>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9 kolejka PGE Ekstraligi - 16.06 - 18.06.2017

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP



Przed nami kolejka z trzema meczami na żywo pokazywanymi przez TV. Na dzień dobry Stal powinna rozjechać GKM, ale wydarzeniem meczu będzie powrót do składu Krzysztofa Kasprzaka. Ciekawe w jakiej dyspozycji fizycznej jest KK. Rywala do powrotu ma idealnego, bo nawet jak zawali, to i tak Stal tego nie ma prawa przegrać.
W niedzielę powinno być już dużo ciekawiej. Przede wszystkim mecz w Toruniu zapowiada się szlagierowo, bo na MA zazwyczaj ciekawe zawody, a tym razem przyjedzie naprawdę solidna ekipa, a Jacob Thorssell zaliczy swój pierwszy wyjazd w barwach KSF.
Do tego szansa dla Unii Leszno na rehabilitację po ostatnich występach. Mecz we Wrocławiu dopiero w lipcu.
Zapraszam do dyskusji
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
K.Buczkowski powyżej 7,5 1,90 zwrot iforbet

Dzisiaj Krzysiek powinien być zawodnikiem który będzie starał się trzymać poziom i walczyć z rywalami. Ciekawe jak będzie wyglądał tor bo zapowiadane są opady. Buczek dzisiaj jako prowadzący parę z Pieszczkiem więc na nim nie powinien tracić. Liczę też że dostanie szanse na dodatkowy start jako RT. Do tej pory Krzysiek może nie jeździ jakoś rewelacyjnie ale jest pewnym punktem swojego zespołu i te 8 oczek powinien uciulac.
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Ta linia + 24.5 pkt na forbet nie jest troszeczke za wysoka ? myślę ze Grudziądz zakreci sie w okolicach 34-35 pkt nie róbmy z nich aż takich amatorów , rozumiem ich juniorzy to dno ale jest Łaguta , Lindbeck , Okoń z Buczkiem też cos dorzucą i Pieszczek ..
Eksperci na sportowych faktach dają im tak jak ja okolice 35pkt , więc linia jak najbardziej do gry wydaje mi się , Grudziądz + 24.5 pkt @ 1.8 forbet
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ta linia + 24.5 pkt na forbet nie jest troszeczke za wysoka ? myślę ze Grudziądz zakreci sie w okolicach 34-35 pkt nie róbmy z nich aż takich amatorów , rozumiem ich juniorzy to dno ale jest Łaguta , Lindbeck , Okoń z Buczkiem też cos dorzucą i Pieszczek ..
Eksperci na sportowych faktach dają im tak jak ja okolice 35pkt , więc linia jak najbardziej do gry wydaje mi się , Grudziądz + 24.5 pkt @ 1.8 forbet
Okoń nie jedzie, bo pod 1 jest Huckenbeck, ale to akurat plus, bo Okoń na wyjazdach nie istnieje, a Niemiec w Lesznie już pokazał pazur.

Generalnie też mi się wydaje, że jednak Grudziądzanie nie muszą tutaj aż tak strasznie przegrać. Może KK dostanie szansę w nominowanym, a ktoś z liderów zostanie zluzowany, może jakiś junior, wszak dzisiaj na luzie wygrają. 33pkt, które potrzeba do wygranej typu, to nie jest jakiś wielki wyczyn i są w stanie to zrobić.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Paradoksalnie ewentualne opady deszczu mogą podziałać na korzyść...gospodarzy. W Rybniku przed meczem sporo popadało i wówczas Grudziądz dostał tęgie lanie. Personalnie Gorzowianie wyglądają jeszcze lepiej od zespołu z Śląska, więc wynik powinien być okazalszy. Oprócz pozycji 1-5 gospodarze mają lepszą juniorkę, dlatego też próbuje handi po 8 biegu.
Gorzów (-13,5) @ 1,80 mix ✅
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Kto pod 1 w GKM??
wg mnie okoń skoro bet365 i 1xbet dają go do gry a te buki wystawiają najpóźniej więc coś wiedzą .
Jeśli chodzi o pogodę w gorzowie to jest idealna.Popadło wcześniej jakieś 10-15 minut intensywnie ale nie ma to w ogóle wpływu na tor.Jest bardzo ale to bardzo wietrznie i co jakiś czas wychodzi mocne słońce więc tor wg mnie będzie polewany jeszcze podczas meczu.
Kompletnie nie widzę grudziądza w tym meczu ,juniorzy katastrofa .Jeśli chodzi o seniorkę to rzadko może się udać jakiemuś przyjezdnemu przedzielić parę gospodarzy ,nie mówiąc o wygraniu biegu bo na to nie liczę.Dla mnie wygląda to na ostre baty .Grudziądz nie przekroczy w tym meczu 30 oczek bo nie ma kim !!!
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Bartosz Zmarzlik over 12,5 totolotek.pl
Bartek zdecydowanie w gazie, na swoim torze przy takich rywalach.. Do tej pory powyżej 12 pkt u siebie przywoził w meczach z Rybnikiem i Lesznem. Rybnik w moim mniemaniu ciut mocniejszy od Grudziądza, stąd też myśle że bet spokojnie do pokrycia. W zeszłym roku w meczu obu drużyn na stadionie imienia Edwarda Jancarza jadac jeszcze jako junior przywiózł 14 pkt. Wtedy grudziądzanie nie pokazali nic poza Antonio który zrobił 9 pkt. Linia 12,5 to perfekcja jeden defekt i po sprawie, szkoda jednak nie zaryzykować.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Bartosz Zmarzlik over 12,5 totolotek.pl

Bartek zdecydowanie w gazie, na swoim torze przy takich rywalach.. Do tej pory powyżej 12 pkt u siebie przywoził w meczach z Rybnikiem i Lesznem. Rybnik w moim mniemaniu ciut mocniejszy od Grudziądza, stąd też myśle że bet spokojnie do pokrycia. W zeszłym roku w meczu obu drużyn na stadionie imienia Edwarda Jancarza jadac jeszcze jako junior przywiózł 14 pkt. Wtedy grudziądzanie nie pokazali nic poza Antonio który zrobił 9 pkt. Linia 12,5 to perfekcja jeden defekt i po sprawie, szkoda jednak nie zaryzykować.
Typ wydaje się być uzasadniony, jednak zawsze należy wziąć pod uwagę fakt, że przy jednostronnym meczu, Bartek może pojechać 4 razy, a to juniorzy mogą dostać szansę w nominowanym, a to KK, bo musi się rozjechać ????
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Typ wydaje się być uzasadniony, jednak zawsze należy wziąć pod uwagę fakt, że przy jednostronnym meczu, Bartek może pojechać 4 razy, a to juniorzy mogą dostać szansę w nominowanym, a to KK, bo musi się rozjechać ????
to będzie miał ZWROT kolego w Totolotku jak pojedzie 4 razy
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Jednak ostra ulewa w GORZOWIE więc warunki mogą nawet nie pozwolić na rozegranie meczu ????
przepraszam za moją wcześniej wypowiedz odnośnie pogody.Nadeszły nagle ciemne chmury i du.....LEJE MASAKRYCZNIE !!!
zdjęcie około 4-5 km od stadionu
 
funias 691

funias

Użytkownik
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra
NAJLEPIEJ PUNKTUJĄCY W MECZU
TYP: G. Hancock
3.35 forBET

⛔ zabrakło niewiele, kilku metrów :p świetne spotkanie
Witam, co myślicie o tym typie? Greg ostatnio w gazie, odnalazł się. Nie wydaje mi się, żeby Toruń tak punktował, żeby najlepsi z ZG musieli jechać z RT. Greg świetny w Grudziądzu, udane GP Czech, trzy razy wygrywał w Gorzowie na trudnym terenie (1*,3,3,1,3) ostatnio w Szwecji 15+1 (3,3,2,3,1*,3), jego średnia domowa to 2,400, dla porównania teoretycznie najgroźniejszy rywal jakim jest Doyle na wyjeździe legitymuje się średnią 2,067. Myślę, że zespół z Torunia podejdzie na maksa przygotowany do tego meczu i Greg będzie ojcem sukcesu. Widać, że Jankes wraca na właściwe tory i chyba warto spróbować za mniejszą stawkę.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra
NAJLEPIEJ PUNKTUJĄCY W MECZU
TYP: G. Hancock
3.35 forBET


Witam, co myślicie o tym typie? Greg ostatnio w gazie, odnalazł się. Nie wydaje mi się, żeby Toruń tak punktował, żeby najlepsi z ZG musieli jechać z RT. Greg świetny w Grudziądzu, udane GP Czech, trzy razy wygrywał w Gorzowie na trudnym terenie (1*,3,3,1,3) ostatnio w Szwecji 15+1 (3,3,2,3,1*,3), jego średnia domowa to 2,400, dla porównania teoretycznie najgroźniejszy rywal jakim jest Doyle na wyjeździe legitymuje się średnią 2,067. Myślę, że zespół z Torunia podejdzie na maksa przygotowany do tego meczu i Greg będzie ojcem sukcesu. Widać, że Jankes wraca na właściwe tory i chyba warto spróbować za mniejszą stawkę.
Tutaj najtrudniejszym rywalem to będzie Protas, a nie Doyle. Jeszcze jak Toruń na chwilę odskoczy to może dostać 6 biegów, więc darowałbym sobie taki typ. Choć na moje to nie odskoczy, bo Zielonka to weźmie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
M.Zagar powyżej 7,5 dni i wodorosty⛔
A.Miedziński powyżej 9,5
K.Buczkowski powyżej 6,5
(liczy się pierwszych 5 startów)
= 6,23 STS

Zagar z problemami z maszynami o czym już pisałem odnośnie wczorjaszych zawodów. Jednak wczoraj coś może zatrybiło i wywalczył awans w dość dobrym stylu. Podobno silniki które wysłał do tunera juz powróciły i będzie lepiej. Dzisiaj rywal ze swoimi poważnymi problemami bo tak na prawdę w Lesznie nikt nie jedzie na miarę oczekiwań. Być może pojedzie 6x bo jako RT. Wiem,że wszystkie biegi wtedy się nie będą liczyć ale to oznacza,że nominowany by nie był brany pod uwagę a tam zazwyczaj trafia się na najbardziej wymagających przeciwników.
Adrian w wysokiej formie. Fajnie punktuje jest szybki, tylko często brakuje mu chłodnej głowy i łapie głupie wykluczenia. Dzisiaj u siebie na torze gdzie zna wszystkie ścieżki powinien potwierdzić swoją formę i być liderem Aniołów razem z Gregiem.
W piatek kiedy ten mecz został odwołany też szedłem w kierunku Krzycha i dzisiaj to powtarzam. Rywal u siebie bardzo mocny. Jednak te 7 oczek jak najbardziej w zasięgu Buczka.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
1. Apator : Falubaz, STS, @ 2.41
Moim zdaniem torunianie mają nóż na gardle dzisiaj odnotują porażkę. Ani ten rzekomo zmieniony tor, który przed sezonem miał być ogromnym handicapem ani brak kibiców zielonogórskich na MA nie przeszkodzi Falubazowi w wygranej tego meczu.
Zielonogórzanie zaczynali ten sezon od najcięższych terenów: Leszno, Gorzów i specyficzny Grudziądz. Pomijając pierwszy przypadek wszędzie poradzili sobie dobrze a w Toruniu zawsze fajnie śmigali (wyjątek przed rokiem, gdzie Duzers zawiódł).
Dzisiaj powinno być o wiele lepiej. Patryk nawet jeżeli zrobi przysłowiowe 5+2, na oparcie w HampeluO, który wskoczył na wyższy poziom. Ta para się uzupełnia wspaniale i tylko czekać aż odpalą razem ???? Doyle i Protas to rakiety, które będą ciągneły wynik. Dziwnie spokojny jestem o Thorsella.
Zresztą co tu dużo pisać. Każdy zorientowany z tematem powinien zauważyć więcej plusów po stronie zielonogórzan. W Toruniu poza Hancockiem i Miedzińskim nikt nie jest pewny.
Dodatkowo:
2. Protasiewicz over 10.5 STS, 1.70
3. Holder under 9.5 iforbet 1.90
4. Madsen over 9.5 STS 1.75
5. Najlepiej punktujący - Zmarzlik, STS @ 1.67
6. Pieszczek under 5.5, STS, @ 1.65

 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Apator - Falubaz 1
@1.7
iforBet

W Toruniu zapowiada się kolejny wyrównany pojedynek. Na pewno po stronie gospodarzy przewagę stanowić będą juniorzy. Z kolei Falubaz ma lepszą drugą linię u seniorów. Trudno o zdecydowanego faworyt tutaj, ale minimalnie lepsi powinni okazać się torunianie. Stawiam na 47:43.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom