>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Adamo80

H 62

hojnuf

Użytkownik
No i najs.
Ludzie, ktorzy myśleli że dzieciaki z Monako przebiją się przez żelazo Juve...
Po prostu xD.
Mecz z barcą wyleczył mnie z stawiania przeciwko nim.
Ps. po co przepychasz się z jakimiś pachołkami w dziale lm? Szkoda strzepić ryja
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Proponuję taką oto bajaderkę na weekend i przyszły tydzień:
Bayern Monachium (EH:-1) - SV Darmstadt 98 + Atletico Madryt - Real Madryt(2x) + FC Barcelona - FC Villarreal + Granada CF - Real Madryt (EH:-1) + Juventus Turyn - AS Monaco (Monaco nie strzeli) kurs AKO: 5,25 buk: forBET stawka: 2j PW: 5 ⛔ (No coś Klara nie pomogła ???? )
Oczywiście w tej bajaderce najważniejszy jest typ, że Monaco nie strzeli. Uważam, że tak jak w Barcelonie Messi czy Neymar są geniuszami w ataku tak w Juventusie Buffon czy Chiellini są geniuszami defensywy. Juventus po prostu uwielbia się bronić i widać, że im sprawia radość nie wpuszczanie bramek. Jak powiedział trener Juventusu po meczu z Barceloną - cały dzień mógłby minąć, a Barca by nam nie strzeliła. Tak myślę, że będzie też z Monaco. Do tego kiedy Monaco nie idzie nie potrafią wykrzesać z siebie energii i motywacji. Przegrana 5:0 z PSG (choć grana rezerwami Monaco) nie była przypadkowa. Myślę, że i tu po pierwszej połowie lub strzelonej bramce Juventusu Monaco przejdzie na stojąco koło meczu. Kursy na to zdarzenie po 2,25 - 2,40 są całkiem niezłe. No i oczywiście nie trzeba przypominać oczywistych statystyk: ilości minut Buffona bez wpuszczonej bramki, nie zdobytej twierdzy w Turynie itd, itd.
Kolejny bet to Real(2x). Tu mimo kursu 1,40, który nie jest specjalnie do gry dołożyłem do bajaderki bowiem to nie jest mecz ligowy, który przy dobrej sytuacji można sobie odpuścić. To jest LM ! A nic tak nie cieszy Realu jak pokonanie derbowego przeciwnika. I oczywiście remis to bezpieczny wynik dla Realu. Inna też sprawa, że po ostatnim meczu ciężko mi sobie po prostu wyobrazić wygraną Atletico.
Mecze ligowe na Bayern dlatego, że Lewy ma Klarę i komuś trzeba będzie pokazać kołyskę. Tak samo Alcanatara. Przeciwnik walczący o utrzymanie na ostatniej pozycji w lidze. Słabszy nie może już być. Barcelona dlatego, że goni Real, a Real dlatego, że musi uważać na Barcelonę ???? Real z handi bo Granada to mega dno.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Atletico Madryt - Real Madryt (2x) + Granada CF - Real Madryt✅ + ✅FC Barcelona - FC Villarreal + Juventus Turyn (DNB)✅ - AS Monaco kurs AKO: 2,04 buk: forBet stawka: 2j PW: 14 ⛔
Atletico Madryt - Real Madryt (pow 1,5 gola) + Granada CF - Real Madryt✅ + Juventus Turyn - AS Monaco (Juventus wygra i będzie poniżej 4,5 goli)✅ kurs AKO: 2,48 buk: forBet stawka: 2j PW: 11 ✅✅✅
Atletico Madryt - Real Madryt (pow 1,5 gola) + Granada CF - Real Madryt✅ + Juventus Turyn - AS Monaco (Monaco nie strzeli)⛔ kurs AKO: 2,93 buk: forBet stawka: 2j PW: 8⛔
Wyjąłem z bajaderki, którą podałem wcześniej najbardziej podejrzane składniki. Oczywiście jeden składnik czyli Bayern EH:1- był nieświeży od początku o czym nie wiedziałem ???? Ach ci tatusiowie i ich dzieci. Lewy pewno ostro balował ???? W typach powyżej jest to co myślę, że już wejdzie. Taki mix z bajaderki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
LIVE FC Malaga - Celta de Vigo✅ + Atletico Madryt - Real Madryt (pow 1,5 gola)✅ + Juventus Turyn - AS Monaco ( poniżej 4,5 goli)✅ kurs AKO: 2,01 buk: forBet stawka: 2j PW: 12 ✅✅✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Atletico Madryt - Real Madryt (EH:-1) + Juventus Turyn- AS Monaco (drużyna ze zdobyczą bramkową - wyłącznie Juventus) + Man Utd - Celta Vigo (pow. 0,5 goli) kurs AKO: 13,44 buk: forBet stawka: 1j PW: 4⛔
Kosmiczny kurs 13,44. Żaden jednak z tych betów nie jest abstrakcyjny. Zobaczymy czy mi się uda ustrzelić taki kurs.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Atletico Madryt - Real Madryt (pow. 65 punktów kartkowych) + Manchester United - Celta de Vigo (pow. 1,5 goli) + Las Palmas UD - FC Barcelona kurs AKO: 2,38 buk: forBET stawka: 1j PW: 10 ⛔
Atletico Madryt - Real Madryt (pow. 55 punktów kartkowych)✅ + Manchester United - Celta de Vigo + Las Palmas UD - FC Barcelona kurs AKO: 8,46 buk: forBET stawka: 1j PW: 5
W 2 becie najważniejsza jest oczywiście Celta. Typ wydaje mi się do grania z uwagi na kurs: 5,75. W poprzednim meczu z Utd Celta nie pokazała swoich możliwości bo grała bardzo defensywnie nie wykorzystując atutów w ataku. Brakuje tylko 1 bramki do odrobienia. Oczywiście jest to typ na niespodziankę bo Ma Utd prezentował się znacznie lepiej w 1 meczu i ma lepszych zawodników, ale ja też po prostu nie ufam ekipom angielskim. Po kursie 5,75 wobec tylko przewagi jednego gola Celta ma o co grać. Nie będę tez przypominał podawanego ciągle przykładu Shaktaru bo Utd to nie Shaktar, ale tamten mecz pokazał, że Celta umie pograć na wyjeździe.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Aktualne statystyki za rok 2017 (zakładam ostatni bet z jutrzejszą Celtą za przegrany, jak Celta jakimś cudem wygra zmienię statystyki):

Zagrane: 113 kupony
Wygrane: 40
Przegrane: 73

Postawione: 1346,92j.

Wygrane: 1816,16j.

Zysk: ✅✅✅ 469,24j.

Yield: ✅ 34,84%
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Juventus Turyn - Real Madryt (poniżej 2,5 goli) + Real Madryt - FC Sevilla + Las Palmas UD - FC Barcelona kurs AKO: 2,093 buk: forBET stawka: 10j PW:15
Juventus Turyn - Real Madryt (Juventus po karnych) kurs: 11,50 (podatek 12%) buk: forBET stawka: 2j PW:5
Juventus Turyn - Real Madryt (dojdzie do dogrywki) kurs: 2,68 (podatek 12%) buk: forBET stawka: 3j PW:9
Juventus Turyn - Real Madryt (remis) + Real Madryt(1x) - FC Sevilla + Las Palmas UD - FC Barcelona(2x) kurs AKO: 3,28 buk: forBET stawka: 5j PW:14
Juventus Turyn - Real Madryt (poniżej 2 gole AH) kurs: 2,20 (podatek 12%) buk: LVBet stawka: 5j PW:12
Juventus Turyn - Real Madryt (poniżej 1 gola AH) kurs: 6,40 (podatek 12%) buk: LVBet stawka: 2j PW:8
Juventus Turyn - Real Madryt (CS: 0:0) kurs: 8,30 (podatek 12%) buk: LVBet stawka: 1j PW:5
Juventus Turyn - Real Madryt (poniżej 1,5 goli) kurs: 2,85 (podatek 12%) buk: LVBet stawka: 2j PW:6
Panowie i Panie rozważania z rynków 1x2, która to drużyna wygra LM są jak wróżenie z fusów. Jeśli ktoś chce tak grać to lepiej rzucić monetą. Juventus po 1,95 ma być takim pewniakiem ? Real udowodnił już z Atletico umieją zabezpieczać tyły. W mojej ocenie szykują się szachy na najwyższym poziomie. To jest ten jeden jedyny mecz - finał LM. Po pierwsze, po drugie i po trzecie obie drużyny nie będą chciały stracić bramki. Jak silna jest defensywa Juventusu nie trzeba nikogo przekonywać. Udowodnili to z Barceloną, udowodnili z Monaco. Real mimo problemów w defensywie też nie jest chłopcem do bicia i potrafi wyprowadzić groźne kontry dlatego nie przypuszczam by Juventus się odsłaniał. Jedni będą polować na drugich, a mecz będzie się toczył w środku pola. Dlatego w mojej ocenie nie będzie więcej niż 2 gole. Może być w jedną lub drugą stronę 1:0, ale najpewniej jak dla mnie będzie 0:0 lub 1:1. Jestem pewien, że Juventus zagra dokładnie tak jak w drugim meczu z Barceloną, a Real, który przecież nie będzie musiał nic odrabiać jak Barcelona nie rzuci się jak ona do ataku. Również nie przypuszczam, że w dogrywce coś się wyklaruje bo na tym etapie i na tym poziomie zmęczenia nikt nie będzie szalał. Bet po najwyższym kursie 11,50 na Juventus po karnych dlatego, że w bramce mają geniusza Buffona i jeśli już dojdzie do karnych to Juventus wygra.
edit// teraz zauważyłem, że bet dojdzie do dogrywki jest tym samym co remis po wyższym kursie ???? no, ale poszło więc tego nie grajcie tylko remis jak co ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To mój 2000 post ! Z tej okazji małe podsumowanie prawie 5 lat mojej przygody z bukmacherką i 4 letniej obecności na forum.
Pierwszy rok 2012 - nie znając się kompletnie na sporcie a tym bardziej na bukmacherce wtopiłem 6 tyś ???? Taki był początek. Dałem się &quot;załapać&quot; na jedną z reklam z okazji Euro 2012, zarejestrowałem się i poniosło mnie... ???? Myślałem, że stawki po 500zł czy 1000zł to norma. Nawet chyba nie skorzystałem z bonusu wtedy. Oczywiście &quot;wszyscy&quot; mówili jacy to Niemcy są dobrzy więc zagrałem długoterminówki na Niemcy w finale, wygrane Niemiec itd. Doszło do meczu Niemcy vs Włochy i Balotelli spowodował, że przez 2 dni nie spałem i nie jadłem ???? Straciłem 6 tyś, a nie było to dla mnie jakoś przerażająco dużo, ale odczuwalne. Oczywiście potem Włochy ostro przegrały z Hiszpanią. Generalnie powiedziałem sobie - &quot;nigdy więcej&quot;
Drugi rok 2013 - &quot;nigdy więcej&quot; nie trwało dłużej niż 3 miesiące. We wrześniu postanowiłem wziąć byka za rogi. Zacząłem studiować poradniki, rozgryzać handicapy, próbować różne strategie. Grałem różnymi stawkami, ale już nie po 1000zł ???? Oglądałem tysiące meczy nie tylko z głównych lig europejskich, ale z Brazylii, Ekwadoru, Białorusi. Grałem jakieś wynalazki jak młodzieżówki. Korzystałem z płatnych typów z Europy. Próbowałem tennisa, Baseballu. Potrafiłem w środku nocy grać na live mecz z II ligi peruwiańskiej ???? Było mnóstwo tego. Prowadziłem dokładne statystyki np jak często Bayern czy Barca pokrywa handicapy u siebie. statystyki typerów stąd. Rok zakończyłem na zero lub lekki plus lub lekki minus.
Trzeci rok 2014 - Grałem już mniej, próbowałem udoskonalić swoją strategię i skoncentrować się na głównych ligach. Grałem mniejszymi stawkami. To był 1 rok kiedy wyszedłem na plus
Czwarty rok 2015 - Tu ostro zagrałem na wybory, ale też zacząłem się koncertować wyłącznie na rozgrywkach pucharowych: LM, LE, kw do MŚ i ME. Wyrobiłem sobie ostateczną strategię, która mi towarzyszy do dzisiaj. rok zamknąłem z największym plusem od początku.
Piąty rok 2016 - Kontynuowałem wcześniejszą strategię - zacząłem grać większymi stawkami - rok zamknąłem na sporym plusie.
O tym roku nie będę nic pisać żeby nie zapeszać. Jak na razie jest najlepiej jak dotąd.
Co po tym okresie czasu uważam za najważniejsze przy typowaniu: wyeliminowanie emocji w największym możliwym stopniu, wprowadzenie różnych własnych automechanizmów antyhazardowych, zachowanie zimnej krwi nawet w czasie kryzysu, logiczne myślenie
 
plluzak80 64

plluzak80

Użytkownik
Tak trzymaj Adamo ???? Chłodny pragmatyczny umysł to podstawa choć czasem nie jest to łatwe..
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ajax Amsterdam vs Manchester United (Ajax i powyżej 1,5 goli w meczu) kurs: 5,60 (podatek 12%) buk: LVBet stawka: 1,1j PW:6 ⛔
Powiem tak - Utd jest zdecydowanym faworytem i nie ma co do tego wątpliwości. To im bardziej zależy bo to od tego meczu będzie zależeć LM w przyszłym sezonie no i oczywiście prestiż. Utd jest zespołem o wiele bardziej doświadczonym, ale też na nich spoczywa ogromna presja. Do tego w Utd spory szpital. Ajax oczywiście też nie zachwycał, ale i Utd nie zachwycało ! W rewanżu z Celtą o mało co nie odpadli. Kursy na Ajax są wystawione wg. mnie bardzo korzystnie i na pewno nie grałbym na nich po kursie 2,5 czy nawet 3, ale 4,50 to już jest coś na w sumie wyrównany poziom, a ja dokładam jeszcze pow 1,5 gola bo myślę, że na 1:0 to nie ma szansy się skończyć i albo będzie 2:0 albo 2:1 bo Utd odpowie lub się otworzy. Oczywiście bet za małą stawkę raczej do fajnego oglądania bo wobec dwóch takich cieniasów ciężko cokolwiek tu na serio grać. No i najświeższy czynnik pozasportowy - w mieście w którym mieszkają doszło do zamachu na wielką skalę. Oczywiście w profesjonalnej piłce to nie powinno mieć żadnego wpływu, ale są też tylko ludźmi i może mieć to wpływ na wypoczynek przed meczem i skupienie podczas meczu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
LIVE 47 min: Ajax Amsterdam (1x) vs Manchester United kurs: 3,10 (podatek 12%) buk: Lvbet stawka: 2j PW:10 (jak kończyłem edytować to Utd strzeliło 2 bramkę ???? ) ⛔
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Oglądałeś mecz i postawiłeś na live na Ajax ? Błagam powiedz, że nie
Niestety ???? Na Live nie jestem mocny ???? Ale raczej to było do lepszego oglądania niż na serio bo 2j. ???? Chciałem aby Ajax utarł nosa Utd. Myślałem, że rozmontują obronę Utd w II połowie. Jakoś przeżyję te 2j straty ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
KSW: Mariusz &#39;&#39;Pudzian&#39;&#39; Pudzianowski✅ - Tyberiusz &#39;&#39;Tyberian&#39;&#39; Kowalczyk + Paweł &#39;&#39;Popek&#39;&#39; Mikołajuw✅ - Robert &#39;&#39;Hardkorowy Koksu&#39;&#39; Burneika + Puchar Króla Hiszpania: FC Barcelona - CD Alaves (Barcelona awans)✅ kurs AKO: 2,62 stawka:5j buk:forBET PW: ??? ✅✅✅
Na walkach kompletnie się nie znam ???? Typ na podstawie analiz innych forumowiczów + to, że o Pudzianie i Popku słyszałem nawet ja ???? , tak więc jak robi się galę na Narodowym &quot;nie wypada&quot; aby Popek i Pudzian przegrali. Barcelona awans aby nie płacić podatku i to jest raczej pewnik, że zdobędzie puchar.
edit// może się bliżej przyjrzę graniu tego sportu. Widać potencjał ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Juventus Turyn - Real Madryt (Real pow. 5,5 rzutów rożnych) kurs: 1,85 (podatek 12%) buk: LVBET stawka: 5j PW:16
Obraz gry powinien przypominać obronę Juventusu i atakowanie bramki Buffona. Oczywiście szybko strzelona bramka Realu zniweczy ten plan, ale na to nie liczę. Myślę, że to bardzo dobry zakład.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
  • Juventus Turyn - Real Madryt (Juventus zdobędzie puchar) + Niemcy - San Marino + Włochy - Lichtenstein kurs AKO: 1,91 (podatek 12%) stawka: 5j buk:forBetPW: 7 ⛔


Moim zdaniem Real nie da rady się przebić przez defensywę Juventusu i Buffona, a jak za bardzo pójdzie do przodu i się otworzy to Juventus zdobędzie ten finał. Pamiętajmy też, że w defensywie Real nie gra za dobrze. Oczywiście to był inny mecz, inny rok, ale nawet nasza Legia im strzeliła. Jeden mecz z Atletico wiosny nie czyni ???? Oczywiście sztab Realu sobie zdaje z tego sprawę... Pewno oglądali setki razy pierwszy mecz Juventus vs Barcelona i jeśli nie skupią się na obronie to przegrają. Jak dla mnie sukcesem do wygrania dla jednych albo drugich będzie albo upolowanie błędu przeciwnika w czasie regulaminowym, albo dociągnięcie do dogrywki i gra na poziom zmęczenia. Tu z pewnością nikt się nie rzuci do szaleńczych ataków. Oczywiście bardzo słaba dyspozycja dnia, wypaczenie przez sędziego może zmienić obraz taktyczny, ale ani jedno, ani drugie raczej mało prawdopodobne. To już taki poziom, że sędzia sto razy się zastanowi zanim kogoś wyrzuci z boiska, a i dyspozycja dnia na takim poziomie rozgrywek nie powinna mieć dużego znaczenia. Jeśli z 1x2 to tak jak tu większość typuje bliżej mi do zwycięstwa Juventusu tj zdobycia pucharu dlatego za drobne dokładam do wcześniejszych typów.
Te Włochy i Niemcy miały być żeby nie płacić haraczu, ale zapomniałem, że jeszcze kurs musi być min. 2,00 i wyszło jak wyszło ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Juventus Turyn - Real Madryt (Real pow. 5,5 rzutów rożnych) kurs: 1,85 (podatek 12%) buk: LVBET stawka: 16j PW:16 ⛔
Zastanawiałem się czy coś jeszcze nie pograć w stronę Juventusu i zacząłem myśleć nad wszystkimi betami w tym meczu i wyszło mi, że to ten bet jest najlepszy i dołożyłem. Juventus ma w DNA obronę i grę na czas np. przy wybijaniu właśnie na rzuty rożne. To będzie twierdza, którą Real będzie chciał zdobyć. Oczywiście jeśli to Juventus strzeli pierwszy atak na bramkę Buffona będzie zmasowany. Problem z tymi rzutami może być jak by Real szybko zdobył bramkę i np. się cofnął, ale i wtedy na pewno Juventus by się otworzył, a to by dało szanse na kontry dla Realu. Po prostu w meczu gdzie jeden zespół się świetnie broni, a drugi świetnie atakuje (często skrzydłami) to idealny zakład. Myślę, że najbliższy obraz tego meczu może być do meczu z Barceloną. I tam w pierwszym meczu Barca miała 8 rzutów rożnych, w 2 meczu 13 (!). W obu przypadkach linia 5,5 została pokryta. To następna sprawa, że ta linia jest wg mnie ustawiona na świetnym poziomie. Oczywiście dla nas.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Hahaha - jedna wielka wtopa w tym finale. Nic nie weszło ???? Całe przewidywanie wzięło w łeb wobec geniuszu hiszpańskiej piłki i Realu i Ronaldo. Zagrałem chyba pierwszy raz w życiu nie tak jak zwykle gram czyli na faworyta i overy i nic nie siadło ???? Często najprostsze rozwiązania są najlepsze. Buki się nie pomyliły apropos Realu. Jednak siła hiszpańskiej piłki i najlepszej na świecie ligi po raz kolejny pokazała miejsce w szeregu.
 
Do góry Bottom