>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No nie panowie takich karnych się nie gwiżdże, chłop pada piłka trafia go w rękę co miał zrobić podwinąć łapy, wg mnie nie było karnego
Sędziowanie to loteria, czasem ogladam np. hiszpańską ligę i to co panowie z gwizdkiem robią to dramat.
Australia nie lepsza, żeby nie było...
No ale są i tacy, którzy się z tego cieszą - patrz Pan Li, aby daleko nie szukać...
Post automatycznie złączony:

A nawet 93...
Qwa 4 gol Bruno, Mistrz!!! 4-1 😁
Jaki mógł być @ pre? 200?
Edit
Ft 5-3 a mogło być z 10 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +225
snajp 530,5K

snajp

Użytkownik
Sędziowanie to loteria, czasem ogladam np. hiszpańską ligę i to co panowie z gwizdkiem robią to dramat.
Australia nie lepsza, żeby nie było...
No ale są i tacy, którzy się z tego cieszą - patrz Pan Li, aby daleko nie szukać...
Post automatycznie złączony:


A nawet 93...
Qwa 4 gol Bruno, Mistrz!!! 4-1 😁
Jaki mógł być @ pre? 200?
Że strzeli co najmniej dwa @ był w granicach 3.7 - 4 , bo brałem to pod uwagę, ehhh
 
Otrzymane punkty reputacji: +701
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Eeehhh i w Melbourne zrobiło się 5-2...
Tym razem nie Bruno 😁
To co over 10 trzeba przemyśleć? :)
Edit
Jets na 5-3 ale sędzia zVARzyl temat, szkoda... :(
 
Ostatnia edycja:
snajp 530,5K

snajp

Użytkownik
Fajny ten VAR taki nie za krótki :)
Bruno jeszcze strzeli @ 6.00 Było blisko, bardzo blisko :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +701
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Fajny ten VAR taki nie za krótki :)
Bruno jeszcze strzeli @ 6.00
Haha, VAR przez te lata wiecej zabiera niż daje f.... Diabelski wynalazek. A ja gupi myślałem, że bedzie "sprawiedliwie"... Gupi i stary.... :)
Ps
Akurat przy tej okazji Jets faktycznie był spalony, ale co do zasady VAR dla overowcow to skaranie... I plaga!!!
Ps
A Australia jako pierwsza liga go (VAR) testowała... Takie tam wspominki.
Edit
OOO, 5-3 niech dobija do 10 i się nie znamy 😉
Edit 1
Ooo, Bruno prawie wcisnął.... Jak blisko... No szkodaaa.
Edit 2
I tak nieźle...
Były jeszcze 2 okazje ale 5-3 zostało...
Bruno 4naroli Mistrz!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1754
larkspur 311,2K

larkspur

Użytkownik
Witam w nowym sezonie
Ja zgłaszam się po to pół litra 😉 - mam nadzieję 😅

druga kolejka w której skupiam się na meczu Melbourne Victory z Newcastle jets. Bez zbędnego ... idę w win Victory , wypunktowali ostatnio Sydney na wyjeździe dobijając ich na 2:0 w końcówce. Jets gonili wynik i rzutem na taśmę wywieźli 2:2.
nie ukrywam że liczę na odmienione Melbourne bo to co grali w poprzednim sezonie i to ich przedostatnie miejsce to az nie chcę sobie tego przypominać 😋

Melbourne Victory win @1.75 superbet 5:3 świetna pierwsza połowa 💪💪💪
5:3 💪
Świetna pierwsza połowa załatwiła mecz
To u kogo do odbioru ta flaszeczka? 😋

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1472
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Dobre meczycho dało zarobić parę groszy, jedziemy z daniem głównym.Mam nadzieję, że też będzie co oglądać. Ja poszedłem w kombo
over 2.5
over 11.5 rożnych
każda drużyna w każdej połowie over 1.5 roga
btts
Kurs @5 ⛔
Powodzenia wszystkim grającym i zieloności.
Post automatycznie złączony:

Ale brama klekajcie narody
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +700
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
5:3 💪
Świetna pierwsza połowa załatwiła mecz
To u kogo do odbioru ta flaszeczka? 😋

Pozdrawiam
U mnie ofc... Proszę bardzo:
🥂🍾🍻🍺🥃🍷🍸🍹
😉
Post automatycznie złączony:

Dobre meczycho dało zarobić parę groszy, jedziemy z daniem głównym.Mam nadzieję, że też będzie co oglądać. Ja poszedłem w kombo
over 2.5
over 11.5 rożnych
każda drużyna w każdej połowie over 1.5 roga
btts
Kurs @5
Powodzenia wszystkim grającym i zieloności.
Post automatycznie złączony:

Ale brama klekajcie narody
Ja chcę goliiii! To po pierwsze i najważniejsze :) w Adelaidzie....
Edit
Dobra 2-0 jest, jeszcze jedna...
Edit 1
Uff, 75min. I 3-0 dla Reds... W koncu, bo zacząłem się irytować a liczyłem na bramki w tym meczu.
Edit 2
Ft 6-0, no nieźle, ale City słabiutko, uuuu...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +822
snajp 530,5K

snajp

Użytkownik
ADL - CITY
Tu może być ostro , pobieram czerwo @ 5.25
I dołożę / Sposób Zdobycia 3. Gola - rzut karny @ 10.00 Czy Panowie widzieli co zrobił Jamie w 55' :mad:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1796
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Dobre meczycho dało zarobić parę groszy, jedziemy z daniem głównym.Mam nadzieję, że też będzie co oglądać. Ja poszedłem w kombo
over 2.5
over 11.5 rożnych
każda drużyna w każdej połowie over 1.5 roga
btts
Kurs @5
Powodzenia wszystkim grającym i zieloności.
Post automatycznie złączony:

Ale brama klekajcie narody
Dołożyłem czerwoną kartkę, bo kombo juz do kosza , widać, że City zmęczone podróżami obawiam się, że mogą nic nie strzelić a jeżeli Adelaida jeszcze trochę przyciśnie to mogą wyłapać czerwo .
 
Otrzymane punkty reputacji: +700
majekx 770K

majekx

Znawca A-League
ADL - CITY
Tu może być ostro , pobieram czerwo @ 5.25
I dołożę / Sposób Zdobycia 3. Gola - rzut karny @ 10.00 Czy Panowie widzieli co zrobił Jamie w 55' :mad:
Zrobił Taggarta. W Adelaidzie ładnie młodzi wchodzą do składu.. i Irankunda i Toure mają po 17 lat. Warto zapamiętać, bo dziś całkiem dobre zawody rozgrywają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +700
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Witam starych wyjadaczy kangurzej piłki kopanej wielkie City na kolanach aż z ciekawość wpadłem zobaczyć co sądzicie o meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1570
majekx 770K

majekx

Znawca A-League
Witam starych wyjadaczy kangurzej piłki kopanej wielkie City na kolanach aż z ciekawość wpadłem zobaczyć co sądzicie o meczu
Ja bym powiedział, że miałem dejavu z finału... przy 3 bramce dla Adelaidy, City już mentalnie wsiadało do samolotu do Melbourne.
Ciekawa za to jest tabela... bo dla mnie to jest szok:

Zrzut ekranu 2023-10-29 122240.png

Mistrz, wicemistrz i zdobywca pucharu nadal bez punktów... kolejna kolejka to zmieni, dlatego będzie to na pewno bardzo ciekawa kolejka.

Cała Aussie... pierwsze 5 kolejek to czas na zapoznanie się co każdy zespół sobą reprezentuje, bo notatki z poprzedniego sezonu można spokojnie pognieść i wyrzucić do kosza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2157
majekx 770K

majekx

Znawca A-League
Panowie fachowcy co się dzieje z City?!
Moje zdanie to za formę City odpowiadają 2 czynniki... i naprawdę nie wiem, który przeważa:
1. City gra w CL AFC. Mecze są z reguły w środę, więc po pierwsze, Australijczykom nigdy nie pasowały mecze co 3 dni, a po drugie wyjazdy do Chin czy Tajlandii robią swoje (przed nimi jeszcze lot do Japonii).
2. Dziś przejrzałem sobie kto wyszedł w 1 jedenastce... 8 zawodników, którzy wcześniej grali w innym zespole... Przed sezonem rzuciłem okiem po nazwiskach, były mi znane... ale zleniłem się i nie zwróciłem uwagi, że są znane, ale z innych zespołów w A-Lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1571
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 9:45
Spotkanie: Melbourne City vs Sydney FC
Typ: Czerwona kartka
Kurs: 3.85🟥
Bukmacher: Forbet
Post w dziale:
Analiza:

Czas na piątkowy poranek z Australią i spotkają się ze sobą dwa zespoły, które na start kampanii 2023/2024 zawodzą.
Melbourne City to zespół, który od kilku dobrych lat liczy się w czołówce A-League. Doszło tutaj jednak do wielu zmian personalnych i można śmiało powiedzieć, że kadra jest słabsza, niż to było w poprzedniej kampanii. Brakuje porządnego bramkarza, bo Tom Glover przeniósł się do Middlesbrough, a Jamie Young pomimo swojego nazwiska młody wiecznie nie będzie. 6 straconych goli w starciu z Adelaide United z pewnością wpłynie na zmiany w podstawowym składzie City. Szkoda też odejścia Marco Tilio, ale nie ma co się dziwić, że napastnik ten szuka rozwoju w Europie, jak na razie jest tylko kontuzjowany. Czy ekipa z Melbourne wróci na zwycięską ścieżkę?

Sydney FC także zawodzi i dwie porażki z rzędu to potwierdzają. Trudno jest wyobrazić sobie rozwój tego klubu, jeżeli za sterami cały czas jest trener Steve Corica. Od dłuższego czasu nie widać tutaj progresu i bardziej jest to regres niż rozwój. Owszem w poprzedniej kampanii udało się awansować do półfinału play-off a w tym sezonie sięgnąć po Puchar Australii, ale nie takie są ambicje przyjezdnych. Fani czekają na przebudzenie swoich liderów w ataku, a więc Roberta Maka, Joe Lolley oraz Fabio Gomes, bo Ci zawodnicy jeszcze niedawno prezentowali się całkiem nieźle na przełomie września i października. Czy to jest ten dzień przełamania The Sky Blues?

Oba kluby nie sięgnęły w tym sezonie nawet po 1 punkt i to powoduje, że dzisiaj należy liczyć się z ostrą walką na boisku. Można zastanawiać się nad wyższymi liniami kartek, ja jednak zdecydowałem się na czerwony kartonik. Młody arbiter Daniel Elder w tej kampanii nie wyrzucił jeszcze żadnego zawodnika z boiska, a w poprzednich rozgrywek aż 7-krotnie wyciągał czerwień. Bezpośrednie starcia są często gorące i jeżeli dołożymy do tego sytuacje obu drużyn oraz sędziego, to liczę, na wykluczenie jednego z piłkarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1195
Do góry Bottom