>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Mam nadzieję, że nasze,podobne wnioski znajdą potwierdzenie jutro. Wybacz, nie zauważyłem wcześniej Twojego posta, który cytujesz
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mam nadzieję, że nasze,podobne wnioski znajdą potwierdzenie jutro. Wybacz, nie zauważyłem wcześniej Twojego posta, który cytujesz
Do zobaczenia jutro, kibicujemy Marynarzom. Na marginesie &quot;lepsza&quot; ???? nazwa to np. &quot;Piraci z wielkiej rafy koralowej&quot;, a przed meczem na telebimach &quot;leciałby&quot; Running Wild - &quot;Under Jolly Roger&quot; ????


albo chociaż &quot;Port Royal&quot; ????

 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Suchy trebel na jutro:
Jets-Adelaide ov 1.5 @ 1,22 2:1
CCM-WSW ov 1.5 @ 1,21 0:2
Perth-Phoenix ov 2.0 @ 1,22 1:0
AKO: 1,80 - 1j ⛔ -1j
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Newcastle Jets-Adelaide United
1) Teadycyjnie karny w meczu
WH kurs 4
2) Over 3 kartki gości
WH kurs 3.75
3) Over 2,5 goli i over 12 korkow
WH kurs 4.4
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie piłkarze z Newcastle, proszę nie dobijać mojej skromnej osoby takimi akcjami jak ta z 80 min. Poważnie ???? Dziękuję za uwagę.
PS Zapraszam na boisko gdzie piłkę kopią moje dzieci. Warto się czegoś o skuteczności od nich nauczyć ????
PS2 Już wcześniej o tym pisałem, a propos zespołów prowadzonych przez Merricka - często nie potrafią &quot;dobić&quot; przeciwnika. Niezależnie czy grają dobrze, czy źle. Po tym rozpoznaje się dobre zespoły.
Będzie VAR i mam nadzieję karny dla Jets. Jest 2-1 i oby tego nie spier....li.
edit. Na farcie w końcówce po karnym Jetsi dają w końcu ✅ ale żeby na to zasłużyli to tego nie powiem ???? Kolega od karnych znowu zadowolony. Gratulacje, bo ten karny nie każdy by odgwizdał ???? Trzeba mieć szczęście. Dzisiaj było przy Jetsach.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dzien dobry, Panowie.
Aktualnie ode mnie typ na gości, tym bardziej, że kursy w ostatniej godzince podskoczyły, co w razie trafienia typu da lepszą nagrodę.
CCM - WSWanderers, 2; 2.975 (1xbet), 0.5 j.
i na wszelki wypadek
Marynarze - Wędrowcy, x2; 1.56 (1xbet); 0.5 j.
Edit: literówka, kurs na WSW to 2.795 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Newcastle Jets-Adelaide United
1) Teadycyjnie karny w meczu
WH kurs 4
2) Over 3 kartki gości
WH kurs 3.75
3) Over 2,5 goli i over 12 korkow
WH kurs 4.4
Karny siedzi, kartki tez. Brakło korkow ze strony Jets.
Pod wpływem emocji gramy dalej......
CCM-WSW
1) Karny w meczu
WH kurs 3.75
2) Czerwo w meczu
WH kurs 4
3) Over 3 kartki gości
WH kurs 3.5
4) CCM over 2,5 gola!!!!!!
WH kurs 5
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzien dobry, Panowie.
Aktualnie ode mnie typ na gości, tym bardziej, że kursy w ostatniej godzince podskoczyły, co w razie trafienia typu da lepszą nagrodę.
CCM - WSWanderers, 2; 2.975 (1xbet), 0.5 j.
i na wszelki wypadek
Marynarze - Wędrowcy, x2; 1.56 (1xbet); 0.5 j.
Edit: literówka, kurs na WSW to 2.795 ????
Znowu w drugą stronę ???? mamy kierunki ????
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Znowu w drugą stronę ???? mamy kierunki ????
Nie szkodzi....to tylko sport. Gorzej, że pod prąd mam w tym meczu nie tylko z Tobą, ale chyba z trzema osobami....ale jak mówiłem: nie szkodzi. Ktoś fajny ogra buka. Ktoś inny będzie mógł powiedzieć: &quot;mój kolega ograł buka&quot; ????
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czy lewa strona obrony często gra tak chaotycznie albo jest nieobecna tak jak w tym meczu? Oglądam ten mecz od 20 minuty spotkania i jest mi słabo. Sami gospodarze otworzyli Łazęgom wielkie wrota przy tej straconej bramce. I dalej prezentują się tam słabo. Z przodu Marynarze wyglądaliby dobrze, gdyby nie szukali wysokich not za wartość artystyczną swoich zagrań.
 
majekx 746,5K

majekx

Znawca A-League
to co będzie łamak?..
dzień dobry wszystkim. i gratuluje @Jabolauskasowi
64&#39; czerwona dla CCW... czyli typ w plecy. odnoszę wrażenie że CCM nie wie po co dziś wyszło na boisko
78&#39; i druga czerwona
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mnie martwi ewidentny zapał jaki wykazują Wędrowcy w tym meczu. Czasem jest tak, że trener swoje, a zespół swoje. Jak CCM nie wezmą się do roboty, to moją jedynkę diabli wezmą, ale nie ma tego złego, zawsze kolega wygra ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak wdupić to chociaż z fasonem i w dobrym towarzystwie. No cóż, przelamali się Wędrowcy w najgorszym dla mnie momencie. A ja chciałem z Marynarzy Piratów zrobić, a tu Panowie widzę Galerników z Gosford ????
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Karny siedzi, kartki tez. Brakło korkow ze strony Jets.
Pod wpływem emocji gramy dalej......
CCM-WSW
1) Karny w meczu
WH kurs 3.75
2) Czerwo w meczu
WH kurs 4
3) Over 3 kartki gości
WH kurs 3.5
4) CCM over 2,5 gola!!!!!!
WH kurs 5
Godzinka grania i kartki siedzą. Teraz jeszcze 11i jest pieknie
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Do góry Bottom