>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
ogólnie w Australii 2 meczu ligowym 24 lutego (a wcześniej 17 lutego), ale pewnie masz na myśli mecz z udziałem któregoś z dziś grających zespołów.
kurde myślałem ze takie wyniki to jakieś rodzynki a to było tylko 2 kolejki temu jak mówisz


niedawno... chyba wejdę w over 0.5 zaraz

nie zdarzylem... to biore under, goscie o wiele lepsi dzisiaj

82' Newcastle Jets - Adelaide United
under 1.5
2
Betfair


Newcastle Jets vs Adelaide United:
Powyżej 10.5 rzutów rożnych @1.45
Powyżej 11.5 rzutów rożnych @1.67
Powyżej 12.5 rzutów rożnych @2.05
Powyżej 13.5 rzutów rożnych @2.55
Powyżej 14.5 rzutów rożnych @3.30
Powyżej 15.5 rzutów rożnych @4.30
Superbet
brawo ! sama Adelajda już 14 rożnych.



piękny meczyk - dali zarobić dzisiaj 💰

0:1. Wszedłeś?
tak ale w U1.5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +959
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Dziś jak i w tygodniu.. te mecze są... dla mnie niezrozumiałe... dziś przy 0:0, czy 0:1 (po 80') nawet nie było w co wejść. Gratulacje dla tych co kierowali wzrok na rzuty rożne...
Może coś spróbuję na jutro.. stawki delikatne:


Nixi - SFC

1 - @3,1 2:1

Dziwnie wysoki kurs na gospodarzy. Aż myślałem, że mecz gdzieś na kontynencie ale grają na Eden Park. Myślę, że po tym kursie rzyko jest warte świeczki.


Roar - Macartchur

Davila gol - @3,25

ov/btts - raczej nie opłaca się. Gole? Germain czy Davila? Biorę tego drugiego.


Ostatnie spotkanie?... może wieczorem coś wymyślę.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3305
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Perth Glory - Western Sydney Wanderers
Typ: 1X
@1.53 Superbet

Pocieszę się takim dwójtypem na to zdarzenie, po całkiem nienagannym kursie. Osobiście uważam, że powinien być on nieco niższy. Wanderers zawsze mają bardzo ciężką przeprawę na stadionie w Perth. Dość powiedzieć, że od dziesięciu lat nie wygrali tutaj w regulaminowym czasie gry, a przecież tu gdzie dziś rozegrano w tym czasie piętnaście spotkań. Godny odnotowania jest fakt, iż dwa ostatnie bezpośrednie mecze na stadionie w Perth kończyły się wygraną gospodarzy 1:0. Nie bez uwagi także należy odnotować, że po raz ostatni grali niespełna dwa miesiące temu (tym razem Perth Glory na wyjeździe) i Wanderers przegrali 1:2. Sytuacja w tabeli także nie wskazuje na dominację gości, a wręcz przeciwnie. Goście przegrali ostatnie trzy ligowe spotkania, w tym wysoko bo aż 7:0 w Melbourne. Wszystko daje pewne przypuszczenia, że kursy na gospodarzy mogą delikatnie spaść, a jako że zostało ponad pół doby do rozpoczęcia spotkania, to wrzucam typ teraz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1299
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tomorrow
Nix vs Sky Blues - mecz w Auckland, trenerzy to kumple, Nix raczej nie przegra, glupio by tracić top2,
Roar vs Byki - wszystko możliwe, może postrzelają? Ważna będzie też pogoda w Queensland.
Glory vs WSW70 - mega jestem ciekaw tego meczu, co Pan Li tym razem odpier... No i czy Rudan będzie coachem? Same pytania 😉 Odpowiedzi jutro... KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2317
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Kangury,
Nix - Sydney FC ht 0-1,
Hmm na dobrą sprawę mogło być 0-3 (var, poprzeczka) ale Turban z gwizdkiem jest znany z tego, że robi co chce :) Pod koniec Nix aktywniejsi więc nieśmiało symbolicznie 1x po @ 3,0 (przez chwilę był taki @ potem spadł) pobrałem. Bez spiny...
Roar - Byki, teraz 1-1
Jak gospo chcą top6 to raczej muszą wygrać. Za drobne po @ 1,80 na Roar postawie. Bez napinki...
GL!
Edit
Nix ft 2-1 👌
Roar ft 1-2 gole były ale bez pkt 🤐
Ogolnie ok...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4081
snajp 486,5K

snajp

Użytkownik
Piękna akcja Kosty i Brodacz bez szans , mamy 2:1 dla NiX
over 4 (azjan) @ 4.50
Może Turban wyskoczy z jakimś karnym .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1301
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
Nixi - SFC

1 - @3,1 2:1

Dziwnie wysoki kurs na gospodarzy. Aż myślałem, że mecz gdzieś na kontynencie ale grają na Eden Park. Myślę, że po tym kursie rzyko jest warte świeczki.
Ty znasz tych sędziów że tak cię ratują ? ;) tydzień temu karny teraz nie uznana bramka. Nawet zawodnicy byli zdziwieni. Jakieś inne przepisy ręki panują u kangura.

Btw przepiękna akcja u bramka Kosty dzisiaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +1301
snajp 486,5K

snajp

Użytkownik
No i ostatnie spotkanie (zagadka) dzisiaj Glory - WSW
Tu trzeba gotować live bo pre to duże ryzyko , jedno co przychodzi do głowy to , że może być gorąco .
Czerwona w meczu @ 3.85
forbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +766
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
Perth Glory v Western Sydney Wanderers
Over 1.5ht Big Boy Taggaaaaaart !
2
Betfair


Kittel wreszcie pierwsza asysta Borriello pierwsza bramka dobrze to wygląda. Perth niech się budzi i Taggart zacznie swoją magię 🧝‍♂️
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5747
snajp 486,5K

snajp

Użytkownik
BTS w 1 poł @ 4.80
Glory nie wygląda mi za dobrze , ta bramka to można powiedzieć cufal . Błąd obrony.
Pobieram win WSW @ 2.63
I przy 1:1 HC (1:0) WSW (-1,5) @ 5.50 lekko dla emocji :) Brakło 0,5 metra .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6225
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Glory vs WSW70
Ft 1-2, szczerze mówiąc to myślałem, że to Glory strzeli 3 bramkę. Namarnowali strasznie, jakby sznur banknotów Pana Li krępował im nogi. A goście? Mimo zwyciestwa grali słabo, defensywa rozpaczliwa momentami, szczęście było jednak z nimi. Na koniec widzieliście jak Rudan odetchnąć mógł wreszcie? Pewnie by poleciał z posady, i Pan Li by nic nie mógł zrobić... A tak wózek Wedrowcow toczy się dalej. Zobaczycie powiadam Wam, iż jaja w meczu tej drużyny będą przeogromne jeszcze... 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +4564
snajp 486,5K

snajp

Użytkownik
Jutro Reds - W. United

Dla mnie to jest chyba jakaś pomyłka,że buki patrząc po kursach faworyzują Adelejd.
Ja tu nie widzę faworyta i szedłbym w remis i lekko pogram
DW 1:1 @ 9.20 w fuksiarzu tak dla lepszego oglądania a potem będziemy
gotować live.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2620
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Adelaide United vs Western United:

powyżej 10.5 rzutów rożnych @1.45❤
powyżej 11.5 rzutów rożnych @1.70❤
powyżej 12.5 rzutów rożnych @2.10❤
powyżej 13.5 rzutów rożnych @2.65❤
powyżej 14.5 rzutów rożnych @3.30❤
Superbet


Nie tak swój sezon wyobrażali sobie piłkarze The Reds. Kilku kluczowych graczy odeszło przed rozpoczęciem kampanii oraz w trakcie rozgrywek, jak Craig Goodwin, który chciał dorobić się w Arabii Saudyjskiej. Szkoda też pierwszego bramkarza Joe Gauci, ale jak otrzymujesz ofertę z Premier League, to się nie zastanawiasz. Młode talenty otrzymują coraz więcej szans i Nestory Irankunda to spora nadzieja australijskiego futbolu. Nie od razu Rzym zbudowano i wydaje się, że kolejny sezon będzie już po prostu lepszy w wykonaniu Adelaide United. Na ten moment The Reds zajmują 9. pozycję i strata do play-off wynosi 9 oczek. Jest jeszcze szansa, aby przedłużyć swoją kampanię, ale potrzebna jest wygrana na własnym obiekcie. Czy 3 punkty pozostaną na Coopers Stadium?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Western United, które kompletnie zawodzi. Pamiętamy jeszcze niedawno, jak ten zespół sięgnął po historyczne mistrzostwo, ale od tamtego czasu wiele się zmieniło. Przyjezdni traktowani są jako outsiderzy ligi i to potwierdza też miejsce w tabeli. Co prawda ten młody projekt stale się rozwija i za chwilę otwarty zostanie nowy dom dla Western United, ale ten potencjał trzeba jeszcze pokazać na boisku. W tej chwili jest to ostatnia pozycja i jeżeli goście chcą uniknąć otrzymania tytułu za najgorszą ekipę w stawce, to należy poprawić swoje rezultaty. Przed przerwą reprezentacyjną udało się pokonać Perth Glory czy też Western Sydney Wanderers, a nawet zremisować z Melbourne Victory. Forma wrasta i ciekawy jestem, jak outsider pokaże się po pauzie.

Jak Australia to naturalnie rzuty rożne, szczególnie gdy jest to mecz, w którym udział bierze Adelaide United. The Reds to najbardziej overowa ekipa pod kątek kornerów w stawce i szczególnie u siebie jest to widoczne. Ich rywale także nie odstają w tej statystyce i mam nadzieję na interesującą rywalizację. Pobieram próg 10. takich stałych fragmentów gry. Ostatnie liczby gospodarzy to: 14, 5, 6, 15, 5, 9 a gości: 7, 9, 4, 7, 5. Pierwsza potyczka pomiędzy tymi zespołami zakończyła się 13 kornerami. Liczę na powtórkę!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1965
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
1 poł. WU win @ 3.55
Na razie piękny ofensywny mecz. Kurs na over 1.5 HT obecnie to 1.7 w 25 minucie. Poczekam z 2/3 i raczej w to wejdę! 🦘

30' - wchodzę po kursie 2

:poop: HT 1:0 szanse było aczkolwiek bet przegrany

Odblokowali się oczywiście po prawie. 48' i już 3:0.

79' karny i 4:1 chyba po meczu biorę U5.5 po 1.95

20240329_141456.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +767
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
No cóż... moim faworytem jest WU.. ale.. mieliśmy przerwę, więc Adelaida znowu może mieć zwrot o 180 st i wzrost formy... Co ciekawe.. w przypadku wygranej WU, Jets wracają na swoje miejsce w tabeli.

Dlatego nie odważyłem się stawiać przed meczem.. na live - 43' 1:0 - ov3,5 - @2,1 - stawka minimalna, bo tak niski kurs, trochę śmierdzi mi podpuchą..



No cóż... Irankunda się obudził, Rush na btts - i 50' zamykamy kupon
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1904
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Standard, poszła walizka Pana Li 😉 a na powaznie Redsi w grze o top6. Teraz muszą liczyć że wtapiac będą 4 zespoły przed nimi w tabeli...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2323
Do góry Bottom