>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dobra heheszki były a coś merytorycznie? Jutrzejsze mecze to only live widzę. O tym troszkę było powyżej. A ja (kto by się spodziewał?) spróbuję ugrać coś w niedzielnym spotkaniu w Nowej Zelandii. Popatrzyłem sobie na osłabienia ( u i tak słabych w tym sezonie ) gospodarzy, dodałem do tego ostatnie zaangażowanie oraz skład gości i ...? Wychodzi mi czysta dwójka w spotkaniu Nix vs Roar - tak wiem, ja i Brisbane ???? ale takie rozwiązanie uważam za prawdopodonne. Będąc konsekwentny po @ 2,05 zwycięstwo (tak potrzebne przecież w tej fazie ligi) gości z Brisbane za miedziaka ⛔pobieram. Oby Roar nie zawiedli ???? KTF!
PS Tradycyjnie zachęcam także do odwiedzenia całej Irlandii ???? oraz przypominam o naszym konkursie, bo mecz w Melbourne już jutro! GL!
 
majekx 750,8K

majekx

Znawca A-League
Ja skupiam się na jutrze. A właściwie na jednym meczu. Bo spotkanie konkursowe City - WSW omijam. Jak napisałem wcześniej - to spotkanie, w którym wszystko może się zdarzyć,oba zespoły muszą zawalczyć o komplet punktów i to spotkanie jest dla mnie zagadką. No bet z opcją oglądania.
Co do wcześniejszego jutrzejszego spotkania:
CCM - SFC
(1:2)
To oba zespoły grają o przysłowiową pietruszkę. CCM już do po nie awansuje, SFC ma już za to zagwarantowany udział w po. Zatem jak mecz totalnie bez stawki sportowej to pozostało zagrać dla kibiców. Dlatego celuję tutaj w bts - @1,65 ✅. Myślałem jeszcze o 1X - ale jak patrzę na wyniki w tym sezonie - win CCM, remis, to wychodzi teraz na win SFC - dlatego typowanie 1x2, nawet z podpórką ponownie sobie daruję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja skupiam się na jutrze. A właściwie na jednym meczu. Bo spotkanie konkursowe City - WSW omijam. Jak napisałem wcześniej - to spotkanie, w którym wszystko może się zdarzyć,oba zespoły muszą zawalczyć o komplet punktów i to spotkanie jest dla mnie zagadką. No bet z opcją oglądania.
Co do wcześniejszego jutrzejszego spotkania:
CCM - SFC

To oba zespoły grają o przysłowiową pietruszkę. CCM już do po nie awansuje, SFC ma już za to zagwarantowany udział w po. Zatem jak mecz totalnie bez stawki sportowej to pozostało zagrać dla kibiców. Dlatego celuję tutaj w bts - @1,65. Myślałem jeszcze o 1X - ale jak patrzę na wyniki w tym sezonie - win CCM, remis, to wychodzi teraz na win SFC - dlatego typowanie 1x2, nawet z podpórką ponownie sobie daruję.
No fakt, teraz wychodzi 2-ka Sydney ???? a ja mam nadzieję, że w drugim meczu (w Melbourne) City nie przegra.
No i fajnie 2 * ✅ ????
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Na jutro zbieram w dubla 2 bts-y i gram za średnio-mniejszą kasę:
CCM-Sydney bts @ 1,66 1:2
MC-WSW bts @ 1,55 3:0
AKO: 2,57 - 0,53j ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 750,8K

majekx

Znawca A-League
Mecz już za chwilę. Na forum jesteśmy zgodni co do btsa. Zobaczymy jak to się zakończy. Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mecz już za chwilę. Na forum jesteśmy zgodni co do btsa. Zobaczymy jak to się zakończy. Powodzenia ????
No nie wiem ???? jak widzę te męczarnie w kolejnym meczu tych zespołów i grę w chodzonego to ch... człowieka może strzelić. To jest minus rozgrywek gdzie są PO.
Edit
W końcu 0-1 Ninkovic, może mecz się zacznie. 1-1 ???? Rozbitkowie ???? outsiderzy, w tym sezonie pogromcy mistrzów z Sydney ???? bts wszedł Wam Panowie ???? Gratuluję !
edit 2
Cudem na 1-2, a mialem dać 2 na live po @8 ale nie przyjęło ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 750,8K

majekx

Znawca A-League
Na razie w Sydney bez szaleństw. Czyżby wróciło minimalistyczne SFC z zeszłego sezonu?
A tymczasem składy na mecz w Melbourne

 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No fakt, teraz wychodzi 2-ka Sydney ???? a ja mam nadzieję, że w drugim meczu (w Melbourne) City nie przegra.
Cudem wyciągnęli w 93 na 1-2 ✅ teraz City ma trudne zadanie bo WSW w mocnym składzie. Budzik na ławce i oby Fornaroli znowu nie zjeb... karnego. KTF!
Edit
3-0 No to ✅ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Cudem wyciągnęli w 93 na 1-2 ✅ teraz City ma trudne zadanie bo WSW w mocnym składzie. Budzik na ławce i oby Fornaroli znowu nie zjeb... karnego. KTF!
No chyba trzeba zacząć powinszowania ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 750,8K

majekx

Znawca A-League
Jutrzejszy dzień zaczynamy od Nowej Zelandii.

Phoenix - Roar

(2:2) - Nixi z 3 bramkarzem i bez Krishny potrafili ugrać 1 punkt... Całe Roar
Niby zespół z Brisbane powinienem omijać szerokim łukiem, ale patrząc na tabelę, ostatnie spotkanie - skuszę się na typ, który zaproponował qowalsky6 - 2 - @1,95⛔. Nixi już wypatrują końca sezonu i urlopu wakacyjnego. Roar natomiast szykuje się na playoffy. Żeby jednak w nich zagrać potrzebne są punkty. I Roar nagle zaczęło je gromadzić - bo 6 punktów po meczach z Adelaidą i SFC - to naprawdę dobry wynik. A przed nimi jeszcze m.in. mecze z WSW (mecz o 6 punktów) i z Perth (tutaj może Perth już nie liczyć się w walce o po.).

Perth - Victory
(1:0)
ov2,5 - @1,5 ⛔
ov3,5 - @2,1 ⛔
Taaaa, festiwal bramek.. :mad:
Ameryki nie odkrywam. Gra Perth - ja gram over. Victory ostatnio złapało wiatr w żagle. Pokonanie Adelaidy, CIty i CCM nagle wywindowało zespół na 4 pozycję (a wygrana da nawet 3 pozycję w tabeli) i dało bezpieczną przewagę ~5-8 punktów nad 7 lokatą - najwyższą nie dającą prawa gry w playoffach.
Glory też jak by nagle zaczęło grać. 7 punktów w meczach z City, WSW i CCM to też dobry wynik. Dzięki tym punktom gospodarze nadal mają szansę na awans do następnej fazy rozgrywek. Żeby nadal się liczyć - muszą zgarnąć 3 punkty. A przed nimi chyba najtrudniejsza droga bo jeszcze mecze z SFC, Jets i Roar.
Mam nadzieje, że obie drużyny zagrają tutaj naprawdę po australijsku - a wtedy będziemy mieli festiwal bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 46

dawidwk

Użytkownik
Widzę,że kokwga wyżej ma takie same zdanie co ja na temat meczu Phoenix - Roar. Też typuje tutaj zwycięstwo gości. Powodzenia !
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutrzejszy dzień zaczynamy od Nowej Zelandii.

Phoenix - Roar

Niby zespół z Brisbane powinienem omijać szerokim łukiem, ale patrząc na tabelę, ostatnie spotkanie - skuszę się na typ, który zaproponował qowalsky6 - 2 - @1,95. Nixi już wypatrują końca sezonu i urlopu wakacyjnego. Roar natomiast szykuje się na playoffy. Żeby jednak w nich zagrać potrzebne są punkty. I Roar nagle zaczęło je gromadzić - bo 6 punktów po meczach z Adelaidą i SFC - to naprawdę dobry wynik. A przed nimi jeszcze m.in. mecze z WSW (mecz o 6 punktów) i z Perth (tutaj może Perth już nie liczyć się w walce o po.).

Perth - Victory

ov2,5 - @1,5
ov3,5 - @2,1
Ameryki nie odkrywam. Gra Perth - ja gram over. Victory ostatnio złapało wiatr w żagle. Pokonanie Adelaidy, CIty i CCM nagle wywindowało zespół na 4 pozycję (a wygrana da nawet 3 pozycję w tabeli) i dało bezpieczną przewagę ~5-8 punktów nad 7 lokatą - najwyższą nie dającą prawa gry w playoffach.
Glory też jak by nagle zaczęło grać. 7 punktów w meczach z City, WSW i CCM to też dobry wynik. Dzięki tym punktom gospodarze nadal mają szansę na awans do następnej fazy rozgrywek. Żeby nadal się liczyć - muszą zgarnąć 3 punkty. A przed nimi chyba najtrudniejsza droga bo jeszcze mecze z SFC, Jets i Roar.
Mam nadzieje, że obie drużyny zagrają tutaj naprawdę po australijsku - a wtedy będziemy mieli festiwal bramek.
No i do takich kombinacji można wpleść bts ofc. Mam nadzieję, że minimum po jednej strzelą ???? GL!
Edit
Widzę, że kursy na Roar spadły, mi udało się jeszcze po 2,05 złapać (i dlatego m. in. go pobrałem). Mimo, że typ stał się &quot;popularny&quot; to domów na to nie polecam stawiać. W końcu to mecz Roar - kto zna moje &quot;przeboje&quot; z tym klubem ten wie ???? Żeby potem nie było ???? KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
A ja do niedzielnego śniadania użyję nieco mniejszej łyżki niż panowie i zaproponuję takiego oto dubla:
Phoenix-Roar X2 @ 1,29 2:2
Perth-MV bts @ 1,44 1:0
AKO: 1,86 - 0,38j ⛔
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mała podpowiedź dla Roar ???? W bramce Nix zobaczymy 22 Saila - to będzie jego debiut w A - league. Tak, że Panowie proponuję bez oporów ładować w światło bramki ???? Coś powinno wpaść ???? GL!
Edit
Ło Matko! Jaka kopanina... ???? Jedni i drudzy...
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Phoenix chyba nie jest jeszcze myślami na wakacjach, jak to sugerował majekx. Póki co stawia duży opór gościom z Brisbane i groźnie atakuje.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Phoenix chyba nie jest jeszcze myślami na wakacjach, jak to sugerował majekx. Póki co stawia duży opór gościom z Brisbane i groźnie atakuje.
Formalnie już jest, ale nie chcą się podłożyć. Roar nie potrafią celnego strzału oddać to jak młody z Nix ma coś wpuścić?
Ps
Nix nie chcą zdobyć wooden spoon i być loserem sezonu. Do Marynarzy mają 2 punkty i o to &quot;idzie&quot; gra ????
 
Do góry Bottom