>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

R 367

romeo12345

Użytkownik
Victory-Phoenix
Phoenix win @6,25⛔
2/2 @10.5⛔
1/2 @41⛔
Typy troche szalone ale w kazdym jest ziarenko sensu.
Edit.
Phoenix wygraja dowolna polowe @2,55⛔
Phienix ov 1,5 @3,3⛔
Kursy dzisiaj juz mocno leca w dol na Phoenix. Dzis na win juz tylko @4,8 .na 2/2 @8.Buk to oczywiscie Unibet.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Melbourne Victory - Wellington Phoenix
remis @4,40 Unibet ✅
Wellington Phoenix DNB @5,10 Unibet ▶ zwrot

Obie ekipy w gazie, patrząc na tabelę formy w 5 ostatnich kolejkach to aktualnie dwie najlepsze ekipy w Australii. Faworytem są gospodarze, którzy 3 ostatnie domowe pojedynki wygrali pewnie, ale goście mimo, ze w delegacjach grają w kratkę to przełamali się ostatnio z Sydney, więc czemu nie ograć też Victory, wydaje mi się, że nie są na straconej pozycji, uważam, że kurs na gości podparty DNB wart ryzyka. Drugi typ na remis, tu najbardziej &quot;zachęciła&quot; mnie statystyka, w meczach pomiędzy nimi nie było remisu od 22 spotkań, czyli ponad 8 lat! Każda seria się kiedyś kończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
drif 28,4K

drif

Użytkownik
i nie pamiętam kogo Arnold powołał z Sydney FC i Roar (czyli Brisbane) do kadry i.. ... Dobra, już mi się nie chce...Szczęśliwego Nowego Roku!
RHYAN GRANT. Age: 27. Club: Sydney FC. Position: Defender. Caps: 1. Goals: 0. The long-term Sky Blues utility and Arnold favourite comes in as cover at right- back but could easily play in midfield in UAE.
CHRIS IKONOMIDIS. Age: 23. Club: Perth Glory. Position: Forward. Caps: 6. Goals: 0. The form that has helped Perth Glory go top of the A-League has earned the mobile forward a Socceroos chance.
JOSH RISDON. Age: 26. Club: Western Sydney Wanderers Position: Defender. Caps: 13. Goals: 0. The hard-working right-back is likely to fight off A-League competition to be first choice in UAE.
Reszta Kangaroosow jest z overseas. Szczesliwego Nowego Roku! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Witojcie i do siego...dwa kupony : w singlu Victory -1,5, jakoś nie wierzę w dłuższa, stabilniejsza formę Phoenix, nie ta głębia składu, nie to doświadczenie.W dublu w tym samym meczu over 3,5 + to samo w meczu Victory z Perth w W-League.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Witojcie i do siego...dwa kupony : w singlu Victory -1,5, jakoś nie wierzę w dłuższa, stabilniejsza formę Phoenix, nie ta głębia składu, nie to doświadczenie.W dublu w tym samym meczu over 3,5 + to samo w meczu Victory z Perth w W-League.
Biorę na live Victory vs Glory over 2,5 po @ 1,8 ✅ za drobne (to babki w końcu). Jest Samanta Kerr czyli bramki powinny paść ;) ps Mamy 35 min. meczu. Typ jest fanowski, bo lubię tą pilkareczke ????
Edit
ja tu skrobie, a w Melbourne 1-0, w tym samym czasie, dalej Sam, 2 od Ciebie teraz ????
Edit
Się laski zaciely, jak kurs skoczy na over 1,5 do 2,0 to poprawię drobnymi.
Edit 2-0 niestety Glory nie istnieją w tym meczu, a Sam sama go nie wygra..
W 90 honorowa na 2-1, Samanta 0 niestety, ale ten gol jej koleżanki dał ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Już jest jedna... ????
Chciałem żeby Sam przyładowala 2, ale co tam, może i 3. Nie jestem pies ogrodnika. Fajnie, że tyle się pojawiło typów i opini na temat pojedynku Panów. W Victory ma być już Honda w składzie. Obydwa teamy mają niezłych strzelców (choć bardziej uzależnieni od formy jednego gracza są Nixi). Jednak to linia pomocy Big V mnie bardziej przekonuje, a ta formacja szczególnie w dzisiejszym meczu będzie ważna patrząc na dotychczasowy styl gry obydwu zespołów. Do tego goście z Nowej Zelandii zazwyczaj słabo grali ma wyjazdach, teraz zaskoczyli z Blues Sky, ale ten mecz nie wiem, czy może być traktowany jako przełom w tym aspekcie. Do tego dochodzi h2h, które przytoczyć raczył Waldi: 22 mecze bez x tych ekip. Dla mnie &quot;to wszystko&quot;, (a przede wszystkim kurs na 1) odstrasza od postawienia czegoś przed meczem, choć bliżej mi do 1 - ki niż 2-ki. Kto wie, czy nie padnie w końcu ten x? Zostaje live... Grającym GL!
Edit
Honda nie zagra. Thx majekx!
 
majekx 764,1K

majekx

Znawca A-League
składy na dziś:


Honda po za składem, więc na razie odpuszczam typowanie.
tak patrzę Williams i Krishna w ataku, za nimi Singh - mocno ofensywnie nastawienie goście.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
składy na dziś:


Honda po za składem, więc na razie odpuszczam typowanie.
Dzięki, jeszcze kilka godzin temu była informacja, że wrócił do kadry meczowej, ale to nie pierwszy raz kiedy oficjalna strona potrafi dezinformowac. Thx...
Składy ofensywne może trochę bramek padnie?
 
majekx 764,1K

majekx

Znawca A-League
zięki, jeszcze kilka godzin temu była informacja, że wrócił do kadry meczowej, ale to nie pierwszy raz kiedy oficjalna strona potrafi dezinformowac. Thx...
pewnie jest już zdrowy i dostępny do gry... no ale z Nixami może trener postanowił go jeszcze oszczędzić - ale to tylko takie moje przypuszczenia. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
### AUSTRALIA
Melbourne - Wellington
Pomijając aspekty sportowe i bieżącą formę taka ciekawostka
Australia godz 9:50, tylko w ciągu roku koncertowo zrobili 3 łamance. Czy pociągną to dalej? Można grać wiele opcji bts, over 2,5 lub najlepiej 1/2 @38 lub 2/1 @19
Nie będę dodawać tu screenow zobaczycie sobie sami co w trzech ostatnich meczach między sobą zrobili sobie zabawę
Over 2,5 @1,60 na spokojnie
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
### AUSTRALIA
Melbourne - Wellington
Pomijając aspekty sportowe i bieżącą formę taka ciekawostka
Australia godz 9:50, tylko w ciągu roku koncertowo zrobili 3 łamance. Czy pociągną to dalej? Można grać wiele opcji bts, over 2,5 lub najlepiej 1/2 @38 lub 2/1 @19
Nie będę dodawać tu screenow zobaczycie sobie sami co w trzech ostatnich meczach między sobą zrobili sobie zabawę
Over 2,5 @1,60 na spokojnie
Ten sezon to wyjątkową loteria (a i 2 poprzednie nie były lekkie do 1,x 2) więc wszystko w A-league możliwe. A co tam giełda &quot;mówi&quot; o tym meczu?
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Melbourne Victory - Wellington Phoenix; Wellington powyżej 4.5 RR @2.10⛔
uni

Tak na szybko, bo zaraz mecz, a zapomniałem w ogóle o nim. Dobrze, ze wszedłem do tematu waldi1979
Wallington korki: 6,3,4, 6, 11. Na pięc ostatnich spotkań dwa razy nie pokryli powyższej linii. Do tego dochodzi fakt, że stwarzają sporo okazji pod bramką rywali, więc jest okazja na nabijanie rożnych. Plus to co wspomniał majekx że goście wyjdą ofensywnie na to spotkanie, a to kolejna okazja do nabicia kilku korków.

Melbourne Victory - Wellington Phoenix obie strzelą @1.67✅
powyżej 2.5 gola @1.71⛔
uni

Dosyć często była pokrywana powyższa linia. Więc próbuję i teraz.
Nie ma czasu, żeby coś dopisać, bo zaraz spotkanie...

 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Widzę, że kolega Karciarz mnie uprzedził, a ja właśnie w podobnym kierunku podążam. Proponuję na dzisiaj 3 single:
1. MV-Phoenix ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,66 - 0,4j ✅ 5
2. MV-Phoenix ov 3.5 RR @ 1,50 - 0,4j ⛔ 2
3. MV-Phoenix ov 2.5 @ 1,71 - 0,6j ⛔ 1:1
po 1. połowie: 2 kartki, 2 RR, 0 bramek
Realna szansa na dwie wygrane, ale o overze bramkowym chyba można zapomnieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Pół godziny za nami w Melbourne, mecz wyrównany, tak na remis właśnie (do tej pory ofc), szału nie ma... Ba, goście więcej zamieszania robili nawet... I szansa dl Victory uuu... Ponownie V, Hope i Kurto broni. Singh ???? sfujarzył, szybka kontra i fujary V dla odmiany... Powiem tak: sprawiedliwy ten remis do ht, mam wrażenie, że V nie gra na 100%, za to goście zaangażowani. Troisi też nie ma dnia, taką 100 spier.... Muscat nerwowy, pewnie ich w szatni obj...dzie ???? HT 0-0.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Jest nasz rodak kadrze z Nowej Zelandii.Moze go wpuszcza na 2 pol.
Kopczynski przyszedl z Legii ,pare wystepow ostatnio zaliczyl.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Pół godziny za nami w Melbourne, mecz wyrównany, tak na remis właśnie (do tej pory ofc), szału nie ma... Ba, goście więcej zamieszania robili nawet... I szansa dl Victory uuu... Ponownie V, Hope i Kurto broni. Singh ???? sfujarzył, szybka kontra i fujary V dla odmiany... Powiem tak: sprawiedliwy ten remis do ht, mam wrażenie, że V nie gra na 100%, za to goście zaangażowani. Troisi też nie ma dnia, taką 100 spier.... Muscat nerwowy, pewnie ich w szatni obj...dzie ???? HT 0-0.
A spróbuję przy 0-1 w 76 over 1,5 po @ 1,75 za drobne. Obojętnie mi kto strzeli ????
edit
Długo nie czekałem, Toinvonen i 1-1, Kurto bez szans ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Widzę, że kolega Karciarz mnie uprzedził, a ja właśnie w podobnym kierunku podążam. Proponuję na dzisiaj 3 single:
1. MV-Phoenix ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,66 - 0,4j ✅ 5
2. MV-Phoenix ov 3.5 RR @ 1,50 - 0,4j ⛔ 2
3. MV-Phoenix ov 2.5 @ 1,71 - 0,6j 1:1
po 1. połowie: 2 kartki, 2 RR, 0 bramek
Realna szansa na dwie wygrane, ale o overze bramkowym chyba można zapomnieć.
Od początku chodził mi over na kartki przyjezdnych, ale nie byłem pewien, a okazuje się, że to najpewniejszy bet był. Over 3.5 był coś w granicach 1.8-1.9/
Szkoda, ze over na korki nie ma szans. Liczę, że jeszcze jedna bramka wpadnie. To będzie 2/3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Do góry Bottom