenia przy innych typach ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
2
3,25
Expekt

W sobotę w ramach 9 kolejki Orange Ekstraklasy po raz pierwszy przy sztucznym oświetleniu w Białymstoku Jagiellonia podejmować bedzie zespół łódzkiego Widzewa.Oba zespoły zmierzyły się w tygodniu w rozgrywakch Pucharu Polski także w Białymostku Jaga uległa Widzewowi 2:4 oba zepsoły grały w bardzo okrojonych składach ale WIdzew pokzał że ma dobrych dublerów szczególnie dobrze spisaj się wychowanek Widzewa Piotr Grzelczak który zdobył 2 bramki i zaliczył asystę.Jaga w ostatniej kolejce przegrała z GKS Bełchatów 0:2 prezentując się bardzo słabo,sam trener białostoczna dziwnił się dlaczego jego piłkarze nie...biegają,Jagiellonia na włąsnym boisku jeszcze nie przegrała na włąsnyc &quot;śmieciach&quot; ciuła punkty.Widzew w poprzedniej kolejce przełamał fatalną passe 138 dni bez zwyciestwa ligowego pokonując Cracovię 2:0 po goalch Sashy Bogunovicia i Adraina Budki ten drugi jest w świetenj dyspozycji i jutro moze byc bardzo trudny do powstrzymania.Wszyscy piłkarze Widzewa zgodnie mówią że po tym zwyciestwioe bedzie juz szło z górki najtrudniejsze mecze Widzewiacy mają już za sobą teraz grają z zespołąmi teoretycznie słabszymi i moim zdaniem jest w stanie w 5 kolejnych meczach zdobyć 12 punktów.Według mnie Jaga ma cienki zespoł obok Polonii Bytom i Zagłebia Sosnwieic to chyba najsłabszy zespoł kadrowo,Jaga u siebie tez nie miała wielkich rywali i teraz Jaga czekają zdecydowanie trudniejsze pojeydnki.Moim zdaniem mecz zakończy się zwycięstwem Widzewa Łódz i trzymam mocno kciuki zeby tak własnie się stało
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: ŁKS Łódź – Korona Kielce
Typ: 2 ✅ :spokodfhgfh:
Kurs: 2,25
Analiza:

W sobotę ŁKS podejmować będzie Kolportera Koronę Kielce. Po ośmiu kolejkach klub z Łodzi zajmuje 13 lokatę z dorobkiem 6 punktów, do tej pory udało im się tylko raz wygrać w meczu z Zagłębiem Sosnowiec (3:0), poza tym jeszcze 3 remisy i 4 porażki. W ostatniej kolejce byli blisko pokonania Mistrza Polski Zagłębia Lubin, ale ostatecznie mecz skończył się zwycięstwem gospodarzy. Korona zajmuje na razie wysoką 3 lokatę z dorobkiem 16 punktów. Jak do tej pory zanotowali 5 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. W ostatniej kolejce grając u siebie pokonali Legię 1:0. Po słabszym początku sezonu wydaje się że Korona gra na swoim poziomie, choć wciąż mecze na wyjeździe pozostawiają wiele do życzenia. Jednak kadrowo drużyna z Kielc prezentuje się o wiele lepiej od piłkarzy z Łodzi, którzy do ostatniej kolejki spisywali się słabo /mecz z Zagłębiem wyglądał już o wiele lepiej/. W ostatnim pojedynku między tymi drużynami lepszy okazał się ŁKS. Jutro mam nadzieję, że to drużyna Jacka Zielińskiego odniesie zwycięstwo. Prawdę mówiąc każde rozstrzygnięcie jest możliwe. Mecz na pewno będzie wyrównany, więc nie wydaje mi się by padł grad goli. Któraś z drużyn jeśli wygra to minimalnie, choć dużo wskazuje na remis i właśnie typ na remis wydaje się najrozsądniejszy, ja jednak wierzę w drużynę Korony i (ryzykownie) postawię 2. Choć po meczu zagłębia nie zdziwi mnie już nic.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Sam jestem bardzo ciekaw wyniku meczu ŁKS - Korna ŁKS powalczył z mistrzem Poslki przegrał praktycznie sam ze sobą,wcześniej rozbił SOsnowiec 3:0 zaś Korona także w gazie i to z turbo doładowaniem ???? Sam nie wiem co tu by postawić ale składniałbym się ku x2.
Cracovia - Sosnowiec moim zdaniem w tym meczu Cracovia wygra bez straty bramki Sosnowiec nie prezentuju I ligowego poziomu zaś Cracovia to typowy zespoł własnego boiska oba zespoły w ostatnich kolejkach przegrały Cracovia 0:2 z Widzewem zaś Sosnowiec 1:3 z Groclinem.Wedlug mnie pewne zwycięstwo gospodarzy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom