>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
OVEREK SIEDZI; chociaż było już bardzo gorąco uffff ????
EDIT: Pamiętajcie że to CCM; tu jeszcze remisem śmierdzi
EDIT: 2-3
 
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
77&#39; ov4,5 - @1,66 - 3j ✅ - dobre i to
to co? kolejny?
83&#39; ov5,5 - @1,9 - 1j ⛔
1X - @2,62 - 1j ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
OVEREK SIEDZI; chociaż było już bardzo gorąco uffff ????
EDIT: Pamiętajcie że to CCM; tu jeszcze remisem śmierdzi
EDIT: 2-3
Nie zdążyłem tu napisać, ale już 2 x overy pobrałem i super. A i remis mogą Jetsi wyciągnąć ???? Tu jeszcze może dużo się zdarzyć...
Edit
Dałem 4fun x po @ 4,90 ⛔ ale co tam się działo ... A co tam ????
edit2
???? I karny, i nietrafiony, dobitka i 3-3 w 96 min. ???? I unieważnili !!! Skandal qwa, ale meczi i tak dał ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Jaja jak berety pewnie anuluje bramkę .
Replay karnego i drugi raz ładuje w bramkarza very funy very .
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jaja jak berety pewnie anuluje bramkę .
Replay karnego i drugi raz ładuje w bramkarza very funy very .
Sk...y, miała być 2-ka i była. I nawet Ams nie sędziował ???? Pan Li zadzwonił i powiedział: Można? Można ????
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Cała Australia 0:3, 20 minut do końca i prawie 3:3 się zrobiło. To samo kartki, człowiek już pogodzony, że braknie jednej a nagle obrońca Newcastle postanowił podymić trochę z rywalem i go szarpie ???? ????
Ogólnie nie ma co płakać, dwa bety na ten mecz siadły (kartki w 1 połowie i over 3,5 w meczu)
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Dobra emocje już musza opaść bo szykuje się kolejny meczyk!
Dubelek over3,5 w grze + dokładam over4,5 @2,60 patrząc na składy. W bramce gospodarzy Acton - coś wpadnie. Z przodu Ola, który na tle Roar dzisiaj minumum dwie bramki.
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Myśle ze mimo podróży V załatwia sprawę z Roar. Póki co w ofercie przedmeczowej 1/bts - 2,3 warte spróbowania. Ale poczekam na live i pojde w stronę goli gospodarzy. Jest komu ukłuć ????
Kur.... spadło na 2.05;/ do tego over rogow V 6,5 - 1,87. No i w całym meczy 12 lub więcej - 2,2.
Ps nie wiem czy to pokłosie meczu sprzed chwili ale kurs poleciały strasznie. Tak jak wyżej napisałem z 2,3 na 2,05 ale i over 3,5 gola oscylował około 1.9 a teraz jest na live 1,59... myślą ze bedzie w każdym meczu po 8 bramek? ????
Dla mnie bomba ????
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Stawiajcie domy!!! w bramce Roar dzisiaj White, dopiero przylukałem !
EDIT: oczywiście żartuje ???? ale z pewnością przynajmniej jedna bramka będzie podarowana przez tego golkipera ;)
EDIT: na razie piknik; ciekawe w którą stronę to pójdzie
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Stawiajcie domy!!! w bramce Roar dzisiaj White, dopiero przylukałem !
EDIT: oczywiście żartuje ???? ale z pewnością przynajmniej jedna bramka będzie podarowana przez tego golkipera ;)
EDIT: na razie piknik; ciekawe w którą stronę to pójdzie
Tak jak w Newcastle, w 2 poł. ????
edit
Oni w Melbourne nie chcą strzelić ???? więc ht po @ 2,25 za drobne ...
live
Eee jednak się Kosta przebudził ???? 1-0... No to dam 4fun over 1,5 po @ 2,25 ht
edit live Kosta x2 ???? i ✅
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Kosta rozpoczyna!
chociaż mógł już wcześniej ????
EDIT: chwilę wcześniej.. White.. nie wiem czy ktoś widział ale wypadła mu piłka z rąk.. masakra ????
EDIT: Kosta 2-0! chociaż gdyby nie noga Tongyika.. ???? no i White maczał oczywiście
EDIT: Acton dołożył swoje 5gr ???? 2-1
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
V się bawi. Dwie piękne akcje zespołowe, ale jeden zablokowany strzał a w drugiej napastnik przedobrzył. Tu juz dawno mogło być po meczu.
Dawać rożne!! ????
 
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
W Melbourne - 81&#39; stan 2:1 - ov3,5 - @2,1 - 0,5j ⛔
90&#39; stan 2:1 - ov3,4 - @5 - 0,5j ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Panowie! Co tutaj się dzieje? Marynarze wygrywają na wyjeździe z drużyną aspirującą do playoffs?! Czasami tu zaglądam, ponieważ jestem takim odległym fanem CCM, ale oni są niemiłosiernie ogrywani w ostatnich sezonach. Ostatnio ja z koliei niewiele tu byłem, ale gdy zobaczyłem ten wynik, to musiałem Was &quot;przeczytać&quot;. Co się stało Waszym zdaniem? Wrócę po południu, mam nadzieję, że ktoś z Was zechce odpowiedzieć. Pozdrawiam cały departament (dział) australijski!
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie! Co tutaj się dzieje? Marynarze wygrywają na wyjeździe z drużyną aspirującą do playoffs?! Czasami tu zaglądam, ponieważ jestem takim odległym fanem CCM, ale oni są niemiłosiernie ogrywani w ostatnich sezonach. Ostatnio ja z koliei niewiele tu byłem, ale gdy zobaczyłem ten wynik, to musiałem Was &quot;przeczytać&quot;. Co się stało Waszym zdaniem? Wrócę po południu, mam nadzieję, że ktoś z Was zechce odpowiedzieć. Pozdrawiam cały departament (dział) australijski!
Jak poczytasz starsze posty, to lepiej widać chorobę, która toczy Rozbitków28 (do kwadratu) już od poprzedniego sezonu. W skrócie, przed sezonem cyrk z Boltem, ucieczka zawodników, którzy umieli kopnąć piłkę, część była zawieszona albo nie wiadomo czemu nie grali, transferowa katastrofa, kontuzje, rozprężenie w drużynie włącznie z chlaniem, wyjeb... trenera ???? Degrengolada byłego przecież mistrza Australii. Już 2x zdarzył im się mecz gdzie przegrali 2-8 - kpina!!! ???? To był kiedyś klub Arnolda. A teraz? Nowy trener i super debiut, co prawda na farcie wywieźli 3 pkt., ale ten mecz był w notesie Pana Li więc wszystko jasne ???? Cyrk na kółkach...
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
Panowie! Co tutaj się dzieje? Marynarze wygrywają na wyjeździe z drużyną aspirującą do playoffs?! Czasami tu zaglądam, ponieważ jestem takim odległym fanem CCM, ale oni są niemiłosiernie ogrywani w ostatnich sezonach. Ostatnio ja z koliei niewiele tu byłem, ale gdy zobaczyłem ten wynik, to musiałem Was &quot;przeczytać&quot;. Co się stało Waszym zdaniem? Wrócę po południu, mam nadzieję, że ktoś z Was zechce odpowiedzieć. Pozdrawiam cały departament (dział) australijski!
no i trzeba pamiętać, że w 90 minucie Jetsi strzelali 2 karne (bo powtórka była) i oba obronił bramkarz. Przez cały mecz właściwie gospodarze atakowali.... jak dla mnie &#39;wypadek przy pracy&#39; odrzutowców... ale jak by nie było mało chwalebny. Za bardzo chcieli wygrać, no i brakuje zimnej krwi.. kolejny w lidze karny w końcówce i kolejny brak goli. A co do sytuacji CCM.. no to wyżej qowalsky6 już opisał jaki rak toczy dzisiejszych gości.
Swoją drogą fajnie to wygląda w H2H
CCM: 3:5 z Roar, 2:8 z Nixami i wygrana 3:2 z Jets
Jets: 0:0 z Adelaidą, 2:0 z Victory... i porażka z CCM.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Do góry Bottom