>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
Bulls vs CCM, na razie 1-0, po rykoszecie samobój, w 46 min. A tak to była kicha. Ciekawostka, w bramce gosci jakiś randomowy chłopak, który zmienił nie mniej randomowego poprzednika,lecz do straty bramki (nie miał szans przy golu) dawał radę.
Bulls jak ma mózg to powinno go "posprawdzać"... Przynajmniej ja bym im to w przerwie podpowiedział. Co ciekawe pod koniec ht @ na 1 był taki jak pre... Pan Li znowu sypie dolarami?
Ft 1-0
Filip uratował punkty Bullsom i taki ma być bramkarz. Ma robić różnicę, to nic, że x byłby "sprawiedliwszy", 3 pkt. zostają w Sydney...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +203
majekx 764,1K

majekx

Znawca A-League
Typy live bo mecz już trwa.. Victory - Glory
Un2,5 - @1,85
No btts - @2

Perth znowu to robi.. 7 obrońców, 1 pomocnik na prawym skrzydle, 2 napastników...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +308
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Typy live bo mecz już trwa.. Victory - Glory
Un2,5 - @1,85
No btts - @2

Perth znowu to robi.. 7 obrońców, 1 pomocnik na prawym skrzydle, 2 napastników...
Zobacz kolego jaki dziwny skład u Glory. Oni chyba nie chcą nigdy wygrać meczu! Garcia won!
Edit
A kto to z gwizdkiem dziś biega w Melbourne? Kurt "ryży ch..." Ams. Szykują się wałki...
Edit1
Jest Ams, jest czerwo :) Victory w 10, pojawiła się szansa na "mój" pre dnb Glory, ale umówmy się podstaw do tego typu na live nie było!!
A mecz? Dramat, że pękają oczy!!! Gdzie moja Australia??? :)
Edit
Mecz kuriozum 0-3, niby over a dramat, czerwo wszystko zmieniło, dla mnie ok...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +203
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
wieje nudą straszną, tak mi obrzydzić A-League....
majekx majekx nie ma co za szybko gratulować ale rozważne typy!

EDIT: Kompletnie z czapy czerwona, chociaż zasłużona, ciekawe czy Garcia będzie chcial zaatakować czy raczej wpuści jeszcze jednego obrońcę żeby utrzymać remis na wyjeździe :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +308
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
alez sie robi syf w tych meczach nie ma juz radosnego futbolu
Poczekaj, ryży ch... nie powiedział jeszcze ostatniego słowa... Brakuje karnego, albo dwóch :) i Pan Li znowu się będzie śmiał :)
Post automatycznie złączony:

jest czerwo. ciekawy czy goście ruszą.
chociaz z drugiej strony, perth ostatni wygrany mecz na wyjeździe w lutym.
Nie mają kim ruszać z takim składem, no ale Ams może pomoże?
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
Powiem Wam Panowie ze gdyby ktoś w tym sezonie zaczął oglądać "ligę kangurza" to nie zostałby jej fanem.
Straszna padaka. Ja się pytam gdzie jest ten wesoły soccer z Antypodow?!

Co by nie było off to poszlo ze Perth wygra od stanu 0:0 po 2.50 w stsie
Jeśli nic się nie zmieni pod względem liczby zawodników to może goście ogarna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +512
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Sprzedal sie!!!!!!!!!!!!! kolego@jozzy22
jaki ida na wala to sprawdzimy btts po @3.10 bo 0-0 by bylo za proste
edit ; over 2.5 az trudno uwierzyc
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +309
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Nie no szanujmy się... Perth... że niby z przewagą jednego zawodnika? i Fornaroli biegający w kole środkowym i patrzący jak MV rozgrywa??? dajcie spokój, szkoda pieniędzy na ten mecz, ja wychodzę :D

EDIT: no i już naciskałem "X" żeby zamknąc to nagle 0-1 po ładnej bramce :D :D TERAZ TO DOPIERO BĘDZIE MURARKA
EDIT: WNIOSEK TAKI ŻE MUSZĘ CHYBA OPUŚCIĆ FORUM 0-2 :D :D
EDIT: CYK 3-0, Bruno odpalił, jaja ale raczej nie wynika to z pięknej ofensywnej gry....

EDIT: Rudy jak chciał jeszcze karnego wyczarować hahaha, chyba pan Li płacił za BTS ale koledzy z Varu za późno przelew dostali :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +512
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie no szanujmy się... Perth... że niby z przewagą jednego zawodnika? i Fornaroli biegający w kole środkowym i patrzący jak MV rozgrywa??? dajcie spokój, szkoda pieniędzy na ten mecz, ja wychodzę :D

EDIT: no i już naciskałem "X" żeby zamknąc to nagle 0-1 po ładnej bramce :D :D TERAZ TO DOPIERO BĘDZIE MURARKA
No i od razu widać kto tu jest Jonaszem :) a mecz dalej jest okropny. Garcia zrobił zmianę : obrońca za obrońcę - genialny gość, 0-1 to żadna przewaga a koleś myśli chyba o utrzymaniu wyniku. Co za myśl szkoleniowa, chyba ma rodzinę w Polsce :)
Edit
Mecz dalej jest kuriozalny, Glory prowadzą 2-0, a Victory w 10 ich gniecie :)
Edit
0-3 i over :) kto ogląda ten mecz, to kula się ze śmiechu. Nie oszukujmy się gdyby nie czerwo, to na 100% oglądalibyśmy kolejny smutny under. Dzieki Ams, bo ze swoim dnb Glory to do czerwa wyglądałem na wariata :) A tu proszę... Cyrki, cyrki...
Edit
Najgorsze, ze Garcia zostanie, teraz go nie wyrzuca...
Ps
Pamietajcie, jest Ams, jest zabawa!!! Bruno też coś postawił, bo po meczu piątkę przybijał z rudym...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
majekx 764,1K

majekx

Znawca A-League
Ten btts to tak na włosku... bo już myślałem że karny będzie - już nie z takich sytuacji Ams pokazywał wapno... Victory na własne życzenie przegrało... Już po pierwszym goli Popovic nie wyciągnął wniosków i nie przesunął obrony ciut do przodu... linia obrony Victory za każdym razem ustawiała się na 11-16m... a 2 z 3 goli dla Perth padły z za pola karnego gdzie i Burke-Gilroy i Fornaroli byli praktycznie niepilnowani... drugi gol to też dziura na środku obrony. W sumie Perth nie wygrało bo grało tak dobrze tylko wygrało bo Victory brało bez obrony. Jak to mówią w przyrodzi nic nie ginie... jak Perth zagrało podwójnymi zasiekami to Victory zagrało bez zasieków... szkoda tylko, że przez takie mecze kibice nudzą się ligą i ta musi już szukać ich w Tasmanii czy innym końcu świata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +743
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ten btts to tak na włosku... bo już myślałem że karny będzie - już nie z takich sytuacji Ams pokazywał wapno... Victory na własne życzenie przegrało... Już po pierwszym goli Popovic nie wyciągnął wniosków i nie przesunął obrony ciut do przodu... linia obrony Victory za każdym razem ustawiała się na 11-16m... a 2 z 3 goli dla Perth padły z za pola karnego gdzie i Burke-Gilroy i Fornaroli byli praktycznie niepilnowani... drugi gol to też dziura na środku obrony. W sumie Perth nie wygrało bo grało tak dobrze tylko wygrało bo Victory brało bez obrony. Jak to mówią w przyrodzi nic nie ginie... jak Perth zagrało podwójnymi zasiekami to Victory zagrało bez zasieków... szkoda tylko, że przez takie mecze kibice nudzą się ligą i ta musi już szukać ich w Tasmanii czy innym końcu świata.
Ten mecz pokazał, jak słaby się zrobił poziom w A-league. Victory ostatnio wygrali, ale pisałem, że ich wyniki nie odzwierciedlają faktycznego stanu. Dlatego pogralem Glory, bo nie spodziewałem się, że Garcia jest tak głupi i znowu 7 obrońców wystawi. A on jest glupi, jak zobaczyłem skład to znowu zdebialem. Tylko przez czerwo i wujka Amsa (ofc) Perth dało mi troszeczkę odrobić drobniaków ten nieudany weekend. Bo z gry to nie istnieli. Piłka nożna nie jest sprawiedliwa. "Powinienem" mieć kolejny minus przy typie, ale co zrobić? Do tego under wydawał się pewniakiem, a over wyszedł :) Kolejny mecz przeciw Perth mi się widzi trzeba będzie zagrać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +434
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Moim zdaniem wynika to z tego, że ściągają coraz gorsze "gwiazdy" zagraniczne, kiedyś przychodziły dziadki, które coś tam gdzieś tam w poważnej piłce kopnęły typu Castro czy Toivonen, którzy może nie byli tak znani jak teraz Sturridge czy Rodwell ale chociaż chciało im się jeszcze biegać albo chociaż po prostu zwyczajnie grać a teraz? Ja wiem że poczatek ale popatrzcie o kim z nowych można coś dobrego powiedzieć? Moim zdaniem tylko nad Jetsami można się pochylić. Poza tym odchodzi stara gwardia australijskich wyjadaczy, z roku na rok brakuje takich Galekoviciów, Cahillów i innych.. a wracają mocno średni Kruse czy inny Spiranović. Młodzież kiedyś też była jakaś bardziej do grania w piłkę - Mooy, Arzani itp a teraz jak patrzę na te chuchra... z fryzurami... nie wiem, taką rzucam myśl, a co wy sądzicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +434
majekx 764,1K

majekx

Znawca A-League
Może karlooos karlooos masz rację, bo ewidentnie coś nie pykło... jak liga budowała swoją 'renomę' przychodziły bardziej znane nazwiska i one coś tam biegały, potem przyszły mniej znane nazwiska.. ale one nadal coś tam biegały... teraz mamy efekt - 'czy się stoi czy się leży, to premia się należy'. O młodzieży nie będę wspominał bo brak mi słów. Dzieje się to co z Brazylią ale na mniejszą skalę. Każdy bardziej obiecujący grać trafia do Wielkiej Brytanii zanim tak naprawdę coś pokaże. ci który zostają to pokopią sezon i trafiają do Indii a w najlepszym przypadku do Japonii gdzie przepadają.... zostają tylko ci co więcej poświęcają czasu na fryzjera niż na trening...
Druga sprawa, że i trenerzy nie uczą już waleczności, gry do 90 minuty czy ataków na hura... styl jest bardziej europejski, poukładany, ale i zwyczajnie nudniejszy... przyszła szkoła szkoleniowa z niższych lig angielskich czy Niemiec gdzie przede wszystkim liczy się 0 z tyłu.
Czemu tacy gracze jak Margiotta, Juric, Goodwin, Topor-Stanley, Tilio i jeszcze kilku innych zaczynają mecze na ławce rezerwowych? To są gracze, który nie są typowymi jockerami a są mocnym punktem swoich zespołów... może sezon się rozbuja, ale jak na razie mamy sporo niespodzianek ale nie idzie za tym zupełnie styl.
 
Otrzymane punkty reputacji: +434
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Moim zdaniem wynika to z tego, że ściągają coraz gorsze "gwiazdy" zagraniczne, kiedyś przychodziły dziadki, które coś tam gdzieś tam w poważnej piłce kopnęły typu Castro czy Toivonen, którzy może nie byli tak znani jak teraz Sturridge czy Rodwell ale chociaż chciało im się jeszcze biegać albo chociaż po prostu zwyczajnie grać a teraz? Ja wiem że poczatek ale popatrzcie o kim z nowych można coś dobrego powiedzieć? Moim zdaniem tylko nad Jetsami można się pochylić. Poza tym odchodzi stara gwardia australijskich wyjadaczy, z roku na rok brakuje takich Galekoviciów, Cahillów i innych.. a wracają mocno średni Kruse czy inny Spiranović. Młodzież kiedyś też była jakaś bardziej do grania w piłkę - Mooy, Arzani itp a teraz jak patrzę na te chuchra... z fryzurami... nie wiem, taką rzucam myśl, a co wy sądzicie?
Jak wchodziła w tamtym roku APL (jej składową jest A-league) i zapowiadano zniesienie limitów zakupowych to myślałem, że coś się zmieni na lepsze. Ale degrengolada to nie ostatni rok i np. Covid, proces upadku widać od co najmniej 3 lat. Nie ma sianka, nie ma granka. Nie ma gwiazd, nie ma wzorców. Dużo gwiazd (patrz np. Krishna) woli kopać piłkę w Indiach, Korei, czy Japonii a nawet w Indonezji. Drenaż potężny, widać to po Olyroos. Wracają za to w większości Ci, ktorym się już chyba nie chce. Kolejny aspekt: trenerzy. Talay, nawet już Corica czy trener City i Redsów to wyjatki. Reszta jak Garcia nie ma chyba pojęcia o soccerze.
Dalej kwestie finansowe: CCM od lat wystawione na sprzedaż ale nikt ich nie chce kupić. Jetsi zasilani kroplówką przez pozostale kluby. WU tułają sie bo przecież klub miał być częścią wielkiej inwestycji a tu nic. Bulls podobnie. Sydney FC "się" buduje. NIX mają stadion ale w Nowej Zelandii i 2 rok grają w Woolongong. Covidowy szał. A sędziowie i VAR, czasem to kpina. Do tego nie zawsze kluby dogadują się z fanami (walka z racami itd.) i wladzami ligi. I mamy: burdel, który jest rajem dla Pana Li i jego kolegów. Na deser zmiana sponsora, ch... strona, zero pomocnych info, tylko polit poprawna papka dla lemingów, promocja łamag i dewiantow oraz damskiego soccera. A idź Pan w ch... z taką polityką. Nara...
Ps
Zagralem już w ciemno Redsow przeciw Victory po @ 2,10 za miedziaka i drugi typ w ciemno to City vs Perth po @ 1,50 też za miedziaka. Mimo wszystko GL & KTF!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +730
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live, puchar FFA
Apia Tigers vs WSW, jest 0-0,
Nie widzę roznicy w poziomie, 1x ht po @ 1,6 za miedziaka... WSW nie gra podstawowym skladem. GL
Edit
Ht 1-0, sprawiedliwy wynik 1 pol. Różnicy klas ligowych nie było za bardzo widać :)
Edit1
Ft 2-1, Pan Li "lubi to" i ekipę Wanderers... Pierwotne @ na gospo były gdzieś tak >12,0 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +997
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne,
City vs Glory, podano sklady. Widzę, że "na zachodzie bez zmian", Garcia standard: 7 obrońców - geniusz... U City są 3 strzelby, oby wypaliły... GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Mimo katorgi, ostatnio siadło ov2,5 z Perth 🥴 ja dzisiaj za drobniaka złożyłem BetBuildera ov2,5-BTS-ov9,5RR co dało łącznie @2,75 bodajże, nie zdziwię się jednak jak wszystko będzie w druga stronę
 
Otrzymane punkty reputacji: +95
Do góry Bottom