>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ADI vs maciekpoland

Status
Zamknięty.
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Zasady pojedynku

- pojedynek trwa od 3 kwietnia do 12 kwietnia (włącznie)
- gramy o 20zł, pieniążki wypłacane na Moneybookers lub konto bankowe zwycięzcy
- obstawiamy max. 2 typy dziennie, można 1 (czyli stawiamy jeden kupon z jednym zdarzeniem, dwa pojedyńcze kupony lub jeden kupon z dwoma zdarzeniami)
- minimalny kurs każdego zdarzenia to 1,50
- maksymalny kurs pojedyńczego zdarzenia lub całego kuponu (AKO) to 5,00
- zdarzenie może dotyczyć tylko i wyłącznie piłki nożnej (gramy tylko jedną dyscyplinę)
- nie gramy takich zdarzen, za ktore moze byc przyznany zwrot (np. over 2.0)
- płaska stawka 100j
- rozliczanie kuponów tak jak w Typach Dniach (trafione zdarzenie z kursem 1,50 to +50pkt), nietrafione to -100pkt
- brak typu na dany dzień to -100pkt
- nie gramy tego samego co przeciwnik (mecz może być ten sam, ale musi być inny typ)
- typ musi być postawiony na 10min przed rozpoczęciem danego meczu (typ postawiony za późno to z góry -100pkt)
- zakaz edycji postów (podsumowanie swoich typów za każdy dzień robimy poprzez cytowanie swojego posta z meczami)
- wypłata dla zwycięzcy następuje do 3 dni po zakończeniu pojedynku (czyli do 15 marca)


*** Ja adiolsztyn zobowiązuje się do wywiązania z zasad pojedynku, w terminie 3 dni od jego zakończenia - w przeciwnym wypadku zostanie podjęta procedura zbanowania na forum przez zawiadomionych o tym fakcie moderatorów ***

Życzę powodzenia dla przeciwnika!! :spokodfhgfh:
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Witam, od razu problem jest... nie moglem dac typow na dzis dopiero co laskawie mi internet naprawili ...

*** Ja maciekpoland zobowiązuje się do wywiązania z zasad pojedynku, w terminie 3 dni od jego zakończenia - w przeciwnym wypadku zostanie podjęta procedura zbanowania na forum przez zawiadomionych o tym fakcie moderatorów ***
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
07.04

Villarreal - Arsenal Will Joseba Llorente score?: Tak 3.70
Manchester United - Porto Will Cristiano Ronaldo score?: Tak 2.30

bilans⛔99
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom