>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Już Nawet nie chodzi o te rzutu rożne, ale ciężko się ogląda ligę. Ona zawszę słynęła z dużej wydolności, wybieganiu, grania do przodu a oto coraz ciężej.
 
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
Trzecia sytuacja to wapno 100%
tak, ze 2 karne powinny być... przy czym przy jednym to sędzia nawet Varu nie odpalił.. o ile pierwsza polowa była nawet szybka to w drugiej Nixi zdecydowanie zdecydowali się na bronienie wyniku. Niestety, kosztem widowiska.

Remis w Melbourne należy zapisać jako sukces gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +703
P 1,2K

piotrek96

Użytkownik
Najlepsza właśnie sytuacja, że przy pierwszym karnym sprawdzali najpierw czy nie byl to czasem kontakt przed polem karnym. Jak już było potwierdzenie to szanowny var postanowił sprawdzić czy aby spalonego nie było…dramat. Finalnie trzecia gładko przeszła przez sędziego bez niczego. Chyba po to jest ten var, żeby sprawdzać
 
Otrzymane punkty reputacji: +499
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Swoją drogą Victory ponownie traci u siebie frajersko punkty. Dzisiaj i z Adelaida powinni prowadzić 3:0 po pół godziny a skończyło się 1:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +703
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
Dziś oglądaliśmy 2 mecze, do 45'.. i po 45'.. moje zdanie pewnie nikogo nie interesuje więc nie będę się wypowiadał... powiem tak - w Hong-Kongu zadecydowano, że ma być remis.....

Mam na dzieję, że jutro będzie trochę lepiej:

WU - Jets

Największy wyczyn Jets w tym sezonie, to urwanie punktu w Perth. WU bardzo potrzebuje dobrego wyniku żenującym meczu z WSW i trochę lepszym.. ale nie wspaniałym meczu z Macarthur. Celuję, że WU wygra i zobaczymy tu bramki (stawka średnia):

1+btts+ov7,5 rzutów rożnych - @3,35


WSW - Perth

Bez głębszej analizy - miejsce spotkania powinno wskazać zwycięzcę (stawka, lekko powyżej minimalnej):

1 - @1,64


Adelaida - Sydney

Normalnie bym celował w gospodarzy.. ale nowa miotła może przynieść efekt. Przed Talayem trudne zadanie, i tutaj, żaden wynik nie będzie dla mnie zaskoczeniem. Za minimalną stawkę:

X - @3,75
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1101
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejne zmagania w najlepszej lidze świata !!!
Na początek krótkie dementi, z tego co wiem główną siedzibą Pana Li vel Starego Żółtego Psa moi drodzy jest zacny zamtuz Czerwony Lotos. Knajpa jest w Szanghaju jesli chodzi o scislosc. Hong Kong też ma swoje uroki jednak Pan Li na stare lata (ile on już ma lat?) częściej bywa w swojej starej norze. Choć obsluga lokalu jakby coraz mlodsza. Anyway...
Na klepisku w Ballart (tam teraz błąka się WU) "podziwiam" kopanie się po czołach WU vs Jets.
Było ht 1-0, Var (o dziwo słuszny) a po chwili 0-1... Kolejne hucpy w krainie Kangurów.
Kierunek? 1 Dnb po @ 3,10 za drobne... Mnie tam nic nie zdziwi 😉GL...
Edit
A i jeszcze baby sedziuja ten mecz? Poważnie? Wszędzie trzeba wpierd... na siłę poprawność polityczną? "O czasy, o obyczaje...". Po ch... takie pseudo - socjo - ryjacoberet zabiegi? A no właśnie...
Edit 1
I znowu Var, tym razem karny dla Jets anulowany... Moim zdaniem powinien być.
Koncowka meczu WU na 1-1, piekny gol, ale nieeee qwa, spalony o pół ch... Ja cie nie moge...
Edit 2
Ft 0-1, 2 Vary, z d... Spalony, karuzela się kreci i tylko w sluchawce telefonu słychać szelest mietoszonych przez SZP banknotów. Głos w sluchawce prawi: Taki live Qowal, taki live, hihihi... F... ten to się bawi, łobuz jeden, a sądząc po odglosach z offu, to na dodatek w wesolym towarzystwie chinskich dzierlatek 😉 z Czerwonego Lotosu właśnie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1757
isztwan 269,5K

isztwan

Użytkownik
Krótko, h2h, bez zbędnęgo pierdololo:
W Sydney - Perth G - poniżej 2.5 gola - 2.25
 
Ostatnia edycja:
snajp 557,3K

snajp

Użytkownik
WU - Jets
ov 1,5 @ 2.30

Coś mi się wydaje , że kolejna posada trenerska jest zagrożona . 3-cia porażka WU z rzędu nie wygląda to optymistycznie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1202
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney,
Wędrowcy vs Glory, ht 0-0
Gospo niby przeważają ale nic z tego nie wychodzi. Goscie czają się na kontry, nic nowego.
Po @ 2,0 spróbuję win Wedrowcow, na spokojnie, bez emocji :) za miedziaka.
Mam nadzieję, że Rudan i Pan Li zrobią swoje, bo przy 3 pkt jest szansa na czołówkę tabeli... GL!
Edit
Ft 2-0... W sluchawce glos Pana Li: "Nie ma za co Qowal-san". Mówiłem - łobuz, po prostu łobuz ...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2694
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Kolejny mecz z cyklu 5 liga. Każdemu odskakuje piłka, nikt nie ma sił biegać, zawsze wybierają najgorszej. I 3 rożne w kwadrans a potem zero . Szkoda zdrowie na oglądanie tej ligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +499
Do góry Bottom