>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9. kolejka Primera Division [23/10/15-26/10/15]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
9. kolejka Primera Division​



Oferta Kursów: Unibet
Promocja w Unibet: 1-2-3 i masz cashback do 123PLN

Dziewiąta kolejka i wracamy do rzeczywistości. Real Madryt na czele stawki, choć Celta Vigo i FC Barcelona mają tyle samo punktów, to nie mogą pochwalić się tak pozytywnym bilansem jak drużyna Królewskich.
Jestem bardzo podekscytowany spotkaniem na Estadio Balaidos, bowiem tak jak już wspomniałem i Celta i Real Madryt posiadają równą ilość punktów. No i jak wszyscy wiemy ekipa z Galicji na własnym obiekcie potrafi sprawiać niespodzianki i bić się z najlepszymi. Daleko nie trzeba szukać, wystarczy przypomnieć sobie jakie lanie dostała tutaj FC Barcelona. Smaczku dodaje również fakt, że obie drużyny jako jedyne nie przegrały ani jednego spotkania. Ekipa Beniteza grała w LM z PSG i po raz kolejny mogli się pochwalić czystym kontem. Jednakże zmęczenie może być odczuwalne, a zważywszy na fakt, że Celestes grają bardzo dobrze pressingiem, oraz będą świeżsi to chętnie bym pokusił się o przynajmniej jedną bramkę gospodarzy. Trzeba wziąć pod uwagę, że defensywa Los Blancos nie jest aż tak szczelna jak pokazują to statystyki. Wiele od siebie dał niesamowity Keylor Navas, który robi cuda w bramce. Czy powstrzyma Nolito i Orellanę? Co sądzicie o tym spotkaniu?
Myślę, że równie ciekawie może być w Madrycie, gdzie na Vicente Calderon miejscowe Atletico podejmie Valencię CF. Ja przyznam szczerze, że Nietoperze dla mnie tutaj będą mieli mało do powiedzenia. Ostatnio dużo szczęścia, mecz w LM też wymęczony, a rywal niespecjalnie z górnej półki. Atletico ma formę, Griezmann wskoczył na bardzo wysoki poziom i to będzie bardzo ciężkie spotkanie dla gości. Ostatnio widziałem Valencię na wyjeździe z Athletic to po prostu zostali zmiażdżeni przez Basków.
Derby żółtej barwy ;) Las Palmas już bez Paco Herrery. Zarząd zdecydował, że zespół stać na zdecydowanie więcej i zatrudniono na jego funkcję Quique Setiéna, który ostatnio kilka dobrych lat był zatrudniony przez drugoligowe Lugo. Styl wiele się zmienić nie powinien. Dużo ofensywnej piłki, trochę gorzej pod względem defensywy, ale zobaczymy w praniu. Efekt nowej miotły? Rywal dość ciężki, ale zdecydowanie można tutaj zapunktować. Ekipa Villarrealu mnie nie przekonuje od początku sezonu. Choć dobrze punktowali to tylko punkty się zgadzały. Gra cały czas według mnie pozostawia wiele do życzenia.
Sevilla FC pozostawiła dobre wrażenie na Wyspach, szkoda że tylko to, bo mogli spokojnie wywieźć choćby jeden punkt. Niemniej jest co odrabiać w lidze i powinni iść za ciosem, bo gra widać że coraz lepsza. Pokonać Getafe nie powinien być dla nich problemem. Podobną sytuację co Andaluzyjczycy mają piłkarze Athletic Bilbao. Los Leones zmierzą się z mniej sławnymi Los Rojiblancos - Sportingiem Gijon. Ostatnio pokazali pazur, pokonali Valencię po świetnym meczu, potem z Deportivo wydawało się, że nic nie może im zabrać wygranej, a jednak Los Turcos zagrali do końca i odebrali w ten sposób punkty Baskom. Niemniej gra może się podobać i jest co gonić w ligowej tabeli, więc nie sądzę, by nie poradzili sobie ze Sportingiem, którzy na początku sezonu wyglądali na lepszą drużynę w defensywie. Upilnowanie Aduriza w kosmicznej formie będzie wielkim wyczynem.
A co do Andaluzji to będziemy świadkami małych derbów regionu. Granada u siebie podejmie Real Betis. Po raz kolejny nieśmiało spoglądam się w stronę kursu na Verdiblancos. Wszak ostatnio baty od Espanyolu, to Real Betis potrafi grać na wyjazdach. Natomiast Espanyol już jutro podejmie Rayo Vallecano. Papużki pokazały, że z kontry grać potrafią i też chyba warto przypatrzeć się kursowi nawet na czystą 2.
Chciałbym poznać Wasze stanowisko w sprawie w/w spotkań. Kto Waszym zdaniem wygra dane spotkanie? A może macie inne ciekawe, nietypowe bety. Byłoby świetnie gdyby było to podparte jakąś ciekawą analizą, a z pewnością ludzie to zauważą i podziękują. ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Rayo Vallecano - Espanyol
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę - TAK
Kurs: 1.70
Buk: Betsson

wynik:


W piątek rozegrane zostanie pierwsze spotkanie dziewiątej kolejki hiszpańskiej La Liga. Rayo Vallecano podejmować będzie na RCD Espanyol. I tu tym razem idę w Typ, że obie ekipy strzelą gola...
Przejdźmy do statystyk. Ostatnie siedem spotkań pomiędzy oba klubami kończyły się sześc razy tak, że obie ekipy strzeliły sobie przynajmniej po jednej bramce. Tylko w jednym z nich padł wynik 2:0 dla Rayo. Obie ekipy nie imponują w grze obronnej gdyż Rayo jak i Espanyol stracili po 17 goli!. To pokazuje, że warto grać Typ podany powyżej.
W sezon lepiej weszli piłkarze gości, którzy zajmują 8. miejsce w tabeli notując cztery wygrane i cztery przegrane. Gospodarze znajdują się dopiero na odległej 15. pozycji! z dorobkiem dwóch zwycięstw, jednego remisu i pięciu przegranych. Nie zapominajmy jednak, że Rayo gra ofensywny futbol i to powoduje, że tracą tak dużo goli, ale również je strzelają!. Polecam

Przewidywane składy:

RAYO: Tono - Rat, Castro, Llorente, Tito - Trashorras, Jozabed - Bebe, Ebert, Lass - Guerra

ESPANYOL: Pau - Duarte, Gonzalez, Roco, Arbilla - Diop, Sanchez - Alvarez, Asensio, Perez - Caicedo

Nie zagrają:

RAYO: Hernandez, Cobeno (kontuzje), Amaya (zawieszenie)

ESPANYOL: Moreno (kontuzja)
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Espanoyl remis zwrot 2.50

Rayo wykazuje sporą nieudolność w grze przed własną publicznością. Na początku remis z Valencią, więc źle nie było, ale już w meczach z Deportivo oraz Betisem było gorzej. Gracze z La Coruna znacznie przeważali pod bramką rywala co przęłożyło się na wynik końcowy i wygraną 3-1. Z Betisem nieudalność Rayo przyjęła inną postać, to garcze z Vallecano przeważali, a zostali skutecznie wypunktowani. Jedna jedyna wygrana odniesiona nad Sporting Gijon, który niczym specjalnym nie błysnął w tym spotkaniu i pomimo sporej przewagi Rayo, gospodarze dali sobie wbić bramkę.
Teraz przyjeżdża bezkompromisowy Espanoyl, 4 wygrane, 4 porażki. Klub z Katalonii jest wyjątkowo niewygodnym rywalem dla Rayo

Ofensywa Espanoylu dobrze zaprezentowała się w ostatniej kolejce w wyjazdowym meczu z Betisem, które wygrali 3-1. Liczę, że nieustabilizowanej formie Rayo i ich nieporadności znowu zapunktują. Kursy i h2h zachęcają
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Popieram typ na Espanyol. Rayo nie potrafi grać, gdy jest faworytem. Warto grać w takich sytuacjach przeciwko. Remisu tu nie będzie, więc nie warto się podpierać. Rayo zagrało naprawdę fajny mecz z Barceloną, ale teraz przyjedzie do nich drugi klub z Barcelony i zamiast pójść za ciosem to oni zagrają coś zupełnie innego. Dobra, dobra- ktoś powie, że Barca wygrała i to wysoko, ale prawda jest taka, że zagrali taką piłkę, której nikt w lidze się nie odważy i to na Camp Nou. Mogą tracić futbolówkę, mogą popełniać błędy, ale starają się grać w piłkę. Espanyol wyjdzie nastawiony na kontry i ich kapitalnie wypunktuje. Niestety.
Rayo - Espanyol
Espanyol -1,5 6,90 Bet365
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Celta Vigo - Real Madryt
Zapowiada się nam bardzo ciekawy mecz. Zmierzą się ze sobą dwie do tej pory niepokonane drużyny. Mają po tyle samo punktów i przewodzą tabeli La Liga. Celta świetnie zaczęła sezon. Grają ładny dla oka, szybki i ofensywny futbol, super prezentuje się przede wszystkim Nolito. Poza meczem u siebie z Las Palmas, gdzie grali prawie cały mecz z przewagą zawodnika i dwukrotnie prowadzili (2:0 i 3:1), a ostatecznie mecz zakończył się remisem, mogą być naprawdę zadowoleni ze swoich wyników. Rozjechali na własnym boisku Barce, czy też wygrywali na wyjazdach z Sevillą i Villarrealem. Natomiast Real, pod wodzą Beniteza, przede wszystkim poprawił wreszcie grę w obronie, ale też nie ustrzegają się błędów. Tylko dwie bramki stracone w ośmiu meczach. Świetnie w bramce spisuje się Keylor, obronił dwa karne i wiele razy popisywał się mega refleksem. Królewscy mają trochę problemów z kontuzjami. Z przodu brakuje mi trochę kreatywności i nieszablonowych zagrań Jamesa. Isco ostatnio jakby w gorszej formie, często za długo holuje piłkę. Wczoraj do treningów wrócił Benzema. Modric i Kovacic również normalnie trenowali. To tak trochę tytułem wstępu. Czas przejść do typów.
Myślę, że w tym meczu warto pójść w stronę rzutów rożnych, których powinno być tu naprawdę sporo. Celta, ze swoim ofensywnym stylem gry, szybkimi akcjami przeprowadzanymi skrzydłami, nabija dużo rożnych, szczególnie na własnym stadionie. Jeśli chodzi o Real, to za Beniteza może nie biją rożnych z taką regularnością, jak choćby w zeszłym sezonie. Jednak w wielu meczach również potrafili wykręcić w tym względzie niezłe cyferki. Spodziewam się szybkiego meczu, z wieloma akcjami ofensywnymi, a więc i dużą ilością rożnych. Tak więc proponuję pograć tu różnego rodzaju zakłady związane z overami rogów. Najbardziej polecam ogólny overek meczowy i overy obu drużyn. Według mnie warto także pograć więcej rogów Realu, bo kurs kuszący.
over 10 rr @1,78 Betsafe ✅ 12
Celta over 5,5 rr @1,80 Bet365 ⛔ 5
Real over 4,5 rr @1,85 Betsafe ✅ 7
over 14,5 rr @6,50 Bet365 ⛔
Real więcej rr @2,80 Betsafe ✅
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Rayo - Espanyol
Powyżej 3,5 rzutu rożnego gości ✅ ✅ 5 kornerków.
(1,65) Unibet
Widzę, że dziś wiele osób stawia na Espanyol, co także popieram. Wiele już zostało powiedziane na temat tego meczu, to ja sobie idę w stronę rzutów rożnych gości. Zwykle grają mają bardzo groźne kontry, dzięki czemu zyskują dużo rzutów rożnych. Może i tych rogów ostatnio nie nabijają jakoś specjalnie dużo, ale myślę że i dzisiaj będą atakować. Tak jak to było w meczu z Betisem, gdzie tam wygrali pewnie i mieli mecz pod kontrolą. Mimo, że tamten mecz był także w delegacji. Dzisiaj Rayo po drugiej stronie, która gra bardzo zagadkowo, ale nie sądzę aby byli aż takim faworytem, w tym meczu. 4 Rożne gości to nawet przy dobrych wiatrach może być zaksięgowane po pierwszej połowie, a jak nie to w całym meczu powinno być dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Od siebie proponuje dwa typy na nadchodzącą kolejke. Pierwszy który mnie osobiście mile zaskoczył to wysoki kurs na wygraną Villarrealu z Las Palmas. Villarreal gra w tym sezonie bardzo dobrą piłke, ostatnio złapali zadyszke w La Liga jednak oglądałem ich spotkanie w Lidze Europy wczoraj gdzie rozbili 4-0 Dynamo Mińsk. Z kolei ekipa Las Palmas jak na beniaminka spisuje sie poniżej oczekiwań, tylko jedna wygrana co prawda z Sevillą ale jednak styl ich gry mnie nie przekonuje. Zółta Łodz podwodna jest w tym meczu zdecydowanym faworytem i śmiało gram w ich stronę.
Las Palmas - Villarreal typ: 2 @2,15 Unibet
Drugim spotkaniem któremu bacznie sie przyjrzałem jest spotkanie Gijon z Bilbao. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują zespół Bilbao ja w tym spotkaniu gram over 2,5 gola. Ekipa Gijon w tym sezonie jest dla mnie absolutnym zaskoczeniem in plus, widziałem dlugie fragmenty ich spotkań jak również skróty z ich meczy i potrafią postawić się każdej ekipie. Natomiast drużyna z Bilbao u siebie spisuje sie bardzo dobrze, nieznaczne przegrane z Realem i Barcą pozostałe mecze wygrane. Zapowiada sie dobre widowisko i licze na gole.
Bilbao - Gijon typ: over 2,5 @2,08 Unibet
Ponad 2,5 rożnego Gijon @1,3 Unibet
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Rayo-Espanyol
Typ:Powyżej 6.5 kartki✅✅✅
Kurs:1.8
Bukmacher: Betano
Bedzie krótko.Mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze obfitują w dużą ilść kartoników(na ostatnie 5 spotkań tylko raz over nie zostałby pokryty).Arbiter do pogrania tego typu również pasuje pan Prieto Iglesias lubi ostatnio wyciagać karteczki.Dla odważniejszych czerwona kartka w meczu kurs 2,8✅kurs moze i niezbyt wysoki jak na ten zaklad, ale to dowodzi tylko tego że bukmacherzy tak jak ja spodziewaja sie ostrego starcia.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Celta Vigo - Real Madrid
Typ: 1 DNB
Kurs: 2.90
Buk: Betsson
Wynik: 1:3
⛔

Rewelacyjnie spisująca się Celta Vigo podejmować będzie Real Madryt. Obie drużyny z 18 punktami na koncie przewodzą ligowej stawce...
Pierwszym moim typem na to spotkanie jest over 2.5 gola. Gospodarze 2/3 kolejki temu utarli nosa Barcelonie strzelając rywalowi aż cztery gole, i dlaczego tych goli by nie mieli strzelać jutro? Gospodarze są rewelacją rozgrywek i nie mają zamiaru zwalniać tempa. Obecnie grają w rozgrywkach ligowych, a za niedługo zobaczymy ich też w Pucharze Króla, to powoduje, że Celta jest wypoczęta i jutro będą chcieli sprawić kolejną niespodziankę. Goście natomiast to siła ataku, w 8. kolejkach strzelili swoim rywalom aż 18 goli, tracąc przy tym tylko dwie!. W poprzednim sezonie Real Madryt nie miał większych problemów z odniesieniem zwycięstw w pojedynkach z Celtą Vigo. U siebie Królewscy zwyciężyli 3:0, natomiast spotkanie w Vigo zakończyło się ich wygraną 4:2. Jutro liczę na kolejne świetne zawody obu klubów, dużo walki i sporo goli, na które my kibice czekamy
Przewidywane składy:
Celta: Alvarez - Mallo, Cabral, Gomez, Jonny - Hernandez, Fernandez, Wass - Orellana, Aspas, Nolito
Real: Navas - Danilo, Ramos, Varane, Marcelo - Modrić, Casemiro, Kroos - Isco, Jese, Ronaldo
Nie zagrają:
Celta: brak
Real: James, Pepe, Carvajal, Bale (kontuzje)
pozostałe typy na to spotkanie:
Liczba bramek powyżej 2.5
Liczba żółtych kartek powyżej 5.5 - tu dodam, że sędzią tego spotkania jest Pan Carlos Clos Gómez, który w pięciu spotkaniach w tym sezonie w La Liga pokazał 27 żółtych kartek.
Ilość rogów w meczu powyżej 10.0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Celta-Real
Absolutny hit tej kolejki i wszyscy liczą na dobre widowisko. Wydaje się, że innej opcji nie ma, bo gdy gra Celta, to nudy nie ma. Tym bardziej, jeśli rywalem jest ktoś mocny - Barca, Sevilla i Villarreal to najlepsze przykłady. Jeśli chodzi o skład, to poza kontuzjowanym Andreu Fontasem wszyscy zawodnicy są do dyspozycji Toto Berizzo, który ogłosił skład na jutrzejszy mecz i mają zagrać wszyscy ci zawodnicy, którzy wyszli na Villarreal w ostatnią niedzielę.
Po stronie Realu już tak różowo, jeśli chodzi o kadrę meczową, to nie jest. Benzema, James i Bale nie jadą, Pepe również nie zagra, ale wraca Sergio Ramos. Chociaż w przypadku tego ostatniego będzie to występ bardziej na siłę i też nie wiadomo jak wypadnie z niezaleczonym urazem na tle mocnego rywala. A mimo że Real traci niewiele goli, to obrona nie spisuje się idealnie, bo co mecz słyszymy o świetnych interwencjach Keylora Navasa i jego postawa będzie kluczowa dla losów sobotniego meczu.
Na pewno zobaczymy otwarty mecz, bo jedni i drudzy nie potrafią grać defensywnie. To zwiastuje dużo emocji i liczę także na wiele bramek, ale mecze Celty to ich gwarant, a Real to wiadomo - klasa sama w sobie.
Over 2,5 + BTS @ 1,80 BetCałoroczny✅1:3

Betis strzeli ✅ + Deportivo strzeli ⛔ @ 2,00 Betsafe

Kursy na oba zdarzenie może nie wyglądają bardzo imponująco, ale w dublu już oferta wygląda interesująco. Betis jedzie na derbowe starcie do Granady i tak naprawdę ciężko mówić czego się spodziewać po gospodarzach tego starcia. Na pewno Granada może mieć problem z defensywą, bo wypadli za czerwone kartki: Miguel Lopes i Doria, a po drugiej stronie jest chociażby Ruben Castro, który w tym sezonie strzelił 4 z 8 bramek dla Betisu i dwukrotnie robił to na wyjazdach - Rayo i Sporting. Myślę, że minimum jednego gola Verdiblancos powinni spokojnie strzelić.
Podobnie jak Depor, które jest w niezłej dyspozycji i jedzie do Malagi, która dalej nie może się podnieść po fatalnym początku rozgrywek. Może punktowo tragicznie nie wyglądają Andaluzyjczycy, ale w ofensywie jest katastrofa, bo strzelili tylko 3 gole, a do tego zrobił to Charles w jednym meczu...
Po stronie Depor najbardziej liczę na Lucasa Pereza, który jest lokomotywą ekipy z Galicji i ma już na swoim koncie 5 goli. Jako że Malaga gra u siebie, to zapewne zagrają &quot;futbol na tak&quot;, a to też oznacza łatwiejszą grę dla Depor.
Dlatego gram dubelek na bramki Betisu i Depor, ale dodatkowo delikatnie single na najlepszych strzelców tych ekip.
Ruben Castro strzeli @ 2,80 Betsafe✅
Lucas Perez strzeli @ 3,75⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Celta Vigo - Real Madryt @1.91 b e t 365
Ja natomiast w przeciwieństwie do użytkowników wyżej, jestem spokojny o wynik tego spotkania. Celta znakomicie rozpoczęła sezon, ale potem już wyniki nie są takie dobre, remis z Eibar, remis z Getafe, zwycięstwo z Villareal, które ma zniżkę formy. Moim zdaniem kursy bardzo zawyżone na Real, a jest to idealny przeciwnik dla nich. Celta zawsze gra ofensywnie, a Real bardzo dobrze się broni i gra z kontry. Mecz z PSG szczerze mówiąc mnie zaskoczył, bo myslałem, że Real jest w delikatnym dołku, ale mecz we Francji pokazał, że mimo kontuzji Benzemy, Jamesa, czy Bale, dalej są w stanie grać dobrą piłkę.
Celta w tym sezonie ograła Barcelonę i stąd tak wysoki kurs na Real, tylko nalezy pamiętać, że tamto spotkanie Barcelona mogła spokojnie wygrać, bo miała mnóstwo okazji do strzelania goli. Celta gra bardzo dobrze do przodu, ale z tyłu bardzo często się gubią i dzisiaj ich niefrasobliwość w obronie zadecyduje.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na jutro tylko rożne Las Palmas i BTS w meczu Barcelony z Eibar.
Las Palmas gra u siebie, a Villarreal może czasami oddawać inicjatywę i zaryzykuje z kontry. Jeśli szybciej strzelą to mój bet może być jeszcze pewniejszy. Faworyta jednak tak łatwo nie wskażę, bo gospodarze z każdym meczem będą grać coraz lepiej. Teraz płacą frycowe, ale tam jest dużo dobrego materiału w postaci piłkarskiej jakości. 6 rożnych to nie jest nic niesamowitego, bo kręcili nieco mniejsze linie z lepszymi rywalami na wyjeździe. Ich atak bardzo mi się podoba i powinni mieć momenty mocnej dominacji rodem z BDSM.
Las Palmas - Villarreal
Las Palmas over 5,5 rożnych 2,10 Bet365 ✅

Wysoki kurs na BTS w meczu Barcelony, a przecież na 6 meczów tego sezonu na CN, Barcelona tylko raz nie straciła bramki. W meczu z Malagą, która nie kwapi się do zdobywania bramek i liczy na 0:0. Eibar to póki co sensacja tego sezonu, bo są na miejscu gwarantującym puchary, a byli skazywani na pożarcie. Co prawda dla Basków będzie to pierwszy topowy zespół jeśli chodzi o grę na wyjeździe, ale bramka to jest minimum przyzwoitości z ich strony w tym meczu. Ławka Barcelony w dalszym ciągu wygląda bardzo skromnie. Muszą dociągnąć do zimy.
Barcelona - Eibar
BTS 2,20 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Atletico Madrid - Valencia
Typ: Liczba żółtych kartek powyżej 7.5
Kurs: 1.92
Buk: betsson

Wynik:


Niezwykle interesująco zapowiada się ostatnie niedzielne starcie dziewiątej kolejki La Liga, w którym zmierzą się Atletico Madryt przed własną publicznością z Valencią. Kto śledzi La Liga dobrze wie, że są to dwie ekipy, które nie odstawiają nogi i walczą do samego końca, dlatego też dziś pomimo wysokiej linii idę w stronę żółtych kartek. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi klubami padło aż 12 żółtych kartek. Wcześniejsze spotkania nie pokryły linii 7.5 żółtej kartki. Atleti jak i Valencia walczą w tym sezonie o najwyższe cele, dlatego też niema tu mowy o odpuszczaniu. Sędzią tego spotkania będzie Pan Gil Manzano, który w tym sezonie pokazał 27 żółtych kartek w pięciu spotkaniach!. Dziś na pewno będzie dużo podstaw do pokazania kartki, dlatego też gram typ podany powyżej...

Przewidywane składy:

Atletico (1-4-4-2): Oblak – Filipe Luis, Godin, Gimenez, Juanfran – Koke, Tiago, Gabi, Correa – Griezmann, Jackson Martinez

Valencia (1-4-3-3): Jaume – Gaya, Aderlan Santos, Mustafi, Cancelo – Andre Gomes, Javi Fuego, Parejo – Piatti, Alcacer, Santi Mina

Nie zagrają:

Atletico: Vietto (kontuzja)

Valencia: Ryan, Feghouli, Carreira, Abdennour (kontuzje), Barragan, Daniel Parejo (kartki)
za drobne:
Czerwona kartka - TAK
 
deepred 739,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Atletico - Valencia
Drugie najciekawsze spotkanie w tej kolejce zaraz po meczu Celta - Real. Kto oglądał wczorajsze widowisko na Balaidos nie ma najmniejszych wątpliwości, że żaden mecz nie będzie tak emocjonujący jak ten wczorajszy. Jak dla mnie był to najlepszy do oglądania mecz w sezonie, głównie za sprawą niezwykle ambitnej Celty, której składam pokłony za ich postawę i liczę, że jeszcze nieraz będę czerpał przyjemność z oglądania tej drużyny w akcji.
Do rzeczy. Dzisiaj na Calderon przyjeżdża Valencia, która po nieciekawym początku sezonu wreszcie zaczęła jako tako grać. Problem tkwi jednak w tym, że gospodarze prezentują się dobrze głównie na Mestalla, kiedy to fanatyczna publiczność popycha ich do lepszej gry. Na wyjazdach jest gorzej, o czym mogliśmy się przekonać chociażby na San Mames, kiedy to Athletic gładko odprawił drużynę Espirito Santo 3-1. Dzisiaj rywal z pewnością nie jest łatwiejszy.
Atletico to ekipa, która nie jest jeszcze w swojej najwyższej formie, ale z pewnością jest groźna i będzie walczyła o tytuł mistrzowski. Bardzo mnie to cieszy, że po udanym sezonie przed dwoma laty ta drużyna wciąż zachowuje swoją piłkarską klasę i jest niemal w każdym meczu faworytem i to nie bez powodu. Początek sezonu jak na nich nie jest najlepszy, ale to w głównej mierze dzięki przetasowaniom w składzie, które miały miejsce w letnim oknie transferowym. Powoli jednak ta maszyna rusza i z pewnością będzie już grała tylko lepiej. Główną strzelbą jest oczywiście Griezmann, bez którego ta drużyna traci jakieś 50% swojej wartości. Znakomicie gra ten Francuz, skuteczność genialna, co prawda ostatnio przestrzelony karny w derbach Madrytu, ale tam na bramce stoi nie byle jaki fachowiec, bo według mnie bramkarz, który aktualnie zajmuje miejsce w TOP3 bramkarzy, czyli Keylor Navas, który wczoraj również bronił kapitalnie i tylko potwierdził, że Królewscy nie potrzebują innego bramkarza. Wracając do wątku Antoine&#39;a, to jest to zawodnik bardzo skuteczny i niezwykle widowiskowy, zwłaszcza na tle swoich klubowych kolegów, którzy techniką nie grzeszą. Z pewnością każda drużyna na świecie chciałaby mieć teraz Griezmanna w swoich szeregach.
Valencia nie wygrała na Calderon od 2011r. i według mnie ten stan rzeczy się dzisiaj nie zmieni. Twierdza Calderon rzadko kiedy pada, ostatnio wygrała tutaj Barcelona (jeżeli chodzi o potyczki ligowe, bo także Benfica zdobyła tutaj trzy punkty w LM po bardzo przeciętnym meczu w wykonaniu Atletico). Do dzisiaj nie wiem jakim cudem tak słaba Barcelona potrafiła tutaj ograć gospodarzy. Valencia to jednak nie Barcelona, nie ma takiego potencjału i takich umiejętności, żeby zagrozić dzisiaj Materacom. Dlatego bardzo lekką stawką proponuję poniższy bet.
Antoine Griezmann strzeli i Atletico wygra @2,75 unibet
Kolejnym wątkiem tego spotkania są kartki. Kolega @ibis uprzedził mnie z tym betem, dlatego nie będę go kopiował, ale według mnie jest to dobry kierunek do ograbienia bukmacherów. Spróbuję personalnie wypatrzeć piłkarzy, którzy &quot;mają największe szanse&quot; na zobaczenie kartonika. Arbitrem tego spotkania jest Gil Manzano, a więc sędzia, który bardzo chętnie sięga do kieszonki. Dzisiaj nie wyobrażam sobie bezpłciowego meczu, w którym walki będzie jak na lekarstwo, ale czy udasię dobrze wytypować kartkowiczów? Zobaczymy.
Pod lupę jako pierwszy wędruje piłkarz Atletico - Juanfran. Jest to etatowy reprezentant Hiszpanii, nie mający inklinacji do gry z przodu, jest to zdecydowanie piłkarz ryglujący defensywę i bardzo skuteczny w tym aspekcie. Podobnym graczem był Arbeloa (kiedy był w formie, bo teraz nie załapałby się do pierwszej jedenastki w Lechu ????), więc tutaj Del Bosque jest bardzo konsekwentny. Dzisiaj dosyć trudne zadanie przed Juanfranem, naprzeciw niego najprawdopodobniej zobaczymy Pablo Piattiego oraz bardzo ofensywnie grającego Gayę. Juanfran miewa problemy kiedy nie jest asekurowany przez partnerów. Ostatnio wyłapał kartkę w meczu z Realem Madryt, przy próbie wyprowadzenia szybkiej akcji przez Królewskich. Nie oszukujmy się, dzisiaj ataku pozycyjnego w wykonaniu Valencii zbyt wiele nie powinniśmy oglądać, raczej będą to próby wyprowadzania kontrataków. Z szybkim powrotem do obrony i udaremnianiem akcji przede wszystkim Jose Gayi, Juanfran może mieć problemy, pewnie dlatego ten typ wydaje mi się być całkiem racjonalny.
Juanfran dostanie kartkę @3,20 unibet
Drugi typ do Joao Cancelo z ekipy Nietoperzy. Głównymi powodami, dla których decyduję się na ten bet są:
1) ofensywne usposobienie tego zawodnika i spóźnianie się do gry w obronie
2) gra na Griezmanna
3) agresywne usposobienie w obronie, sporo wślizgów i niepotrzebnych fauli
Joao Cancelo dostanie kartkę @3,00 unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
professional. 622

professional.

Użytkownik
Barcelona vs Eibar
▶ Neymar pierwszy = 3,60 = WiliamHill
▶ Neymar o
statni = 3,60 = WiliamHill
Nie ma co tu dużo pisać. Buki powariowały. Jak można wystawić taki kurs na to, że Neymar strzeli pierwszą bramkę w meczu. Brazylijczyk pod nieobecność Messiego świetnie ciągnie z przodu grę Barcy i to zwykle jest zrywy dają bramkę Blaugranie. Jest w formie i to nie podlega dyskusji. Barca u siebie nie powinna mieć większych problemów by zgarnąć 3 punkty. Brazylijczyk dziś nie zawiedzie.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Las Palmas - Villareal: Las Palmas under 5 rożnych @1.83 Marathon ::: 0.5/10j⛔
Gram lekko bo na razie testuję system z rożnymi, ale wydaje mi się ten zakład całkiem dobry do rozważenia. Liczba kornerów w ostatnich meczach Las Palmas to odpowiednio: 3, 4, 2, 3, 5, 4, 3, 1. Jak widać, tylko raz zdobyli 5 kornerów i ani razu tej linii nie przekroczyli. Villareal czasem lubi oddać inicjatywę i przyczaić się na kontrę, ale przecież nie będą cały mecz tkwili. Ostatnie 2 mecze ligowe z Celtą i Levante przegrali. Odbili się w LE, gdzie ograli bez najmniejszych problemów Dynamo Mińsk 4:0. Z kolei Las Palmas po tym zaskakującym zwycięstwie nad Sevillą zatracili formę. Porażka z Barcą jedną bramką dziwić nie może, można to nawet uznać za niezły wynik, ale ostatnio dostali 2:0 od Eibar i 4:0 od Getafe. Ich gra wyglądała słabo, więc spodziewam się, że dzisiaj będzie podobnie. Villareal całkiem inicjatywy nie odda, żeby gospodarze hasali sobie pod ich bramką. Wyczuwam under rożnych.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Atletico - Valencia
powyżej 6,5 rożnych gospodarzy ✅ IZZZYYYYDOOORRR! ✅ :cool:
(1,90) Betsson
Zwykle nie grywam rogów, ale idę sobie w tą stronę jednak bo kurs mnie zachęcił. Atletico sporo tych kornerków nabija. Potrafią nabić powyżej 10, w meczu i do tego wygrywać wysoko. Niekoniecznie patrząc na rywala, jaki jest po drugiej stronie. Jasne, jest to że Atletico jest faworytem, ale łatwej przeprawy nie będą mieć. Nietoperze też będą mieli swoje okazje do strzelania bramek, ale czy wygrają to bym się nie zastanawiał. Bo grają bardzo nieregularnie i mam wrażenie, że momentami grają jakby nie mieli paliwa. Griezmann trochę spuścił z tonu, mało bramek ostatnio ale na Valencie ma patent jak mało kto. W zasadzie, też korci mnie jego bramka dzisiaj ale jednak sobie zagram kornerki. Atletico u siebie potrafi zdominować rywala, dużo dzielić się piłką. 7 rogów w takim spotkaniu to raczej powinna być formalność. Dużo gier skrzydłami, dużo ofensywnej gry. Całkiem sporo strzałów. To też kolejny argument żeby dzisiaj Atleti trochę tych rożnych przytuliło. Kurs na Atletico to zaledwie ~1,57 co dla mnie jest nieopłacalne. Łatwo mieć nie będą ale raczej wygrają, skromnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom