>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Mimo katorgi, ostatnio siadło ov2,5 z Perth 🥴 ja dzisiaj za drobniaka złożyłem BetBuildera ov2,5-BTS-ov9,5RR co dało łącznie @2,75 bodajże, nie zdziwię się jednak jak wszystko będzie w druga stronę
Dorzucilem sobie live 1 ht po @ 2,10 ale za drobne tylko,
Edit
Szkoda bo w trakcie 1-0 się zrobiło, City cisnęło od początku...
Edit1
Qwa VAR, nie wierzę i zaś cofka... 0-0...
Edit2
W du.. sobie ten VAR niech wsadzą, jaki spalony? 1,5 cm czy pół sznurówki?
Ojcze w niebiosach, widzisz i nie grzmisz? :) I przez to taki antyfutbol i gówniany soccer staje się norma.
Edit3
Ft 1-0, szkoda, że nie 7-0 ale trudno...
 
Ostatnia edycja:
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Gola pierwszej połowie zamykam fajny kupon, oczywiście cofka var po spalonym 4 cm i będzie 0/0...
 
Otrzymane punkty reputacji: +315
majekx 764,1K

majekx

Znawca A-League
Tak... niech więcej grają w środku tygodnia... nawet nie postawiłem.. ale bym stawiał under... po pierwszej połowie łatwo powiedzieć.. ale gra identycznym ustawieniem jak w niedzielę.. to i zakłady powinny być identyczne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +315
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tak... niech więcej grają w środku tygodnia... nawet nie postawiłem.. ale bym stawiał under... po pierwszej połowie łatwo powiedzieć.. ale gra identycznym ustawieniem jak w niedzielę.. to i zakłady powinny być identyczne.
Za taką grę powinny być punkty ujemne. Glory - 3 za brak checi do gry, - 3 za autobus pod bramką...
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
ostatnio własnie około tej minuty napisałem że nie warto i się skończyło 0-3, z tym że tam w 10 grało MV, dzisiaj wyłączyłem po pierwszej połowie, MC pewnie jedną wciśnie, pytanie co na to Perth czy się "otworzą" hehehehe czy 1-0 na wyjeździe z MC będzie dla nich dobrym wynikiem :D nie liczyłbym że goście są w stanie coś wcisnąć.. nawet po błędzie przy wyprowadzeniu Good'a zamiast iśc za ciosem i zrobić przewagę, na spokojnie przegrali akcje przez... swojego bramkarza
 
Otrzymane punkty reputacji: +315
G 0

gubernator_nh

Gość
jprd , ale fart, over 1.5 mi wtopił, ale wlazł over 0.5 i wygrana gospodarzy oba po kursach 2.00, fart, bo prawie zawał. Szkoda, że nie strzelili na 2-0 w ostatniej akcji.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ps
Zagralem już w ciemno Redsow przeciw Victory po @ 2,10 za miedziaka i drugi typ w ciemno to City vs Perth po @ 1,50 też za miedziaka. Mimo wszystko GL & KTF!!!
Ft 1-0 tyle dobrego, że miedziak na ale to by była hańba gdyby Garcia wywiozł punkty z Melbourn...
Edit
A tymczasem w Sydney, puchar FFA, dogryweczka po ft 0-0, gospo w dogrywce 1-0, a z gwizdkiem K. Ams i czerwo :) dla gości, a chcieli karnego :) jest Ams jest zabawa...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +999
majekx 764,1K

majekx

Znawca A-League
Dziś Jets - Nixi

jak dla mnie kierunek jest jeden - btts+ ov2,5 - @1,9

Jets pomimo tego, że ma dobrze się prezentuje w ataku (mimo to nadal uważam że będą latarnią ligi) to tracą sporo bramek. W tym sezonie w 3 meczach stracili 3 bramki. I w postawie właśnie gospodarzy upatruję szans na dużą ilość bramek z obu stron.
Dla Nixów to kolejny trudny mecz w Australii. Czy przywykli już czy nie? na pewno brakuje im atmosfer stadionu z Welllington. Nie mają wyboru - muszą tu walczyć o punkty, a że potrafią przekonały się o tym już zespoły CCM i WU które nie zdobyły nawet punktu w konfrontacji z kiwi. Jak bym miał stawiać na zwycięzce - uważam, że większe szanse mają goście - ja jednak idę w bramki.. i to bramki z obu stron.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +316
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Mocno się zastanawiam czy tykać te mecz, strasznie skoczyły kursy na over i jestem ciekawy czym może to być spowodowane. Na papierze wyglada to na ładny over - o Jetsach pisze co tydzień, fajnie w ofensywie, fajne transfery, Yuel w formie a i z tylu zawsze coś wpadnie, goście tez z reguły kręcą się koło overa, tydzień temu dziwny wynik z WSW, gdzie po varze nie prowadzili do przerwy a skończyło się 0-2. Niby wszystko gra, niby można ładować ale to jednak Australia wiec może się skończyć PSIUKTEM BEZ ES, poczekam jeszcze na składy i jak wszystko będzie git to próbuje over 3 po ponad 2

EDIT: są składy, są wszyscy od strzelania, kreowania i wpuszczania tez over 3 @2,40

EDIT: kurs już spadł do 2,07, dziwne akcje
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +522
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jets vs Nix
Chcialbym (sic!) overa w Australii w koncu zobaczyć, mam dosyć tych underowych kasztanów, ale to tylko kierunek życzeniowy. Mnie w Newcastle nic nie zdziwi. Zobaczyłem składy, jest ok, ma kto zdobywać bramki dla jednych i drugich. On the paper bts czy over na logikę jest jak najbardziej uzasadniony ale czy tak będzie? No nic, na live rzucę kośćmi... GL!
Live
Dalem over 0,5 ht po @ 2,05 (nie zdazylem tu napisać), dam over 1,5 ht po 2,85 za drobne ofc...
Edit
Okazje były, mam na dzieje, że tak sie nie skończy. To ważny mecz dla obydwu ekip. Moim zdaniem będą walczyć o uniknięcie wooden spoon w tym sezonie. A póki co to są moi pretendenci do tego tytułu pomimo nienajgorszych wyników do tej pory...
Edit2
70 min. w koncu 3-0, under przełamany, to teraz bts może być :)
Edit3
Over 3,5 po @ 2,0 za drobne, obojetnie kto ale poproszę o 4...
Edit4
Bardzo dziękuję, 4-0 hmmm to moze jeszcze jedną? Dobra na razie pass....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +657
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne, kolejne męki z A-league, dobrze, że Pain skrócił moje cierpienie i mamy 1-0 dla WU. Teraz słupek ratował Roar, ktore jest przeokropne. Kolejny underowe g.... choć bramka była bardzo ładna... A tak to droga przez mękę...
Edit
W końcówce Roar przycisnęło ale to dalej kopanina była straszna, brrr antyfutbol, ft 1-0...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +39
majekx 764,1K

majekx

Znawca A-League
Składy:






Wygląda, że Victory wyciągnęło wnioski z meczu z Perth i skład bardziej.. hm... odważny. Victory musi atakować i musi walczyć o punkty... ale o te w Adelaidzie nie powinno być, za łatwo... mój kierunek? - btts - @1,57
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +320
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
jakie przewidywania na mecze o g. 9:45?
Wszystkie zespoly w niezlych skladach.
W derbach Sydney kibicować będę Bullsom, ale wynik może być każdy.
O Redsach pisałem, będzie ciężko ale podtrzymuje 1...
Edit
Bulls wygrało 2-0, Redsi wtopili 1-2, na live pisałem przy 0-0 ht, że wtopia będzie jak nic nie zmienia po przerwie. No i wtopili... ozna się było ew. ratować...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +208
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Ja dzisiaj odpuściłem i patrząc na pierwszy mecz chyba dobra decyzja, co do kolejnych dwóch spotkań - WSW bez Hemeda, goście z Kurto w bramce - nie zdziwi mnie jakiś under, może nawet 1,5?
w drugim spotkaniu szukałbym za to overa ale tez bez szaleństw, Adelajda problemy w obronie, w MV w końcu Włoch w pierwszym składzie ale za dużo o gościach powiedzieć nie mogę bo chyba najmniej minut do tej pory im poświęciłem, GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +208
grendel 82,7K

grendel

Użytkownik
Witam pasjonatów i wariatów kangurzej ligi . Czwarta kolejka kangurzej ligi , dobrych meczy jak na lekarstwo , ja jednak wierzę , że w dwóch dzisiejszych meczach obejrzymy więcej niż jedną bramkę . Zagrałem takie oto ako
⛔Adelaide-Melbourne V btts wygra Adelaida
⛔WSW- Mc Arthur btts 1 połowa @ 12.95 w Fotuna
Ogólnie to nie polecam , sam gram za stawkę spacerową , będę śledził na żywo może tam coś zagram .
Powodzenia i zieloności wszystkim .
Za marzenia się płaci , dobrze ,że drobne , się popsuła na maxa kangurza liga ani jednej bramki do przerwy , w meczu Adelaidy to pewnie wleci czerwona , jak ktoś może to niech gra .
I czerwo wjechało .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +528
Do góry Bottom