>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Nie oglądałem drugiej połówki. Za drobniaki przy 1:0 pograłem, że obie strzelą oraz Melbourne wygra. Dobrze, że jednak Brisbane coś tam ukłuło ???? Pozdrawiam Panowie i widzimy się przy następnej kolejce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja oglądałem ???? relację masz powyżej na str. 28. Nie będę nic wiecej mówił na temat tego spotkania, bo by mnie koledzy powiesili za .. na gałęzi. Pod znakiem ? stoi mój pomysł gry na x w derbach Melbourne. Victory zagrało tak jak ... powinno ???? Powiem tak: no i fajnie ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A propos ????
15.12. 09:50 Sydney FC vs Melbourne City - trudny mecz do typowania, może under 2,5? w premium na to dają @ 2,0, albo jeszcze ciekawiej: zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie u 2,5 po @ 4,40? Do rozważenia i dyskusji. ht i już 2-1 nici z underu
16.12. 07:35 Newcastle Jets vs Adelaide United - 1,48 na dnb lub opcjonalnie over, po czerwonych kartkach dla Redsów może się udać nawet czysta 1 - ka po @ 1,95.
16.12. 09:50 Central Coast Mariners vs WS Wanderers - jakl Głąb utrzyma &quot;rozmach&quot; WSW to dnb na Marynarzy po @ 2,05 i 1x po 1,55 to niezłe typy. 1 - ka kusi po @ 2,80 ????
16.12. 12:00 Perth Glory vs Wellington Phoenix - tutaj może być 5-4 albo znowu 0-0. Na razie czort wie ????
17.12. 09:00 Brisbane Roar vs Melbourne Victory - na razie no bet.
Zapraszam do dyskusji ????
Szybciutkie podsumowanie 11 kolejki:
W Sydney mistrzowi wcale nie było łatwo wygrać. Niech wynik nie zaciemni wam obrazu gry. Trener Sydney był wściekły na swoich graczy za brak koncentracji w tym spotkaniu i utratę bramki ????
W Newcastle gospodarze rzutem na taśmę wyszarpali 3 punkty, chociaż spotkanie oscylowało wokół podziału punktów. Dla mnie wynik był szczęśliwy. Przynajmniej jeden z moich głównych kuponów wszedł ????
Gosford obejrzało piękną katastrofę, mecz, którego byłem w miarę pewien zakończył się fatalnie dla Galerników, ee to znaczy Marynarzy. Tym samym utopili mi fajny kupon. Prawdopodobnie Wędrowcy nie słuchali trenera i zagrali po swojemu ????
Perth wygrało, ale spotkanie było raczej na 0-0, do zapomnienia, na live dałem miedziaka na x, ale niepotrzebnie.
Brisbane dostało wciry od Victory, które zagrało świetne spotkanie. Nic więcej nie mogę napisać ????
Poniżej link do bramek, bramka Mierzejewskiego nominowana do gola kolejki ????
https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-11-hyundai-a-league-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 750,6K

majekx

Znawca A-League
Witajcie,
za nami następna kolejka, która dla mnie zakończyła się pod kreską. Stan konta z ligi australijskiej:-6,52j - czyli osiągnąłem poziom &#39;żenujący&#39; ;)
Ale nie przejmując się tym, w końcu trzeba traktować to jako zabawę zerkam już na mecze &#39;świąteczne&#39;.
Moje pierwsze pomysły na następną kolejkę... kolejka świąteczna, to może i szczęście dopisze. tutaj widzę 4 spotkania,w których spróbuję ograć buka:
-

Jets - WSW (4:0)

1 - @2,13 - 0,5j ✅ +0,57
Jets u siebie już raz grali z WSW w tym sezonie i wtedy zremisowali 1:1 (29.10) - ale wtedy WSW wszystkie mecze remisowało. Potem przyszedł okres słabszej gry u WSW i 3 porażki z rzędu w tym z Roara później ostatnia wygrana z CCM. Wygrana o tyle szczęśliwa, że CCM grało tak jak by kopacze (piłkarzami nie można ich nazwać) byli przekonani, że te 90 min to rozgrzewka przed właściwym meczem. Zawodnicy CCM bardziej zainteresowani byli kopaniem po piętach przeciwników niż kreowaniem akcji. Same statyki pokazują poziom meczu - WSW - 2 cele strzały - 2 gole.
Jets też nie zachwyciło - ale poziom utrzymało i 3 pkty zostały w Newcastle - a przeciwnik był ze środka tabeli - Adelaide - która wcześniej pokonała Victory, uległa minimalnie SFC i pokonała WSW - 2:0.
Mam nadzieje, że ostatni wynik WSW to tylko &#39;wypadek&#39; przy pracy, piłkarze znowu posłuchają trenera i Jets inkasując 3 pky zbliży się do SFC. Po kursie 2,13 warto zaryzykować, zwłaszcza, że jest pewnie zawyżony właśnie przez ostatni wynik WSW.

-

City - Victory (0:1)

bts - @1,62 - 1j ⛔
1+ov2,5 - @3,63 - 0,2j ⛔
Wielkie derby Melbourne. Jak to derby - mecz zapowiada się na pełen walki i mam nadzieje, goli. Jednak na tą chwilę wyżej cenię City - zespół, który gra równiej. Ostatnia porażka 3:1 z SFC nie pokazuje tego, ze mecz był raczej wyrównany, i jak by nie było to właśnie City wyszło pierwsze na prowadzenie. Dodatkowo McCormack, dobrze współpracuje z Maukiem czy Malikiem i świetnie zastąpił Cahilla.
Co do Victory - to ostatni mecz to było to Victory z poprzedniego sezonu (dzięki Qowalsky za link ???? ). Szybkie ataki i gra piłką. Ale z drugiej strony zagrali tak dobrze, bo i przeciwnik na dużo pozwalał i zostawiał sporo miejsca. W derbach pewnie będzie inaczej i City już na tyle nie pozwoli. Jestem pewien, że City cos ustrzeli.. a z drugiej strony mamy Berishę, który ostatni gol strzelił 3 kolejki temu w Nowej Zelandii - a to dla niego na pewno za duża przerwa i mam nadzieje będzie grał na 110%, żeby coś ustrzelić - zwłaszcza w takim meczu jak ten.

-

Phoenix - Sydney FC (1:4)

1(HA 1:0) - @2,25 - 0,25j ⛔
1 - @5 - 0,1j ⛔
Tutaj gram for fun - 1/4 stawki.... SFC powoli odjeżdża reszcie zespołów... a jak za daleko odjedzie to się pojawia rozprężenie i mecze jak np ten z CCM - czyli porażki. Liczę tutaj na niespodziankę i fakt, że Phoenix postawi się na własnym stadionie.
Jak by nie było coś w tym jest, że jak zespół ma dużą przewagę punktowa nad resztą stawki, zalicza głupie wtopy - a i zespół, który szoruje dno czasami zaskakuje i zgarnia 3 punkty.
Jak by to powiedział wróżbita Maciej:
układ planet jest korzystny.
-

Adelaida - CCM

1 - @1,9 - 0,5j
Typ ze względu na ostatnie postawy obu zespołów. Adelaida - ładna akcja i fajny gol z Jets - ogólnie spotkanie trochę pechowo i niesłusznie przegrane. CCM - fatalna postawa i porażka w meczu z WSW.. dodatkowo wykartkowani zostali Brama i McGing.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Moje pierwsze pomysły na następną kolejkę... kolejka świąteczna, to może i szczęście dopisze.
Dzięki za rozpoczęcie tematu 12 kolejki. Moim zdaniem b. trudnej ze względu na świąteczne &quot;cuda&quot; jakie się zdarzają w tym czasie.
Jets u siebie już raz grali z WSW w tym sezonie i wtedy zremisowali 1:1 (29.10) - ale wtedy WSW wszystkie mecze remisowało
Bo trenerem po ucieczce Popovica był awaryjnie Foxe ( teraz jest w sztabie tylko jako asystent, a żadnego meczu &quot;nie przegrał&quot;) ale trenerem został Głąb i zaczęły się wtopy, aż do meczu z CCM.
Po kursie 2,13 warto zaryzykować, zwłaszcza, że jest pewnie zawyżony właśnie przez ostatni wynik WSW.
Kurs może być taki bo na 12 tygodni znowu wypadł O&#39;Donovan (co prawda ostatnio go nie było, a Jetsi dawali radę, ale to na pewno jest osłabienie).
Gdybym miał ryzykować na postawienie miedziaka w tym meczu, to ew. dnb na Jets.
edit FT 4-0 a mogło być wyżej ????
Dodatkowo McCormack, dobrze współpracuje z Maukiem czy Malikiem i świetnie zastąpił Cahilla.
McCormack to może być kontuzjowany, dodatkowo z czerwem wyleciał Muscat. Ja poszedłbym w x lub dnb/2 jeśli Victory wyjdą na pełnej q... Do tego Berisha strzeli. To dobry typ moim zdaniem na ten mecz.
Jak by nie było coś w tym jest, że jak zespół ma dużą przewagę punktowa nad resztą stawki, zalicza głupie wtopy - a i zespół, który szoruje dno czasami zaskakuje i zgarnia 3 punkty.
Jeśli ten mecz będzie czysty ???? to gospodarze niewiele mają do powiedzenia. Pytanie, czy dostaną prezent od Blue Sky? Dla mnie mecz na live. Przed spotkaniem nie dam nic.
edit FT 1-4 prezentów nie było.
Typ ze względu na ostatnie postawy obu zespołów. Adelaida - ładna akcja i fajny gol z Jets - ogólnie spotkanie trochę pechowo i niesłusznie przegrane. CCM - fatalna postawa i porażka w meczu z WSW.. dodatkowo wykartkowani zostali Brama i McGing.
Mi też pasuje kierunek na gospodarzy. The Reds 1/dnb wydaje się dobrym kursem. Boję się x bo od 7 lat w spotkaniu tych drużyn taki wynik nie padł. A termin 26.12. do ostrej walki nie zachęca ????

PS
Zapraszam do dyskusji, tradycyjnie ważne będą składy, a to zawsze na ostatnią chwilę &quot;wychodzi&quot;. Przed ostrym graniem w tej kolejce przestrzegam, bo świąteczny czas może niejednego rozkojarzyć. Byłby cyrk gdyby padły same bożonarodzeniowe remisy ???? Jak mi świąteczna palma odbije to jakiś rozpis na wariata chyba zrobię za moniaki ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Adelaida i City chyba najwięcej tracą... :/... może kontra na V jest metodą?...
W tej kolejce jeszcze na pewno nic się nie zmieni, ale przyszłą to nie wiem.
&quot;Milicic’s squad will gather in China in early January for a preparatory camp, which will include an international friendly against Thailand in Shanghai on January 6.&quot;
Zaczynają zgrupowanie na początku stycznia w Chinach, a 6 mają sparing z Tajlandią. I tutaj trzeba uważać!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dla przypomnienia rozkład jazdy: Kolejka 12
21.12. 09:50 Brisbane Roar - Perth Glory
22.12. 09:50 Newcastle Jets - WS Wanderers
23.12. 07:35 Wellington Phoenix - Sydney FC
23.12. 09:50 Melbourne City - Melbourne Victory
26.12. 09:50 Adelaide United - Central Coast Mariners
Już jutro
Brisbane Roar - Perth Glory
Pojedynek średnio spisującego się Roar (d: 1-2-3) z podobnego kalibru zespołem Perth (w: 1-1-4). Oba zespoły trapione są kontuzjami i nieobecnościami. Od kładzenia miedziaków na kole fortuny odstraszają mnie 3 sprawy:
Brisbane bez: Ivan FRANJIC , Michael THEO (gk), Aram PAPADOPOULOS, Brett HOLMAN, Jade NORTH ,Joe CALETTI, Shannon BRADY, Eric BAUTHEAC.
Perth bez: Jacob ITALIANO, Riley WARLAND, Marc WARREN, Xavi TORRES , Adam TAGGART, Scott NEVILLE, Daniel STYNES (Składy i tak trzeba sprawdzać).
Sędzia meczu: Kurt Ams - ^@*?/&quot;;)(*&amp;&amp;^@!, no nie cierpię ku..........a, po ludzku nie cierpię ...
Na koniec, po prostu: nie mam szczęścia do meczów z udziałem Brisbane.
Początkowo miałem myśl aby pójść w stronę gospodarzy, ale może na siłę nie ma co grać. Z pistoletem przy głowie może zaryzykowałbym remis? Może ktoś będzie miał lepszy pomysł na ten mecz? Chętnie poczytam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam. Ja również nie mam specjalnie przekonania co do typów wiec zagramy prawie jak zwykle.
Brisbane Roar-Perth Glory
1) Karny w meczu
WH kurs 3.75
2) Brisbane over 1,5 gola w 1 połowie
WH kurs 6
3) Brisbane over 3 kartki
WH kurs 4.75
4) Over 2,5 gola i over 12 korkow
WH kurs 4
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Dzisiaj kartki. Bez głębszej analizy, bo jakichś poważniejszych prawideł się nie dopatrzyłem. Ale, w ostatnich 5 meczach rozegranych w Brisbane linia 4.5 pokryta 3 razy i dwukrotnie pokazano 4 kartki. W meczach wyjazdowych Perth - podobnie kartki oscylowały w granicach 4 i w górę. Za przysłowiową &quot;kropkę nad i&quot; uważam sędziego Amsa - w tym sezonie lubi kolorową kartoniadę.
Roar-Perth ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,82 - 0,79j ✅ 6 +0,65j
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
majekx 750,6K

majekx

Znawca A-League
ja sobie wchodzę delikatnie remis do przerwy - @2,24 - 0,2j ⛔ -0,2j
jak napisałem wyżej.. obie ekipy osłabione, obie bez zapału.
Perth niemalże identyczny skład jak w meczu w Phoenix - gdzie wygrana 1:0.. a;e oddany 1 strzał celny w ciągu 90 min.
Roar w porównaniu z meczem z V - wypadli O&#39;Toolt - lewy obrońca, Oxborrow - pomocnik i Franijc - prawy pomocnik - tutaj widać, że Aloisi coś zmienia w pomocy, czyli coś chce poprawić w ofensywie.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzisiaj kartki. Bez głębszej analizy, bo jakichś poważniejszych prawideł się nie dopatrzyłem. Ale, w ostatnich 5 meczach rozegranych w Brisbane linia 4.5 pokryta 3 razy i dwukrotnie pokazano 4 kartki. W meczach wyjazdowych Perth - podobnie kartki oscylowały w granicach 4 i w górę. Za przysłowiową &quot;kropkę nad i&quot; uważam sędziego Amsa - w tym sezonie lubi kolorową kartoniadę.
Roar-Perth ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,82 - 0,79j
Raz (pamiętasz przecież ???? ) nie pokazał ani jednej! 0 ! W Australii !!
Dałem over o,5 kartki po@ 1,50 za miedziaka, bo to cud, że na razie nie było.
Minus, Kurt A jak nie wypaczył sędziowaniem, to dla odmiany ani jednej kartki nie dał! W Australii !!! Ani jednej...
18 listopad AD 2017 Tak było ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Raz (pamiętasz przecież ???? ) nie pokazał ani jednej! 0 ! W Australii !!
--- Odpowiedź dołączona, 6 minut temu, Czas odpowiedzi: 14 minut temu --- 18 listopad AD 2017 Tak było ...
Mam nadzieję, że to wyjątek potwierdzający regułę.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dzien dobry
Nie będę nawet ukrywał powodów takich typów, to tylko ze względów statystycznych:
Perth,win, kurs 3.07 (1xbet); 0.75 j.
Perth lub remis, kurs 1.66 (1xbet); 1j.
No i live spróbuję tw polecane przez Was kartoniki od sędziego.
Good luck y buena suerte, amigos!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
majekx 750,6K

majekx

Znawca A-League
ale chaosu w grze...
31&#39;. Obie ekipy miały okazje do objęcia prowadzenia. Perth gra więcej piłką i dociera do linii pola karnego... Roar długie podania, ilościowo mniej okazji, ale 2 najlepsze na bramkę.
36&#39; MacCarone 1:0. Długa piłka na środek przed pole karne, zakręcił dwoma obrońcami i po rykoszecie od jednego z nich gol
ht&#39; niestety typ w plecy. 1:0 do przerwy... a tuz przed przerwą powinna być kartka dla MacCarone za nurkowanie w polu karnym - VAR był w użyciu. Ogólnie Brisbane gra prostą piłką - daleko do przodu...a przy rozproszonej i wysuniętej obronie Perth stwarzają sobie groźne okazje. Perth gra piłką, trochę podań - ale niewiele to daje. Jak nic się nie zmieni to gol dla gości może być tylko przypadkowy.
64&#39; - akcja Roar, starcie Brown - Reddy - i bramkarz Perth knock out. chyba Reddy ma złamany nos - zmiana
77&#39; Perth ciśnie.. Roar cofnięte do obrony
79&#39; Keogh - 1:1
82&#39; Castro - 1:2
96&#39; koniec - 1:2 - gratuluje tym co zagrali kartki i Perth win. Roar grało swoje do 45 min.. po przerwie zaczęło bronić wyniku a Perth zagrało to co Brisbane w pierwszej połowie. Gospodarze dostali dwa strzały i w efekcie mają 0 pkt.

próbujemy dalej live:
ht&#39; - gole Perth - 0 - @1,7 - 0,2j ⛔ -0,2j
ht&#39; - to jeszcze rogi - ov7,5 rogów Roar - @1,85 - 0,2j ✅ +0,17j
75&#39; - ov1,5 - @1,85 - 0,2j ✅ +0,17j
granie na live zakończyło się wynikiem: -0,06j
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom