>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
kupon numer 2 w plecy... mierzej rozgrywa mecz sezonu :/
Potwierdzam ???? Kiedy dawałem do kuponów w ciemno kierunek dnb/2/ Sydney FC nie chciało mi się do końca wierzyć, że Głąb wprowadzi tiki takę na derby ???? Gdybym wiedział, że to nie żart, to chyba all inn by poszedł ????
09.12. 09:50 WS Wanderers - Sydney FC - derby, więc nie gram singlowo za dukaty, ale sportowo w kuponach dorzucę sobie 2 i dnb Blue Sky, po tym co głupot naopowiadał trener Głąb ee Gombau, to grzech nie spróbować.
No właśnie ???? No ale mecz się jeszcze nie skończył więc dopóki piłka w grze ..., to nie ma co się cieszyć. Pamiętacie teksty kibiców Milanu do fanów Liverpoolu przy 3-0? WSW też swoje szanse miało trzeba uczciwie powiedzieć.
 
majekx 764,4K

majekx

Znawca A-League
Pamiętacie teksty kibiców Milanu do fanów Liverpoolu przy 3-0? WSW też swoje szanse miało trzeba uczciwie powiedzieć.
nie no.. nie w Australii i nie w meczu SFC. WSW, podobnie jak moje typowanie, przedstawia żenujący poziom.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
nie no.. nie w Australii i nie w meczu SFC. WSW, podobnie jak moje typowanie, przedstawia żenujący poziom.
Typy logiczne, ale to kopacze zawalają ????
edit 0-5 ???? To już faktycznie pogrom. No i fajnie ???? Aaa nie, nie uznali bramki 0-4. Gadka, szmatka i 0-5 na tablicy ???? Ooo Panie co Jumpei miał szansę na honorowego. I słupek jeszcze!
U Wędrowców jak zwykle nie zawodzi tylko Red and Black Army! I jeszcze Santalab pudłuje.
FT 0-5. Szkoda WSW, ale Blue Sky nie dali im szans. Nie z taką taktyką, i nie z takim Głąbem jako trenerem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Perth vs Newcastle
Co do ostatniego meczu dzisiaj to Glory bez swoich armat (Keogh, Taggart), na ławce u Jetsów zacznie O&#39;Donovan. Dla mnie na razie no bet.
edit FT 1-2 pograne na live dnb na Jets przy 1-0 po @ 4,0 i weszło na farcie ???? w końcu jakiś plus ????
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Hej. Karnego niestety nie było ale kartki psim swedem siadły. Idziemy wiec za ciosem........
WSW-Sydney
Karny w meczu
WH kurs 4
WSW over 3 kartki
WH kurs 3.75
Powodzenia panowie.......
Karnego nie było ale kartki znowu weszły.
Plus jest więcej dalej idziemy za ciosem. Kursy trochę niższe ale próbujemy dalej.
Perth-Newcastle
Karny w meczu
WH kurs3.4
Newcastle over 6 korkow
WH kurs 3.3
Powodzonka
 
grendel 83K

grendel

Użytkownik
A ja po dwóch wtopach zagrałem w meczu
Perth-Newcastle over 14 korków @4
plus over 1,5 gola w pierwszej połowie @2,5
ako 10⛔
I 3 wtopa nie jest dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 764,4K

majekx

Znawca A-League
Perth - Jets - live - 12&#39; - 2+bts - @5 - 1j ✅ +4j

\\edit: wyjątkowym fartem Jets uratowali mi kolejkę:
+2,56j, stan konta: -6,02j
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Perth vs Newcastle
Co do ostatniego meczu dzisiaj to Glory bez swoich armat (Keogh, Taggart), na ławce u Jetsów zacznie O&#39;Donovan. Dla mnie na razie no bet.
Zagram live, Jetsi dnb @ 4,0 za drobne ???? przy 1-0 dla Glory
Edit. ft 1-2 ???? Z fartem ale ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Karnego nie było ale kartki znowu weszły.
Plus jest więcej dalej idziemy za ciosem. Kursy trochę niższe ale próbujemy dalej.
Perth-Newcastle
Karny w meczu
WH kurs3.4
Newcastle over 6 korkow
WH kurs 3.3
Powodzonka
Tym razem zabrakło szczęścia. Do jutra. Gratulacje
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam panowie. Mam nadzieje, ze nie gracie moich typów często bo właśnie pokaże swój brak profesjonalizmu!!!Caly zysk z tej kolejki ładuje w dzisiejszy mecz. Nie mam specjalnych przesłanek odnośnie betow, które postawiłem. Sugerowałem się kursami i zerknąłem trochę na poprzednie mecze. A wiec jedziemy....
Melbourne City- CCM
1) Karny w meczu
WH kurs 3.75
2) Over 3,5 gola
WH kurs 3.1
3) BTS i over 2,5 gola
WH kurs 2,15
4) CCM over 3 kartki
WH kurs 3
5) Over 2,5 gola oraz Over 12 korkow
WH kurs 5,5
I to byłoby na tyle.....powodzenia.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Witam panowie. Mam nadzieje, ze nie gracie moich typów często bo właśnie pokaże swójBudzik k profesjonalizmu!!!Caly zysk z tej kolejki ładuje w dzisiejszy mecz. Nie mam specjalnych przesłanek odnośnie betow, które postawiłem. Sugerowałem się kursami i zerknąłem trochę na poprzednie mecze. A wiec jedziemy....
Melbourne City- CCM
1) Karny w meczu
WH kurs 3.75
2) Over 3,5 gola
WH kurs 3.1
3) BTS i over 2,5 gola
WH kurs 2,15
4) CCM over 3 kartki
WH kurs 3
5) Over 2,5 gola oraz Over 12 korkow
WH kurs 5,5
I to byłoby na tyle.....powodzenia.
Masz rozmach kolego ???? Powodzenia wobec tego. Dla mnie ten mecz jest na razie do oglądania, a nie do stawiania. Zobaczymy na live jak się mecz rozwija.
edit Budzik na lawce
edit 2 FT 1-0, ale szanse na over 1,5 , który zagrałem live były b. duże. CCM zagrali cieniznę, samo City mogło 5 goli im zapakować.
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Masz rozmach kolego ???? Powodzenia wobec tego. Dla mnie ten mecz jest na razie do oglądania, a nie do stawiania. Zobaczymy na live jak się mecz rozwija.
edit Budzik na lawce
Ja wychodzę z założenia , ze jak masz ambicje to chcesz wygrać mecz. A piłka nozna polega na zdobywaniu bramek a co za tym idzie atakowaniu. Dla tego overy, btsy, rozne, karne. Nigdy undery. No ale ja jestem naiwnym optymista i dlatego bukmacherke traktuje jako hobby. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Szturmowcy Imperium są już na boisku , można zaczynać ???? Są kłopoty ze składem ????
&quot;Unavailable: 900.Yoda (Back - indefinite)&quot; ????
live
Na razie troszkę lepiej City się prezentuje. Ze 3 sytuacje były. Kennedy nieźle broni.
Dla sportu położę miedziaka na over 1,5 po @ 1,60 lepiej się będzie oglądało ???? Znowu okazja dla City.
Edit.
Oglądałem to spotkanie. 5-0 mogło być spokojnie, a skończyło się 1-0. Miedziak ⛔ ale to nie był kierunek z przysłowiowej d..y ????
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Szturmowcy Imperium są już na boisku , można zaczynać ???? Są kłopoty ze składem ????
&quot;Unavailable: 900.Yoda (Back - indefinite)&quot; ????
live
Na razie troszkę lepiej City się prezentuje. Ze 3 sytuacje były. Kennedy nieźle broni.
Dla sportu położę miedziaka na over 1,5 po @ 1,60 lepiej się będzie oglądało ???? Znowu okazja dla City.
Narazie chyba wszystkie moje bety będą w plecy. Jakby City w 7 minucie nie zmarnowali setki to mecz tez inaczej by się potoczył.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Narazie chyba wszystkie moje bety będą w plecy. Jakby City w 7 minucie nie zmarnowali setki to mecz tez inaczej by się potoczył.
Spokojnie, ja jestem &quot;dziwnie&quot; pewny o te chociaż 2 bramki. City mogło prowadzić 3 lub 4-0, a tak adrenalinka większa ???? Kto wie? 2 poł. może się skończyć 3-2 i też mnie to nie zdziwi. Wiemy gdzie jesteśmy.
edit 1-0 McCormack, niech się zacznie ten mecz ????
edit2 Nie tym razem ft 1-0 ???? okazji bez liku dla City, CCM rozczarowało!
 
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Witam o poranku
Po pierwszej połowie zdecydowalem się na bts. Zobaczymy co z tego wyniknie , na razie jest 1-0,czyli jestem na dobrej drodze.⛔
i znowu lipa cos się zacięło , trzeba przewietrzyć głowę ,bo nic z tego nie będzie.
Słabiutkie ataki CCM w drugiej połowie i dobra gra obronna City i po bts-ie ,chociaż nie jestem pewny czy nie należał się karny dla CCM za nadepnięcie na stopę .
 
Do góry Bottom