>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Stadion z mewami, welcome to Melbourne...
WU vs Nix
Mocne składy, no cóż @ na x spadły więc z bólem serca dołożyłem symbolicznie jeszcze na live ten wspominany remis ale tylko po @ 3,50...
Ps
Ufuk wspominał coś o dogrywce :) a nuż się uda? GL & KTF!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +631
snajp 545,1K

snajp

Użytkownik
Stadion z mewami, welcome to Melbourne...
WU vs Nix
Mocne składy, no cóż @ na x spadły więc z bólem serca dołożyłem symbolicznie jeszcze na live ten wspominany remis ale tylko po @ 3,50...
Ps
Ufuk wspominał coś o dogrywce :) a nuż się uda? GL & KTF!
Za szybko ta bramka wpadła, teraz będzie długo nic A końcówka od 70' cuda wianki.:cool: Niestety nie oglądam bo w robocie jestem. Remis możliwy (y)
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Za szybko ta bramka wpadła, teraz będzie długo nic A końcówka od 70' cuda wianki.:cool: Niestety nie oglądam bo w robocie jestem. Remis możliwy (y)
Posiadanie piłki Nix to prawie 70% i tak ten mecz wygląda. Nix gra a WU ma Prijowica i niestety robi po 1-0 to co lubi, czyli autobus i kontra. Bardzo źle dla Nix ten mecz się układa. Bardzo ... Nerwowi są okrutnie, Sail mało nie pobił obrońców swoich :) Typ z gwizdkiem też nie pomaga. No i Young po drugiej stronie, to też kozak na bramce, niestety...
Edit
Ja piernicze, już lepszej okazji Nix niż w 86 min. mieć nie będzie. Niebywałe jaka nieskuteczność :(
Edit1
Matko, jeszcze w końcówce mogli wyrównać, w ogóle Piscopio miał w 2 pol poprzeczkę, no masakra. So clouse, ale drobne w piach choć wiadomo, kto był faworytem...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +713
snajp 545,1K

snajp

Użytkownik
Jaki tu spokój lallala,jutro sędziuje King over 4,5 kartek wchodzi.
"KRÓL" jednak się spisał z kartkami choć myślałem , że będzie bardziej ostro.
Qowal-san ja myślę że P.LI. dzisiaj pograł live i po 15 minutach pograł grubo under 1,5 (musiały być ciekawe kursy jak bramka wpadła już w 10') 😝
 
Otrzymane punkty reputacji: +1631
snajp 545,1K

snajp

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tomorrow 8:05
ADELA VS CCM ;Jak dla mnie mecz zagadka oba zespoły z 5-cioma wygranymi pod rząd w AL.
Patrząc na kursy to Adela wygląda na faworyta ale CCM nie da sobie w kaszę pluć.Sedziuje Turban,który w ostatnim bezpośrednim pojedynku (3:0 dla Marynarzy) pokazał aż dwie czerwone kartki,pierwsza dla Adelaidy w 27' i to przesądziło o wygranej w meczu.
Grają na Coopers Stadium (Adelaide) to + REDS i wszystko wskazuje na to że to Oni wygrają ale instynkt podpowiada graj X @ ~ 3.55 , który spada.
Do 8 rano jeszcze trochę czasu, trzeba to przemyśleć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1000
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
Ciężki ten mecz... myślałem o ov, ale kurs 1,63 to dużo za mało żeby iść w tym kierunku. Pobiorę zatem mało odważnie składak:

gole un 4,5 + rzuty rożne ov 10,5 - @2,1

Do tego cały czas szukam zakład na kartki - ov 5,5 mnie nie zdziwi i taką linię będę pobierał...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +798
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro w Mieście Kościołów pojedynek The Reds z CCM
Znowu pierwsza myśl, to remis (tak jak u kolegi snajp snajp , ale trochę się boję sprawdzać znane powiedzenie "do 3 razy sztuka". Wczoraj i dziś atakowałem taki scenariusz odpowiednio w Dublinie i Melbourne. Wyniki? 2 razy 1-0 choć mecze aż "biły" po oczach remisem. Fakt, na stole leżały drobne, @ były ambitne wszystko fajnie lecz finał zabawy - tragedia.
Dlatego zachowawczo zostawię sobie ten pojedynek na live. "Się zobaczy"... Składy, opinie, wieści? W takim meczu o wszystko, to już nie zawsze ma znaczenie. Ręka na pulsie i oby Turban nie "przewalił" tego meczu. GL!
 
snajp 545,1K

snajp

Użytkownik
Jak już wszyscy wiemy trudno wyłonić zwycięzcę dlatego również odpuszczam.
Tu się może wydarzyć wszystko dlatego postanowiłem zagrać WARIATA ZA MIDZIAKA.
TYLKO POŁĄCZENIE SAMOBÓJA Z UNDEREM 2,5 DAJE TAK WYSOKI KURS (gdy damy over 2,5 mamy kurs @ ~ 38 )
Może być 2:0,0:2 lub 1:1 z samobójem, zamieszania w obu polach karnych nie zabraknie może się uda.

Mecz - Bramka samobójcza (90 minut) & Punkty za kartki (suma) - Powyżej 49.5 (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 8.5 (90 minut) & Suma goli - Poniżej 2.5 (90 minut) @ 117.76
 
Otrzymane punkty reputacji: +594
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak już wszyscy wiemy trudno wyłonić zwycięzcę dlatego również odpuszczam.
Tu się może wydarzyć wszystko dlatego postanowiłem zagrać WARIATA ZA MIDZIAKA.
TYLKO POŁĄCZENIE SAMOBÓJA Z UNDEREM 2,5 DAJE TAK WYSOKI KURS (gdy damy over 2,5 mamy kurs @ ~ 38 )
Może być 2:0,0:2 lub 1:1 z samobójem, zamieszania w obu polach karnych nie zabraknie może się uda.

Mecz - Bramka samobójcza (90 minut) & Punkty za kartki (suma) - Powyżej 49.5 (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 8.5 (90 minut) & Suma goli - Poniżej 2.5 (90 minut) @ 117.76
Wziąłem ten x po @ 3.50 za drobne, ale jestem świadom, że to ciężki kierunek...
KTF!
Edit
Timing wprost ch...., Goodwin i 1-0...
Ps
Nie Turban sędziuje a gwizdek jednak pod gospo...
Edit1
Co mam napisac? Że jest 1-0 a mecz na remis?... No coments...
Edit2
Końcówka dla gospo, ft 3-1, wczoraj żal było Nix, dziś Marynarze zakończyli PO jak Rozbitkowie28. Ba mogli przegrać wyżej, ja ich nie żałuję, Redsi - lepsi :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +204
snajp 545,1K

snajp

Użytkownik
Wkurza mnie ,że do momentu rozpoczęcia meczu nie wiesz kto będzie sędziował .Miał być Turban jest Elder.
 
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
To teraz w tygodniu pierwsze podejście do półfinałów i prawdziwe sprawdziany w jakiej formie są WU i Adelaidą. Może być ciekawie i zastanawiam się nad pójściem w niespodzianki. Dziś zabrakło niewiele, niestety za 'zabrakło niewiele' buk nawet nie zwraca pieniędzy...
 
snajp 545,1K

snajp

Użytkownik
Powiem Ci majekx majekx ,że Adelaida mnie dzisiaj pozytywnie zaskoczyła i to w Niej upatrywał bym niespodzianki. WU wczoraj nie oglądałem ale chyba słabo to wyglądało. Szkoda że zagrają z City głównym faworytem , bo gdyby grali z V postawił bym na Ich wygraną.
 
snajp 545,1K

snajp

Użytkownik
WU-VICTORY
Farciarze kontra niepokonani od 15 kolejek.
Gram bezpiecznie po niezłym kursie @ 2.3 X2 & BTTS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1632
sunxl 2M

sunxl

Typer
Typ do dubla:

Western United vs Melbourne Victory: powyżej 10.5 rzutów rożnych @1.65 Superbet✅️

Co ciekawe w półfinałach A-League o mistrzostwo mamy w tym sezonie trzy zespoły z Melbourne i każdy z nich jest w stanie sięgnąć po tytuł. Western United jest stosunkowo nową drużyną w australijskiej ekstraklasie, ale od początku udowadnia, że to ciekawy projekt na piłkarskiej mapie tamtego kraju. Starają się co roku awansować do play-offy i ta sztuka udaje im się w miarę regularnie. Wydawało się niedawno, że są w stanie nawet sięgnąć po Mistrzostwo sezonu regularnego, ale to City i Victory był szybsze na ostatniej prostej. Nie ma co narzekać, ponieważ w ćwierćfinale Western United pokonało Wellington Phoenix po świetnym trafieniu Aleksandaar Prijovića. Rywale stworzyli sobie kilka szans, ale doświadczony bramkarz Jamie Young stanął na wysokości zadania. Dzisiaj czeka ich o wiele trudniejsze zadanie, ale stać ich na awans do finału. Czy zbudują sobie przewagę przed rewanżem?

Big V jak mówi się o formalnych gościach, jeszcze niedawno przeżywali spory kryzys. W poprzednich latach zajmowali miejsca daleko z tyłu tabeli A-League, ale fani wreszcie mogą być dumni ze swoich ulubieńców. Odmianę, jaką przeszła ta ekipy jest naprawdę spora i przyjemnie ogląda się poczynania Melbourne Victory. Jest okazja, aby nawiązać do kampanii 2017/2018 i sięgnąć po mistrzostwo. Zasłużenie są obok City typowani, jak główni faworyci po tytuł. Jeżeli w formie masz takich graczy jak Nicholas D’Agostino, czy też Jake Brimmer to można przenosić góry. Szkoda jedynie, że nie udało się awansować do fazy grupowej Azjatyckiej Ligi Mistrzów, ale może nie wszystko na raz. Jak Big V poradzi sobie dzisiaj Western United?

Ciężko jednoznacznie stwierdzić, kto sięgnie po wygraną w pierwszym meczu tego półfinału. Obie ekipy rozgrywają swoje spotkania na AAMI Park, więc nikt nie ma przywileju własnego obiektu i ten dwumecz rozstrzygnie się w Melbourne. Kto wie, być może i finał również zostanie rozegrany pomiędzy drużynami z tego miasta. Ja celuje w rzuty rożne. A-League jest ligą, która znana jest ze sporej ilości kornerów i niezależnie od wyniku obie drużyny postarają się o jak najlepszy wynik przed rewanżem. Zarówno Western United, jak i Victory wykonują ich masę i jest to spowodowane ofensywnym stylem gry. Liczę mocno na widowisko w Melbourne
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1204
snajp 545,1K

snajp

Użytkownik
sunxl piszesz świetne analizy, ja nie miałem zbyt dużo czasu żeby naskrobać coś więcej. Na rożnych już się przejechałem nie raz ale myślę że te 11 dzisiaj można pobierać na luzie. (y)
 
Otrzymane punkty reputacji: +632
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
A ja na dziś tradycyjna linia gdy gra WU - un2,5 - @1,85

Myślę, że zobaczymy to co WU umie grać i co gra skutecznie... underowa gra i wykorzystanie 1 akcji. Taka taktyka sprawdziła się z Nixami i sprawdziła się w sezonie zasadniczym. Do tego to pierwsze spotkania (i tutaj taka mała ciekawostka - oba spotkania między WU a Victory będą rozgrywane na AAMI Park) więc oba zespoły mogą bardziej się sondować niż próbować już teraz rozstrzygnąć wynik dwumeczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1430
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejne play - offy i derby Melbourne przy okazji.
WU vs MV
WU to taktykę ma prostą, Prijovic strzela, Young broni, dowożą 1-0.
U Victory to wypadkowa formy 3 Panów "B" + atak.
Z racji tego, ze mamy mecz i "rewanż" na tym samym stadionie to finalnie w następnej rundzie widzę MV...
Natomiast dziś może być choćby remis, taki wynik nie byłby dla mnie szokiem.
Pytanie jak forma Prijovica. Victory ma troszkę bardziej uniwersalny skład i myślę, ze dziś co najmniej nie przegra.
Z racji Turbana z gwizdkiem, pre odpuszczam...
Edit
Ft 0-1, mecz na x z przewaga Victory. wg mnie mieli nie przegrać, ba nawet wygrali... Ale mecz i tak był syfiasty, jak większość, szczegolnie w tym sezonie A-league...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +918
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Na dziś:
over 9,5 rożnego + over 4,5 kartek
2,39 forBet

Liczę, że w miarę szybko padnie gol i mecz się trochę rozbuja pod względem rogów i kartek 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +406
Do góry Bottom