>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 749K

majekx

Znawca A-League
No to zaczynamy:


w porównaniu ze zwycięską jedenastką z finału z City, brak Cummingsa, Silvery, Nkololo, Moresche... to strzelcy bramek w tamtym meczu... Jest za to Tulio, Vukovic czy Kaltak.

Ponieważ to otwarcie sezonu, do tego mecz w Adelaidzie to (tak myślę) zagram dość bezpiecznie ov2,5+btts - @1,6
kurs nie powala, ale Adelaida musi pokazać, że coś umie grać (po meczu z WSW w pucharze)... a aktualny mistrz jest najlepszą okazją do podreperowania psychiki.

Dodatkowo może coś będę łapał na live.

I gospodrze:

W porównaniu do meczu pucharowego z WSW jest Madanha, Irankunda, Hirishi, Isaias...czyli dwóch młodzików, doświadczony samuraj oraz doświadczony toreador. Brakuje natomiast Goodwina.

Popatrzę jak grają, ale na kartce, lepiej mi wyglądają gospodarze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +696
majekx 749K

majekx

Znawca A-League
Live:

12' - 0:0 - jak na razie znacznie groźniej atakuje CCM
14' - 0:0 - Adelaida jak by lekko stremowana. Nie widzę pomysłu na grę z ich strony. Dodatkowo graj wolno i dają się łatwo wyprzedzać. Czyżby starali się zachować siły na końcówkę meczu?
24' - 0:0 - mecz powoli się rozkręca - słupek ratuje gości przed stratą gola.... a później drugi raz gospodarze trafiają w słupek.
40' - 1:0 - CCM się zatrzymało... seria nieporozumień obrony z bramkarzem... kilka szans Adelaidy, i ta jedna wykorzystana.
45' - 1:0 sezon się zaczyna wesoło +6 min w pierwszej połowie... Adelaida nadal groźnie atakuje.. CCM próbuje strzałów z za pola karnego
HT - 1:0 - spokojnie mogło być 2:1 czy 2:2... mecz mocno szarpany z dużą nerwowością w polu karnym obu zespołów... Nie było jakichś pięknych akcji bardziej szanse po błędach obu zespołów. Do tego trochę kopaniny.
46' - 1:0 - zaczynamy 2 połowę.. i piłka w polu karnym CCM sobie lata bez żadnego sprzeciwu obrońców... Przypadkowości w tym meczu jest naprawdę bardzo dużo
60' - 1:0 - zrobiła nam się kopanina. Oba zespoły bez pomysłu.
62' - 2:0 - karny dla Adelaidy - Clough, całkowicie zmylił bramkarza. Przed meczem zastanawiałem się kto może być strzelcem karnych... ale Clough'a nie brałem pod uwagę.
65' - 2:0 - co to było?... Ibusuki poślizgnął się tuż przed polem bramkowym mając przed sobą leżącego Vukovicia
73' - 2:0 - Adelaida się cofnęła i zaczęła grać z kontry. piłka znacznie częściej zaczęła pojawiać się w polu karnym gospodrzy
78' - 2:0 - CCM (Farrell) zakończył swój udział w meczu - 77' pierwsza żółta kartka, 79' druga żółta kartka i tym samym czerwona
80' - 3:0 - dośrodkowanie z boku pola karnego po faulu Farrell'a. Ansell główką podwyższa prowadzenie.
FT - 3:0 - Mecz nie porywał, mistrz pobity, ja zaczynam sezon z minusem :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1346
snajp 491,5K

snajp

Użytkownik
Thx za relację,widzę że chyba złe kierunki dziś pobrałem
Jednak dobre ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +489
majekx 749K

majekx

Znawca A-League
Thx za relację,widzę że chyba złe kierunki dziś pobrałem
CCM mocno zaczęło.. miało przynajmniej jedną 100% akcję.. ale jak na razie to się skończyło


edytuje ten post, żeby nie mnożyć bytów...

pora coś zagrać live - 70' - 2:0 - pobieram btts - @2,2
live - 82' - 3:0 - pobieram ov3,5 - @2

Koniec 3:0
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
CCM mocno zaczęło.. miało przynajmniej jedną 100% akcję.. ale jak na razie to się skończyło


edytuje ten post, żeby nie mnożyć bytów...

pora coś zagrać live - 70' - 2:0 - pobieram btts - @2,2
Podbijam ale za drobniaki 😜GL!
Edit
Ooo, czerwo Marynarzy i 3-0, teraz to raczej kicha...
Ale bez stresu, symbolicznie tylko...
Edit 1
Pod koniec dominacja Reds, CCM nie miało okazji, czerwo dało się we znaki, choć goscie w przekroju całego meczu mieli swoje szanse...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2652
snajp 491,5K

snajp

Użytkownik
Tomorrow

Macarthur FC v Brisbane Roar
Powiem tak : Roar mi zaimponowało w finale pucharu a Bulls jakoś mnie nie przekonuje swoją grą w ostatnich swoich meczach.
X2 @ 1.5 (bezpiecznie do tripla)

City v WU
Tu nie zmieniam zdania z przed kilku miesięcy City HC -1,5 @ 2.45 (AH City -2 @ 3.7) BRAK SŁÓW.

SFC v BIG V
Mówiłem,że Sydney będzie mocne w tym sezonie i podtrzymuję swoje zdanie.
HT/FT 1/1 3.05
Pozdro i GL.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1560
majekx 749K

majekx

Znawca A-League
Na jutro od rana.. boję się że Macarthur - Roar może być under. Jakoś ten mecz mi nie leży i nie wiem co o nim myśleć. Tutwj zabawowo sobie wziąlem gol Ulisesa @3,3 oraz under2,5 - @2,25

Drugi mecz:

City -WU - tutaj może być masakra gości 1 ha-1 - @2,43 - a to niespodzianka

Trzeci mecz:

SFC - Victory
1 - @2,01
Na ten moment ten kurs bardzo jest przeszacowany. SFC jest dużo mocniejsze i gospodarze nie powinni mieć najmniejszych problemów ze zdobyciem kompletu punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +964
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
Byki vs Roar, ht 0-0, jakim cudem? Nie wiem... Roar zaliczyło slupek i poprzeczkę, Byki słupek... "Powinno" być tak, ze 2-3 dla Roar, a mamy nul - nul...
Freke i Kurto na stanowiskach do tego.
Nie mam pojęcia jak to się skończy... A-league w pelnej "krasie", za diabła czasem nie przewidzisz nawet jak oglądasz 😁 z kronikarskiego zacięcia obraz gry wygląda ht tak: Roar prowadzi grę, Byki kontratakują...
Edit
Ft 1-1, może być :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +490
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Witam najlepszy dział na forum, obserwuje i czytam Wasze posty, szacun i lecimy z tym sezonem 💪

Dyscyplina: Piłka Nożna/A-League
Godzina: 10:45
Spotkanie: Sydney FC vs Melbourne Victory
Typ: Czerwona kartka
Kurs: 4.60🟥
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Dodatkowo: powyżej 5.5 kartek @2.55 ETOTO 🟥


Czas po raz pierwszy w tym sezonie zajrzeć do Australii, gdzie wczoraj rozpoczął się 19. sezon tamtejszej A-League. Można rzec, że jest to ostatnia kampania z 12 zespołami, ponieważ w przyszłych rozgrywkach dojdą dwie ekipy z Canberry oraz Auckland, co tym samym zwiększy nam kolonię klubów z Nowej Zelandii. Dzisiaj dojdzie do interesujące rywalizacji pomiędzy Sydney FC a Melbourne Victory. Potocznie to spotkanie nazywane jest Big Blue Derby. Oba zespoły posiadają niebieskie barwy, ale też reprezentowane są przez sporą rzeszę kibiców. Sydney oraz Melborne to dwa największe miasta w Australii i kluby z tych rejonów sięgnęły po pierwsze dwa krajowe mistrzostwa w historii A-League, dlatego też bezpośrednie rywalizacje pomiędzy The Sky Blues a Victory są tak wyjątkowe.

Przejdźmy już do dzisiejszego starcia. Gospodarze od jakiegoś czasu rozgrywają swoje mecze na nowym stadionie, co ma pomóc w rozwoju tego projektu. Poprzednia kampania zakończyła się na półfinale z Melbourne City i wcześniej krytykowany trener Steve Corica był później nawet chwalony za to osiągnięcie. Naturalnie w każdym sezonie celem jest sięgnięcie po mistrzostwo, dlatego też dokonano kilka ciekawych transferów, aby podnieść poziom zespołu. Dwójka Brazylijczyków Gabriel Lacerda oraz Fabio Gomes będą zapewne występować od pierwszych minut, ale ważne było też zatrzymanie Roberta Maka, który robił różnicę na boisku. Oczekiwania są spore względem Sydney FC.

Po drugiej stronie barykady widzimy Victory, które kompletnie załamało się po świetnej kampanii 2021/2022.
Przypomnijmy, że ekipa z Melbourne występowała w finale play-off z Western United, gdzie była faworytem, szczególnie po pierwszym wygranym meczu 1:0, ale to rywale sięgnęli ostatecznie po mistrzostwo. W poprzednim sezonie pojawiło się tylko 11. miejsce na 12 zespołów w lidze, co spowodowało spore rozczarowanie w obozie przyjezdnych. Trener Anthony Popovic pozostał na swoim stanowisku i za zadanie ma wyciągnąć swoją drużynę z marazmu. Będzie to trudne zadanie, wszak goście nie byli zbytnio aktywni na rynku transferowym i są tutaj luki, które menadżer musi zasypywać. Czy Victory postawi się gospodarzom?

Big Blue Derby zawsze przynoszą spore emocje, szczególnie na początku sezonu, gdzie piłkarze, trenerzy oraz kibice są wygłodniali piłkarskich doznań. Zdecydowałem się na kartki, ponieważ spodziewam się sporej ilości fauli, nieczystych zagrań oraz też prowokacji. Zachęciła mnie też osoba sędziego, wszak Daniel Elder w poprzedniej kampanii był najbardziej overowym arbitrem w A-League. Jeżeli zerkniemy na statystyki, to w sezonie 2022/2023 sięgnął po 7 czerwone kartki na 12 prowadzonych przez siebie spotkań! To robi wrażenie, dlatego warto spróbować singla z wysokim kursem, bo będzie się dział w Sydney. Ostatnia bezpośrednia potyczka pomiędzy tymi zespołami zakończyła się czerwienią dla Maxa Burgessa i są tutaj rachunki do wyrównania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +966
majekx 749K

majekx

Znawca A-League
Live Sydney
Byki vs Roar, ht 0-0, jakim cudem? Nie wiem... Roar zaliczyło slupek i poprzeczkę, Byki słupek... "Powinno" być tak, ze 2-3 dla Roar, a mamy nul - nul...
Freke i Kurto na stanowiskach do tego.
Nie mam pojęcia jak to się skończy... A-league w pelnej "krasie", za diabła czasem nie przewidzisz nawet jak oglądasz 😁 z kronikarskiego zacięcia obraz gry wygląda ht tak: Roar prowadzi grę, Byki kontratakują...
Edit
Ft 1-1, może być :)
Jak oglądałeś - Germain coś grał? Będzie coś z Niego? W następnym meczu domowym Macarthur chciał bym pograć jego gola.
 
snajp 491,5K

snajp

Użytkownik
Jak oglądałeś - Germain coś grał? Będzie coś z Niego? W następnym meczu domowym Macarthur chciał bym pograć jego gola.
Nie ryzykowałbym , oglądałem II połowę i nie błyszczał za bardzo. Może po prostu nie ma z kim grać ?

A City się męczy z WU , ehhhh
Ale myślę , że w 2 poł. ogarną handi.
 
snajp 491,5K

snajp

Użytkownik
Maclaren strzeli @ 3.00

Fajnie 0:1 dla WU tego to się chyba nikt nie spodziewał !!!
I 1;1 :)
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak oglądałeś - Germain coś grał? Będzie coś z Niego? W następnym meczu domowym Macarthur chciał bym pograć jego gola.
Niczym jak dla mnie się nie popisał...

Live Melbourne, city vs WU
Jest 1-1, za drobne 1 po @ 2,50...GL
Edit
Ft 2-1 ale nie dla City. Trochę niespodzianka...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1040
majekx 749K

majekx

Znawca A-League
snajp snajp , qowalsky6 qowalsky6 - dzięki Panowie, to bardzo ważna dla mnie informacja.

Na żywo - MC - WU - 82' - 1:1 - jak Qowal napisał, tak robię i ja - 1 - @4,5 - stawka minimalna, bo to typ for fun

edit - zezowate szczęście... 10s po postawieniu typu na czystą 1... karny dla WU... :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +224
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Podebrałem ten pewny typ na gospodarza z bezpiecznym hcp-1....heh no powiem, że w tej lidze nic się nie zmienia. Poprzedni sezon pełno wynikow z dupy i ten zaczyna się podobnie. Na jakiś czas wyleczyłem się z Ausi.
 
Do góry Bottom