>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. kolejka PGE Ekstraligi - 28 czerwca

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP


Pary na mecze odbywające się 28 czerwca:
Betard Sparta Wrocław - PGE Stal Rzeszów
godzina 17:00
MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - Mr. Garden GKM Grudziądz (NC+)
godzina 17:00
KS Toruń - Spar Falubaz Zielona Góra (NC+)
godzina 19:30
Dzisiaj tylko trzy mecze. Mecze o 17 zapowiadają się na spotkania do jednej bramki. Ale czy napewno? Szczerze mówiąc nie widzę szans dla gościu w obydwu tych spotkaniach. Zwłaszcza, że Peter Kildemand dzisiaj w el. do GP się mocno potłukł. Pytanie jaki handicapy bukmacherzy zdecydują się wystawić. Być może przestrzelą? ???? Zobaczymy. Hitowo zapowiada się natomiast spotkanie w Toruniu gdzie goście z Zielonej Góry zawsze toczyli zacięte boje a jutro skorzystają z ZZ za Jarosława Hampela. Czy którykolwiek gość sprawi jutro gospodarzom problemy?
Zapraszam do dyskusji i podawania trafnych typów.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
Wrocław(-26.5)-Rzeszów typ: 2 kurs: 1,75 STS ✅✅✅

Wroclaw ma silny i wyrownany sklad i mimo braku pajaka w stali sa w stanie przywiezc 32 pkt. hanckok,ljung,larsen po 6 startow i 26 pkt do wywalczenia do tego czaja i po 2 pkt barana i lamparta wystarczy

Edit: oj chyba jednak wiem co mowie;)
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
oj powiem Ci ze chyba nie wiesz co mowisz...
w tym sezonie wygrac we Wroclawiu baa zblizyc sie do nich jest mega ciezko
specyficzny tor Jedrzejak,Wofi,Janowski itd...
a w Rzeszowie jest 1 zawodnik Greg ktory sam nic nie zrobi
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Ljunga czy innych Baranów i Lampartow taki Drabik czy Drozdz będą objeżdżać, aż miło nie mówiąc o Jedrzejaki czy MJJ. Jedyna szansa Rzeszowa to fakt, ze pogoda srednia i nie wiadomo jak będzie z torem. Jeśli Baron jednak ogarnie po swojemu to będę mocno zdziwiony jak Rzeszów zrobi chociaz 30 oczek. Sam Grin tu nie ugra wiele, a i on nie musi koniecznie wygrywać, bo Tajski, Magic czy MJJ spokojnie mogą mu tu punkty zabierać. Ja również spodziewam sie tu pogromu i to okazalszego, niż w Gorzowa z Grudziądzem :p
W Sts-ie rzucił mi się rano w oczy typ, ze Rzeszów nie wygra, ani jednego biegu podwójnie i płacili na to calkiem ladnie. Z komórki piszę i nie mam jak teraz ogarnac, ale kurs był na to ok 1,7. Dla mnie pewniak
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Grudziądz under 0,5 podwójnych zwycięstw 1,40 @ STS ✅✅✅
Jaka para GKM by tam miała wygrać podwójnie? Gorzów wrócił na właściwe tory, a przede wszystkim odzyskali atut własnego toru. Po przyjściu Chomskiego Gorzów jechał 2 mecze u siebie - z Rzeszowem i Tarnowem, w sumie 30 odjechanych biegach drużyny przyjezdne ANI RAZU nie wygrały 5:1, a są to lepsze drużyny od Grudziądza.

Woffinden over 12,5 1,70 @ STS ✅✅✅
Tajski powinien linię pokryć. Tydzień temu mu się to nie udało dzięki Lagucie który jechał świetne zawody i 3 razy z nim przegrał. Dzisiaj jednak rywal o wiele słabszy. Hancock i Kildemand - tylko na tej dwójce może zrobić punkty. Ale nie wiadomo czy Kildemand pojedzie w tym spotkaniu bo wczoraj zaliczył jakiegoś dzwona, złamań nie ma ale jest wstrząs mózgu. Woffy miał z nim dwa biegi więc jak nie pojedzie to odpadnie mu w 2 biegach bardzo groźny rywal.

Toruń - ZG (bieg juniorski) 1 1,35 @ STS ⛔⛔⛔
Bieg juniorski powinien paść łupem gospodarzy. Przedpełski w mega gazie i powinien to wygrać. Zgardziński za to tragedia. Pieszczek w Falubazie zawodzi. Pawełem wygrywa, Fajfer powalczy z Pieszczkiem o 2 punkty, Zgardziński na końcu, tak to widzę ;)
 
S 58

sergiush

Użytkownik
Ljunga czy innych Baranów i Lampartow taki Drabik czy Drozdz będą objeżdżać, aż miło nie mówiąc o Jedrzejaki czy MJJ. Jedyna szansa Rzeszowa to fakt, ze pogoda srednia i nie wiadomo jak będzie z torem. Jeśli Baron jednak ogarnie po swojemu to będę mocno zdziwiony jak Rzeszów zrobi chociaz 30 oczek. Sam Grin tu nie ugra wiele, a i on nie musi koniecznie wygrywać, bo Tajski, Magic czy MJJ spokojnie mogą mu tu punkty zabierać. Ja również spodziewam sie tu pogromu i to okazalszego, niż w Gorzowa z Grudziądzem :p
W Sts-ie rzucił mi się rano w oczy typ, ze Rzeszów nie wygra, ani jednego biegu podwójnie i płacili na to calkiem ladnie. Z komórki piszę i nie mam jak teraz ogarnac, ale kurs był na to ok 1,7. Dla mnie pewniak
rozmuumiem twoje wypociny i ze jestes z Warszawy wiec na żużlu nie znasz sie wcale i chciales zaimponowac a zuzel znasz pewnie z komórki domowej jak ktos gazete do niej podrzuci takie bzdury admin powinien odrazu kasowac i dawac jeszcze kubeł zimnej wody dla ochłody ze wzgledu na szacunek baranów to szukaj kolo siebie bo jak oni zaczeli jezdzic to ty bolka ogladałes
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
rozmuumiem twoje wypociny i ze jestes z Warszawy wiec na żużlu nie znasz sie wcale i chciales zaimponowac a zuzel znasz pewnie z komórki domowej jak ktos gazete do niej podrzuci takie bzdury admin powinien odrazu kasowac i dawac jeszcze kubeł zimnej wody dla ochłody ze wzgledu na szacunek baranów to szukaj kolo siebie bo jak oni zaczeli jezdzic to ty bolka ogladałes
Ale kolega ma racje, Wrocek u siebie jest mega mocny, co już nie raz udowodnił w tym sezonie. Tylko deszcz czy komisarz może im przeszkodzić. Spójrz na ostatni mecz Wrocka z Toruniem;
KS Toruń - 39
1.
Jason Doyle - 10+1 (2,2,1*,1,3,1)
2.
Kacper Gomólski - 0 (0,0,-,-,-)
3.
Chris Holder - 5 (1,2,2,0,0,0)
4.
Adrian Miedziński - 0 (0,0,-,-)
5.
Grigorij Łaguta - 14 (3,0,3,2,3,3)
6.
Paweł Przedpełski - 9+1 (2,1,2,2*,0,2)
7.
Oskar Fajfer - 1+1 (0,-,1*)
Betard Sparta Wrocław - 51
9.
Tai Woffinden - 11+1 (3,3,2,1*,2)
10.
Vaclav Milik - 6+2 (1,1,1*,2*,1)
11.
Tomasz Jędrzejak - 5 (3,1,0,1)
12.
Michael Jepsen Jensen - 10+1 (2*,3,3,2,0)
13.
Maciej Janowski - 12 (0,3,3,3,3)
14.
Damian Dróżdż - 2 (1,1,0)
15.
Maksym Drabik - 5 (3,2,0)
Daj za Łagutę -&gt; Hancocka
Za Doyla -&gt; Larsena
Holdera -&gt; Ljunga
Przedpełskiego -&gt; Czaje
O ile Hancock jest w stanie zdobyć tyle oczek co Grisza, to Doyle czy Holder to lepsi zawodnicy od Larsena czy Ljunga. Przedpełski też bije na łeb na szyje Czaje. Tacy zawodnicy jak Miedziński, Gomólski (on był akurat chory) nie są wstanie zrobić punktu na tym trudnym torze; czy ta sztuka uda się Baranowi czy Lampartowi? Tor będzie przyczepnawy więc może coś Lampart ukręci, ale kolega ma rację, wg mnie Rzeszowianie nie obronią bonusa. Ba śmiem twierdzić, że ta sztuka nie udała by im się nawet z Kildemandem. 53 punkty Sparta spokojnie zrobi, kto wie może nawet zbliżą się do 60 oczek...
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Gorzów - Grudziądz 2 +28,5 @ 1,8 ⛔ no cóż...
Co by się musiało stać, żeby taki handi wszedł? Do Gorzowa nie przyjeżdża Ljung, Baran, Bjerre, ani Lampart. Przyjeżdżają solidni zawodnicy bez lidera. Na Linusa po zawodach, słabego Kasprzaka, świderskiego czy Cyfera powinno wystarczyć. Do połączenia z fajnymi typami na 1 i 2 ligę jak znalazł.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Gorzów - Grudziądz 2 +28,5 @ 1,8

Co by się musiało stać, żeby taki handi wszedł? Do Gorzowa nie przyjeżdża Ljung, Baran, Bjerre, ani Lampart. Przyjeżdżają solidni zawodnicy bez lidera. Na Linusa po zawodach, słabego Kasprzaka, świderskiego czy Cyfera powinno wystarczyć. Do połączenia z fajnymi typami na 1 i 2 ligę jak znalazł.
Do Gorzowa przyjeżdża najsłabsza para juniorów E-ligi, która gwarantuje 1pkt w juniorskim, a potem to jedynie na trupach mogą cokolwiek robić.

Nie jestem na miejscu, ale Zmarzlik mówił ostatnio, że tor robi się taki jak dawniej, a to oznacza, że Gollob nie poszaleje, z resztą na wyjazdach jak zwykle cienizna, bo najwięcej to 9pkt w Lesznie zrobił. Okoń i Pavlic to też cudów nie zrobią, a jedynie Łaguta i Buczek, to zdecydowanie za mało.

W Gorzowie masz Zmarzlika, Puka i Zagara i oni ci zrobią pewnie w okolicach 35-40pkt. Do tego reszta robi swoje i 60pkt spokojnie jest do zrobienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 38K

bosky

Użytkownik
Najsłabsza para juniorów, fakt. Pewnie będzie 5:1, jak w prawie każdym meczu Grudziądza. Mimo tego, dostali w tym sezonie lanie do 30? Nie kojarzę,ale nie sprawdzałem więc może.
Zmarzlik mówi dobrze, bo tor jest inny niż za Paluchostrady kiedy w Gorzowie przestał jeździć Gollob. Tak się składa, że wtedy kiedy Gollob jeździł bardzo solidnie trenerem był Czecze oraz... Chomski i to właśnie jest ten stary tor o którym mówi Bartek. Nawiasem mówiąc do toru robionego przez Czecze nadal sporo mu brakuje, dlatego Gollob dzisiaj zrobi kilka punktów (6-10). Mamy też solidnego Buczka, Artema i Pavlica który ma &#39;silnik na Gorzów&#39;. Pewnie w jego aktualnej formie niewiele to da i jak zrobi Świderskiego to będzie dobrze.
Krótko mówiąc, Tarnów i Rzeszów mają liderów, którzy nie radzą sobie na torze w Gorzowie. Mimo tego przy Rzeszowie handi by wszedł, przy Tarnowie było blisko. Zaznaczam, Gorzów wygra ale to nie będzie mecz do jednej bramki. Bardzo dobry zakład.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Zmarzlik over 11 1,66 Bet365

Co tu dużo pisać? Bartek nie ma z kim przegrywać dzisiaj. A tutaj wystarczą dwie trójki i reszta 2*, żeby pokryć tą linie. Jak zwykle pojedzie pojedzie 5 biegów i zdobędzie koło kompletu tym bardziej, że on akurat od początku sezonu jest super skuteczny w Gorzowie. Jedyne co może sprawić, że typ nie wejdzie to chyba brak 5 startów Bartka.

G.Laguta over 10 punktów 1,80 Bet365
Toruń -8 1,75 Bet365

Ważny mecz dla gospodarzy którzy muszą odrobić małe ale jednak straty z Zielonej Góry, żeby zdobyć 3 punkty. Laguta juz ostatnio pokazał zwyżke formy, we Wrocławiu lider, w SEC dopasował się po pierwszym biegu i troche pech, że nie znalazł się w finale. Widziałem go podczas derbów i obok Holdera był najszybszym zawodnikiem z Toruniu. Dzisiaj jak tor będzie do ścigania to Laguta da pokaz i spokojnie 11 punktów przywiezie. Co do samego meczu tutaj również uważam, że spokojnie Toruń powinien wygrać minimum 50-40. Niby do formy Jonsson wrócił ale czy są w stanie trzymac wynik z Protasem? Ciekawe jak forma Walaska który w Grudziądzu pojechał swietnie. Juniorzy to ogromny handicap gospodarzy i tutaj upatruje tą największą przewage druzyny z Toruniu.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale też zaufałem temu handi na GKM. Co prawda za solidnych zawodników uznaję tam tylko Artioma i Buczka, ale mimo wszystko liczę, że reszta też dołoży tę parę punktów i minimum 31 przywiozą. Nie uważam też, żeby Nutria zrobiła dziś dla gości 8-9 oczek, ale jak przywiezie 5-6 to i tak będzie o niebo lepiej niż Jeleń.
Natomiast nie widzę szans dla rzeszowskiej Stali we Wrocku. Tam tylko liczyć można na Herbiego, który tor zna świetnie i w tym sezonie jako jedyny nie zawodzi. Dlatego też linia 10,5 wydaje się dla niego do przejścia, szczególnie, że 6 startów ma jak w banku, no chyba że jakieś cuda się będą działy. Wyjazdy nie stanowią dla niego problemu: 11 pkt w Gorzowie (6 biegów), 11 pkt w Grudziądzu (5 biegów), 16 pkt w Toruniu i jedynie raz ponize tej linii, bo 10 pkt w Zielonce. Pomimo świetnego spasowania miejscowych z torem, myślę, że Kalifonijczyk da radę zrobić te 11 pkt.
Greg Hancock powyżej 10,5 pkt # 1,95 betano ✅ (12 pkt)
Grin nie zawiódł. Za to GKM zaprezentował poziom pierwszoligowy i myślę, że znajdzie się na tym poziomie rozgrywek w następnym sezonie. Żenujący występ całej drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Sparta vs. Stal Rzeszów 1 (-22.5), 1.72 Betsafe 3/10 ⛔ 56:34 ???? Wszystko przez Czaję ????
Mecz we Wrocławiu niezagrożony. W nocy padało, aczkolwiek tor powinien być przygotowany jak zwykle. Dzisiaj pogoda dopisuje, jest ciepło i czasami słonecznie, zatem Baron nie powinien mieć kłopotu z ogarnięciem toru.Pierwsze starcie zakończyło się wynikiem 52:37 dla Rzeszowa, zatem gospodarze mają szanse na bonus. Bez Kildemanda Stal nie poradzi sobie we Wrocławiu. Sam Hancock nie wystarczy. Drabik, Dróżdż i seniorzy jeżdżą genialnie na Olimpijskim i nie będzie kłopotu ze zdobywaniem cennych zwycięstw. Wrocław ma niezwykle wyrównany zespół i tak jak na początku sezonu jeszcze nie można było liczyć na dobrą formę Milika i szczególnie MJJ&#39;a, to obecnie są to mocne i pewne punkty drużyny. Wiadomo czego się można po nich spodziewać i dzisiaj powinni nagromadzić sporo oczek na swoim koncie. Młodzież najlepsza od lat we Wrocławiu, zatem i tutaj pewny punkt. Janowski, Tajski czy Jędrzejak to peFFki na sporą liczbę punktów. Zatem handicap jak najbardziej do pokrycia mimo wysokiej linii. Stal niestety nie ma argumentów po swojej stronie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Najsłabsza para juniorów, fakt. Pewnie będzie 5:1, jak w prawie każdym meczu Grudziądza. Mimo tego, dostali w tym sezonie lanie do 30? Nie kojarzę,ale nie sprawdzałem więc może.

Zmarzlik mówi dobrze, bo tor jest inny niż za Paluchostrady kiedy w Gorzowie przestał jeździć Gollob. Tak się składa, że wtedy kiedy Gollob jeździł bardzo solidnie trenerem był Czecze oraz... Chomski i to właśnie jest ten stary tor o którym mówi Bartek. Nawiasem mówiąc do toru robionego przez Czecze nadal sporo mu brakuje, dlatego Gollob dzisiaj zrobi kilka punktów (6-10). Mamy też solidnego Buczka, Artema i Pavlica który ma &#39;silnik na Gorzów&#39;. Pewnie w jego aktualnej formie niewiele to da i jak zrobi Świderskiego to będzie dobrze.

Krótko mówiąc, Tarnów i Rzeszów mają liderów, którzy nie radzą sobie na torze w Gorzowie. Mimo tego przy Rzeszowie handi by wszedł, przy Tarnowie było blisko. Zaznaczam, Gorzów wygra ale to nie będzie mecz do jednej bramki. Bardzo dobry zakład.
Domyślam się, że masz większą wiedzę na temat toru i tego jak to wygląda obecnie. Ale ja też widzisz, że od przyjścia Chomskiego, to i sami zawodnicy Stali zaczęli jeździć lepiej i to jest tutaj najważniejsze. Pamiętasz w ubiegłych sezonach, że mimo dobrej formy wielu ekip, to po przyjeździe do Gorzowa, wszystko uciekało.

Piszesz o Świderskim i jego słabej postawie, ale pamiętaj, że jak będzie bardzo cieniował, to 2x może za niego polecieć Bartek, a to jest przeogromna wartość i czy dojdzie do pary z Pukiem czy Zagarem, bo automatycznie niemalże robią 5:1.

Ja zagrałem ujemny handicap na Stal i uważam to za dobry pomysł, bo mi się tutaj 60:30 wydaje prawdopodobne.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Tomasz Gollob over 5 //Chrystusie, 4 punkty w tym 3 na swoich... ????⛔
@1,66 bet365

Bardzo niska linia. Tor, który nie był ulubionym Golloba, ale na którym spędził bardzo dużo czasu. Lanie będzie z pewnością srogie, ale mylę, że na punkty Golloba między innymi liczą w Grudziądzu. 6 startów niemal pewne, nie wierzę, że Gollob pojedzie tak słabo, żeby nie przywozić po punkcie w każdym biegu. Jak dla mnie mocny typ.
Piotr Protasiewicz under 16 // 18 ⛔⛔
@1,5 bet365

Kurs niski, ale linia z kosmosu. OK, prawdopodobnie 7 startów, ale po pierwsze Piotrek jedzie wyjazd i to na tor, gdzie miejscowi są bardzo mocni, po drugie nie sposób pojechać 7 biegów na super poziomie. Przy takiej częstotliwości startów zawsze zdarzają się słabsze biegi. Moim zdaniem nie ma opcji na tak super występ.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Wrocław (-8) - Rzeszów po 8 biegach 1 @1.72 bet365 ✅
Rzeszów bez Kildemanda zostanie zmieciony z powierzchni Stadionu Olimpijskiego. Tylko Greg może tu zawalczyć, a i tak raczej nie ma szans z Woffindenem. Patrząc na rozkład biegów:
1. Greg Hancock, Tai Woffinden, Karol Baran, Vaclav Milik
2. Maksym Drabik, Artur Czaja, Adrian Gała, Krystian Rempała
3. Tomasz Jędrzejak, Dawid Lampart, Michael Jepsen Jensen, Kenni Larsen
4. Mirosław Jabłoński, Maksym Drabik, Krystian Rempała, Maciej Janowski
5. Michael Jepsen Jensen, Greg Hancock, Tomasz Jędrzejak, Karol Baran
6. Dawid Lampart, Maciej Janowski, Kenni Larsen, Adrian Gała
7. Tai Woffinden, Mirosław Jabłoński, Vaclav Milik, Artur Czaja
8. Maciej Janowski, Karol Baran, Maksym Drabik, Greg Hancock
widzę tutaj co najmniej 4:2, 4:2, 5:1, 5:1, 3:3, 3:3, 5:1, 3:3. A nie wykluczone przecież, że Janowski czy Jepsen Jensen powalczy z Gregiem czy Gała z Lampartem lub Larsenem. Tor jaki będzie, taki będzie. Tutaj jest po prostu różnica klas między zawodnikami. Jak Baron ogarnie to na swój sposób to może być tylko lepiej. Wrocław musi mocno zacząć, aby wybić Stali wszelkie marzenia o bonusie z głowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
T 140

tajski26

Użytkownik
Ogółem kilka typów popieram osobiście:
- Wrocław -8 po 8.biegach, ✅ 31:17
- Toruń -4 po 8.biegach, ✅ 30:18
- Drabik-2 &gt; Czaja, ⛔Drabik zrobił 10 w czterech startach - a Czaja jakiś dzień konia i 9 w 6 startach
- Zmarzlik over 11, - ⛔ zabrakło jednego biegu - 4 starty, 11 punktów
- Toruń -8, ⛔ 46:43 - juniorka Torunia zawaliła na całej linii, seniorka też - jak inaczej wytłumaczyć że Pieszczek robi 11 punktów? Nie uważam żeby był słabym juniorem - ale miał dzień konia po prostu.
- Grisza Łaguta -2.5 &gt; Walasek ✅ już rozliczone, Walasek niestety w szpitalu z podejrzeniem złamania obojczyka
- Protasiewicz under 16 w bet365 ⛔ Pepe jednak uwielbia tor w Toruniu, SEC Challenge dobrze, potem w pierwszym turnieju SEC dobrze, a w niedziele fantastycznie
- Artiom Łaguta over 7 - bet365 ⛔ zabrakło jednego biegu być może, Okoń pojechał na taktycznej w nominowanym za Artioma
Nie zostały opisane typy z Drabikiem - Maksym jest w stanie we Wrocławiu objechać każdego z Rzeszowa może poza Grinem i więcej pisać nie trzeba.
Grisza z Walaskiem w parze - tak Walasek jeden bieg więcej - ale co z tego? Nigdy Walasek w Toruniu dobrze nie jeździł i nie będzie jeździł.
Pepe poniżej 16 - tak fajnie pojechał w SEC-u. I dzisiaj 6 startów - ale rywali ma zacnych. Jak zrobi 13-14 to będzie bardzo dużo.
Artiom - kto ma punkty zdobywać dla Grudziądza poza Artiomem i Buczkiem? I to wystarczający argument - ale to gram bardzo delikatnie.
Generalnie trzeba uważać bo tory były inaczej preparowane moim zdaniem bo spotkania były zagrożone ze względu na prognozy pogody.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom