>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Myślenie życzeniowe jest takie żeby Melbourne się postawiło, zaatakowało i zdobyło 2 gole!!!!
Oby nie ???? A na poważnie to jeśli Blue Sky nie rozluźnią się po ostatnim zwycięstwie, to City powinno mieć problem. Jedynka &quot;sportowo&quot;, to rozsądne rozwiązanie, jedyne czego się obawiam to ten remis, który mario mi tu wykrakuje. Ja też czasem lubię pobawić się statystykami, a te pokazują, że City dawno nie zanotowało x na wyjeździe. Oby takie (sorry Mariusz ???? ) rozwiązanie dzisiaj nie padło! ????
Oficjalne składy obu zespołów.
https://www.melbournecityfc.com.au/match/sydney-fc-v-melbourne-city-fc-a-league-15-12-2017/927992
PS Na pewno będzie to ciężki mecz. Mam nadzieję, że skończy się 1-0, 2-0. No ale to wszystko już okaże się &quot;w praniu&quot;.
edit ht i mamy już 2-1 mimo pierwszej bramki City.
Skończyło się 3-1 w 97 min. Niech wynik nikogo nie zmyli. Łatwo nie było dla mistrza... Ja miałem kupon, który zamykał mi under 2,5 i 1 w tym meczu. No trudno, nie kontrowałem przed meczem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Witam Panowie, zniechęcenie mi nieco przeszło, więc jestem ponownie. Dzisiaj faworytem są gospodarze, ale w tym kierunku nie pójdę. Nie będę też ryzykował ani overów, ani bts-a. Dzisiaj zagram w kartoniki lecz trochę inaczej niż do tej pory. Mianowicie na stadionie w Sydney ( a ściślej rzecz ujmując na Allianz Stadium ;)) pokazywanych jest stosunkowo mało ::zoltakartka:. Jednak jeżeli już je ktoś inkasuje, to przeważnie są to goście. Linia na kartki ogółem - 4.5 - wydaje mi się zbyt ryzykowną. Zagram więc dzisiaj na kartki gości - linia 2.5. Statystyki także skłaniają mnie ku temu, gdyż o ile w Sydney na 5 rozegranych spotkań goście przekroczyli tę linię dwukrotnie, to już MC na wyjeździe kosi kartki jak zboże. Kurs też w miarę niezły, więc wygląda to tak:
Sydney-MC ov 2.5 ::zoltakartka: @ 1,73 - 0,48j ✅ 4 +0,35j

edit. po 1 połowie:
A jednak można było iść i w overy i w bts po kursie 1,83. Meczu nie oglądam, więc nie wiem czy gra jest ostra czy nie. Z mojego punktu widzenia trochę szkoda drugiej bramki dla Sydney, bo gdyby się utrzymywało 1:1, to gospodarze by cisnęli, a MC pewnie by faulowało w obronie. A tak role się odwróciły. No ale kartka z doliczonego czasu dla MC nastraja mimo wszystko optymistycznie.
???? załatwiła sprawę ????
 
majekx 747,4K

majekx

Znawca A-League
live:
14&#39; McCormack postraszył i spowodował podniesienie tętna.. nadal 0:0
29&#39; McCormack schodzi z kontuzją.. nadal 0:0
39&#39; niestety - City gol - 0:1
40&#39; 1 - @4,25 - 0,2j ✅ +0,65j
45&#39; 1:1 - Adrian z wolnego. Bramkarz nawet się nie ruszył
45&#39;+2 karny dla SFC - Bobo - 2:1
HT - 2:1 oba zakłady z oferty podstawowej do kosza
70&#39; - City - Muscat - czerwona... ciągle 2:1
80&#39; - 100% sytuacja dla SFC - nadal 2:1
90&#39; - +6 min
90&#39;+7 - 3:1 dla Sydney... asysta Mierzejewskiego... po podaniu od bramkarza SFC - live znowu ratuje budżet..
podliczenie meczu SFC - City:
zakłady przed meczem: -0,5j
live: +0,65j
suma: +0,15
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mierzejjjjj 1-1 ???? , ale under i 1 poszło.... Karny i 2-1 ???? Jeszcze Muscat z czerwem, City w 10.
3-1 chyba już w 97
PS Skończyło się 3-1. Niech wynik nikogo nie zmyli. Łatwo nie było dla mistrza...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Oby nie ???? A na poważnie to jeśli Blue Sky nie rozluźnią się po ostatnim zwycięstwie, to City powinno mieć problem. Jedynka &quot;sportowo&quot;, to rozsądne rozwiązanie, jedyne czego się obawiam to ten remis, który mario mi tu wykrakuje. Ja też czasem lubię pobawić się statystykami, a te pokazują, że City dawno nie zanotowało x na wyjeździe. Oby takie (sorry Mariusz ???? ) rozwiązanie dzisiaj nie padło! ????
Oficjalne składy obu zespołów.
https://www.melbournecityfc.com.au/match/sydney-fc-v-melbourne-city-fc-a-league-15-12-2017/927992
PS Na pewno będzie to ciężki mecz. Mam nadzieję, że skończy się 1-0, 2-0. No ale to wszystko już okaże się &quot;w praniu&quot;.
edit ht i mamy już 2-1 mimo pierwszej bramki City.
Skończyło się 3-1 w 97 min. Niech wynik nikogo nie zmyli. Łatwo nie było dla mistrza... Ja miałem kupon, który zamykał mi under 2,5 i 1 w tym meczu. No trudno, nie kontrowałem przed meczem.
edit Mario może zagramy wspólnie remis City w derbach z Victory?
23.12. 09:50 Melbourne City vs Melbourne Victory
Skrót dzisiejszego spotkania
https://www.sydneyfc.com/video/full-time-highlights-sydney-fc-v-melbourne-city
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam australijskie towarzystwo. Dzisiejszy meczyk zapowiada się jak zwykle interesująco. Mam swój pomysł na ten mecz aczkolwiek będzie bez analizy. Jak zwykle luźne przemyślenia, przeczucie i chęć poszukania wysokiego kursu. Myślenie życzeniowe jest takie żeby Melbourne się postawiło, zaatakowało i zdobyło 2 gole!!!! Następnie w szeregi Sydney wkradnie się nerwówka i posypią się kartki. A wiec moje typy są takie.....każdy za £ 10
1) Karny w meczu
WH kurs 4
2) Melbourne City over 1,5 gola
WH kurs 4.2
3) Melbourne City over 6 korkow
WH kurs 4.75
4) Sydney over 3 kartki
WH kurs 4.75
Powodzenia
Uważam ze mój plan na ten mecz był całkiem realny. Karny siedzi wiec jesteśmy na zero.
 
majekx 747,4K

majekx

Znawca A-League
Uważam ze mój plan na ten mecz był całkiem realny. Karny siedzi wiec jesteśmy na zero.
dzięki Twojemu pomysłowi mam plus ???? Karny aż miło..
gdyby nie VAR to by był pewni under (takie gdybanie ;)) - bo boczny nawet się nie zająknął z golem.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
16.12. 07:35 Newcastle Jets vs Adelaide United - 1,48 na dnb lub opcjonalnie over, po czerwonych kartkach dla Redsów może się udać nawet czysta 1 - ka po @ 1,95.
Widzę, że kursy trochę w górę na Jets. Dlaczego? Przede wszystkim absencje:
Outs: Roy O&#39;DONOVAN (12 tygodni! co za pech!), DUNCAN (4 tygodnie), VARGAS (kostka - czas nieokreślony), COWBURN (1 tydzień), GEORGIEVSKI (1 tydzień).
U Redsów za to outs: GARUCCIO (zawieszony 1 tydzień), ADLUNG (zawieszony 1 tydzień), no i nie będzie ABSALONSENA. Wcześniej pisałem o odejściu Matmoura.
edit. Udało się szczęśliwie dla Jetsów po karnym w końcówce na 2-1, ale mieli farta po prostu.
Co teraz? Jeden z głównych kuponów zamyka mi jedynka Jets, dzisiaj przed meczem Blue Sky nie kontrowałem (na live takoż nic nie zdążyłem pobrać i napisać tutaj (graty Majekx!)) to znając siebie ???? jutro też zagram va banque. Ale obawy wobec powyższych informacji mam. No więc ... się zobaczy ???? na live ewentualnie. GL!
dzięki Twojemu pomysłowi mam plus ???? Karny aż miło..
gdyby nie VAR to by był pewni under (takie gdybanie ;)) - bo boczny nawet się nie zająknął z golem.
VAR daje, Var zabiera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 747,4K

majekx

Znawca A-League
ja wychodzę za założenia, że bez Adlunga Adelaida sporo straci. Jak by nie było On tyrał i na obronie i w ataku.. typowy wyrobnik, który pozwala innym błyszczeć. Niby jest Baba w ataku (po którym spodziewałem się więcej) no Gulum w obronie, ale ktoś musi panować w pomocy... plus brak Garuccio - czyli kolejny &#39;etatowy&#39; pomocnik. Mało zostaje graczy do kreowana gry u gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Podpowiedzcie proszę, gdzie najlepiej szukać informacji o absencjach w kangurzej lidze. Rok temu świetne wprowadzenia do meczu miała oficjalna strona ligi. Teraz informacje tam prezentowane nie przedstawiają większej wartości, a o absencjach ani słowa. Na oficjalnych stronach klubów też jest kiepsko. Potrzebuję angielskiego tekstu, a nie nagrania z konferencji, czy wywiadu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 747,4K

majekx

Znawca A-League
Garuccio to bardziej obrońca (lewy) ale jego brak skłaniał mnie m. in. do typu na Jets.
No tak, lewy obrońca. Masz rację
Podpowiedzcie proszę, gdzie najlepiej szukać informacji o absencjach w kangurzej lidze. Rok temu świetne wprowadzenia do meczu miała oficjalna strona ligi. Teraz informacje tam prezentowane nie przedstawiają większej wartości, a o absencjach ani słowa. Na oficjalnych stronach klubów też jest kiepsko. Potrzebuję angielskiego tekstu, a nie nagrania z konferencji, czy wywiadu.
Na oficjalnej stronie ligi masz te wieksze braki - kartki i kontuzje, oraz dostępni kopacze. Po ostateczne składy, ja zaglądam na oficjalne konto ligi na twetterze.. składy są około 30-40 min przed meczem. Wcześniej pewnie mogą być na stronach klubowych, ale te infa z kilka godzin przed meczem bym nie traktował jako 100% pewne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Podobnie przed meczem na oficjalnej stronie masz zakładkę Match Centre i tam podane są oficjalne składy. Taki link dałem choćby dziś.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Central Coast Mariners FC - Western Sydney Wanderers
Typ
: CCM dnb (remis-zwrot) Kurs: 2,05 Bukmacher: STS Stawka średnia - 5/10.
Wycena kadr i statystyki H2H faworyzują gości. Z kolei tabela i forma preferują gospodarzy. Marynarze mają obecnie skuteczniejszy atak i szczelniejszą obronę. W tym meczu nie będą mieli absencji, bo do składu wracają ważni kontuzjowani lub zawieszeni. Gracze WSW zdobyli najmniej bramek w lidze, w ostatnich 3 meczach żadnej! Przy tym stracili 9 goli! Dodatkowym ryzykiem po ich stronie jest brak informacji o osłabieniach. Nie mam wątpliwości, że należy typować w kierunku CCM, tym bardziej, że rynek, mam takie wrażenie, przewartościowuje Wędrowców. Uszanuję jednak statystyki H2H, bo wokół nich staram się budować moje rozważania. Wskazują one , że goście są trudnym rywalem dla Mariners, również na stadionie w Gosford. Dlatego wybieram typ z podpórką.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dodatkowym ryzykiem po ich stronie jest brak informacji o osłabieniach.
Nie ma osłabień, mało tego do składu powraca Riera ( co nie znaczy, że zagra - do sprawdzenia przed meczem). Po co w takim razie grać w stronę Marynarzy? Przecież oni nie są tuzami A - league. U mnie kierunek, który podawałem wcześniej dotyczył 1/dnb/1x (podobnie jak u Majekxa i teraz Lusy_B), ale wynika przede wszystkim z faktu, iż trener gości to po prostu Głąb - udowodnił to w poprzednim meczu. I tu upatruję największej przewagi zespołu z Gosford. Wystarczy popatrzeć co po odejściu (tuż przed sezonem) Popovica, (który nota bene &quot;wylatuje&quot; ponoć właśnie z Turcji po 2 miesięcznej przygodzie trenerskiej) reprezentował &quot;uruchomiony&quot; w trybie awaryjnym Foxe, a co wyprawia obecny miłośnik Barcy i tiki - taki, wspomniany przeze mnie Głąb, znaczy Gombau ???? I to jest główna przesłanka (jak dla mnie ofc) grania w stronę gospodarzy, oprócz powrotów do składu poszczególnych graczy (trzeba sprawdzić faktyczną 11 - kę, to wiadomo). Jasne, to tylko nasza kochana Australia i wszystko może się zdarzyć, ale do mnie przytoczone fakty przemawiają za podopiecznymi Okonia ????
Co tu napisać? Może tak? 2 czerwa i 0-2 ft? Porażka ????
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dziękuję za wartościowe dopowiedzenie, faktycznie nie jestem na bieżąco z kuchnią tej ligi.
Jeśli chodzi o cytat z mojego posta, sądziłem, że użycie tego zastrzeżenia jest potrzebne dla pełnego obrazu, bo nie znalazłem informacji o kadrze gości. Wnioski, które przedstawiłem i podany typ bazują tylko na informacjach, które podałem. Zasugerowałem tylko, że sytuacja gości może być gorsza, jeśli trafią się im jakieś nieznane mi nieobecności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
16.12. 09:50 Central Coast Mariners vs WS Wanderers - jakl Głąb utrzyma &quot;rozmach&quot; WSW to dnb na Marynarzy po @ 2,05 i 1x po 1,55 to niezłe typy. 1 - ka kusi po @ 2,80 ????
Oczywiście nagadałem się o meczu CCM bo? Patrz powyżej ???? no i zamykają mi 3 główny kupon ????
Dziękuję za wartościowe dopowiedzenie, faktycznie nie jestem na bieżąco z kuchnią tej ligi.
Jeśli chodzi o cytat z mojego posta, sądziłem, że użycie tego zastrzeżenia jest potrzebne dla pełnego obrazu, bo nie znalazłem informacji o kadrze gości. Wnioski, które przedstawiłem i podany typ bazują tylko na informacjach, które podałem. Zasugerowałem tylko, że sytuacja gości może być gorsza, jeśli trafią się im jakieś nieznane mi nieobecności.
Wszystko ok, już co najmniej nas trzech gra kierunek Marynarzy jutro, więc GL!
edit. Katastrofa ale w dobrym towarzystwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom