>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9 luty 2011 [środa] - mecze towarzyskie

Status
Zamknięty.
P 95

piotrek_

Forum VIP
Argentina-Portugal

Genewa - Szwajcaria
21:00


Trzeba przyznać , że w tym sezonie Messi i Ronaldo mają sporo okazji do bezpośredniej walki. Zarówno w lidze, przyjdzie im jeszcze się zmierzyć w finale CdR i dzisiaj w meczu towarzyskim. Nie mniej wszyscy wiemy jak wyglądają mecze towarzyskie a jak wyglądają o wiele ważniejsze mecze. Jednak nie sądzę, byśmy dzisiaj ujrzeli zacięty pojedynek obu piłkarzy, czyli Messiego i Ronaldo. Mecz powinien być sprawdzianem umiejętności przede wszystkim technicznych kilku piłkarzy, niektórzy powinni popracować nad zgraniem i przede wszystkim skutecznością , zwłaszcza drużyna Argentyny. Nie ujrzymy w składzie &quot;La Albiceleste&quot; takich piłkarzy jak : Demichelis, Heinze, Tevez&#39;a i Aguero.
Dzisiejszy mecz po stronie piłkarzy z Ameryki Płd. będzie opierał się głównie na piłkarzach grających w Hiszpanii - G. Milito, Messi, Garay, Gago, Bangea , Mascherano , Di Maria.
Oczywiście można się domyślić, że będzie sporo zmian , możemy zatem spodziewać się kilku bramek , wszyscy będą w miarę wypoczęci , zmobilizowani a przede wszystkim gotowi to sprawdzenia swoich umiejętności. Brak gry pod presją z pewnością im pomoże i doda więcej siły choć jak wiemy pojedynek Ronaldo v Messi niezależnie od charakteru meczu zawsze będzie obfitował w sporo emocji.
Pełny skład drużyny Argentyny na dzisiejszy mecz :
Sergio Romero - Mariano Andújar - Pablo Zabaleta - Javier Zanetti - Nicolás Pareja - Ezequiel Garay - Gabriel Milito - Nicolás Burdisso - Nicolás Otamendi - Marcos Rojo - Javier Mascherano - Esteban Cambiasso - Fernando Gago - Ever Banega - Lucas Biglia - José Sosa - Javier Pastore - Ezequiel Lavezzi - Lionel Messi - Ángel Di María - Nicolás Gaitán - Juan Manuel Martínez - Cristian Chávez -

Jeśli chodzi o skład Portugali :
Bramkarze: Eduardo (Génova), Ventura (Portimonense) , Rui Patricio (Sporting).
Obrońcy Ricardo Carvalho (Real Madrid), Bruno Alves (Zenit St Petersburgo), Rolando (Porto), Fabio Coentrao (Benfica), Joao Pereira (Sporting) , Jose Bosingwa (Chelsea).
Pomocnicy : Miguel Veloso (Génova), Joao Moutinho (Porto), Raul Meireles (Liverpool), Carlos Martins (Benfica) , Paulo Machado (Toulouse).
Napastnicy: Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Danny (Zenit St Petersburgo), Helder Postiga (Sporting), Nani (Manchester United), Ricardo Quaresma (Besiktas) , Hugo Almeida (Besiktas).​
Typy:
Over 2.5 --- @ 2.15 Bet365
Obie strzelą -- @ 1.81 Expekt
Remis -- @ 3.05 Expekt



Kto z nich zaprezentuje się dziś lepiej ?
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
Mecz Irlandia Pln - Szkocja odbedzie sie w ramach Carling Nations Cup w Dublinie.
Obydwie ekipy oslabione:
Szkocja: Fletcher, Gordon (pierwszy bramkarz), Caldwell, Durans, McCulloch,
Irlandia Pln: Aaron Hughes, Kyle Lafferty, Maik Taylor (pierwszy bramkarz), Chris Brunt, Jonny Evans McCartney.
Osłabienia bardziej dotkliwe dla Irlandczyków, którzy nawet bez nich wygladają słabiej kadrowo niż Szkoci. Ale nie tylko ich skład mnie przekonuje, ale i ich motywacja. Szkotom bardzo potrzebne są punkty do rankingu bo już w lipcu losowanie grup eliminacyjnych do MS 2014, a Szkoci chcieliby znaleźć się w trzecim koszyku. W tym celu potrzebują awansować z 30 na 27 pozycję w Europie, a do lipca oprócz meczów w ramach Carling Nations Cup nie zagrają. Dlatego te spotkania mają dla nich wartość większą niż tylko prestiżową i wydaje mi się, że warto dzisiaj zagrać Szkotów. Kursy niestety już spadły z okolic 2.30 do 2.05/2.10.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wie ktos moze w jakich skladach zagra rosja i kamerun?
Czasem warto samemu coś poszukac, a nie liczyc na podanie wszystkiego na tacy ;)

Przewidywany skład:
Rosja: Akinfiejew - Anyukov, V. Berezutsky, Ignaszewicz, Bilaletdinow - Denisow, Zyryanov, Siemszow - Arszawin, Bystrov, Pogrebniak

a tu cała zapowiedz meczu Iran - Rosja -&gt;http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&amp;amp;sl=ru&amp;amp;tl=pl&amp;amp;u=http://news.sportbox.ru/Vidy_sporta/Futbol/russian_team/spbnews_Persidskiy-test&amp;amp;prev=hp&amp;amp;rurl=translate.google.com&amp;amp;twu=1&amp;amp;usg=ALkJrhgr3BjEPzx1twVsoFo6Nzv6c1xhjQ

Kamerunu nie chce mi się szukac.

Ale przy okazji mogę podac przewidywane składy na mecz Argentyna - Portugalia i Francja - Brazylia.

FRANCJA : Lloris; Sagna, Rémy, Mexes e Abidal; Diarra, M’Villa, Gourcuff e Menez; Benzema e Malouda.
BRAZYLIA : Julio Cesar; Daniel Alves, Thiago Silva, David Luiz e André Santos; Lucas, Elias, Hernanes e Renato Augusto; Robinho e Alexandre Pato.

ARGENTYNA : Romero; Zanetti, Burdisso, Gabi Milito (Nico Pareja) e Marcos Rojo; Banega, Mascherano, Cambiasso; Lavezzi, Messi, Di María
PORTUGALIA : Eduardo; Joao Pereira, Bruno Alves, Ricardo Costa e Fábio Coentrao; Miguel Veloso, Raúl Meireles e Joao Moutinho; Nani, Hélder Postiga e Cristiano Ronaldo

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie :Argentyna - Portugalia
Typ : 1
Kurs : 2,46
Bukmacher : Pinnacle
Data: 2011-02-09 21:00
Analiza:
Dzis wielkie spotkanie w Genewie. Mecz pomiedzy Argentyną ,a Portugalia to hit dzisiejszych spotkań towarzystkich.Dodatkowym smaczkiem bedzie rywalizacja pomiędzy Messim,a Ronaldo.
Ja jestem fanem Argentyńskiej drużyny ,moze Messiego nie za bardzo lubie ale musze mu przyznac że jest fantastycznym piłkarzem.Pokazał to szczegolnie w meczu z Brazylią kiedy to już w dodatkowym czasie gry porozkładał obrone rywali i strzelił gola dajacego zwycięstwo moje u buka jak i dla argentynskich kibiców.
Kolejnym impulsem jest fakt taki że Carlos Tevez, Gabriel Heinze czy Sergio Agüero nie otrzymali powołania. Szanse dostana jak dotad mniej grajacy zawodnicy w reprezentacji.Licze szczegolnie na dobry występ Ezequiela Lavezzi,który bedzie tworzył taki duet jak w barcelonie Villa z Messim. W środku licze na Mascherano ,który potrafi wyjaśniać sytuacje i skutecznie odcinac kluczowych zawodników przeciwnej druzyny.
Po przeciwnej stronie obawiac sie trzeba Meirelesa ,kóry szaleje ostatnio w meczach Liverpoolu, na wielki mecz Ronalda nie licze i jeśli ktos ma pociągnąc Portugalie do zwycięstwa to niebedzie to Ronaldo.
Poczatek meczu moze byś słabszy ale gdy zaskoczy tempo u argentynczyków to powinni zmieść rywali z boiska.
Portugalczycy zaskoczyli wygywajac z Hiszpanami 4-0,Argentyna ograła Brazylie dzieki Messiemu 1-0.
Show Messiego w dzisiejszym meczu ,a potrzebni do tego Lavezzi i Milito powinni dac z siebie cos co daja koledzy z barcy Messiemu i Argentyna zanotują kolejne zwycięstwo.
Polecam grać ten typ.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Milito chyba nie zagra bo tam jakaś kontuzje ma.
Ja myśle nad meczem Brazylii ponieważ wiekszosc graczy reprezentacji Francji jest po prostu bez formy. Nasri który dobrze grał w Arsenalu to ma kontuzje.
Lyon, Marsylia grają ostatnio słabo przez słabą formę swych zawodników którzy zagrają w reprezentacji. Brazylia potraktuje ten mecz na pewno bardzo prestiżowo a ich skład w tym momencie jest napewno silniejszy niż Francuzów.
Myślę że po takim kursie naprawdę warto zagrać na Brazylijczyków.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Co do meczu Azerbejdzan Wegry, to odbywa sie on w Dubaju a nie Azerbejdzanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Milito chyba nie zagra bo tam jakaś kontuzje ma.
Ja myśle nad meczem Brazylii ponieważ wiekszosc graczy reprezentacji Francji jest po prostu bez formy. Nasri który dobrze grał w Arsenalu to ma kontuzje.
Lyon, Marsylia grają ostatnio słabo przez słabą formę swych zawodników którzy zagrają w reprezentacji. Brazylia potraktuje ten mecz na pewno bardzo prestiżowo a ich skład w tym momencie jest napewno silniejszy niż Francuzów.
Myślę że po takim kursie naprawdę warto zagrać na Brazylijczyków.
Przyznam, że też patrzyłem na ten mecz pod tym kątem. Francuzi rzeczywiście indywidualnie nie błyszczą formą obecnie. Malouda na ławie Chelsea, po super początku sezonu nie ma śladu, na Benzeme z każdej strony słychac narzekania. Gourcuff coś tam w ostatnim meczu OL porozgrywał, ale i tak w pamięci mi został jego fenomenalne wykonanie rzutu rożnego kiedy to chciał szybko wznowic, ale zamiast w piłke zachaczył w chorągiewke :mrgreen: Nie ma Ribery itp itd. Nie będzie raczej miał kto pociągnąc Tricolores, ale to takie rozważania póki co. Skład Brazylijczyków też nie powala trzeba przyznac, liczyłem, że Hulk zagra od początku, ale globo w zapowiedzi meczowej to widzi inaczej ...
Pomoc drętwa się wydaje u Canarinhos, remis więć wcale nie zdziwi. Dlatego też obejrze ten mecz z ciekawości nie typując nic ;)






MEKSYK - BOŚNIA i HERCEGOWINA
Typ : Meksyk -1 @ 1,971 Pinnacle ✅2:0
Aguirre nie jest już selekcjonerem Mexico. Na ławce będzie Jose Manuel de la Torre. Zdecydował się on nie powoływac Marqueza, Ochoi i Osorio, a więc doświadczonych graczy. To nie znaczy jednak, że Aztekowie są bez nich słabsi.
Bośniacy bez Dzeko, który nie dostał wizy. Ponadto początkowo powołani byli jeszcze Stilic, Begovic, Rahimic i Ibricic, ale oni też nie przylecieli.
Mecz w Atlancie na stadionie Olímpico Benito Juárez. Ciężka i długa podróż Bośniaków w trakcie rozgrywek to bardzo ryzykowny krok. Mało dni na aklimatyzacje. Owszem Bośniacy dobrze grali w poprzednim roku, ale główny ich atut to własne śmieci, a teraz daleko za Wielką woda im przyjdzie rywalizowac i są w słabszym położeniu póki co. Meksykanie to dobry zespół, chłopaki grają ciekawą piłke na wskroś ofensywną. Myśle, że sa w stanie wykrzesac z siebie więcej niż ich rywal w tym meczu i wygrac, a gole może strzelac Chicharito na którego punkcie w Meksyku jest szał;). Spróbuje zagrac w handicapie azjatyckim -1.
MEKSYK : Corona - Salcido, Estrada, Rodriguez, Moreno - Torrado, Perez, Pacheco - Barrera, Hernandez, Giovani dos Santos
BOŚNIA : Hasagic - Pandza, Spahic, Mujdza, Mravac - Misimovic, Pjanic, Salihovic, Lulic - Ibisevic, Muslimovic


ARGENTYNA - PORTUGALIA
Typ : Over 2 and 2,5 gola @ 1,870 Pinnacle ✅2:1
Zacznę od tego, że mecz na Stade de Geneve we Szwajcarii. Jest to jeden z obiektów Euro2008 więc mowy o sielankowej atmosferze ze 100 kibicami jak to przy spotkaniach reprezentacji Polski mowy byc nie może :mrgreen: Prestiżowe starcie. Media wszem i wobec obwieszczają to jako pojedynek Messi - Ronaldo. Ich indywidualne statystyki w Primera Division są porażające. Gdyby tak dzisiaj strzelili chociaż po jednym golu...
Portugalia słynęła ostatnio z dobrej gry w tyłach, ale taki mecz z Hiszpanią pokazał, że drzemią w nich także demony ofensywnej piłki, ale co się dziwic skoro mają takie skrzydła z Nanim i CR7. Jeżeli zagraliby z taką werwą jak podczas potyczki z Hiszpanią to powinien paśc gruby over moim zdaniem.
Warto zwrócic uwage na formacje defensywne, które raczej pewnymi punktami nie sa. U Portugalczyków w bramce Eduardo, który bardzo spuścił z tonu w ostatnim czasie, puszcza babole, niepewnie łapie piłke. Będzie mial dzisiaj ciężko. Albiceleste nie mają także zbyt silnych punktów w tej formacji więc rachunek jest prosty wg mnie ;)

Portugal: Eduardo-Jo&amp;atilde;o Pereira, Bruno Alves, Ricardo Costa ,Fábio Coentr&amp;atilde;o- Miguel Veloso, Raúl Meireles , Jo&amp;atilde;o Moutinho- Nani, Hélder Postiga ,Cristiano Ronaldo.
Argentina: Romero- Zanetti, Burdisso, Gabi Milito (Nico Pareja) , Marcos Rojo-Banega, Mascherano, Cambiasso- Lavezzi, Messi, Di María
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Przepraszam ... Może mi ktoś wytłumaczyć jedną rzecz ?
Jak można od 33 minuty grać z drużyną która jest na 202 miejscu w rankingu Fifa w przewadze oraz najmocniejszym składem i jeszcze stracić jako pierwszy bramkę ? Strzelając przy tym tylko dwie z czego jedną w doliczonym czasie gry i to po karnym ? Jestem wręcz rozczarowany ... Mołdawią która ledwo wyciągał 1:2 z ... Andorą .
Co do drugiego meczu Azerbejdżan zgodnie z moimi przewidywaniami wygrał z San Marino a kurs okazały bo 1.57 .
Co do wieczornych spotkań to myślę że Hiszpania pewnie pokona Amerykańską Kolumbie zwłaszcza jakim składem zagrają [ patrz post 18 - Robsona ] . Dużo osób gra na Niemców , ja się jednak wstrzymam - chodź pewnie wygrają bo to Niemcy , Niemcy z Charakterem . Jeszcze Kurs na Brazylię mnie zastanawia . 2.40 z rozbitą Francją ? Jeśli Brazylia nie szykuje żadnych eksperymentalnych ustawień , formacji to śmiało można brać . A co do meczu Argentyna - Portugalia to liczę na powtórkę z meczu z Hiszpanami oraz na Crystiano Ronaldo bo to jeden z 5 moich ulubionych piłkarzy .
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co do drugiego meczu Azerbejdżan zgodnie z moimi przewidywaniami wygrał z San Marino a kurs okazały bo 1.57
Azery grają właśnie z Węgrami. A San Marino grało z Liechtensteinem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sedek 36

sedek

Użytkownik
Hiszpania-Kolumbia

Mecz Towarzyski. Zagrają mistrzowie świata z 2010 roku - Hiszpania, z drużyną z Ameryki Południowej - Kolumbia. Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze, no pierwsze atut swojego boiska. Po drugie i na pewno najważniejsze potencjały drużyn.



Hiszpanie, tak jak już pisałem to mistrzowie świata z RPA. Mają niewyobrażalnie silny skład. Na ten mecz zostali powołani:

bramka:Iker Casillas (Real Madrid), Victor Valdes (Barcelona), Jose Reina (Liverpool);

obrona:Alvaro Arbeloa (Real Madrid), Sergio Ramos (Real Madrid), Raul Albiol (Real Madrid), Gerard Pique (Barcelona), Carlos Marchena (Villarreal), Joan Capdevila (Villarreal);

pomoc:Xabi Alonso (Real Madrid), Sergio Busquets (Barcelona), Santi Cazorla (Villarreal), Andres Iniesta (Barcelona), Xavi (Barcelona), Cesc Fabregas (Arsenal);

atak:pedro (Barcelona), David Villa (Barcelona), David Silva (Manchester City/ENG), Fernando Llorente (Athletic Bilbao), Fernando Torres (Chelsea), Jesus Navas (Sevilla).


Skład Kolumbii:

Bramka: David Ospina (Nice) , Luis Enrique Martínez (Once Caldas/COL);

Obrona: Mario Yepes (Milan) , Camilo Zúñiga (Udinese) , Amaranto Perea (Atletico Madrid), Pablo Armero (Udinese), Cristian Zapata (Napoli);

Pomoc: Freddy Guarín (Porto) , Juan David Valencia (Atletico Junior/COL), Abel Aguilar (Hercules) , Yulián Anchico (Pachuca/MEX) , Carlos Alberto Sánchez (Valenciennes) , Juan Guillermo Cuadrado (Udinese);

atak: Radamel Falcao (Porto) , Giovanni Moreno, Adrián Ramos (Hertha Berlin) , Dayro Moreno (Once Caldas/COL), Hugo Rodallega (Wigan).




Porażka Hiszpanii będzie ogromną sensacją. Myślę że będą chcieli pokazać się przed swoją publicznością i wygrać ten mecz, nie tylko 1 bramka. Jeszcze w 2010 roku Hiszpanie przegrali z Argentyną i Portugalią, jestem przekonany że dziś się zrehabilitują za te 2 porażki i dziś pewnie pokonają Kolumbię.

Hiszpania 1.20
Hiszpania -1 1.65
over 2.5 1.65
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Polecam zagrać dzisiaj na Belgów.Reprezentacja Belgii po przebudowie gra coraz lepiej.Jest to zespół już poukładany i głodny sukcesów.Tacy gracze jak Van Buyten Verthongen i Kompany to solidni piłkarze grający w silnych klubach.Młody Lukaku z Anderlechtu rewelacyjny Vleminckx z NEC Nijmegen czy Chadli - debiutant z Twente Enschede. Są to piłkarze w formie, a ta powinna mieć przełożenie na grę w reprezentacji. Ponadto na środowy mecz w Gandawie wszystkie bilety zostały wyprzedane i to także świadczy o tym, że gospodarze ten pojedynek traktują bardzo poważnie.
W reprezentacji Finlandii wiele zmian i wielu młodych nowych piłkarzy.Co nie wróży zbytnio dobrze przeciwko zgranym i doświadczonym Belgom.
Poza kadrą znaleźli się bramkarze - Jussi Jääskeläinen oraz Otto Fredrikson , który wystąpił w ostatnim spotkaniu Finów z San Marino. Ponadto zabrakło obrońców - Markusa Heikkinena , Petri Pasanena i kapitan Samiego Hyypii , który jako jedyny nie brał udział w starciu el. do ME w listopadzie. Dalej mamy absencję dwóch czołowych pomocników - Joonasa Kolkki, a także Teemu Tainio oraz trzech napastników Jariego Litmanena , Shefki Kuqi i Jonatana Johanssona W większości są to piłkarze, którzy mają powyżej, albo też grubo powyżej 30 lat.
 
kierpcuch 16

kierpcuch

Użytkownik
Messi bez kolegów z Barcy szarzeje i w reprezentacji jest cieniem samego siebie. Dziś też zagra statystę, albo jakiegoś egzotycznego zwierząta na wybiegu przed zblazowanymi Szwajcarami. Może się zerwie do tego swojego galopu raz czy dwa ale z kim ma wycyzelować akcję na milimetry - z Banegą czy Cambiasso!? Ile jest warta sama reprezentacja Argentyny - widać było na mundialu. Męka chaosu, zlepek znanych nazwisk, zero stylu i myśli przewodniej plus medialny pajac jako przewodnik stada. Co się od tamtego czasu zmieniło? Pozbyli się pajaca. To za mało, żeby przestać udawać czołowy team globu i nim zostać naprawdę. Nie zdziwię się, jak Angel di Maria ukradnie show Messiemu bo też jest w stanie błysnąć a błysnąć na tle Messiego to będzie dla di Marii duża rzecz. Portugalia powinna zagrać solidną piłkę, z dużą aktywnością Naniego i Krystyny. Uważam, że Krystyna jest w dużej potrzebie udowadniania światu, że jest równy Messiemu i ten mecz będzie złotą do tego okazją.

Argentyna - Portugalia 0-2
Portugalia over 1,5
Di Maria strzeli
Messi nie strzeli
Ronaldo nie strzeli
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Poniżej staty z meczu:

Spain - Colombia

12(4) Shots (on Goal) 12(2)
5 Fouls 22
4 Corner Kicks 2
2 Offsides 1
76% Time of Possession 24%
1 Yellow Cards 5
0 Red Cards 0
2 Saves 3





Oglądałem osobiście ten mecz i muszę przyznać że to posiadanie piłki było śmieszne - tak jak gra w obronie Hiszpanów...
Zawodnicy gospodarzy bawili się na własnej połowie piłką jakby wygrywali co najmniej 3-0 -a to odbywało się przy stanie 0-0 - jak dochodzili do pola karnego gości nie weime jak to opisać po prostu zamiast starać się zatrzeć złe wrażenie po porażkach 4-0 i 4-1 a tu proszę gwiazdy wyszły na mecz na stojąco w drugiej połowie masakra - tyle nie dokładnych podań tyle strat nie porozumień - widać było brak motywacji nie to co żywiołowe ataki Kolumbijczyków które się aż miło oglądało... naprawde drugą połowa to dominacja w sytuacjach gości a kibice odziwo nawet cierpliwi nie okazywali nerwów chyba dalej ich trzyma radość po MŚ ... jedno jest pewne obiecałem sobie że już nigdy nie zagram meczu towarzyskiego bo nawet gdy Hiszpanie odzyskali piłkę nie było szybkości tylko piłka do tyłu i spokojnie aż do 16 stki a potem strata i kontra Kolumbijczyków...naprawdę były groźne...aż tu nagle sytuacja i dośrodkowanie Navasa i wybiegł Silva przed obrońce i gol... jeden z nielicznych strzałów w 2 połowie Hiszpanów.... tyle ode mnie na przyszłość rada MECZE TOWARZYSKIE TO ZŁO a stawka to tylko dla zabawy...bo bez zaangażowania serca i walki to meczu się nie wygra...a Hiszpani się udało ....
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
A tam nie stawiać towarzyskich ... Chociaż trochę prawdy w tym jest ... Ale na moje 5 meczy na kuponie ... Nie siadł jeden --- &gt; Chyba teoretycznie najpewniejszy : Mołdawia (-1) . Miałbym za 10 zł -- &gt; 240 zł ... No ale coż ... Tyle że najbardziej mnie dziwi to że Mołdawia wyszła w najmocniejszym składzie i zdołała ledwo wygrać jedną bramką ... Tak jak by nie mogła dwoma z jakąś Andorą . Co do 3 kolejnych meczy na kuponie to się tego spodziewałem takie wyniku jak postawiłem czyli : Lichtenstein , Węgry + Hiszpania . Może Ci ostatni trochę wymęczyli ... Ale spodziewałem się nie wysokiej wygranej dlatego nie dałem Hiszpanów z Handi . Ostatni mecz to Polska/Polska ---&gt; Tu akurat miałem przeczucie . Brawo Polacy . Brawo .
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Piłkarska środa przyniosła sporo ciekawych rozstrzygnięc trzeba powiedziec. Osobiście miałem okazje obejrzec dwa mecze tj Francja - Brazylia i Niemcy - Włochy. Rozczarowany mogę byc poziomem starcia na Stade de France. Jednak Brazylia obecnie gra bardzo słabo. We wczorajszym meczu widac było brak lidera w środku pola, kogoś z polotem i fantazją a&#39;la Ronaldinho za najlepszych czasów. Hernanes nie sprawdził się, a jego cz.kartka osłabiła zespół. Robinho jeden strzał, Pato też jeden. Oba zrestzą nad bramką Llorisa i to by było na tyle z groźnych sytuacji Brazyliczyków. Owszem można pisac o tym, że po cz.kartce gra im się posypała itp idt, ale i tak jestem zawiedziony.
Najlepszym zawodnikiem na placu w mojej ocenie Karim Benzema. Ten sam Benzema na którego lecą gromy w Madrycie. Nagle zagrał bardzo dobry mecz, oprócz bramki miał jeszce z trzy dogodne sytuacje, był groźny w duecie z Menezem. Malouda tak jak przypuszczałem słabo. Wygrana Tójkolorowych stała się więc faktem.

Niemcy zaczeli z animuszem, kolejną bramke zdobył niesamowity Miro Klose. Ten sam, który w Bayernie grzeje ławe! Reprezentacja go odmienia niesamowicie. Pierwsza odsłona wyraźnie pod dyktando Niemców. W drugiej kiedy doszło do kilku roszad w składzie ich gra się posypała i to Włosi doszli do głosu. Wprowadzony po przerwie Giuseppe Rossi rozruszał ofensywe Squadra Azzura. Może Prandelli powinien pomyślec o graniu trójką z przodu tj Cassano i Rossi na bokach, a Pazzini na szpicy ? Bo czterech graczy w środku pola z zadaniami defensywnymi to chyba stanowczo za dużo. Debiut Thiago Motty bez echa, nie pokazał dosłownie nic godnego uwagi. Włosi zagrali całkiem dobrze, spodziewałem się, że moga odstawac od Niemców, a tymczasem spotkanie było wyrównane i remis jak najbardziej zasłużony w mojej ocenie.

Starcie Argentyna - Portugalia z tego co czytałem było bardzo ciekawe i co wazne emocjonujące. Główni bohaterowie tego szlagieru nie zawiedli. Messi asysta i bramka w 90min, Ronaldo także zdołał pokonac Romero.
Oto opis tego spotkania przez Bartłomieja Rabija -&gt; [URL='http://brasileirao.blox.pl/2011/02/Argentyna-coraz-piekniejsza.html']http://brasileirao.blox.pl/2011/02/Argentyna-coraz-piekniejsza.html [/URL]

Oto rezultaty wczorajszych gier towarzyskich :



Piękna bramka Wesleya Sneijdera
http://www.youtube.com/watch?v=0Wyfxk54v3w&amp;amp;feature=player_embedded
I wejście karate a&#39;la Bruce Lee w wykonaniu Hernanesa
http://www.youtube.com/watch?v=Cmg2ZQo30fg&amp;amp;feature=player_embedded

Nie wiem jak Wam pod względem bukmacherskim te mecze dały zarobic, ale ja tam nie narzekam. Trafiłem Meksyk i over w meczu Argentyny z Portugalią więc dubel o ładnym kursie trafiony ;) Drugi kupon co widac w moim temacie niestety pudło.. Ale i tak jestem zadowolony, w kieszeni przybyło i emocji sportowych nie zabrakło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Jeden dzień, dwa mecze, siedem bramek, wszystkie z rzutów karnych. Tak wyglądał bilans środowych meczów towarzyskich prowadzonych przez węgierskiego sędziego Krisztiana Selmecziego. Federacje czują się poszkodowane i domagają się reakcji UEFA.


Bułgaria i Estonia domagają się od UEFA wszczęcia dochodzenia po środowym meczu towarzyskim tych drużyn. Rozgrywane w tureckiej Antalyi spotkanie zakończyło się rezultatem 2:2, a wszystkie bramki padły po rzutach karnych.
- Dziwnie było zobaczyć cztery rzuty karne w jednym meczu - powiedział prezes Bułgarskiego Związku Piłkarskiego (BFU) Borisław Michajłow. - Sytuacja staje się jeszcze bardziej dziwna, jeśli przyjrzymy się poprzedniemu meczowi prowadzonemu przez tego sędziego.
Tego samego dnia, przed meczem Bułgaria - Estonia, Węgier Krisztian Selmeczi prowadził mecz Łotwa - Boliwia. Łotysze, w barwach których grał Artjoms Rudnevs, wygrali 2:1, a wszystkie trzy bramki padły, jakżeby inaczej, po rzutach karnych.
- O tej sprawie poinformujemy UEFA, która najprawdopodobniej przeprowadzi dochodzenie - powiedział wiceprezes BFU Atanas Furnadżijew.
- Ten mecz był organizowany przez agencję, z którą nie będziemy już nigdy współpracować - dodał rzecznik prasowy estońskiej federacji Mihkel Uiboleht. - Dostaliśmy informację o możliwości manipulacji w meczu Łotwy i Boliwii.
Uiboleht powiedział bułgarskiej stacji telewizyjnej, że &quot;niezbędne informacje&quot; zostały przesłane do UEFA i FIFA.
Ładny miał koleś dzień ???? Czy bedzie rzut karny to kurs coś około 3,50-4,00 ????
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Czy bedzie rzut karny to kurs coś około 3,50-4,00 ????
A jaki kurs na to : &#39;&#39; Ile będzie rzutów karnych : Over 1.5 &#39;&#39; :grin:
Myślę że około 20.0 :razz:
Ale po co by koleś miał niesprawiedliwie dyktować cztery rzuty karne jeśli takich typów nie ma w żadnym bukmacherze ? - Jeśli mówimy o &#39;&#39;ustawce&#39;&#39; :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom