>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ADI vs Magiki

Status
Zamknięty.
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
ale co mnie obchodzi regulamin TD? gramy na regulaminie tamtym, czy tym? maja byc podane 3 typy i 3 maja byc rozliczone, miales czas postawic typ zastepczy ale tego nie zrobiles wiec rozliczane są twoje dwa typy a trzeci jest nie podany.. czemu masz miec mniej rozliczanych typow ode mnie?
&quot;- nie gramy takich zdarzeń, za które może być przyznany zwrot (np. over 2.0)&quot; - to tez punkt regulaminu jakbys nie czytal - NASZEGO
wiec lepiej warto sie zapoznac doglebniej z naszym regulaminem.. za typ anulowany chcesz sobie robic zwrot gdzie w regulaminie jest napisane, ze zadnych zwrotow nie ma? skoro nie ma zwrotow to jak chcesz go sobie zrobic, tymbardziej jak byl czas obstawic - dalej sie tego trzymam
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
wiec sa dwa wyjscia - albo podajesz 3 typ na dzisiaj, albo pojedynek uwazam za nierostrzygniety bo kazda ze stron ma jakies ale do regulaminu i nie zostal wyloniony zwyciezca
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
ale co mnie obchodzi regulamin TD? gramy na regulaminie tamtym, czy tym? maja byc podane 3 typy i 3 maja byc rozliczone, miales czas postawic typ zastepczy ale tego nie zrobiles wiec rozliczane są twoje dwa typy a trzeci jest nie podany.. czemu masz miec mniej rozliczanych typow ode mnie?
&quot;- nie gramy takich zdarzeń, za które może być przyznany zwrot (np. over 2.0)&quot; - to tez punkt regulaminu jakbys nie czytal - NASZEGO
wiec lepiej warto sie zapoznac doglebniej z naszym regulaminem.. za typ anulowany chcesz sobie robic zwrot gdzie w regulaminie jest napisane, ze zadnych zwrotow nie ma? skoro nie ma zwrotow to jak chcesz go sobie zrobic, tymbardziej jak byl czas obstawic - dalej sie tego trzymam
czy postawienie wygranej jednej drużyny to jest zakład na ZWROT ? ... no chyba nie... czekam na kompromisowe rozwiązanie bo nie będę tutaj chłopakiem do bicia tym bardziej, że odnośnie tego typu mam rację, a Ty masz rację odnośnie typu który podałem za późno.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
wiec sa dwa wyjscia - albo podajesz 3 typ na dzisiaj, albo pojedynek uwazam za nierostrzygniety bo kazda ze stron ma jakies ale do regulaminu i nie zostal wyloniony zwyciezca
ok, właśnie takiego czegoś oczekiwałem. Podam ostatni typ na 10min. przed rozpoczęciem.

bez odbioru.
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
czy postawienie wygranej jednej drużyny to jest zakład na ZWROT ?
wynika z tego, ze w pojedynku nie ma mozliwosci zwrotow, tak aby kazdy typ porozliczany..

dobra wnioskuje ze nie zamierzasz podac tego 3 typu, wiec jak dla mnie pojedynek bedzie nie rozstrzygniety do godziny 19
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
wynika z tego, ze w pojedynku nie ma mozliwosci zwrotow, tak aby kazdy typ porozliczany..

dobra wnioskuje ze nie zamierzasz podac tego 3 typu, wiec jak dla mnie pojedynek bedzie nie rozstrzygniety do godziny 19
podam 3 typ, przecież napisałem. A ostatni typ przecież był rozliczony.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
ten Wasz pojedynek porównam do Zizou... Piękna kariera, lecz ostatni &quot;byk&quot; zniweczył to wszystko... podobnie z Wami, pojedynek na wysokim poziomie, a na koniec takie farmazony odpierdzielacie i przekreślacie wszystko...:p
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
ja zagram dokładnie z regulaminem pojedynku i obstawiam 3 zdarzenia odnośnie tego samego spotkania:

Oddevold - Vastra 1 [2,50]
Oddevold - Vastra X [3,15]
Oddevold - Vastra 2 [2,75]

buk: Centrebet

takie zagranie sprawia, że wygram pojednek tylko w przypadku, kiedy Magiki nie trafi dzisiaj żadnego z 3 podanych przez siebie typów.
jezeli tak wlasnie bedzie to bez znaczenia, jaki wynik w tym spotkaniu będzie to wygram pojedynek
jest to zagranie czysto taktyczne i szczerze mowiac dziwie sie swojemu przeciwnikowi, czemu majac prawie 250pkt przewagi w ostatnim
dniu pojedynku gra kursy w graniach 5,00.. gdzie swobodnie moglby obstawic cos po 2,00 i wyrobic tak wielką przewagę, że jedyną możliwością
wygrania przeze mnie byłoby trafienie wszystkich podanych dzisiaj 3 zdarzeń po jakiś wysokich kursach, no ale cóż zobaczymy czy mi się to opłaci..
w sumie i tak nie znalazłbym czegoś co mógłbym obstawić, dlatego zagrałem własnie tak

regulamin: # &quot;można stawiać trzy zdarzenia z tego samego jednego meczu (ale typy muszą być różne)&quot;
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Adi bo ja gram fair play. A Ty tutaj zagrałeś nie fair play. Pozdrawiam.
jezu znowu masz jakis problem.. o ci chodzi? czy to ze napierdzielasz kursy po 5,0 w ostatnim dniu to jest granie fair i mam sie do tego samego dostosowac? a ze ja zagram taktycznie to juz nie jest to nie fair.. ja gram tu na zwyciestwo, ktore jest celem kazdego z nas? przestan.. ja wiem, ze byles juz w polowie pojedynku pewien ze go wygrasz i teraz moze troszke cisnienie skakac, ale zobaczymy jak sie to ulozy :spokodfhgfh:
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Oddevold - Vastra 1 [2,50]
Oddevold - Vastra X [3,15]
Oddevold - Vastra 2 [2,75]

zagranie fair play? ...
dobra, tak szczerze mam już wyje*** na ten wynik i liczę na oliwę sprawiedliwą i że Iraq coś jeszcze ustrzeli. Na koniec powiem Tobie- niech wygra lepszy.. nie lubię się napinać. Mam w zanadrzu jeszcze jeden typ :jezora:
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Oddevold - Vastra 1 [2,50]
Oddevold - Vastra X [3,15]
Oddevold - Vastra 2 [2,75]


zagranie fair play? ...
zagrane zgodnie z regulaminem.. przypuszczajac ze nie trafilbys 3 zdarzen to mam 60pkt przewagi.. no chyba nie liczyles ze w takim przyadku zagram 3 zdarzenia po kursie 5,0.. w tej grze trzeba tez wykazac sie taktyką, wiec nie wobrazam soibie abym bezmyslnie szukal teraz zdarzen z kursem wysokim bo i po co kiedy mam szanse wygrac?

Magiki to tylko 40zl.. jezeli ja przegram to naprawde nie bede z tego powodu plakac tylko chetnie je Ci wplace jeszcze dzisiaj, i tak ciesze sie ze w pojedynku nie wialo nudą, a byl on ekscytyujacy do ostatnich chwil ????
wiec żartobliwie napisze zebys zluzowal gacie i napisal ten 3 typ dla Ciebie wygrany :p i juz bez spinek prosze:p
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
no ja też mówię, że pojedynek zajebisty ;) Ale podane typy mimo, że są zgodne z regulaminem to tak naprawdę nie są fair play. Myślisz, że jak tak nie chciałem zagrać? ...pewnie, że tak.
a co do regulaminu to trzeba wy**** ten punkt z podawaniem typów na 10min przed, bo nie wiem czemu on ma służyć?
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
dobra to nie pozostaje mi nic innego jak zagrać:

Ham-Kam - Haugesund
Ham-Kam
1,55
bet365
Mam nadzieje, ze Ci wejdzie i pojedynek wygrasz bo przez caly okres jego trwania to Ty prowadziles, a to jak on potoczyl sie w ostatnich dniach to juz inna kwestia :spokodfhgfh:
ja juz w jego polowie pogodzilem sie ze przegram i dlatego wplacilem odrazu kase na MB, wiec naprawde moje zyczenia dla Ciebie sa szczere i najprawdopodobniej typ wejdzie.. dlatego jak tak sie stanie, to wyslij mi na PW odrazu swoje dane (najlepiej moneybookers)

I dochodze do wniosku, ze ostatnie 2-3 strony rozmowy nie były zupełnie potrzebne.. :spokodfhgfh:
jednak mam tez w sobie to, ze szybko sie denerwuje i wlasnie pokazalismy to - jednak za to przepraszam i mam nadzieje, ze ten zajebisty pojedynek zakonczymy godnie i w ogólnoforumowym spokoju na rzecz ogrywania bukmacherow :jezora:
mam nadzieje, ze potrafimy oboje pokazać klasę tym jak gramy, i tym jak powinnismy postępować
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
rewelacja w wykoniau Ham-Kam... Jak nic się nie zmieni to Adi prześlij mi dane na pw (konto) to prześlę Tobie sianko bo teraz wychodzę ;)

peace V
???? ????
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Podsumowanie pojedynku:

ADI ✅ 880
Magiki ✅801

Jednak okazał się cud, i tak jak od pierwszego dnia byłem na minusie i przegrywałem dość wyraźnie, to właśnie dzisiaj po systematycznym odrabianiu strat udało mi się jeden jedyny raz wyjść wyżej przed mojego przeciwnika i to akurat wtedy, kiedy trzeba było, czyli w ostatnim dniu.

Ten pojedynek był naprawdę godny i świetny. Kursy jakie tutaj oboje zapodawaliśmy i trafialiśmy były znakomite, walka trwała od samego początku, aż do samego końca - przez całe 2 tygodnie. Losy pojedynku rozstrzygnęły się w ostatnim dniu, a wyniku obu użytkowników są fantastyczne. Oboje zakończyliśmy z bardzo wysokimi wynikami, a różnica wyniosła tylko 79pkt, co przez 2 tygodnia grania jest minimalną różnicą. Pojedynek dostarczał mnóstwo emocji, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych (np. dzisiaj), ale mam nadzieje, że nie wpłynie to na relacje pomiędzy typerami i będziemy ładnie &quot;sadzić&quot; typy w naszej piłkarskiej grupie społecznościowej, do której Cię zaprosiłem, bo jesteś naprawdę dobrym typerem. Raz jeszcze dziękuje Magikiemu za świetny pojedynek i dziękuje wszystkim, którzy ten temat odwiedzali, bo po ilości odwiedzin, widzę, że wiele osób go obserwowało. Śmiem twierdzić, że był to najlepszy pojedynek pomiędzy dwoma użytkownikami w dziale Challenge.

Raz jeszcze dziękuje Magiki! :spokodfhgfh:
 
maciejziele 0

maciejziele

Użytkownik
swietny pojedynek. od poczatku stawiałem na Magika ... dlatego też wielki szacunek dla ciebie Adi. załuje troche tej koncówki...niepotrzebnie było tak nerwowo. nie zmienia to faktu ze miło było to śledzić. . . pojedynek sie skonczył ...ale czuje w kościach ze magiki nie odpuści rewanżu ???? Pozdrawiam obu i jeszcze raz gratuluje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom