>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Przy okazji zapraszam też do odwiedzin zaprzyjaźnionego działu czyli do Irlandii. Od czasu do czasu też coś tam gościnnie "popełnię" a kolega Psychosocial Psychosocial jest tam wieloletnim gospodarzem...
Edit
Irlandzki dubel na plus, cieszy podwojnie, bo to cholernie ciężka (podobnie jak A-league) liga do typowania...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +282
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live WU vs Jets
Lacroix mistrz, 2-0, a on właśnie je strzelił (fakt druga po frajerstwie Jets, ale się liczy :)) co jak na obrońcę to spory wyczyn...
Coś tu jeszcze będzie wpadać...
Edit
Próbuję, bo Jetsi się nie poddają, grają do przodu i na kontry się nadziewają...
Over 2,5 po @ 2,20 za drobne... A u WU Prijovic nic nie strzelił jeszcze :)
Edit
Flash :) i 2-1, Jets zasłużyli na tego gola...
Ft 2-1, piłkarzem meczu Lacroix, Jets brawo za postawę ale pkt. 0.
No cóż jest czas brania i czas oddawania...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1151
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford, CCM vs Roar
Ht 0-0
Na początku myślałem aby over jakiś dać ht. Dużo biegania, nikt nie muruje, ale potem zwatpilem... Kto to gra? Lekko garbaci z trochę kulawymi. Key moments? Cummingsowi wybijają piłkę 2 m od bramki Roar, która jak torpeda śmiga przrz pole bramkowe i nic... Dla odmiany kulawi zaliczają slupek bramki CCM.
Druga myśl to ładuję na gospo, kiedy i z kim jak nie z Roar powinni wygrać. Ale hola, hola, oni od chyba dekady właśnie z Brisbane wygrać nie potrafią.
Odpuściłem...
Edit
Po przerwie dali czadu, jest 2-0...
Edit1
2-1, Marynarze ugrają czy spieprzą i będą znowu Rozbitkami?
Edit 2
Ugrali, w 97 min. O'shea jeszcze próbował ale strzał był do bani. Marynarze mają 3 pkt.
 
Ostatnia edycja:
G 1,2K

Geokart

Użytkownik
Live Gosford, CCM vs Roar
Ht 0-0
Na początku myślałem aby over jakiś dać ht. Dużo biegania, nikt nie muruje, ale potem zwatpilem... Kto to gra? Lekko garbaci z trochę kulawymi. Key moments? Cummingsowi wybijają piłkę 2 m od bramki Roar, która jak torpeda śmiga przrz pole bramkowe i nic... Dla odmiany kulawi zaliczają slupek bramki CCM.
Druga myśl to ładuję na gospo, kiedy i z kim jak nie z Roar powinni wygrać. Ale hola, hola, oni od chyba dekady właśnie z Brisbane wygrać nie potrafią.
Odpuściłem...
Tak czytałem i mówię ze mój over 2,5 ale patrzę teraz a tam już 2:0 :) czasami pierwsza połowa nie pokazuje na co stać drużyny w drugiej połowie ;p
 
Otrzymane punkty reputacji: +571
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Za chwilę derby Sydney: WSW vs Sydney FC
Tutaj elaborat........., którego nie będzie :) dla mnie tyle podtekstow i niewiadomych, że mala bania...
Kierunek bts ale na live muszę go "zobaczyć". Jak się da to podam w dziale... GL!
Edit
Matko Boska z Sydney, tu może też być x do przerwy, oczy bolą...
Ht 1-0, szału nie było, oczy bolały, ot karniak...
Edit1
Mamy 2-0, poprzeczka Sydney już była to może wyrobią bts? Za drobne bts po @ 2,0 spróbuję...
Edit2
Nie twierdziłem, że Sydney wyrówna bądź (o zgrozo) wygra, bo od lat były wałki w tych derbach (Pan Li, honorowy prezes WSW itd.) , ale żeby nic nie strzelić? Spróbować spróbowałem ale żałuję...
 
Ostatnia edycja:
G 1,2K

Geokart

Użytkownik
Za chwilę derby Sydney: WSW vs Sydney FC
Tutaj elaborat........., którego nie będzie :) dla mnie tyle podtekstow i niewiadomych, że mala bania...
Kierunek bts ale na live muszę go "zobaczyć". Jak się da to podam w dziale... GL!
Edit
Matko Boska z Sydney, tu może też być x do przerwy, oczy bolą...
Ht 1-0, szału nie było, oczy bolały, ot karniak...
mam tam over 2.5 zanosi się czy jednak nie ma szans chociaż w poprzednim meczu też sądziłem że nie wejdzie :)
edit. i cyk 2:0 :)
 
majekx 770K

majekx

Znawca A-League
Na jutro - od rana. Typ chyba w miarę bezpieczny, ale i ryzykowny (chociażby ze względu na nieznajomość składów)

Nixi - City - ov2,5+btts - @1,77

7 ostatnich meczy to mecze w których Nixi strzelali gole.. z drugiej strony City, które jest mocnym faworytem i walczy o top 1. Gdyby nie mecz z Jets to City w każdym meczu w tym roku traciło gole. To taka mała garść statystyk. A jak będzie?... przekonamy się jutro rano

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +572
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Na jutro - od rana. Typ chyba w miarę bezpieczny, ale i ryzykowny (chociażby ze względu na nieznajomość składów)

Nixi - City - ov2,5+btts - @1,77

7 ostatnich meczy to mecze w których Nixi strzelali gole.. z drugiej strony City, które jest mocnym faworytem i walczy o top 1. Gdyby nie mecz z Jets to City w każdym meczu w tym roku traciło gole. To taka mała garść statystyk. A jak będzie?... przekonamy się jutro rano

Pozdrawiam.
Mecz na razie opóźniony (pogoda), do tego grają w Sydney a w Nix brak Piscopo. City w standardowym zestawieniu, Glover na ławce wyladował... Kolejny ciężki mecz się szykuje... Ja na razie pass.
Edit
Mecz został przełożony !!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +499
majekx 770K

majekx

Znawca A-League
Pogoda nie pozwoliła.. Nixi mają sporo już meczy przełożonych, czeka ich ciężka końcówka sezonu. Pozostaje mecz w Perth. Pobieram tutaj identyczną kombinację:
Ov2,5+btts - @2,14
I wersję odważniejszą:
Ov2,5+btts+rzuty rożne un11,5 - @3,19

Typy na podstawie statystyk. Adelaida potrafi i strzela gole na wyjazdach. W tym roku zawsze coś udało się strzelić, czy to był macz z City, czy z Macartchur, czy np z Roar.
Glory ostatnie mecze w Perth nie może zaliczyć do udanych, ponieważ to porażki z WU i Macarthur bez strzelonej bramki, myślę że ta zła passa będzie przełamana.
Co do rzutów rożnych, to oba zespoły nie zdobywają jakoś ich za dużo.. jak nie będzie jakiejś wielkiej zmiany w taktyce, to może się udać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +678
isztwan 255,9K

isztwan

Użytkownik
A ja na przekór statom bezposrednim, ale za to wydaje mi się, że ostatnio coś tych overów za dużo padło i dzisiaj będzie under, często tak bywa jak w danym dniu jest tylko jeden mecz kolejki. :p Jest ryzyko jest zabawa ;]
Perth -Adelaide
poniżej 2.5 gola @ 1.99

E; te kangurowate końcówki i ich konsekwencje aaaaaaaaaaa. ;]
Perth strzeliło, będzie impreza ;p
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +965
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Sydney za godzinkę gra z filipińskim Kaya w azjatyckiej lidze mistrzów.

Overowo czy underowo będzie? Co myślicie?

Screenshot_20220308_083640.jpg
 
Ostatnia edycja:
majekx 770K

majekx

Znawca A-League
Powinien być ov... ale nie wiadomo jak SFC nastawi się na mecz i na całą CL. Wg buków SFC to murowany faworyt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +572
majekx 770K

majekx

Znawca A-League
Na dziś.. na szybko bo czasu mało a zajęć dużo:

City - Macarthur

City do faworyt, jednak granie czystej jedynki, jak dla mnie, jest mało opłacalnym biznesem. Ja tutaj pobieram ov2,5+btts - @1,83
Obrona City to chyba jedyna formacja tego zespołu, która wymaga pewnych poprawek. City traci gole... Za to atak funkcjonuje idealnie. Patrząc na wcześniejsze mecze - bramki można tutaj obstawiać.


Nixi - Jest

Tutaj bez jakiejś filozofii - 1 - @2,46

Zwyczajne przeczucie, że tym razem Nixi zgarną 3 punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1937
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
3 grosze:
1. CCM vs MV - ft 1-1 Marynarze walczyli i wyciągnęli remis, MV pierdylion okazji ale kolejny raz nie postawili kropki nad "i".

2. City vs Bulls - teraz 3-1, goście prowadzili ale to było mało, gol pewnie jeszcze wpadnie.
edit
Przed chwilą poprzeczka dla City, próbuję over 4,5 po @ 2,10 za drobne... GL!
Nie no qw.... 87 min. Bulls napiernicza 1,5 m od bramki, to była czysta sytuacja, blamaż...Wcześniej kontra City, bez komentarza,...


3. Nix vs Jets - teraz 1-1, Jetsi ambitnie , wyrównali, Nix bez Piscopo spory minus, ale zobaczymy. Na razie no bet.
edit HT Nix już 2-1 - no to bramki tam jeszcze będą jak mniemam... Pytanie ile?
ok już 2-2, chociaż tu dalej strzelają... FT 3-2 postrzelali :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1088
majekx 770K

majekx

Znawca A-League
Witam wszystkich.. już teraz podaje swoje typy na jutrzejszą pierwszą parę spotkań. Typy są bez wiedzy o składach, więc przy stawkowaniu należy wziąć na to lekki margines...

Roar - Nixi

Dla mnie tutaj podstawowy typ to btts - @1,63

Kurs wydaje się bardzo akceptowalny i jak dla mnie całkiem wysoki. Po pierwsze Roar - ten zespół mimo, że uchodzi od kilku sezonów za nieprzewidywalny (w tym sezonie chyba tylko WSW jest jeszcze bardziej nieprzewidywalne), to na własnym stadionie potrafi rozegrać minimum te kilka akcji, które są akcjami tzw. 100%. Wykończenie pozostawia trochę do życzenia, ale spotkania w Brisbane z reguły kończą się jakąś zdobyczą bramkową przez gospodarzy (właściwie tylko w pierwszym meczu w Brisbane z Adelaidą zespół gospodarzy nie miał zdobyczy bramkowej). Goście natomiast są w zwyżce formy. Ostatnie 6 spotkań to 14 punktów - tak wiem że to były spotkania 'u siebie', ale ten zespół już drugi rok nie gra u siebie, więc liczę, że prawem serii tutaj postawią wysoko poprzeczkę a i plan minimum zrealizują odnotowując zdobycz bramkową.


WU - City

Wg buków mocnym faworytem są goście. Ja tutaj się nie zgodzę i obieram 2 kursy:

1 - @3,25
un2,5 - @2,07

Po pierwsze nie uważam, że WU jest aktualnie aż tak słabszym zespołem i myślę, że po takim kursie jest lekko niedoszacowanym. Jeżeli WU zagra swoje, czyli postawi na defensywę, mocno się będzie trzymało taktyki i zagra to co prezentowało na początku sezonu to może być nudny, underowy mecz i spore szanse na 3 punkty gospodarzy. Ja bym na miejscu trenera Aloisiego postawi w pierwszej kolejności na zniwelowanie tego co City ma najlepsze - czyli przewagi w ataku. I taki zabieg już miał miejsce w meczy z SFC. A że w zespole obywateli obrona nie dorównuje atakowi... to jakaś kontra czy inna akcja ofensywna WU może się udać. Ze stawką nie przesadzam, bo i typy są wyższego ryzyka... ale może coś tam się trafi.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +572
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Morning :)
3 mecze na raz oglądać świadczy o glebokim uzależnieniu ale co tam...
W Brisbane gospo 1-0 i tradycyjnie zabijają gre, Nix wyglądają na zmęczonych choć się starają wyrównać, zobaczymy...
W Melbourne 2-1, fajny mecz, mam nadzieję że gole w 2 pol też będą i na to się przyczaję...
W Sapporo był horror ale zespół Muscata (Yokohama M) wyciągnął 1-1 w 95 min. Super bramka, pozdrowienia dla Kevina :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1397
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
2 zdania...
W Perth goście prowadzą 0-1 i coś tam jeszcze pewnie wpadnie, Glory nie ma co bronić...
W derbach Sydney bezladna kopanina chociaż bramka ładna dla Bulls padła i mamy 1-0...
 
Do góry Bottom