>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Nix vs Perth
W Auckland Nix prowadzi 1-0 po bramce Hemeda. Bramka ładna ale co robili obrońcy Glory? Odpowiem, to co przez dużą część sezonu czyli nic... Złapałem live jedynkę po @ 1,95, bo choć nie pisałem o tym meczu przed jego rozpoczęciem, to ten kto tu zagląda wie komu dziś kibicuję i jaki jest mój kierunek w tym meczu. Nix ma jeszcze nadzieje na PO, ale musi dziś wygrać, a Glory? Nie chce mi się o nich pisać...
Edit
Ht 1-0, nie oszukujmy się, slaby mecz, presja jest, walka też, ale za to kibice dobrze się bawią, stadion ciekawy, wynik dla mnie na razie ok...
Edit1
2 pol i horror, Fornaroli po kontrze wyrównał, potem Glory oddało potezny strzał z 30 m i 1-2. Ratującą się 1x pobralem po 3,10, po chwili 2-2... I to jeszcze nie koniec.
Edit2
Symbolicznie bo kilka minut zostało, win Nix po @ 4,85...
Edit 3
Davila zjeb.... karnego w 89 min :(
Edit 4
Niedosyt, remis nikogo nie zadowolił, szkoda, że Hemed nie strzelał karnego...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +290
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/A-League
Godzina: 11:05
Spotkanie: Western United vs Macarthur FC
Typ: Matt Derbyshire strzeli gola ❌
Kurs: 2.05
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Jest to pojedynek dwóch najnowszych drużyn A-League, gdzie debiutantem w tym sezonie są goście. Chcą powtórzyć sukces gospodarzy, którzy jako beniaminek australijskiej ekstraklasy od razu weszli do półfinałów play-off w poprzednim roku. Western United od dłuższego czasu znajduje się na wakacjach i pokazują to wyniki. Z kim, jak z kim, ale żeby z Melbourne Victory przegrać aż 1:6? Wstyd. Zapewne ten blamaż ich nieco zmotywuję, aby w ostatnich meczach powalczyć o honor, nie mniej jednak to Macarthur jest zasłużenie faworytem, bo walczy o czołową szóstkę i ich forma jest niezła. Ja celuję w trafienie drugiego najlepszego strzelca A-League, a więc Matta Derbyshire. Można rzec, że Western United to jeden z jego ulubionych rywali. Do tej pory w dwóch bezpośrednich spotkaniach za każdym razem wpisał się na listę strzelców. Uważam, że będzie miał swoje okazje na bramkę i tym samym przybliży swoją drużynę do strefy play-off.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +692
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Western United vs Macarthur FC
Gwoli uzupełnienia :
@ na Bulls pospadały bo WU nie grają u siebie tylko w... Sydney - to przez covida i zakazy stanowe. Dalej nie ma Besarta w skladzie WU (problemy z żebrami) za to do bramki wraca Kurto. Jednak jego forma to zagadka. Zespół chce się odkuć za ostatnie upokorzenia, ale czy dadzą radę?
"Goście" daleko na stadion nie mają :) Jak dziś wygrają to już mogą spać spokojnie przed play-offami. "Tylko" trzeba wygrać. Brałem "2" po @ 1,85 za drobne, teraz widzę, że kursy poleciały i nie wiem, czy po 1,7 bym się skusił... Zostawiam sobie też opcje live gdyby mecz pokazywał, że pre się myliłem. GL!
Edit
WU - Jednak Filip na ławce, Berishy nie ma... W Bulls jest Derbyshire, powinno być dobrze :)
Edit1
Paczam, że @ trochę w jedna, trochę w drugą stronę przed meczem się wahają no to dzwonię do Starego Lisa z Szanghaju i grzecznie pytam, czy Szacowny Pan Li ma jakieś watpliwosci co do tego meczu, czy raczej wszystko jasne? Po krótkim chichocie (nie do końca przekonany jestem do kogo on należał - pewnie znowu był w Szkarłatnym Lotosie :)) usłyszałem : "w zbyt czystej wodzie nie ma ryb"... Cały on... Dzieki Panie Li, wiem wszystko...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +760
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Obawiam się, że WU już zakończyło sezon i teraz grają bo muszą wyjść na boisko. Ostatni mecz z Victory pokazał czym to się może skończyć. Czy tym razem WU coś zagra, czy dalej będą robili za statystów?
Goście natomiast mają o co walczyć i powinni wyjść mocno zmotywowani.

Ja sobie pobieram składaka:

ov2,5+rzuty rożne ov8,5+gol Matta Derbyshire - @3,02


Składy:

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +650
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Z rozpędu jeszcze... CCM vs Jets.
Jutro F3 derby, do Gosford zawija zdobywca wooden spoon AD 2021 czyli ekipa z Newcastle. Swego czasu goscie przyczynili się do niechlubnego przydomku jaki gospodarze drzewiej posiadali. Jutro dawni Rozbitkowie28 mają szansę zrobić rywalom kuku, a może nawet im oddać pieknym za nadobne? Gdyby nie to, że jak dla mnie obie ekipy już prawie nic (oprócz prestiżu) "nie muszą" to może bym na koniec sezonu zasadniczego "poszalał", a tak to tylko standardowy pre miedziak na 1 po "januszowym" @ 1,65... KTF!
Edit
Nie było czego oglądać, fakt CCM szanse zmarnowało (slupek choćby w ht, potem gol ale nieuznany). Dobrze, że nie "poszalałem" a Pan Li znowu miał rację...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +301
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
A ja na jutro pobieram aktualnie:

CCM ov1,5 gola - @1,63

CCM jeszcze ma szanse na top 2. Sydney czeka ciężki mecz w Brisbane, CCM gra u siebie z Jets i WU... i ja wierzę, że może im się jeszcze udać wykolegować SFC. Ale, żeby zrobić pierwszy krok - muszą jutro wygrać.. i najlepiej zdecydowanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +452
sunxl 2M

sunxl

Typer
Na derby lecimy ze składakiem:

Central Coast Mariners vs Newcastle Jets: CCM wygra + powyżej 29.5 punktów kartkowych + powyżej 7.5 rzutów rożnych ❌

Może ostatni mecz bezpośredni jest tutaj wyjątkiem, ale wiele dzieje się w bezpośrednich pojedynkach obu zespołów. Wiele kartek, rogów, ale i CCM wygrywa skromnie po 1:0. Doskonale wiemy kto o co walczy, myślę, że Jetsi nie odpuszczą, ale górą jednak będzie zespół, który jest wyżej w tabeli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +407
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford
Kilka minut i 0-2, jak na złość Jetsi chcą pokazać, że potrafią grać w piłkę... Druga sprawa, to Marynarze, którzy chyba zapomnieli, ze mają dziś mecz...
Edit
Ht 0-2, Marynarze strzelili na 1-2, ale cofka była (fakt był spalony wcześniej)...
Edit 2
I tak zostało, Marynarze, ba Piraci nawet z początku sezonu dziś przypomnieli nam jak to wyglądało w czasach kiedy byli Rozbitkami. A po meczu właśnie z Jets nawet Rozbitkami28...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +535
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
No wczoraj CCM pokazalo jak sie zarabia kase ,dzisiaj ide w korki zagram over 11 po @2.10 nie bede sie wk..... na Glory do ostatnich minut pozdro
edit; cale 7:mad:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +536
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Mądrzejszy o kolejny dzień i kolejne spotkanie w A-Lidze dziś idę w kartki. Niestety nie znalazłem jakiegoś buka więc posiłkuję się kreatorem:

rzuty rożne ov8,5 + punkty kartkowe ov39,5 - @2,04 - 3 kartki i 8 rzutów rożnych... brawo ja :/

To powinien być mecz walki, Perth musi atakować, za to Brisbane będzie starało się nie przegrać, a oni lubią uprzykrzać przeciwnikom mecz. Taka różnica i stl gry Roar w momencie jak grają na zniechęcenie - to budzi frustrację. Ja obstawiam, że w meczu posypią się kartki i taki obieram kierunek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +368
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dokładnie - Betfan ma linie kartkowe na ten mecz i to jeszcze na kartki łącznie z czerwonymi, nie tylko żółte. Też o kartkach myślałem na ten mecz - Brisbane lepiej grają u siebie, Perth wyjazdy bez szału, ale tu różnie może być, kursy 1x2 dobrze wystawione. Korki odpuszczam - znowu muszę zrobić sobie catharsis kornerowe w Australii 😉 kartki wydają się optymalnym rozwiązaniem na ten mecz, sędzia Chris Beath też potrafi je pokazywać, a na boisku powinna być walka, gospodarze bronią miejsca w play offach, a goście mają jeszcze na nie iluzoryczne szanse 🤔

Brisbane Roar - Perth Glory
Typ:
over 4,5 kartek
Kurs: 2,20 w Betfan
Wynik: 3 kartki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +410
sunxl 2M

sunxl

Typer
Brisbane Roar vs Perth Glory:

każda drużyna powyżej 19.5 punktów kartkowych + minimum gol w meczu @2.31 ❌
powyżej 1.5 gola + powyżej 8.5 rzutów rożnych + powyżej 39.5 punktów kartkowych @2.40 ❌
FORBET


Jak sędziuje Beath to warto iść w kartki. Bardzo overowy arbiter, który wyciąga upomnienia przy dyskusjach/łokciach, co rzadko spotykane jest w Australii i tak jak majekx majekx piszę, będą nerwy po obu stronach, dlatego po dwa upomnienia starczą. Do tego specjal i szybki gol będzie kluczem, bo rozkręci się widowisko. Mam nadzieję, że nadrobimy stracony czas i pieniądze z wczorszych derbów F3 :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +410
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Składy majekx majekx już wrzucił to ja usuwam, żeby nie zaśmiecać.

Glory wciąż (mam nadzieje) walczy. 1,5 bramki Perth 2.26 STS.
To jest mecz naprawdę o 6pkt:) Liczę na walkę, gole i emocje:)

Live:
31' Po początku dla Brisbane teraz to Perth dominuje. Praktycznie nie schodzą z połowy Roar. Kilka fajnych okazji, ale skuteczność słaba. Do boju panowie:)

38' dobra akcja Roar. Halls jednak z niecelnym strzałem. Chociaż patrząc na powtórkę to nie wiem czy on nie był jednak trafiony tą piłkę. Szybko odpowiedź Perth, Keogh marnuje sytuacje, ale i tak chorągiewka w górze.

51' samobójczy gol i mamy 1:0 Brisbane. Kartofel obrońcy straszny... parówa. Łudzę się, że Perth ma lepsze drugie połowy:)

Ofensywne zmiany w Perth. Oby im zależało:D

73' Perth w ofensywie i kontra Brisbane. 2:0

85' po rzucie rożnym, delikatne zamieszanie i mam gola. 2:1. Do boju!!:)

4minuty doliczone. Perth w natarciu:)

Koniec. Brisbane 2:1 Perth.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +409
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Składy majekx majekx już wrzucił to ja usuwam, żeby nie zaśmiecać.

Glory wciąż (mam nadzieje) walczy. 1,5 bramki Perth 2.26 STS.
To jest mecz naprawdę o 6pkt:) Liczę na walkę, gole i emocje:)

Live:
31' Po początku dla Brisbane teraz to Perth dominuje. Praktycznie nie schodzą z połowy Roar. Kilka fajnych okazji, ale skuteczność słaba. Do boju panowie:)

38' dobra akcja Roar. Halls jednak z niecelnym strzałem. Chociaż patrząc na powtórkę to nie wiem czy on nie był jednak trafiony tą piłkę. Szybko odpowiedź Perth, Keogh marnuje sytuacje, ale i tak chorągiewka w górze.

51' samobójczy gol i mamy 1:0 Brisbane. Kartofel obrońcy straszny... parówa. Łudzę się, że Perth ma lepsze drugie połowy:)

Ofensywne zmiany w Perth. Oby im zależało:D

73' Perth w ofensywie i kontra Brisbane. 2:0

85' po rzucie rożnym, delikatne zamieszanie i mam gola. 2:1. Do boju!!:)

4minuty doliczone. Perth w natarciu:)

Koniec. Brisbane 2:1 Perth.
Koniec psot, Perth wraca tam gdzie ich miejsce w tym sezonie (mimo ostatnich wyników) czyli do czarnej d... y.
Kara! A oliwa sprawiedliwa, za caly sezon po prostu nie byli godni co im przepowiedziałem "x" kolejek temu: "dla mnie nie mają szans na play - offy" I zdania nie zmieniłem pomimo ich remontady...
Niech czytają FB, Sydney czytało :) dokupili z powrotem Bobo i Le Fondre i... Proszę, 2 miejsce. Panie Corica - nie ma za co. Panie Garcia,.. No Pan wie... :)
12 maja napisałem, że jak Glory będą w play - off to zrzekam się rangi "Znawca", a Pana honor Panie Garcia gdzie?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +330
Do góry Bottom