>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mam nadzieje ze nastepna kolejka to same overy rożnych ????
Następne mecze to ciąg dalszy obecnej kolejki jakby kto nie wiedział.
08.03. 09:50 Brisbane Roar - WS Wanderers
09.03. 09:50 Central Coast Mariners - Wellington Phoenix
Heh 2:2.. i dobrze tak City... a Pan Li to wyjątkowy dowcipniś.
No jak zwykle stary lis miał rację, choć mnie lojalnie uprzedził, że się zdziwię ???? I miał słuszność jak zawsze...
Na razie to wygląda, że majekxowi tym razem dał dokładny cynk ten żółty, cwany lis... ????
Właśnie wykręcił standardowy numer ...
Pan Li powiedział, że się zdziwie meczem w Melbourne.
???? Jebaniutki...
PS
Co Castro du... ratuje Glory to poezja. Co oni bez niego by zrobili?
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-melbourne-city-v-perth-glory-1
Mr Castro &quot;wisisz&quot; mi drobne...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro pojedynek w AFC
09:30 Melbourne Victory (Aus) - Daegu (Kor) - U Victory ma być w składzie Ola i Honda. Skośni zabrali do Australii swoich Brazylijczyków. Patrząc na ostatni mecz to wydaje się, że to Koreańce lepiej wyglądali (ale to był ich 1 mecz w nowym sezonie). Wobec tego za drobne dnb po @ 2,15 ✅spróbuję na gości. Remis też mnie zdziwi. Ogólnie trudna grupa. Aussie wg mnie finalnie bez szans. Ciekawe co na to Pan Li, który często mówił mi, że pierwsze 2 kolejki lubią zaskoczyć. Dlatego bez szaleństw. GL!
Pan Li nie odbiera, ale przesłał sms-a ???? &quot;Kto gra derby idzie na żebry&quot;, &quot;Kto gra puchary ten je suchary&quot;
Trzeba pamiętać o tym co stary lis już mi kiedyś pisał przy okazji derbów Melbourne.
Edit FT 1-3 więc plus zaliczony.
edit2
Skrót
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-melbourne-victory-v-daegu-fc
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Ola + Keisuke kontra garstka Brazylijczyków = over3,5; czy raczej niekoniecznie? patrząc na ten ostatni mecz MV to bramek powinno być 8. Może w końcu to wszystko puści i jutro postrzelają? do tego pewnie jeszcze Kosta.. dawno też Troisi nic nie dołożył...
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ola + Keisuke kontra garstka Brazylijczyków = over3,5; czy raczej niekoniecznie? patrząc na ten ostatni mecz MV to bramek powinno być 8. Może w końcu to wszystko puści i jutro postrzelają? do tego pewnie jeszcze Kosta.. dawno też Troisi nic nie dołożył...
To już chyba live podpowie &quot;jaki klimat&quot; zapanuje w Melbourne. Mnie nie ma więc pre &quot;widzę&quot; tylko dnb na skośnych, a i tak mam w uszach Pana Li ????
Edit
Klimat sprzyjający jak widać ft 1-3
 
kibic-zwierze 43,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, co z Wellington? Mieli kilka trudniejszych meczów i 2 punkty na 12 możliwych no ale teraz mecz z najgorsza drużyna w lidze. kursy spadają na gospodarzy, opłaca się próbować X2 ? Newcastle za nimi już blisko i niedługo koniec sezonu zasadniczego. Jak zaczną punktować mają szansę nawet na 4 miejsce.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie, co z Wellington? Mieli kilka trudniejszych meczów i 2 punkty na 12 możliwych no ale teraz mecz z najgorsza drużyna w lidze. kursy spadają na gospodarzy, opłaca się próbować X2 ? Newcastle za nimi już blisko i niedługo koniec sezonu zasadniczego. Jak zaczną punktować mają szansę nawet na 4 miejsce.
Czysto Sportowo &quot;powinni&quot; rozj..... gospodarzy, ale A-league uczy, że wszystko jest możliwe ???? Zobaczę wyjściówki i live się zaczaje...
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Zgadza się, w tamtym roku jednak też mieli niezłe nazwiska Sydney - Bobo, Mierzejewski, MV - Berisha, George a mimo to żadna z grupy nie wyszła ????
 
drif 23,7K

drif

Użytkownik
Jak kluby z Australii traktują azjatycką LM? Da się tam zarobić? Jakie są finansowe nagrody?
Last 16 $100.00
Quarter $150.00
Semi $250.000
Runer-up $2.000.000
Runer-up $4.000.000
Group Stage
Win $50.000

Draw $10.000
Nawet masz travel cover od $40.00 - $120.000 per match w zaleznosci jak daleko zwedruje druzyna
Jest o co grac.

zarobić się da ale w pojedynkach z drużynami z japonii czy chin są bez szans ????
Nie robmy z Kangorow Amatorow. Rok temu Big-V zabrako 1 punkt na wyjscie z grupy w 2016 SydneyFc I Big-V wychodza z grupy gdzie Big-V odpada po walce z pozniejszym Mistrzem. W 2014 WSW wygrywaja ACHL.
Nie chce mi sie szukac dalej i przytaczac. Punktuja moze nie sa brani pod uwage jako glowni faworyci do zywciestwa ale punktuja to tu troche to tam.
Powodzenia!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
09:30 Melbourne Victory (Aus) - Daegu (Kor) - U Victory ma być w składzie Ola i Honda. Skośni zabrali do Australii swoich Brazylijczyków. Patrząc na ostatni mecz to wydaje się, że to Koreańce lepiej wyglądali (ale to był ich 1 mecz w nowym sezonie). Wobec tego za drobne dnb po @ 2,15 ✅spróbuję na gości.
Szkoda Kangurów, ale co zrobić, plus jest...
To już chyba live podpowie &quot;jaki klimat&quot; zapanuje w Melbourne. Mnie nie ma więc pre &quot;widzę&quot; tylko dnb na skośnych
Widzę, że over wykręcony, grającym graty ????
Nie robmy z Kangorow Amatorow. Rok temu Big-V zabrako 1 punkt na wyjscie z grupy w 2016 SydneyFc I Big-V wychodza z grupy gdzie Big-V odpada po walce z pozniejszym Mistrzem. W 2014 WSW wygrywaja ACHL.
Nie chce mi sie szukac dalej i przytaczac.
W ostatnich 3 latach, to z tego co pamiętam większych sukcesów brak, wymieniłeś chyba wszystkie z ostatnich 5 lat ???? więc... tego ????
Zgadza się, w tamtym roku jednak też mieli niezłe nazwiska Sydney - Bobo, Mierzejewski, MV - Berisha, George a mimo to żadna z grupy nie wyszła ????
To pokazało miejsce w szeregu oraz fakt, że Azja odjechała (finansowo, ale i sportowo), niestety...
 
drif 23,7K

drif

Użytkownik
W ostatnich 3 latach, to z tego co pamiętam większych sukcesów brak, wymieniłeś chyba wszystkie z ostatnich 5 lat ???? więc... tego ????
Jeszcze WSW jeden punkt do wyjscia z grupy w 2015 ;) To chyba juz by bylo wszystko ????
To pokazało miejsce w szeregu oraz fakt, że Azja odjechała (finansowo, ale i sportowo), niestety..
Pewnie ze tak. Do tego nie ma co porownywac jesli chodzi o soccer i zarobki. Gdzie w A-League minimalna placa powyzej 21lat to cos okolo $60k A gdzie oni do klubu ktory kupuje Fellainiego cos za $16mil.
Druga sprawa populacja ludnosci.... Przepasc.
Ale za to inne sporty maja sie bardzo dobrze gdzie Azjacji nie maja podjazdu ;)
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Oglądałem i inny poziom, wyglądało jak mecz 1 ligowca z 3 ligowcem. Jakość piłkarska, kultura gry to inny świat.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejny Under ?
Ciężko powiedzieć, AFC rządzi się swoimi prawami. Różne czytałem opinie, niektóre &quot;wieszczą&quot; 1-0, 1-1, widziałem też kierunki na bts/over. Ja mam obawy, że to kolejny mecz, w którym Kangury mogą dostać nauczkę. Ważne będą wyjściowe składy. Gdyby dnb na Koreańców było w granicach @ 2 to bym się skusił. No i znowu polecam jak już to live. Na razie...
 
drif 23,7K

drif

Użytkownik
Czas podreperowac stan konta przynalezacego do A-League. Bleden stawkowanie doprowadza do takich a nie innych sytuacji. A teraz odwrotu juz nie ma.
Wczoraj byla ku temu doskonala okazjia z ktorej zapewne wielu skorzystalo. Czy dzis bedzie podobnie. Jak widzimy z prowadzonej dyskusji zdania sa prawie jednostronne ze ekipy z Antypodow nie daja sobie w wiekszosci rady z ekipami z Azji. No ale to zostalo juz powiedziane.
Co chca osiagnac chlopcy z SFC? Moze dalej warto walczyc o mistrzostwo ligi z ekipa z Perth. Raczej male szanse ale wiadomo... (patrz Jests awans do Top6) Jedno jest pewne. Napewno skoncentruja sie na Play-off i Grand Final. Tylko ze do tych meczy jeszcze daleka droga.
Dolary leza na stole do zagarniecia w ACHL trzeba grac i cos ugrac. Co do wyniku nie wiem. Tak jak pisze qowalsky6 warto DNB. Ja ide w bramki

Stan A-League -36.296j
Sydney FC v Ulsan Hyundai
First Half Over 0.5 Goals @ 1.4 - 10/10 ⛔
First Half Over 1.5 Goals @ 3 - 5/10 ⛔
Over 2.5 Goals @ 2 - 10/10 ⛔
Over 3.5 Goals @ 3.4 - 5/10 ⛔

Bet 365
Ps. Zazwyczaj nie gram live ale dzis nie ma wyjscia. ???? Dokladam
Over 1.5@ 2.5 10/10 ⛔
Over 2.5@6 5/10 ⛔
Corners Over 7 @2 10/10 ⛔
Corners Over 8 @3.25 5/10 ⛔ Total - 60j :headbang: :cholerniezly:


Stan A-League -96.296j

Powodzenia!
Btw Moze fajnie by bylo jakby moderator zamiescic ankiete nad tematem ktora ekipa A-League wygra Grand Final. Tak dla urozmaicenia.
Pzdr!

 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Do góry Bottom