>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A może MLM?

mariuszk 5

mariuszk

Użytkownik
Napiszę może to co zamieściłem ostatnio na swoim blogu. Być może Was to zainteresuje.
Rozwój MLM

Obserwując branżę MLM można dojść do wniosku, że na przestrzeni ostatnich lat nastąpił ogromny wzrost popularności tej formy biznesu. Rozwój marketingu sieciowego w obecnych czasach jest już nie tylko oferowaniem produktów namacalnych, ale coraz częściej spotykamy produkty wirtualne.
Jednak czy to wszystko jest legalne?
Oczywiście to zależy, od jakiej strony spojrzymy na tę kwestię. Wyrób nie musi mieć rzeczywistej formy, aby mieć wartość dla odbiorców.
Przyzwyczailiśmy się, że produkt marketingu sieciowego przybiera najczęściej formę wyrobu kosmetycznego, bądź suplementu diety. Takie formy są najczęściej spotykane i to głównie z nimi kojarzy się nam tego typu działalność.

W ostatnich latach wraz z szybkim rozwojem internetu zaczęły pojawiać się firmy network marketingu oferujące swoim odbiorcom wartościowe produkty wirtualne. Nie trudno zauważyć, że ten trend będzie rozwijał się jeszcze przez długi czas.

Innowacyjny produkt

Z początkiem 2012 roku zza oceanu przywędrował do nas nowy program działający w MLM i oferujący swoim użytkownikom „realne” wirtualne produkty. Platforma ta to zeeklerwards. Promuje ona aukcje, na jakie zauważyliśmy trend w USA, czyli aukcje centowe. Promowany portal to zeekler. (nie mogę dodawać linków i grafiki z uwagi na małą liczbę postów)


Wygląda to w ten sposób, że internauta na początek dostaje 25 darmowych żetonów o realnej wartości 25$, lecz na aukcji jeden żeton wart jest 1 centa. Rozpoczyna się licytacja, a przedmiotem załóżmy jest najnowszej generacji notebook Apple’a. Cena wywoławcza to 1 cent. Nowy użytkownik ma więc 25 centów na podbijanie aukcji (w rzeczywistości jest to 25$). Jeśli przez najbliższe 20 sekund od ostatniego podbicia, nikt nie przebije oferty użytkownik kupuje wyżej wymieniony produkt. Jeśli jednak za darmowe żetony nie wygraliśmy aukcji to mamy dwie możliwości: albo kończymy udział w licytacji, albo dokupujemy żetony i bawimy się dalej. Licytując rozważnie można kupić dany przedmiot za śmiesznie małą cenę. Jest to portal dla ludzi z żyłką do hazardu, ale tak naprawdę każdy może spróbować i skorzystać.

Wróćmy do ZeekRewards. Jest to program promowania portalu Zeekler, gdzie firma dzieli się z nami osiągniętymi zyskami.
Jak się to odbywa? Do stycznia 2011 roku firma promowała swój portal poprzez standardowe reklamy w prasie, telewizji i internecie. Jednak środki na reklamę były tak duże, że postanowiono znaleźć jakąś inną alternatywę. I tak powstał program afiliacyjny, który polega na umieszczaniu ogłoszeń portalu na stronach internetowych z darmowymi ogłoszeniami.
Partner taki ma za zadanie zalogować się do swojego wirtualnego biura i raz dziennie skopiować reklamę wraz ze swoim linkiem partnerskim, wybrać darmowe miejsce ogłoszeniowe, które też jest oferowane i wystawić ogłoszenie. Po umieszczeniu reklamy partner kopiuje link ogłoszeniowy z serwisu i wkleja w odpowiednie miejsce w swoim wirtualnym biurze, jako dowód wykonanej pracy. Wszystko to trwa 2-3 minuty.

Kto na tym zyskuje?

Firma dzięki temu ma gigantyczny ruch na swojej stronie, co równocześnie daje duży zysk z obrotów portalu aukcyjnego (jeden partner wystawia miesięcznie minimum 30 ogłoszeń).

Co zatem zyskuje partner? Swoje dzienne wynagrodzenie, które obliczane jest jako 50 % zysków firmy. Zazwyczaj jest to od 0,9 % do 2,0 % wzrostu.
Przy rejestracji partner otrzymuje wirtualne 100 $, do których każdego dnia przypisywany jest dany procent od tej sumy. Biorąc pod uwagę wzrost o 1,5 % mamy 1,5 $. Następnego dnia ta suma wyliczana jest już od zgromadzonej kwoty (101,5$ po jednym dniu), a nie od początkowych 100 $. (zauważamy też tutaj moc procentu składanego)
Po miesiącu firma zabiera „swoje” 100 $, a użytkownik ma na swoim koncie zgromadzony zysk, który wynosi około równowartości pierwszych, darmowych 100 $.
Można wypracować dzięki temu pasywny dochód. Po kilku miesiącach, mając już sporą kwotę na koncie pewną część środków można wypłacić, a resztą dalej „obracać”. Im większa kwota zgromadzona, tym większy dzienny zysk.
Jest jeszcze kilka opcji, pozwalających generować większy zysk, ale nie będę ich przedstawiał ponieważ moim celem było jedynie przedstawienie schematu działania generacji pieniędzy. Oczywiście jak to w MLM-ach bywa, przychód jest też od osób, które zarejestrowały się z naszego polecenia.

Coś więcej na ten temat?

Niektórzy mogą się zastanawiać, dlaczego firma tak hojnie obdarowuje swoich partnerów. Ale biorąc pod uwagę zyski, jakie firma osiąga dzięki swoim partnerom to na tym zdecydowanie nie traci.

Produktem tutaj są punkty, czyli żetony używane w czasie licytacji i dzięki którym licytujący mogą kupić dany przedmiot o wiele taniej. Jeśli osoba taka kupi punkty, to partner otrzymuje pewną część wynagrodzenia. Czyli tak, jak w biznesie marketingu wielopoziomowego, tylko tutaj nie ma próbek perfum czy kremów, a jedynie punkty, które mają realną wartość wymienną.

Na koniec coś o stabilności i wiarygodności firmy. Portal Zeekler, jak również program ZeekReward należą do firmy Rex Venture Group, która istnieje na rynku amerykańskim od przeszło 14 lat. Przez ten okres firma nie popadła w żadne problemy finansowe czy prawne. Założycielem firmy jest Paul Bucks, który posiada już na swoim koncie inne projekty MLM, m.in. FreeStoreClub, który działa od przeszło 10 lat i do dziś wypłaca swoim partnerom wynagrodzenia.
ZeekReewards nie jest więc piramida finansową. Wręcz przeciwnie, jest genialną hybrydą połączenia tradycyjnego network marketingu z wirtualnymi portalami aukcyjnymi, a także ich promocją.



Co sądzicie o tego typu działalności? Ja zarejestrowałem się kilka dni temu i nie powiem, miło obserwuję jak kwota zysków codziennie rośnie.
Jeżeli macie jakieś pytania śmiało piszcie :cool:
 
M 0

mardrak

Użytkownik
Jestem w tej firmie od początku stycznia i nie narzekam. Można zaczynać jako FreeUser ale wchodząc na płatną subskrypcję i dodatkowo inwestując w pkt.VIP niejako tworzymy sobie podwójny dochód. Oczywiście budowa swojej grupy poleconych znacznie zwiększa nasze zarobki ale to nie jest konieczne. Po więcej info. zapraszam na PV
 
mariuszk 5

mariuszk

Użytkownik
Fajne uczucie, jak po przyjściu z uczelni loguję się i widzę, że do konta dodało +3$ ????
Naprawdę przekonuję się do tego. Zrekrutowałem już kilku znajomych, no i teraz czekam, aż oni zagłębią się w ten temat i będą podpinać pod siebie kolejne osoby.
 
M 0

mardrak

Użytkownik
Chciałbym dziś przedstawić jak to wygląda u mnie. Jestem na subskrypcji Silver czyli 10$
Zainwestowałem w pkt VIP 20$
Dziś stan mojego biura przedstawia się następująco.
Jak widać za wczoraj nadane ogłoszenie zarobiłem 3,44$ jednak dalej reinwestuję. Są też profity z grupy poleconych. Widać, jak fajnie działa tu % składany, co dzień więcej i więcej ????
Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczegółami, proszę pytać tu lub na Priv, postaram się wyjaśnić.
 
M 0

mardrak

Użytkownik
Oczywiście , każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ja się z Tobą zupełnie nie zgadzam. W Polsce prawdopodobnie ludzie nie robią jeszcze wypłat , bo to się jeszcze nie opłaca. Tu potrzeba trochę czasu,a program u nas działa dopiero niecałe 4 mieś. Wystarczy trochę poszukać w necie, aby przekonać się o skuteczności tego programu, a raczej biznesu. Wazne, że firma jest sprawdzona, wiarygodna i na pierwszym miejscu oglądalnosci stron wśród wszystkich firm MLM na swiecie. Bije na głowę takie potęgi jak Oriflame, Amway, Avon, MonaVie i każdą inną http://bit.ly/HaBtOl
Proponuję też przejrzeć tego bloga http://jobs--cafe.blogspot.com/p/zeekrewards-payment-proofs.html Koleś kosi ładną kasę, a praca jest wyjątkowo &quot;ciężka&quot; , jedno ogłoszenie dziennie ????
 
M 0

mardrak

Użytkownik
Witam
Od ostatniego mojego raportu z biura zmieniło się tyle,że dziś zarabiam już po ponad $5 z ogłoszeń plus prawie drugie tyle z grupy poleconych, czyli prawie $10 co dzień za naprawdę &quot;morderczą&quot; pracę. Nadania jednego gotowego ogłoszenia????
Oczywiście przy większej inwestycji własnej zysk byłby odpowiednio wyższy.
 
P 19

peterka_pl

Użytkownik
poczytałem trochę o tym i stwierdziłem, że to kompletna strata czasu.
pozdrawiam
Niewiem co czytales ale jak juz to robiles to bez zrozumienia zapewne. Ja mam dzis z tego ponad 20$ dziennie i juz 1 wyplaty za soba i zapewniam ze jest to o wiele lepsze niz ciulanie w jakas progresje ktora niewiadomo kiedy sie skonczy i pakowac kasy ciagle - tu wystarczy wlozyc raz(kazdego wola ile wplaci) a potem &#39;&#39;pracowac&#39;&#39; czyli wlozyc reklame a kasa nam bedzie przybywala,oczywiscie jest jeszcze wiele innych bonusow. Nalezy podejsc do tego jako do biznesu a nie gry i wtedy wyglada o wiele inaczej.
Ja to polecam a czy ktos z was skorzysta to juz wasza sprawa, zapewniam was ze jesli sie zwrocicie do mnie o pomoc z wprowadzeniem do programu jak i do kolegi mardraka to napewno wam pomozemy w 1 krokach bo pozniej juz sami stwierdzicie ze to latwy biznes i zapewne wprowadzicie swoich znajomych lub kogos z rodziny.
zapewniam ze to nie jest piramida jak juz tu ktos napisal,to jest wyzsza szkola jazdy MLM z najnowszymi rozwiazaniami ktorych jeszcze nikt wczesniej nie zastosowal i na tym polega fenomen tej firmy.
Zglos sie na priv po szczegoly - zapraszam.
 
M 3

marek0107

Użytkownik
Ja z chęcią bym spróbował sił w tego typu programie jeśli ktoś mi dokładnie wyjaśni o co w tym chodzi ???? pozdro
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Ja też działam w jednej firmie mlm która się fajnie rozwija i daje dobrze zarobic a nawet bardzo dobrze jeśli tylko chcemy ???? według mnie praca w mlm to najlepszy i najłatwiejszy biznes jaki wynaleziono a życie z zysku pasywnego to zapewne marzenie każdego
 
K 0

krakk

Użytkownik
Co do ZeekRewards to okazało się, że jest to piramida finansowa. Jak wiadomo, działa przez jakiś czas i kto pierwszy ten lepszy. Na samej górze ludzie zarobili tysiące.
 
K 1

kamilbaczyk

Użytkownik
Tak jak wyżej pisaliscie, Zeek to piramida i skończyło jak Amber Gold. Zapowiadał się tak atrakcyjnie, że w mgnieniu oka znikł, zabierając wszystkie pieniądze na koncie użytkowników.
 
K 0

krakk

Użytkownik
Tylko, że Zeek to nie był MLM a HYIP z połączeniem kilku innych terminologi. MLM to zupełnie co innego, w MLM nie inwestuje się pieniędzy, ewentualnie za sam pakiet a otrzymujemy produkt.
 
M 0

makom

Użytkownik
Mam znajomego, który siedzi właśnie w MLM-ach i zaraża tym wszystkich po kolei. Nie dość, że zarabia się jakieś grosze, to dodatkowo trzeba wciskać jakieś chińskie g**** za ok 100 zł, warte tak naprawdę może z 5 zł. Czy warto tak oszukiwac ludzi?
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
To nie wiem co to za mlmy... mam kilku znajomych, którzy z tego żyją i ja też zamierzam ???? trzeba być ciemnym umysłem, żeby nie potrafić zarobić na tym.
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Pobawię się w archeologa i odkopię. Może uratuję czyjś cenny czas.
Nie mam pojęcia, dlaczego ludzie łapią się na &quot;kasę za nic&quot;. W życiu na wszystko trzeba ciężko zapracować. Ogromny zysk, 1,5$ dziennie za, jak to autor określił, &quot;2-3 minuty&quot;.
Nie będzie prościej usiąść trochę nad analizą techniczną i uderzyć na betfair/forex? Albo wyspecjalizować się. Jakiegoś olbrzymiego banku nie posiadam, ale na te 2-3 minuty przed startem (wyścigi konne), skalpując, potrafię wyciągnąć 10-30$. Nie chcę reklamować tu giełdy jako &quot;jedynego i słusznego&quot; sposobu zarabiania, ale coś się we mnie gotuję, gdy widzę naiwniaków czekających na kokosy (nie wspominając o szopce z Amber Gold i innej piramidzie - ZUSie). Siedzę też trochę w metalach szlachetnych, i co? I można dużo wyciągnąć, i równie dobrze utopić, ot życie.
Jednego jestem pewien, najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie. I ona zawsze się zwraca.
 
Do góry Bottom