>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A to Polska właśnie...

B 0

bogdan123

Użytkownik
ja powiem tylko tyle, jezeli mam juz cos powiedziec to powiem krotko: mam nadzieje, ze kazdy z was juz dawno pogodzil sie z tym, ze w polsce bedzie coraz coraz coraz gorzej, stanie sie z nami to samo co w krajach gdzie wlasnie odbywa sie rewolucja i ktore jej potrzebuja i mam nadzieje, ze nikt nie ludzi sie tym, ze bedzie lepiej i nie slucha tych jakze madrych i cudownych tekstow z jakze szczerej TV, ze jest albo bedzie lepiej ???? tyle ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kiedy Wałęsa przeprosi siebie?
http://www.bibula.com/?p=35121
&quot;Czy były prezydent zdecyduje się wystąpić przeciwko podłym oszczerstwom, które pod jego adresem padły 24 lutego w audycji Moniki Olejnik w TVN24? Przecież tam Lech Wałęsa powiedział, że Lech Wałęsa podpisał zobowiązanie do współpracy ze Służbą Bezpieczeństwa! – W tamtym czasie wszyscy podpisywali i ja też podpisałem. Podpisałem nie z myślą, że kiedykolwiek przejdę na tamtą stronę, że zdradzę, tylko z myślą “jak was ograć”, “już ja wiem, gdzie jest błąd” – mówił.&quot;
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Oświadczenie reprezentantów Polski ws. seksafery: Fakt kłamie!
&quot;W dzisiejszym wydaniu &quot;Faktu&quot; ukazał się artykuł naruszający nasze dobre imię i wizerunek całej reprezentacji Polski w piłce nożnej. Stanowczo oświadczamy, że artykuł jest kłamstwem i opisane w nim zdarzenia nigdy nie miały miejsca.
23 marca odbył się tylko jeden trening kadry w Grodzisku Wielkopolskim. Po południu większość z nas pojechała do Poznania. Około godziny 19.00 spotkaliśmy się z wychowankami domu dziecka, przekazaliśmy im upominki, a także pieniądze na zakup sprzętu sportowego. O godzinie 20.00 wszyscy wróciliśmy do Grodziska Wielkopolskiego. Jest nam przykro, że na podstawie donosów i niesprawdzonych informacji powstają tego rodzaju artykuły, których jedynym celem jest wywołanie atmosfery skandalu wokół kadry.
W czasie najbliższych meczów postaramy się udowodnić, że nasze podejście do wykonywanego zawodu jest profesjonalne. Damy z siebie wszystko, aby wygrywać kolejne spotkania.
Zawodnicy reprezentacji Polski w piłce nożnej&quot;​
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Raczej jak można wydawać dla takiej &quot;gazety&quot; oświadczenie????
Powinni kadrowicze pozwać Fakt do sądu, i ubiegać się o milion odszkodowania, przecież to może być afera międzynarodowa : D jak pójdzie fama na Europe, to odechce się tym debilom pisać głupot komercyjnych dla zwiększenia zainteresowania kosztem sportowców.

Niech napiszą Adam zgolił wąsy, wtedy będzie ironicznie a kaska wpadnie :cool:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
http://wyborcza.pl/1,87648,9361322,Infiltracja.html?as=1&amp;amp;startsz=x
To historia, której pozazdrościłby sam Ian Fleming, autor powieści o 007. Roi się od agentów. Akcja szybko przenosi się z równikowej dżungli do cichych hotelowych pokoi. Łodzie podwodne, samolot US Air Force i inne gadżety. Oczywiście piękna kobieta też. Gra idzie o tonę kokainy. Ale może to pozór? Może ważniejsze są w niej pytania o granice działania służb specjalnych czy suwerenność naszego wymiaru sprawiedliwości?

 
Do góry Bottom