>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

snajp 531,5K

snajp

Użytkownik
Za tego majstra to Marynarze mogą podziękować Vukovicowi.Ile to czystych kont w tym sezonie 12 !?
 
Otrzymane punkty reputacji: +965
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Przypomnę ze dzisiaj jest ostatni mecz Nestory Irankunda który przechodzi do Bayernu Monachium za 3.4 miliona ! a jakieś leśne dziadki z forum ;-) mówiły ze w tej lidze juz nie ma dobrych piłkarzy :p hejterom mówimy NIE ! :D
Gość ma 18 lat, w Bayernie pójdzie do młodzików i się nigdy nie przebije, bo to nie ten kaliber. Chyba nie myślisz, że on w tym Bayernie będzie grał ;) Może go kiedyś wpuszczą w pucharze na jakiegoś 4-ligowca.
Daniel Sikorski też kiedyś był w rezerwach Bayernu, a dobrym piłkarzem nie był.
Bayern takich Irankundów to ściąga z 10 na sezon, ze wszystkich stron świata i jak choć jeden za jakiś czas załapie się do szerokiej rotacji to już sukces, więc nie przeceniajmy ligi na podstawie tego, że ktoś wypatrzył jakiegoś juniora i zaryzykował grosze, żeby go ściągnąć ;)

e: co do kwoty transferu, to dla takiego Bayernu to są grosze, Taki Kapustka szedł do Leicester za 5 baniek i od razu poszedł do rezerw, bo zapłacili za jego talent. Duże kluby ściągają mnóstwo zawodników za parę baniek i później idą na wypożyczenie albo do rezerw. W razie czego jak się nie przebije to i tak opchną go do jakiegoś freiburga z zyskiem. City tak naklepało grube miliony za młodzieżowców, o których nigdy nie słyszeliście.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1503
Baqu 837K

Baqu

Forum VIP
Gość ma 18 lat, w Bayernie pójdzie do młodzików i się nigdy nie przebije, bo to nie ten kaliber. Chyba nie myślisz, że on w tym Bayernie będzie grał ;) Może go kiedyś wpuszczą w pucharze na jakiegoś 4-ligowca.
Daniel Sikorski też kiedyś był w rezerwach Bayernu, a dobrym piłkarzem nie był.
Bayern takich Irankundów to ściąga z 10 na sezon, ze wszystkich stron świata i jak choć jeden za jakiś czas załapie się do szerokiej rotacji to już sukces, więc nie przeceniajmy ligi na podstawie tego, że ktoś wypatrzył jakiegoś juniora i zaryzykował grosze, żeby go ściągnąć ;)

e: co do kwoty transferu, to dla takiego Bayernu to są grosze, Taki Kapustka szedł do Leicester za 5 baniek i od razu poszedł do rezerw, bo zapłacili za jego talent. Duże kluby ściągają mnóstwo zawodników za parę baniek i później idą na wypożyczenie albo do rezerw. W razie czego jak się nie przebije to i tak opchną go do jakiegoś freiburga z zyskiem. City tak naklepało grube miliony za młodzieżowców, o których nigdy nie słyszeliście.
kolego... to był żart :) pisany z ironia :D stad tyle śmiesznych buziek
 
Otrzymane punkty reputacji: +217
sunxl 2M

sunxl

Typer
Skąd ten kurs dzisiaj na awans Macarthur? Byki mają patent na The Sky Blues i uważam, że na ten moment to zespoły na podobnym poziomie. Zaraz wkleję bardziej obszerną analizę, ale trzeba spróbować dzisiaj przyjezdnych.

Sydney FC vs Macarthur FC: Macarthur FC awans @4.10 Fortuna 🟥
Powyżej 8.5 rzutów rożnych + powyżej 3.5 kartek @1.55 TOTALBET 🟥


Najwcześniej rozpoczną się derby Sydney, pomiędzy The Sky Blues a Macarthur FC. Gospodarze starają się powoli odbudować po gorszych latach pod panowaniem Steve Corica. Stery tego zasłużonego klubu objął Ufuk Talay i widoczna jest poprawa w grze tego zespołu. Przede wszystkim w ofensywie jest pomysł i kadra jest na tyle jakościowa, że można pokusić się o awans do wielkiego finału. Do tego sukcesu jeszcze daleka droga i pierwszy krok należy wykonać dzisiaj. Niestety Sydney FC trafiło na przeciwnika, który w ostatnim czasie kompletnie nie leży The Sky Blues. Gospodarze przegrali z Bykami 3 spotkania z rzędu. Play-off to jednak inna bajka i statystyki mogą nie mieć większego znaczenia, wszak liczy się dyspozycja dnia. Czy faworyt stanie na wysokości zadania?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Macarthur FC, które jest jeszcze najnowszym projektem w A-League. Przypomnijmy, że w przyszłym sezonie do grona drużyn w najwyższej klasie rozgrywkowej dołączy Auckland FC i będzie to drugi klub z Nowej Zelandii obok Wellington Phoenix. Skupmy się jednak na tym, co jest tu i teraz. Byki zasłużenie znalazły się w strefie play-off. Można rzec, że obecna kampania była równa w wykonaniu przyjezdnych. Naturalnie przydarzały się słabsze momenty, ale generalnie jest to bardzo dobry sezon w wykonaniu Macarthur FC. Dzisiaj przed Bykami trudne zadanie, ale pewność siebie jest po stronie gości, jeżeli grając w 9, wygrywasz z The Sky Blues kilka dni temu. Czy ta historia powtórzy się również w tę sobotę?

Dziwi mnie mocno kurs na awans przyjezdnych, bo jest on w okolicach 4.00, a przecież Macarthur FC wygrał 3 ostatnie potyczki z Sydney FC z rzędu. Ostatni mecz rozegrany 2 tygodnie temu dało 3 punkty Bykom, a goście przez dłuższy czas występowali w 9. To z pewnością wzmocni mental outsidera. Ja jednak do kuponu AKO zdecydowałem się na typ, który mówi o tym, że padnie minimum 9 rzutów rożnych i 4 kartki. Jeżeli prześledzimy sobie obie bezpośrednie potyczki z tej kampanii, to oglądaliśmy w nich za każdym razem 7 upomnień i 12 kornerów. Myślę, że walka o awans do półfinału play-off pozwoli liczyć na intensywne starcie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1505
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
Tak jak już wcześniej się zastanawiałem, tak i ja biorę kierunek sunxl sunxl na niespodziankę.

Sydney - Macarthur

X2 - @2,33

Jakiś ta wygrana SFC zbyt oczywista. Wszyscy są tego pewni, buki bromują kursy takie, że to pewniaczek.... dla mnie - w sam raz na uwalenie jakiejś fajnej taśmy... Bo kto nie dodał do tasiemki jakiegoś kursu z takiej Australii @1,4 tak, żeby podbić wygraną? ;)

Do tego HT X - @2,8
un3,5 - @1,9

Myślę, że w tej fazie nikt nie zaatakuje od razu, boję się że będziemy świadkami szachów. Każdy chce awansować i każdy chce to zrobić jak najmniejszym nakładem sił gdyż w następnej fazie przeciwnik będzie wypoczęty.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2683
snajp 531,5K

snajp

Użytkownik
Skąd ten kurs dzisiaj na awans Macarthur? Byki mają patent na The Sky Blues i uważam, że na ten moment to zespoły na podobnym poziomie. Zaraz wkleję bardziej obszerną analizę, ale trzeba spróbować dzisiaj przyjezdnych.

Sydney FC vs Macarthur FC: Macarthur FC awans @4.10 Fortuna
Tak,tak Kolego dobrze prawisz , chyba mają patent na SFC. Sydney wygrało ostatnio 7:1 ale z kim ! Glory ! A z Bykami od 67' nie mogli sobie poradzić grając z przewagą 2 - óch zawodników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1787
sunxl 2M

sunxl

Typer
Tak,tak Kolego dobrze prawisz , chyba mają patent na SFC. Sydney wygrało ostatnio 7:1 ale z kim ! Glory ! A z Bykami od 67' nie mogli sobie poradzić grając z przewagą 2 - óch zawodników.
dokładnie a takie łatwe 7:1 z Glory może nieco dać rozluźnienie w szeregach The Sky Blues. Może to i dobrze, że Byki potknęły się w Nowej Zelandii, będzie większe spięcie na dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1902
snajp 531,5K

snajp

Użytkownik
Strzeli gola / Valere Germain @ 3.11( może będzie karny)

1. gol w meczu / Macarthur FC @ 2.71

Zawodnik otrzyma kartkę / Luke Brattan @ 3.00 (ma 7 kartek w sezonie ale potrafi się zapomnieć
a nawet dostać bezsensowną kartkę .)
betcris
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +569
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Play off i derby zarazem: Sky Blues vs Bulls...
Ja sobie nieśmiało myślę, że może dziś na podpuche Pan Li nie będzie się wpierd... jak zwykle w 1x2 tylko postawi sobie takie zwykłe bety jak: awans Sky Blues, jakiś karny no i czerwo w meczu. W koncu to 1 mecz o wszystko na tym etapie...
Sobie na live to święto zostawiam. GL!
Edit live
27 minut za nami 1-0, i po Var czerwo dla Bulls. Turban z gwizdkiem jak zawsze w formie 😉 karnego dla Sydney FC anulował... Niech się Pers poprawi, ma jeszcze czas...
Edit
Ft 4-0...Bez niespodzianki... Jakby nie anulacja Turbana to 3 kierunki byłyby na zielono...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5040
Lukasz1988!! 577,5K

Lukasz1988!!

Użytkownik
No to panowie po zabawie . FC Sydney będzie pierwszym półfinalista . Ja czekam do 80' aż kurs wzrośnie na over 3,5 I wejdę w jedną więcej bramkę w tym meczu (o ile wcześniej mnie nie uprzedza ) .

Edit :78' i 4:0 . Wejdę i w over 4,5 ale kurs póki co marny . Może się uda przeczekać te 5 minut bez gola

Sydney FC Vs MacArthur 4:0 82' (goście z czerwoną kartką)

Over 4,5 @1,80
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1179
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
Ehhh... Pycha kroczy przed upadkiem... Taki scenariusz był zbyt oczywisty, szukałem 2 dna i mnie pierwszy półfinał naprostował..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2118
snajp 531,5K

snajp

Użytkownik
Co tam 🦘 na dzisiaj szykujecie?Wygląda na to ,że City to weźmie.
Ja pre wjeżdżam z takim pewniakiem : ;)
Suma VAR (liczy się, gdy sędzia główny obejrzy powtórkę osobiście lub ręcznie pokaże znak prostokąta)
over 0,5 @ 2.40 :p
betcris
Aaaaa i o 18:00 mamy jeszcze taki smaczek w postaci Pucharu AFC z udziałem CCM ,nie zapomnijcie .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2729
sunxl 2M

sunxl

Typer
Melbourne Victory vs Melbourne City:
Powyżej 4.5 kartek @1.72✅
Powyżej 5.5 kartek @2.30✅
Czerwona kartka @3.60✅
Superbet

Bruno gol @1.98 Betclic


3. półfinalistę już znamy i zostało nim Sydney FC, które pewnie pokonało Macarthur FC. Pozostała nam jedna niewiadoma i dzisiaj dowiemy się, która ekipa z Melbourne będzie bić się o mistrzostwo australijskiej ekstraklasy. Faworytem jest Victory, które wydaje się stabilniejszym projektem na ten moment, ale City potrafi w najmniej oczekiwanym momencie zaskoczyć nawet samych siebie.

Big V miało swoje wahania formy na przestrzeni kampanii 2023/2024. Najgorsza była końcówka obecnych rozgrywek i 3 spotkania bez wygranej to potwierdzają. Wiadomo jednak było od jakiegoś czasu, że formalni gospodarze nie zajmą wyższej pozycji niż to 3. i być może z tego też powodu nadeszło rozprężenie w ostatnich tygodniach. Wiele par oczu będzie skierowanych na legendę australijskiej piłki, a więc Bruno Fornaroli i były zawodnik City ma na swoim koncie 18 trafień. Czy dołoży kolejnego gola do tych statystyk?

City to drużyna, która po latach posuchy pragnie wreszcie sięgnąć po mistrzostwo. Pamiętamy przecież niedawno dominację formalnych gości na boiskach A-League. Odszedł ojciec sukcesów trener Patrick Kisnorbo i sporo posypało się w zespole z Melbourne. Należy odpowiednio przebudować klub i jedną oficjalną wiadomość już znamy: Jamie Maclaren pożegna się z błękitnymi barwami. Jest to niejako symbol City, na którego już czas. Czy snajper ten fazie play-off odnajdzie skuteczność?

Derby Melbourne są zazwyczaj bardzo gorące i można zauważyć, że w ostatnich latach regularnie prowadził je jeden arbiter. Naturalnie chodzi o Irańczyka Alireza Faghani, który uważany jest za najlepszego sędziego w A-League. Dzisiaj to Alex King dostąpi zaszczytu biegania z gwizdkiem i stawiam na próg 4.5 upomnień. Jeżeli zerkniemy na 5 niedawnych rywalizacji pomiędzy tymi ekipami, to w 4 z nich ta linia została pokryta. Mam nadzieję na ostre widowisko. Liczby arbitra to 4, 2, 6, 3, 7, 6, 5.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3784
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
Zaraz mecz.. więc na szybko:
1 - @2,5 1:1
Un2,5 - @2,18

Dla mnie, w tym sezonie Victory było zespołem zdecydowanie lepszym. Może stary był lekko spóźniony, ale późnie jak zespół złapał rytm to dotarł na 3 miejsce w tabeli. City mimo dobrego składu na papierze, mimo wszystko grało nierówno. Aby dziś awansować goście mogą dziś zagrać po europejsku, gdzie priorytetem będzoe 0 z tyłu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2291
snajp 531,5K

snajp

Użytkownik
No to gotujemy
1 połowa - liczba goli
Powyżej (1.5) @ 4.80 (shit)
betcris
Post automatycznie złączony:

1. połowa. Liczba żółtych kartek
ov 2,5 @ 2.42
Robi się gorąco . Szkoda tej czerwonej bo myślałem , że V wciśnie w 1 poł.A tak może być ciężko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3840
snajp 531,5K

snajp

Użytkownik
City gra tak jakby wygrywali już 4:0 i mieli wygrany mecz. Oby się nie zdziwili jak V Ich zaraz załatwi.
Remis @ 6.00 🔥💥
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2542
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne, Victory vs City
Jest 0-1, dużo się działo (zmarnowany karny, czerwo - to MV).
Ja biorę za miedziaka typ łączony : City wygra bądź zremisuje i over 1,5 po @ 2,0.GL! Szanse są...
Edit
Jaja na koniec, karny dla Victory, var-srar (nie ma karnego :)) i dogrywka. No cóż teraz to loteria...
Ps
snajp snajp brava za x, ja spekalem, ale też coś czutka mi mówiła, że to 0-1 się nie skonczy 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6159
Do góry Bottom