>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Adamo80

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Weź sobie odpuść w ogóle to granie, a lepiej na tym wyjdziesz. Popełniłeś najprostszy z błędów, czyli zagranie tego samego zdarzenia na wielu kuponach. Błąd który popełnia tak duża liczba ludzi, że szok. Tyle już jesteś przy zakładach, a taką amatorkę zaprezentowałeś.
No widać jeszcze nie dość nauki. W skali jednak długoterminowej jestem na plus. Takiej wtopy nie zaliczyłem od 5 lat ???? Błędem nawet nie była ilość kuponów tylko stawkowanie. No, ale zapamiętam to sobie na zawsze.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real Madryt - SSC Napoli (Napoli strzeli)✅ +Fc Porto - Juventus Turyn (awans Juventus) + Fc Sevilla - Leicester City (awans Sevilla) + Legia vs Ajax (awans Ajax) + kurs łączny AKU: 3,77 buk: Totolotek stawka: 10/10
Fc Porto - Juventus Turyn (awans Juventus) + Fc Sevilla - Leicester City (awans Sevilla) + Legia vs Ajax (awans Ajax) + kurs łączny AKU: 2,60 buk: Totolotek stawka: 50/10
Real Madryt - SSC Napoli (pow. 1,5 żółtej karki dla gosp.)✅ +Fc Porto - Juventus Turyn (awans Juventus) + Fc Sevilla - Leicester City (awans Sevilla) + Legia vs Ajax (awans Ajax) + kurs łączny AKU: 4,81 buk: Totolotek stawka: 20/10
Błąd jaki popełniłem to jakieś szaleństwo ze stawkami. 50/10 kilka razy. Na początku miałem pograć 10/10 jeden zakład, może dwa. Nie wiem jak to nazwać ? Jakieś zamroczenie jeśli chodzi o to stawkowanie. I przyjemność zmieniła się w stres. Bez sensu ! Po meczu pierwsza myśl była taka, aby znowu coś pograć tak aby zrównoważyć straty, ale uświadomiłem sobie, że w takim wypadku zawsze stracę. To była by już typowa gra na odegranie ! 1. Jeśli odrobię straty nic mnie to nie nauczy, a wręcz nauczy złego myślenia, że tak można... A tak nie można bo można za moment znaleźć się na ulicy i terapii od uzależnień 2. Jeśli bym nie odrobił, stres i poczucie winy było by ogromne, a jeszcze mogło by mnie to wpędzić w coś gorszego. Z kolei w ogóle zrezygnować to była bo poddanie się. Dlatego też postanowiłem wrócić do normalnej gry z normalnymi stawkami jakie zawsze grałem. Nawet jeśli to stracę nie wiele zmieni w ogólnym bilansie przegranej, a jeśli uda mi się spróbuję odrobić część strat. Pograłem wysokimi kursami.
Co do analizy to awansów na Juventus, Ajax i Sevillę nie będę pisał bo wcześniej już o tym pisałem. Gol dla Napoli wydaje się całkiem możliwy. Defensywa Realu to nie jest monolit, a Napoli z przodu ma parę dobrych zawodników. Bet na kartki dla Realu ustawiony na linii 1,5 wydaje się naprawdę fajny. Linia 1,5 kartki dla takich gorących głów jakie są w Realu w starciu z włoskimi graczami - też gorące głowy jest jak dla mnie bardzo atrakcyjna.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
LIVE w przerwie meczu stan 1:1 : Real vs Napoli✅ + awans Sevilla kurs AKU: 2,24 buk: Totolotek stawka: 20/10
LIVE w przerwie meczu stan 1:1 Real EH-1 vs Napoli kurs: 3,10 buk: Totolotek stawka: 2/10✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ajax AH: -2,5 vs Legia kurs: 4,40 buk: Totolotek stawka 2/10 ⛔
Ajax vs Legia Ajax i pow 2,5 goli w meczu kurs: 2,20 buk: Totolotek stawka 2/10 ⛔
Dokładam jeszcze takie typy. Najbardziej liczę na to, że Ajax rozniesie Legię w proch i pył stąd pierwszy bet po kursie 4,40. Nie ukrywam, że dyskusja z niektórymi osobami z forum tak na mnie wpłynęła żeby to pograć. W kursie 4,40 na AH:-2,5 jest value bo Ajax u siebie jest bardzo mocny i lubi strzelać. W tym meczu wiadomo, że &quot;bezpieczną&quot; przewagą będzie co najmniej przewaga 2 goli. Już w pierwszym meczu widać było, że to jak gra piłkarzy z emerytami. Oczywiście dochodzą te wszystkie argumenty co pisałem wcześniej - brak Rado i połowa składu nie tej Legii co grała w LM.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja mam tyłek uratowany z betem na awans Ajaxu, ale tak po ludzku mi Legii szkoda bo to co ten Ajax grał to szok. Jak można w sytuacji 5 na 1 nie strzelić bramki tylko podać do bramkarza ? Gdyby był Prirocic/Nikolic czy nawet Rado Ajax by nie awansował. Mieli sytuacje, ale celowniki fatalne, a to 5 na 1 to jakiś kabaret. Dawno się tak nie stresowałem, a z perspektywy czasu ten bet na awans Ajaxu był bardzo słaby. I żeby nie było, że nie jestem pokorny i zachowuję się jak bym pozjadał wszystkie rozumy. Legii brakło w zasadzie tylko wykończenia - dobrego napastnika. Pazdan to jest mistrz świata w defensywie. Środek/pomocnicy też dawali radę. Szkoda mi Legii.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
UWAGA: Po kolejnej dyskusji w dziale tematycznym na temat stawek postanowiłem wprowadzić następujący system: Nie będę już podawał stawek tylko wprowadzam nowe pojęcie - pewność typu. Może, ale nie musi się to pokrywać ze stawkami. Oczywiście wiadomo, że im większa pewność tym może iść za tym większa stawka.
Nigdy nie miałem fobii patrzenia ludziom do portfeli, za ile grają to ich sprawa. Mogą nawet grać na zapałki. Chodziło mi zawsze tylko o to, ile są w stanie położyć na stół swoich własnych pieniędzy czyli innymi słowy mówiąc jak bardzo są przekonani do typu. To może pomóc w ocenie wartości typera, analizy, typu. Jeśli chodzi o mnie to nie obchodziło mnie i nie obchodzi czy ktoś wierzy za ile gram, czy wierzy, że jak piszę grubo to rząd co najmniej 1000zł. To bez znaczenia bo każdy gra takim budżetem na jaki go stać. Dla jednego mało to będzie 10k, a dla drugiego 100zł to cały budżet.

Pewność typu (skrót PW) będę podawał w skali od 1 do 20 gdzie 1 oznacza dla mnie minimalną szansę, 20 - pefka życia - ładować samochody, domy i dziewczyny ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
LM: Barcelona vs PSG (powyżej 2,5 goli) + Napoli vs Real (powyżej 1,5 goli) + PD: Eibar vs Real(DNB) + Barcelona vs Celta kurs aku: 2,07 buk: Totolotek PW:12
1. Barcelona aby awansować musi strzelić co najmniej 4 gole. Nie wiem czy jej się to uda, ale będzie musiała zaryzykować, a to może spowodować otwarcie drogi dla swojej bramki przez PSG, tak czy inaczej bramki powinny być
2. Napoli będzie chciało odrobić stratę, a i dla samego Realu strzelenie 2 bramek to nie problem
3. Eibar vs Real - Real nie przekonuje na wyjazdach dlatego zabezpieczenie na DNB, tym nie mniej po ostatnim remisie będę zmotywowani aby znowu nie tracić punktów
4. Barcelona vs Celta - Barcelona goni tabelę. Będzie to ostatni mecz przed LM więc mogą pograć zmiennicy, dlatego w żadne handi nie idę, ale 3pkt jak najbardziej
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
LM: Napoli vs Real (powyżej 1,5 goli) + Dortmund vs Benfica (awans Dortmund) + PD: Barcelona vs Celta kurs aku: 2,00 buk: Totolotek PW:10
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
LM: Barcelona vs PSG (awans Barcelona) kurs: 10,00 buk: Totolotek PW: 3
Powiem tak - jeśli to Barcelona ogarnie nie darowałbym sobie do końca życia, że tego nie zagrałem... Zazwyczaj gram na faworytów. W tym wypadku prawie wszyscy nie dają Barcelonie żadnych szans i jest ona dogiem (kto by się tego spodziewał jeszcze miesiąc temu ? ) Kurs 10,00 jest bardzo wysoki i widzę w nim spore &quot;value&quot;. PSG zagrało genialny pierwszy mecz, a Barcelona zagrała poniżej wszelkiej krytyki. Wcale to jednak nie oznacza, że PSG jest super mocną drużyną, a Barcelona w głębokim kryzysie. To co pisałem wcześniej - ta drużyna osiągnęła wszystko, ale dopiero odrobienie 4 bramek w 1/8 LM przeszło by do historii. Dla takiej drużyny jest to mega motywacja. Na koniec mały żart: czy mogło być gorzej ? Mogło kiedy do odrabiania były by 4 bramki w Paryżu, a nie u siebie ????
Zagrałem to za 100zł - do wyciągnięcia okrągły tysiączek ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Po meczu z Celtą mam promyczek nadziei. Barcelona zagrała rewelacyjnie. To co wyprawiał Messi i Neymar w polu karnym to sztuka. Na trybunach były już wielkie napisy &quot;Remontada&quot;. Warto też dodać, że została z zawodników zdjęta presja w związku z odejściem Enrique. Myślę też, że nie ma presji na Barcelonę co do awansu. Neymar powiedział, że mają 1% szans i 99% nadziei. UEFA daje im 0%. W takiej sytuacji przystąpią do meczu bez kompleksów bez presji bo każdy liczy tylko na cud. W takiej sytuacji lepiej się gra. Jak dla mnie zagranie tego po kursie 10 czy jak ktoś pisał 12 jest value.
 
H 62

hojnuf

Użytkownik
Nie porównuj Celty do PSG. Celta nie miała żadnej odpowiedzi na grę Neymara, z Paryżem będzie Kurzawa i Rabiot, więc może nie być tak kolorowo.
Szczególnie, że wczoraj PSG raczej na pół gwizdka zagrali.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie porównuj Celty do PSG. Celta nie miała żadnej odpowiedzi na grę Neymara, z Paryżem będzie Kurzawa i Rabiot, więc może nie być tak kolorowo.
Szczególnie, że wczoraj PSG raczej na pół gwizdka zagrali.
A czy ja porównuję ? A myślisz, że Barcelona zagrała na maksa ? To były miejscami gierki treningowe.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Przecież z PSG Messi to nawet takiej jednej akcji nie będzie miał jak przy 1 bramce.
Celta to dno w obronie myślałem że strzelą coś wczoraj no ale lipa...w obronie to poziom Legii..
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
PSG wygrali 4:0, ale będą grać na Camp Nou. LM to nie mecze, w których 4:0 eliminuje szanse przegranej drużyny na awans, tym bardziej jeśli mówimy o Barcelonie, która czaruje na boisku i wyciąga bramki z niczego. Czasem wystarczy im kilka ostatnich minut by zmienić wynik meczu a tutaj mówimy o 90 na własnym stadionie.
Będę szukał szansy w stronę gospodarzy, ale jeszcze czas na wybranie odpowiedniego typu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Garść nowych zakładów na LM:
Barcelona vs PSG (powyżej 2,5 goli) + Napoli vs Real (powyżej 1,5 goli) + Leicester City - FC Sevilla (powyżej 1,5 goli) + AS Monaco - Manchester City (powyżej 1,5 goli) kurs AKU: 2,05 buk: forBET PW:14
Barcelona vs PSG (powyżej 2,5 goli) + Napoli vs Real (powyżej 2,5 goli) + Borussia Dortmund - Benfica Lizbona (awans Dortmund) kurs AKU: 3,32 buk: forBET PW:9 ✅✅✅
Barcelona vs PSG (powyżej 3,5 goli) + Napoli vs Real (powyżej 2,5 goli) + Borussia Dortmund - Benfica Lizbona (awans Dortmund) kurs AKU: 4,68 buk: forBET PW:7 ✅✅✅
Barcelona vs PSG (powyżej 2,5 goli) + Napoli vs Real (powyżej 2,5 goli) + Borussia Dortmund - Benfica Lizbona (pow 1,5 goli) kurs AKU: 2,31 buk: forBET PW:10 ✅✅✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
I jeszcze coś takiego:

Barcelona
vs PSG + Borussia Dortmund - Benfica Lizbona + Celta Vigo - FK Krasnodar kurs AKU: 3,58 buk: Totolotek PW:10 ✅✅✅
1. Barcelona nawet jeśli nie awansuje będzie chciała chociaż wygrać, a PSG z 4 bramkową zaliczką może się nie spinać.
2. BVB miało więcej sytuacji już w 1 meczu, aby myśleć o awansie muszą po prostu wygrać
3. Celta po wysokiej przegranej z Barcą może chcieć się pokazać u siebie kibicom z lepszej strony w LE. U siebie pokonali nawet Barcelonę.
No i wszystkie typy na gospodarzy
 
Do góry Bottom