>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Adrenalinkowe progresje

gajin 150

gajin

Użytkownik
Witam,
Abstrahując od mojej zwykłej gry płaskimi stawkami, prowadzę czasem różne eksperymenty progresyjne, o tak tak emocji, których w płaskim graniu jeśli nie brak, to dużo mniej niż obserwowaniu meczu all in, na ostatnim progu ????
To co chcę przebadać, a co może mieć sens, to gra na 5 progów, na over/under half time lub full time po kursie ~2.0, w zależności od tego który mecz mi bardziej przypasuje. Gra zakłada granie przeciw faworyzowanemu przez buka wynikowi, np buk daje na FT kurs 2.10 na over2,5 i kurs 1.66 na under2,5 - ja wybieram overa. Stawkowanie x2, 5 progów, Bet365, realne pieniążki, bank 32pln. Jeśli uda się podnieść bank, to stawki będę dostosowane do niego (będą rosły). Jest to jeden z moich kolejnych pomysłów, który wiem, że w końcu tak czy siak doprowadzi do 5 porażek pod rząd, aczkolwiek jest szansa, że uda się po drodze odesłać coś na konto (na ostatnim zrobiłem 600zł z 25, 300 przewaliłem, ale 300 poszło na konto ???? A rozrywka była przednia.) Gram pre-play, lub wczesny in-play.
#1
Tokio - Kofu
O2,5 - 2.10
1 pln
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Nie wiem czemu, mecz #2a zdjeli przed rozpoczeciem
no to
#3.1
Dnipro U19 - Metalist u19
o1,5ht - 2,37 `2
1.05 pln
 
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Kurs 2 jest sens grać progresją ale nie na 5 progów daj spokój... Minimum te 10-12 progów zrób..
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Kurs 2 jest sens grać progresją ale nie na 5 progów daj spokój... Minimum te 10-12 progów zrób..
ty tak serio?
zaczynając od 1zł, 10 progów to bank 1024pln ???? Że o 12 progach nie wspomnę...
@edit
zróbmy tak - jak już polegnę na 5 progu, to pociągnę to na teoretyczne 9 progów, żeby zobaczyć wyniki
#4.1
Mumbai - East Bengal
o2,5 FT - 2.20
1.10pln (do zwrotu 2.42)
✅ 1.32pln
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
#6.2
Kolumbia U19 - Meksyk U19
O2,5FT - 2.10
2.90pln (do zwrotu 6.09)
✅
10 zakładów to jeszcze żadna próba, ale póki co wstępne założenie zdaje się działać. 88,5% zysku względem banku startowego też nie w kij dmuchał. Widzę tylko, że raczej ciężko będzie znaleźć sensowny under (minimum u2,5-3,5 FT) za ~2.0, no chyba że w mega nierównym meczu. A póki co:
#7.1
Australia kobiety - Wietnam kobiety
O1,5HT - 1.66
1.52pln (do zwrotu 2.53)
Mówię i mam ???? W meczu powyżej można zebrać u3,5ft po 2.50, ale instynkt mi podpowiada, że w przypadku tego akurat spotkania mam odpuścić.
 
Do góry Bottom