>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9$ w Absolute Slots!!! NO DEPOSIT

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
trzeba zawsze wszystko dokładnie wklepywać , żeby potem problemów nie było. Niektóre kasyna nie robią problemów, gdy chodzi o zmianę danych , ale warto uważać na to , co się wklepuje i potem żadnych problemów nie będzie ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
chodziło o kilka dni w dacie urodzenia ;/ pomyliłem się i tyle, myślałem że to nic takiego ale jednak
po pierwsze to nie mów na rivala że to nie uczciwa sieć, po drugie te kilka dni w dacie mogło być dość poważne, a to dlatego że każdy powinien to robić powoli i się nie mylić, a po trzecie twoje konto istnieje tylko jest zbanowane, ale pogadasz i będzie dobrze, odblokują je, wiem co mówię, tylko musisz trochę znać angielski, tyle odemnie :-D
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Oj jak ja sie głupio teraz czuje ... Tak chwalilem i sie zapieralem ... ;)

Chociaż nigdzie nie pisze ze nie mozna wyplacac 2x razy promocji bez depozytu to zablokowali mi wyplate, tlumaczac sie ze to decyzja wladz.
Strasznie duzo stracili w moich oczach. Nigdzie nie dotyczatalem sie ze nie mozna dwa razy wyplacac. Smieszne troche bo rozmawialem z chatem kilka razy i zapawniali ze wypalta niedlugo dojdzie i ze wszystko jest w porzadku.
65 dolarów a robią straszny klopot. W tej chwili skierowali moja sprawe gdzies dalej. Zobaczymy ale i tak juz za takie kombinowanie maja u mnie spora skaze na wizerunku
 
jk 0

jk

Użytkownik
nie ma co sie zachwycac nad ta siecia rival . Na kazdym kroku kombinuja i wyszukuja malych &#39;pomylek&#39; kruczkow, zapisow regulaminu zeby nie wyplacic kasy. Nie zmienia to faktu, ze jak wszystko jest w jak najleppszym porzadku wyplacaja kase, ale zeby byli oni firma jakos szczegolnie nastawiona pozytywnie do klientow to bym nie powiedzial. Niewatpliwym plusem jest duza liczba promocji tej sieci.
takze wyplacalni, ale szału nie ma i trzeba baaardzo uwazac ????
 
B 28

badabum89

Użytkownik
Oj jak ja sie głupio teraz czuje ... Tak chwalilem i sie zapieralem ... ;)

Chociaż nigdzie nie pisze ze nie mozna wyplacac 2x razy promocji bez depozytu to zablokowali mi wyplate, tlumaczac sie ze to decyzja wladz.
Strasznie duzo stracili w moich oczach. Nigdzie nie dotyczatalem sie ze nie mozna dwa razy wyplacac. Smieszne troche bo rozmawialem z chatem kilka razy i zapawniali ze wypalta niedlugo dojdzie i ze wszystko jest w porzadku.
65 dolarów a robią straszny klopot. W tej chwili skierowali moja sprawe gdzies dalej. Zobaczymy ale i tak juz za takie kombinowanie maja u mnie spora skaze na wizerunku
Przy promocji pisze ile mozna wyplacic maksymalnie z promocji wiec powinno byc wiadome, zeby nie mozna robic wyplac z bonusu na kilka razy... lol
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
hehe jedna z zabawniejszych wypowiedzi ,dwa razy wypłacac kase z darmowego bonusu i jeszcze stracili w twoich oczach .

Kazdy darmowy bonus sie zeruje po jakiejkolwiek wypłacie .Ludzie bez jaj :-D tak jest wszedzie. A jesli sie nie wyzerowal to byl blad systemu i tyle.


Cieszyc sie nalezy ,ze Polakow po ludzku traktuja a nie narzekac.:spokodfhgfh:

Kwestia czasu tylko gdy nie dostaniemy tam zadnych free bonusów ,chce sie ktos zalozyc ? :-D
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Hehe nie zrozumieliśmy się... Nie chodzi o to ;) Oczywiście, że z jednego bonusu można raz wypłacać.
Ale ... Kiedyś wypłaciłem od nich 70 dolcow z promocji no deposit ( na koncie po transakcji mialem 0 )
Teraz w lutym dostalem od nich maila ze dostalem kolejny bonus no deposit na walentynki. Zagrałem, obrocilem, gralem tylko na slotach , wszystko tak jak w regulaminie.
Takze chodzi o dwie rozne promocje no deposit. Jezeli nie mozna wyplacac dwa razy z dwoch roznych promocji to nie wiem po co wogole je przyznaja.
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Pozno bylo :-D


Hmm a to dziwne,ze z dwóch róznych nie chcieli wyplacic . Bede pozniej to poszukam czy cos gdzies o tym pisza :spokodfhgfh:
 
deyjey 0

deyjey

Użytkownik
a po trzecie twoje konto istnieje tylko jest zbanowane, ale pogadasz i będzie dobrze, odblokują je, wiem co mówię, tylko musisz trochę znać angielski, tyle odemnie :-D
wątpię w to ???? rozmawiam z supportem, proszę i chyba nici z tego... ale będe próbował
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
No i anulowali wypłate ... oj kombinuja .... chyba kryzys ich tez dotknal ... Teraz mowia ze musze dokonac depozytu, wszystko spoko ale musze przy tym wziac jakas promocje. Cwaniaki ....
 
crs84 85

crs84

Użytkownik
Ja im wysłałem dokumenty, odpisali mi, że weryfikacja zajmie im 1-2 dni robocze, dziś pytałem na livechacie i dowiedziałem się, że po weryfikacji dokumentów kasa powinna być po 3-5 dniach roboczych wysłana.
 
deyjey 0

deyjey

Użytkownik
Dziś, prosiłem ich o usunięcie mojego konta i napisali że to niemożliwe :zoltakartka: dlaczego? w innych kasynach z tej sieci jest taka opcja ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Dziś, prosiłem ich o usunięcie mojego konta i napisali że to niemożliwe :zoltakartka: dlaczego? w innych kasynach z tej sieci jest taka opcja ????
wystarczy że poprosisz o zamknięcie konta, to wystarczy, a może kiedyś będzie jakieś promo, bo często są to sobie otworzysz :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom