>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Powiem szczerze, że kusiło mnie zagrać wbrew wszystkim i postawić drobne na CCM DNB @4,50 Unibet, ale... nie znalazłem argumentów na gości,
No jedynym argument jest przerwanie passy. Goście nie wygrali od 18(!!!!) spotkań. Szczerze? Mam
Nadzieje ze jutro bedzie 19 bo idę w over bramkowy gospodarzy;)
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
1/+2,5 - 1.99
1/+3,5 - 3.05
Do tego ov 2,5 - 1,52
3,5 - 2.28
Krishna w składzie, Kurto w bramce.
Panowie, po zwycięstwo! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
drif 17,2K

drif

Użytkownik
Wiekszosc gra Phoenix i to zrozumiale bo wszystko przemawia za nimi. Ja nie bede szukal argumentow sportowych za jednymi lub drugimi. Wydaje mi sie, ze kiedys trzeba odniesc to 1 zwyciestwo. Juz w Sydney bylo blisko ????
Wellington Phoenix v Central Coast Mariners - Mariners win @ 6.6 Betfair 0.4/10 ⛔
Half Time Score 0-1 @ 9.2 Betfair 0.2/10 ⛔
First Half Goals Under 0.5 @ 4 0.2/10 ⛔ -0.8
Jesli chodzi o drugi mecz to daje czysta jedynke. Victory po porazce mam nadzieje, ze bedzie zmotywowane by zagarnac 3 pkt.

Melbourne Victory v Newcastle Jets - Victory win @ 2.08 Betfair 1.53/10 ✅ +1.65

Total +0.85
A-League Stan +3.18j

Juz w Poniedzialek Australian Open wiec moja uwaga bardziej skierowana w tamto wydarzenie. Powodzenia i do uslyszenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam . Ode mnie na pierwszy mecz takie coś.
Nix over 6 rzutów rożnych@ 1,8
CCM powyżej 2 kartek @ 2.0
Nix powyżej 1 gola
Daje nam to ako 5,4⛔
Powodzenia.
No w morde jeża taka sytuacja a oni tylko 5 kornerów nabili .
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Wiekszosc gra Phoenix i to zrozumiale bo wszystko przemawia za nimi. Ja nie bede szukal argumentow sportowych za jednymi lub drugimi. Wydaje mi sie, ze kiedys trzeba odniesc to 1 zwyciestwo. Juz w Sydney bylo blisko ????
Wellington Phoenix v Central Coast Mariners - Mariners win @ 6.6 Betfair 0.4/10
Half Time Score 0-1 @ 9.2 Betfair 0.2/10
First Half Goals Under 0.5 @ 4 0.2/10
Jesli chodzi o drugi mecz to daje czysta jedynke. Victory po porazce mam nadzieje, ze bedzie zmotywowane by zagarnac 3 pkt.

Melbourne Victory v Newcastle Jets - Victory win @ 2.08 Betfair 1.53/10

A-League Stan +2.33j

Juz w Poniedzialek Australian Open wiec moja uwaga bardziej skierowana w tamto wydarzenie. Powodzenia i do uslyszenia!
Haha pieknie zacząłeś ????
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
14&#39; 0:1, 7 rogów (wszystkie CCM).... yyyyy cała Australia.
Nixi na razie nie wiedzą co się dzieje na boisku.
18&#39; jeszcze Krishne poturbowali
21&#39; 0:2... ale lipa z moimi typami.
HT 0:2 - od jakiejś 30 minuty Nixi coś zaczęli grać... ale na razie graja wolno, niedokładnie i schematycznie
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Dla rozrywki, widząc wczoraj Wasze bety oglądam. I jestem tylko w szoku jaka tam jest wesoła pilka w tej lidze australijskiej, masakra. Sędziowania też jakieś dziwne. Karny czy był nie mnie to oceniać ale jakieś lekkie dotknięcie za koszulkę ten gwizda wolnego z 20 metrów. Folklor na całego.
 
Do góry Bottom