>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AFC Champions League 2012/AFC Cup 2012

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Dzisiaj rusza faza grupowa azjatyckiej Ligi Mistrzów oraz azjatyckiego AFC Cup. Co prawda dla wielu (jak i dla mnie) to jednak trochę egzotyczne potyczki, ale jednak w niektórych wypadkach nawet nie tak trudne do typowania. W ubiegłym roku zwycięzcą Ligi Mistrzów został zespół z Kataru Al Sadd zaś AFC Cup zdobyli piłkarze z Uzbekistanu - Nasaf Karszy.
Myślę, że jeden temat spokojnie wystarczy do ogarnięcia azjatyckich pucharów.
Poniżej kursy na 1 kolejkę AFC Champions League

06 Marzec 2012
10:30 Brisbane Roar - FC Tokyo 1.75 3.43 4.32
11:00 G-Osaka - Pohang 1.73 3.50 4.39
11:30 Ulsan Horang - Beijing Guoan 1.65 3.45 5.00
13:00 Bunyodkor - Adelaide Utd 1.52 3.73 5.80
15:30 Nasaf Qarshi - Al Jazira 2.10 3.26 3.24
15:50 Bani Yas - Al Arabi 2.14 3.20 3.23
16:20 Al Rayyan - Esteghlal TEH 2.41 3.19 2.79
18:35 Al-Ittihad - Pakhtakor 1.56 3.65 5.84
07 Marzec 2012

11:00 Jeonbuk - Guangzhou Pharma 1.83 3.43 3.90
11:00 Nagoya - Seongnam 1.80 3.45 4.00
12:30 PEA - Kashiwa 6.30 4.10 1.45
13:00 Tianjin Teda - Central Coast 2.28 3.15 2.92
16:00 Sepahan - Al Nasr 1.40 4.15 7.10
16:30 Lakhwiya - Al Ahli 2.15 3.18 3.18
17:00 Al Shabab - Al-Gharafa 2.22 3.22 3.05
18:30 Al-Hilal - Persepolis 1.50 3.87 6.03

W dniu dzisiejszym jest kilka ciekawych pojedynków. Jak chociażby potyczka Nasaf Karszy, o którym już wcześniej wspomniałem, że wygrali AFC Cup w poprzednim sezonie, które zagra z Al Jazira. Piłkarze z Uzbekistanu jeszcze nie zaczęli sezonu i ciężko ocenić jeszcze w jakiej są dyspozycji. Z kolei piłkarze ze ZEA znajdują się w czołówce swojej rodzimej ligi. Na uwagę w ekipie ZEA zasługują dwaj Brazylijczycy Bare (13/8) oraz Oliveira (13/13), którzy obecnie stanowią o sile zespołu z Emiratów.
O godzinie 13 naszego czasu odbedzie się mecz Bunyodkor - Adelaide Utd. Bunyodkor u siebie może dzisiaj powalczyć, tym bardziej, że piłkarze z Australii formą nie grzeszą obecnie, tracą dosyć sporo bramek. W dodatku na pewno odczują podróż (Syndey&gt;Bangkok&gt;Tashkent). A i pod znakiem zapytania stoją występy kilku ważnych graczy z Australii. Bunyodkor u siebie powinien dzisiaj wygrać.
Bunyodkor win@1.62 Bwin​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Pohang Steelers (KOR) - Adelaide (AUS) - 2 @@ 6,00 //// x2 @@ 2,40
Bardzo, a to bardzo ryzykowny typ. Ryzykuję z powodu czuja. Adelaide prowadzi w grupie z 6pkt. z bilansem 4:1 w bramkach, Gospodarze Pohang faktycznie jest faworytem jednak gości nie stawiałbym na straconej pozycji. To typowi jeźdźcy bez głowy i mogą tutaj ugrać pełną pulę. Van Dijk i Vidosevic wystąpią jutro na 100 % chodź mówili że ten pierwszy się nie wykuruję. Tutaj upatruję szansę ten 29 letni napastnik wie gdzie się ustawić i praktycznie każdy jego strzał znajduje się w świetle bramki. PRzypominam jest to typ na czuja warto za parę groszy zaryzykowac.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Oj tutaj jest różnica klas Dobi. Jak w poprzednich spotkaniach Adelaide mogło powalczyć o coś więcej, co z resztą uczynili to tym razem nie wydaje mi się by mogli to wygrać. Pohang jest dużo silniejszym zespołem. United już zakończyli rozgrywki ligowe i zostaje AFC, ale tutaj zbyt dużo nie osiągną. Ja bym bardziej stawiał na handi na gospodarzy.
// Mówiłem. Pohang 1:0 ✅
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AFC 13:00
Spotkanie: Pohang Steelers - Adelaide
Typ: Pohang Steelers
Kurs: 1.70
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 13:00 w ramach Azjatyckiej ligi mistrzów dojdzie do spotkania Koreańskiego Pohang Steelers z Australijską Adelaidą. Goście to mała sensacja jak dotychczas zmagań grupowych z kolei dla Pohang to ważny mecz dla układu tabeli bowiem mogą nawet objąć prowadzenie przy wygranej a aktualnie zajmują 3 miejsce. Ja uważam że Steelers wygra ten mecz i taki jest mój typ. Zacznę od gości. Adelaida jest liderem, jest to spore zaskoczenie tym bardziej że w lidze idzie im bardzo słabo. Po 27 kolejkach zajeli dopiero 9 miejsce w stawce 10 zespołów. Na wyjazdach w lidzie wygrali tylko 2 mecze, 5 zremisowali i 5 przegrali. A przecież trzeba otwarcie przyznać że Koreańska liga jest mocniejsza od Australiskiej. Przed rokiem Adelaida również grała w fazie grupowej, ale odpadła szybko. W tym sezonie wygrała pierwszy mecz na wyjeździe z Bunyodkor 2-1 a drugi na własnym boisku z Gambą Osaka 2-0. Ale czy stać ich na taką dalszą gre? Patrząc na lige, patrząc na historie ich gry w AFC oraz na rywali śmiem wątpić. Pohang Steelers to jedna z czołowych drużyn K-League. Wprawdzie początek sezonu jest dośc słaby, bowiem zajmują 7 miejsce z dorobkiem 8 punktów jednak dwa ostatnie mecze w lidze wygrali. A wszystkie punkty zdobyte to w ostatnich 4 kolejkach. Tak więc wydaje się że się przebudzają. Rok temu w AFC doszli do ćwierćfinału gdzie ulegli późniejszym finalistom Zob Ahan co ważne tracąc decydującego gola dopiero w 86 minucie. W dotychczasowych dwóch meczach, najpierw wygrali wysoko z Gamba na wyjeździe aż 3-0, później sensacyjnie ulegli Bunyodkor 0-2. W moim przekonaniu był to błąd przy pracy. Podsumowując, Pohang to zdecydowanie bardziej doświadczona drużyna, gra w mocniejszej lidze, do tego z meczu na mecz w sezonie się rozkeca. Adelaida jest w słabej formie patrząc na lige, na wyjazdch gra gorzej i gra w piłkarsko gorszej lidze od Koreańskiej.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Już myślałem,że nikt na forum tą ligą się nie interesuje,a jednak;) Ja polecam typ na jutrzejszy dzień:

Buriram United-Jeonbuk Motors: Buriram @3,00⛔⛔wybaczcie,nawet nie wiem co powiedzieć bo nie było transmisji z tego meczu

Na razie na ten mecz uboga oferta,ale chciałbym już dziś zwrócić Waszą uwagę na ten mecz. Widziałem oba dotychczasowe mecze Tajlandczyków i jestem mega zaskoczony. Bardzo ofensywnie nastawiona drużyna,dobrze wyszkolona technicznie i przygotowana fizycznie.Dwa zasłużone zwycięstwa z Kashiwą 3-2 i z Guangzhou 2-1 na wyjeździe. Koreańczycy wręcz przeciwnie,dwa razy po 1-5.Widziałem jedynie fragmenty meczu z Kashiwą gdzie w sumie mecz był wyrównany,jednak ostatecznie obrona Motors pod presją strasznie się pogubiła. Nie znam piłkarzy United z nazwiska,po prostu widziałem z jaką pasją i zaangażowaniem grali w pierwszych kolejkach.Myślę,że tego samego można się spodziewać po nich jutro. Jeśli pojawią się kursy to na pewno pobiorę Buriram over 1,5 i DNB. Choć czysta jedynka też wygląda smakowicie;)
 
M 135

mhm

Użytkownik
dnb sie juz pojawilo. Mam pograne po kusie 2,1.
Z zagranicznych for wynika ze sporo pilkarzy Jeonbuka z formacji obronnej odeszlo albo ma kontuzje. Do tego Jeonbuki graja piach w piach w lidze i maja minimalne szanse cos zrobic w LM. Raczej ten mecz odpuszcza bo maja ciezki terminarz domowy.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Buriram United - Jeonbuk Hyundai Motors

Sytuacja piłkarzy Jeonbuk fatalna w grupie H AFC. Dwie bardzo wysokie porażki na początek. Dzisiaj zapowiada się bardzo ciężki mecz w Tajlandii. W mieście Buriran jest dzisiaj 32 st. w dzień, a 25 st. w nocy. Masakryczne upały. Dla Koreańczyków będzie to nie lada wyzwanie zagrać w takich warunkach. Dla porównania w Chŏnju w dzień jest ok 10 st. a w nocy nawet temperatura spada do 2 st. Różnica jest ogromna. Dodatkowo kilkunastogodzinna podróż Koreańczyków także może mieć chociaż minimalne znaczenie. Czytałem także o ich problemach w składzie, głownie o problemach w defensywnie. Nie ma co kopiować nazwisk brakujących graczy, bo to i tak nikomu nic nie mówi. Ale faktycznie już po wynikach widać, że obrona sobie kompletnie nie radzi. Po dwóch zwycięstwa na początku sezonu w lidze - kolejno remis + 2x porażki (6 bramek straconych). Dodatkowo 2x dotkliwe porażki w AFC (2x 1:5). To wiele mówi o formie defensywy Jeonbuk. Z kolei Buriram w rodzimej lidze zanotował komplet 3 wygranych (10-3) oraz 2 wygrane w AFC (5-3). Wyniki + obecna forma na pewno stawia gospodarzy w roli faworytów w dzisiejszym meczu. Jednak nie lekceważył bym tak do końca Koreańczyków. Przecież nie należy zapominać, że to doświadczony zespół, ostatnimi laty jedna z najlepszych drużyn w Korei oraz finalista finału AFC sprzed roku. Nie sądzę, żęby dzisiaj ten mecz piłkarze z Korei w jakiś sposób odpuszczali. Co z tego, żę mają ciężki harmonogram meczów. W lidze dopiero 5 kolejek za nimi. A w AFC jeszcze 4 kolejki w grupie ( w tym dzisiejsza) także wiele się jeszcze może wydarzyć. Jeonbuk ma też dwa mecze u siebie (za 2 tygodnie rewanż z Buriramem a potem w maju mecz z Kashiwą). Tak więc przy dobrym układzie wyników. Jeonbuk ma jak najbardziej szansę na wyjście z grupy. Nawet po tych dwóch porażkach. Co jednak nie oznacza, że dzisiaj jestem za ich zwycięstwem. Świadom ich problemów kadrowych i trochę tych ciężkich warunków pogodowych odpuszczę tutaj granie czysto na któryś z zespołów.
Buriram w tym sezonie notował takie wyniki (same wygrane 3:2, 3:1, 2:1, 3:0, 4:2). Tak więc widzimy, że Tajlandczycy lubią postrzelać, aczkolwiek nie wystrzegają się błędów w obronie. Jeonkbuk nawet gdy przegrywa to potrafi strzelić honorowego gola ( 2x porażki 5:1 w AFC oraz przegrane mecze ligowe (1:2 oraz 2:3).
Podsumowując: Wiele przemawia dzisiaj za drużyną Buriramu. Ale Jeonkbuk jednak jest bardziej ograny i doświadczony. Tym bardziej po 2x porażkach piłkarze z Korei na pewno nie będą się tylko bronić - bo najnormalniej na świecie nie mają już nic do stracenia. Chcąc dalej grać muszą strzelać bramki i automatycznie zdobywać punkty. W momencie gdy już się otworzą, zapewne narażą się na groźne ataki gospodarzy. A przy słabej dyspozycji obrony różnie może być dzisiaj.
over 2.5 gola@1.67 bet365
over 3.5 gola@2.62 bet 365
BTS@1.57 bet365
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ulsan Hyundai FC vs Brisbane Roar 2 (+0.5), 2.05 Pinn 1/10 ✅ 1:1 ;)
Kurs mnie zachęcił do grania tego zdarzenia. Brisbane to w tej chwili najsilniejsza australijska ekipa, a gra w tych rozgrywkach najsłabiej. Co prawda nie mają łatwej grupy, ale aby się jeszcze liczyć w rywalizacji muszą dzisiaj podziałać - najlepiej wygrać. Zawodników Brisbane czekała długa podróż do Korei Płd. - z jednej półkuli na drugą, co może mieć wpływ na mecz. Dzisiaj w Ulsan 15 stopni Celsjusza, czyli taka typowa zimowa australijska temperatura - w AU w tej chwili jesień i w Queensland jest ok. 23 stopnie (mała różnica). Ulsan w lidze radzi sobie nieźle. U siebie w K-League jeszcze nie przegrali: 2-1-0, ale ten remis wygląda bardzo optymistycznie przed meczem z Brisbane, ponieważ rywal nie był wcale wymagający (a mecz odbył się 31.03). W Ulsan prawdopodobnie pełna kadra, tak samo jak w Brisbane. Ekipa Roar również nie narzeka na formę - są w znakomitej dyspozycji. Potrafią zagrać bardzo dobrze nawet rezerwami, a dzisiaj full squad - szkoda tylko, że nie mają takiego snajpera jak Smeltz w kadrze, on by nastrzelał w Korei. Brisbane już &#39;ustrzeliło&#39; remis w Azji, a było to przeciwko Bejingowi Guoan. Na wyjeździe rewelacyjna forma. Dzisiaj kursy są wg mnie mocno zawyżone i ja pobieram taki kurs co wystawia Pinnek. Ogółem warto 2.00+ na x2/AH +0.5.
Do boju Brisbane ;)
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jutro kolejne mecze.Tym razem wybieram ostrożniejszą opcję:

Persepolis - Al Gharafa: Persepolis over 1,5@1,50 Tobet⛔⛔1-1,ale kto oglądał to wie że izzi powinni wejść;)

Irańczycy to dla mnie swego rodzaju fenomen.Co prawda nie oglądam rozgrywek ligi irańskiej,ale patrząc na ich wyniki w tych rozgrywkach wzrasta moje zaskoczenie.Na 4 kolejki przed zakończeniem ligi są na 8 miejscu tracąc 17 pkt do 3 miejsca dającego LM w kolejnym roku. No a w LM AFC widziałem ich w dwóch z trzech spotkań,obu wygranych u siebie 6-1 i na wyjeździe 3-0. I w tych meczach zagrali bardzo skuteczną ale też miłą dla oka piłkę.W obu meczach mogli strzelić jeszcze więcej bramek,ale chyba mentalność nie pozwalała im na dalsze ciosy wymierzane słabym rywalom. Al Gharafa w tym przegranym 0-3 meczu mogła coś strzelić spokojnie,bo Irańczycy po szybkim 2-0 w pierwszych minutach zagrali już spokojniej,głównie się broniąc-jak widać po wyniku skutecznie. Kurs na win Persepolis to 1,4-ja pobieram jednak ten over bo nie sądzę żeby na jednym golu poprzestali przed własną publicznością. Sezon ligowy fatalny dla nich,więc w LM zapewne chcą powalczyć o jak najlepszy wynik.

No i druga opcja,bardziej odważna:

Jeonbuk Hyundai Motors - Buriram FC: Buriram strzeli @2,30 Tobet✅✅3-2

W pierwszym meczu obu ekip stawiałem na ekipę z Tajlandii co okazało się błędem.Nie wiem co tam się wydarzyło,bo nie było przekazu tv niestety. Opinii na temat Buriramu nie zmieniam,to ofensywnie grająca ekipa,nie klękająca przed uznanymi w Azji klubami. W lidze jak na razie 4 wygrane w 4 meczach,bramki 13-3. Jeonbuk to faworyt w tym meczu,presja na pewno na nich bo nadal mają szansę na awans. Jak dla mnie wymarzone warunki na udaną kontrę Tajlandczyków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Brisbane Roar vs Ulsan Hyundai 1 (DNB), 1.73 PP, SB 4/10 ⛔ 1:2 i wpadka, a Brisbane mogło spokojnie wygrać - słabsza skuteczność i nie odpowiedzialne zachowanie obrońcy w polu karnym. Szkoda.
Na początku zaznaczę: promocja. Kurs na DNB zaskoczył mnie bardzo, ogromne value. Brisbane w bardzo dobrej dyspozycji, ostatnio ostatecznie łatwo pokonali CCM, teraz mieli 1.5 tygodnia przerwy i na spokojnie przygotowywali się do meczu AFC jak i wielkiego finału A-League, który odbędzie się w niedzielę. Poprzedni mecz z Ulsanem był dość wyrównany, choć niemal całą drugą połowę Australijczycy grali w 10tkę. Dzisiaj Brisbane w roli małego faworyta (w końcu). W LM jeśli chcą grać dalej muszą wygrać. Ulsan w korzystniejszej sytuacji, ale są aktualnie w gorszej formie. Poza tym warto zwrócić uwagę na jeden aspekt, Ulsan odbył długą podróż do Brisbane. Co prawda dwa tygodnie temu to goście odbyli długą podróż i nie miało to znaczenia, ale chodzi o to, że Brisbane jest do tego przyzwyczajone - spore odległości między Perth, a Wellington. W dzisiejszym meczu przewagą gości będzie na pewno pełna kadra, gospodarze natomiast wystąpią bez: Jurmana (19/0 def.) oraz prawdopodobnie Berishy (28/19 atk.). Ten drugi ma nie zagrać ze względu na jakiś virus, a jest to prawdopodobnie zwykła podpucha, by ten odpoczął i zagrał w Grand Final z Perth. To jednak nie zmienia faktu, że gospodarze mają silną kadrę - Henrique, Broich czy Nichols zagrają jutro bankowo. Ponownie zwróciłem uwagę na różnicę temperatur w poszczególnych miastach: Ulsan ok. 18 stopni, Brisbane ok. 25 + deszcz. Różnica podobna jak 2 tygodnie temu, ale tym razem korzyść z tego może być tylko dla gospodarzy. Ale zobaczymy jak to będzie. Bet na pewno polecam :!:
Powodzenia.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
FC Bunyodkor - Gamba Osaka: Bunyodkor DNB @1,909 SB✅✅3:2
Obie ekipy w tej chwili po 3 punkty,a więc dzisiejszy przegrany raczej przestanie się liczyć w walce o awans. W pierwszym meczu wygrali Japończycy 3-1,ale sam mecz nie był tak jednostronny jakby to sugerował wynik. Osaka 2 bramki zdobyła z karnych,przynajmniej jeden z nich był według mnie kontrowersyjny. Uzbekowie honorową bramkę zdobyli w doliczonym czasie gry po błędzie bramkarza Gamby. Dziś według mnie to gospodarze mają minimalnie większe szanse na wygraną. Obie ekipy w rodzimych ligach spisują się słabo_Osaka ostatnio wygrała pierwszy mecz w sezonie,a była to 6.kolejka J-League. Bunyodkor przegrał niespodziewanie z Navbahor.Trener gospodarzy mówi o tamtym meczu,że był zupełnie inny niż to co dziś wydarzy się w AFC CL. W lidze Uzbekistanu wszystkie ekipy grają mocno defensywnie z Bunyodkorem,atakując długimi podaniami pomijającymi pomoc.To według trenera było główną przyczyną porażki,a według niego Osaka tak nie zagra. Ja też tak uważam,bo Japończycy wolą techniczną grę krótkimi podaniami i ataki skrzydłami. W Osace nie zagra ich podstawowy pomocnik Yasuhito Endo,zobaczymy czy wpłynie to na postawę gości. Z Osaki do Taszkientu jest jakieś 6 tys km czyli jakieś 10 godzin lotu samolotem. W Osace mamy temperatury rzędu 15-18 st,a w Taszkiencie 30-32 stopni. Różnice klimatyczne też spore,bo Osaka to wysoka wilgotność,a Taszkient to suche kontynentalne powietrze.Te czynniki też mogą lekko wpłynąć na postawę obu drużyn.Mecz o 14,zapraszam do oglądania!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Adelaide Utd. vs Pohang Steelers 1 (DNB), 2.10 Bet365 2/10 ✅ 1:0 ????
- Adelaide ostatnio odpoczywa po ciężkim sezonie w A-League, 2 tygodnie luzu. Pohang wręcz przeciwnie, sezon wre. Mecze co 3 dni. Ostatnio widać odbija się to na zespole i ponieśli 2 porażki z rzędu.
- Pohang z tego co wyczytałem robi roszady kadrowe i dzisiaj zagra nieco inna jedenastka niż ta, która pokonała 2 tygodnie temu ekipę południowej Australii.
- Zmartwieniem trenera Kosminy jest brak Vidosicia (25/5 atk./mid.). To dość poważne osłabienie, ale cała reszta gra i z tego co wiem to są w całkiem niezłej formie np. van Dijk czy Dilevski.
- Pohang to silniejsza drużyna i nie mam co do tego złudzeń, ale ostatni terminarz dzisiejszych gości, forma i roszady wskazują na to, że mają jakieś problemy. Adelaide co jak co, ale sprężyć się potrafi i nawet jakoś sobie radą w tej LM i są wciąż liderami.
Dodam też, że w LM oba zespoły już się spotykały w Adelaide i dwukrotnie wygrywali gospodarze po 1:0.
- Po wczorajszej porażce Brisbane to prawdopodobnie Adelaide będzie miało szanse na awans do kolejnej rundy jako jedyna australijska ekipa.
- Dzisiaj ze stawką nie szaleję. Kurs jednak bardzo zachęca.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: FC Tokio – Brisbane Roar 4:2 ⛔
Typ:
2 (Draw No Bet)
Kurs:
3.50
Bukmacher:
Bet365

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 5 kolejki grupy f Azjatyckiej Ligi Mistrzów w którym to zmierzą się Japoński FC Tokio z Australijskim Brisbane Roar. Gospodarze tego meczu zajmując aktualnie pozycję lidera w grupie f z dorobkiem 8 punktów na 2 kolejki przed końcem tak więc jedną nogą są już raczej w następnej fazie tych rozgrywek. Goście natomiast zajmują obecnie 3 miejsce w grupie z dorobkiem 2 punktów i tak naprawdę jeśli chcą przedłużyć swoje szanse na awans do ostatniej kolejki którą będą rozgrywać u siebie z Chińskim Beijing Guoan które obecnie jest na 4 miejscu w tabeli muszą ten mecz wygrać. W przedmeczowych komentarzach trener gości zapowiada walkę do ostatniej minuty i wydaje mi się, że stać świeżo upieczonego mistrza Australii na wywiezienie z trudnego Japońskiego terenu 3 punktów stąd mój typ to 2 a w przypadku remisu zwrot postawionej stawki.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Al-Jazira - Nasaf Qarshi
Spotkanie pomiędzy najlepszą a najgorszą drużyną w tabeli. Poziom sportowy jak i organizacyjny pomiędzy zespołami jest spory, żeby nie powiedzieć bardzo duży. W zespole gospodarzy jest zaciąg z Ameryki Południowej: Bare (18/10), Oliveira (18,14) czy Delgado (18,4) i Australijczyk Neill (17/3). Do tego dochodzi paru utalentowanych młodych piłkarzy z krajowego podwórka i paczka robi się solidna. Natomiast w Nasaf co prawda jest czterech obcokrajowców, ale albo grają ogony albo nie grają wcale. Al-Jazria na ostatnie sześć meczów u siebie zremisowała tylko jeden, a resztę wygrała. Ostatnie spotkanie ogólne zakończyli wyjazdową porażką 2:0 z liderem ligi Al Ain. Goście co prawda są liderami tabeli w swoim kraju, ale poziom ligi jest zdecydowanie niższy niż w przypadku ZEA i dodatkowo na wyjazdach nie grają niczego dobrego. W pierwszym spotkaniu rozgrywanym w Uzbekistanie wygraną odnieśli goście 4:2. Teraz nie powinno być inaczej i kolejne trzy punkty powinna dopisać Al-Jazira.

Al-Jazira @ 1,50 Bet365 ✅ 4:1
Over 1,5 gola w meczu @ 1,23 Bet365 ✅
Al-Jazira strzeli jako pierwszy @ 1,33 Bet365 ✅ Bare 6&#39;

 
Otrzymane punkty reputacji: +13
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
gumbi82, kompletnie się nie zgodzę z Twoim betem.
Brisbane już praktycznie o nic nie walczy, za duża przepaść. W tej grupie się już niemal wszystko rozstrzygnęło - choć jedno, a może i najważniejsze nie - kto zajmie pierwsze miejsce w grupie. Ulsan i Tokio mają po 8 pkt., ale to japońska ekipa jak na razie prowadzi ze względu na lepszy bilans bramkowy. W dzisiejszym mecz w obu składach nie zobaczymy żadnych poważnych roszad, ale w Brisbane nastąpiła jednak bardzo ważna zmiana. Trener Postecoglou opuścił mistrzów A-League i poszedł trenować Melbourne Victory, zastąpił go asystent Rado Vidosic. Poza tym są spekulacje o odejściu kilku piłkarzy w różne rejony Australii jak i Azji - nie będą się narażać na kontuzje. Japońskie ekipy są ogółem lepsze od australijskich, choć zdarzają się wyjątki. Tutaj jednak jest różnica i nie wydaje mi się by Tokio straciło punkty w tym starciu. Rywalizacja japońsko-koreańska o pierwsze miejsce będzie zacięta na nią lepiej zwrócić uwagę, a nie na słabsze Brisbane.
W taki wypadku: Tokyo vs Brisbane 1, 1.86 Pinn 2/10 ✅ 4:2 izi :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pts 24

pts

Użytkownik
Pohang Steelers - Gamba Osaka - 1 - 1,90 Gamebookers ✅ 2:0

Ja natomiast na dzieiejszy późny ranek :) wybieram spotkanie między koreańskim Pohang Steelers, a japońską Gambą Osaka.
Gospodarze walczą o awans, znajdują się na 2. miejscu w tabeli z takim samym dorobkiem (6pkt.), co 3. Bunyodkor. Gamba jest ostatnia z 3 punktami.
Gamba w tym sezonie fatalnie spisuje się na wyjazdach, gdzie nie potrafiła jeszcze wygrać ani w Lidze Mistrzów (2 porażki w 2 meczach), ani w J-League(3 porażki i remis w 4 mecach).
Pierwszy mecz w Osace zakończył się pewnym zwycięstwem drużyny Pohang 3:0 i myślę, że u siebie tylko potwierdzą, że są drużyną lepszą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Tianjin Teda - Seongnam

Gościom potrzeba 1 punktu do awansu. Tak więc motywacja z ich strony powinna być ogromna. Chińczycy już pozostają na ostatnim miejscu i nie grają już o nic. Dodatkowo dzisiaj gospodarze zagrają bez dopingu własnych kibiców.
Home fans will not get the opportunity to cheer for Chinese club Tianjin Teda in its last AFC Champions League match this season on Tuesday as the Chinese side has been punished by the Asian Football Confederation (AFC) after two disorderly home games.
Tianjin was sanctioned after local fans used laser pointers to disrupt the games and also threw plastic bottles and other refuse onto the field during matches against Australian side Central Coast Mariners and Japanese team Nagoya Grampus.
Tianjin was fined $7,500 and told to play its last Group G game against South Korean side Seongnam without spectators by the AFC disciplinary committee.
Teda defender Li Weifeng has appealed to fans to control their actions in the future to avoid similar problems.
&quot;Maybe the fans are dissatisfied with some of the referee&#39;s decisions, but there is no need to express it in that way,&quot; said the 33-year-old. &quot;The harshest punishment is not paying the fines, but to play in an empty stadium and take away the fans from watching the game. Our fans should take a look at themselves.&quot;
Dodatkowo trener gospodarzy zapowiada, że da dzisiaj pograć graczom, którzy w tym sezonie nie byli tak bardzo eksploatowani.
&quot;First we have to admit that we have little chance of qualifying. So under these circumstances we decided to let the players who haven’t played too much before to try,” said Tianjin coach Kuze, who saw his side beat Shandong Luneng 2-0 on Friday.
Tak więc myślę, że wiele przemawia właśnie za gośćmi, którzy będą chcieli dzisiaj wygrać i tym samym zając 1 miejsce w grupie. Seongnam @1.60 ✅
Seongnam over 1.5 gola @1.65✅
[0:3]
Tobet

Buriram Utd - Guangzhou
W grupie H jest również niezwykle ciekawie. Nawet ostatni w tabeli Buriram ma szanse na awans. Buki jednak dzisiaj promują raczej gości z Chin, którzy są w nieco lepszej sytuacji. Aczkolwiek nie do końca. W ekipie gości nie zagra dzisiaj zawieszony przez władze klubowe Argentyńczyk Conca (P 6/5). Z kolei Brazylijczyk Muriqui (N 9/6) tez nie jest do końca zdrowy i jego występ tak na prawdę stoi pod znakiem zapytania. Piłkarze z Tajlandii trochę ostatnio zawodzili i widać, że ich forma raczej nie jest optymalna. Ale dzisiaj już w ostatnim meczu grupowym powinni dać z siebie wszystko. Tym bardziej, że nadal mają szansę na awans. Już w pierwszym meczu Buriram niespodziewanie wygrał w Chinach 2:1. Dzisiaj spodziewam się otwartej gry z obu stron. Obie ekipy mają o co grać i raczej nie będą chciały się bronić. Chińczykom możliwe, że nawet remis, bądź ewentualna minimalna porażka da awans, ale wątpię żeby tutaj ktokolwiek kalkulował.
Buriram strzeli @1.40 ✅
over 2.5 gola @1.55✅
Tobet
BTS @1.50 ✅
Bwin
[1:2]
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Bunyodkor-Pohang Steelers: BTS @1,65 Bwin⛔1-0

W ostatniej kolejce na ciężki teren w Taszkiencie przybywają koreańczycy z Pohang.Tym razem szoku termicznego raczej nie będzie,bo w Korei mamy również temperatury rzędu 26-30 stopni.Pozostaje lekkie zmęczenie wielogodzinnym lotem.Ale nie te argumenty przekonują mnie do BTS.
Gospodarze jeśli chcą awansować do fazy pucharowej muszą wygrać,remis nic im nie daje.Zapowiadają zdecydowany atak.Gościom wystarczy remis żeby zająć 2 miejsce,ale mogą wygrać mecz i jednocześnie grupę,jeśli Adeladie straci punkty w Osace(całkiem realne według mnie).Bunyodkor to przyzwoita ekipa jak na AFC,choć mają duże problemy w defensywie-zaatakowani panikują i łatwo tracą gole.Pohang pewnie na początku cofnie się,poczeka na atak Uzbeków i nastawi na kontrę.A że są szybcy i nieźli technicznie myślę,że coś ustrzelą.
Mecz o 14.00 naszego czasu.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Bunyodkor - Pohan g
Swoją drogą bardzo dobra propozycja na ten mecz podana przez levy42
Koreańczycy mogą nawet wgrać grupę E, jednak wszystko zależy od wyniku w Osace. Według zapewnień trenera Hwanga
We can draw the game, but we won&#39;t play for a draw because we can still finish top of the group if the other result is favourable for us
Koreańczycy spróbują powalczyć nawet o wygraną. Jednak wszystko praktycznie jest w rękach zespołu Bunyodkor, który po prostu nie oglądając się na nic musi ten mecz wygrać, żeby wyjść z grupy.
Trener gospodarzy Masimov zapowiada atak od pierwszych minut, ponieważ interesuję ich tylko i wyłącznie wygrana. Zespół gospodarzy jest świadom, że Koreańczycy zagrają z kontrataku - w którym są niesamowicie groźni.
Oto słowa trenera gospodarzy Masimova:
&quot;We know that we need to win as a draw will allow Pohang to qualify, so we will try and please our fans.
&quot;We will look to attack while Pohang will defend and most likely play on the counterattack, so we must take our chances.&quot;
Jeśli chodzi o składy, to do zespołu gospodarzy po zawieszeniu wraca ważne ogniwo defensywy Artyom Filiposyan (O 6/1) . W momencie gdy gospodarze pierwsi strzelą gola, może być bardzo ciekawie. W 2009 roku w Uzbekistanie obie ekipy zagrały między sobą i gospodarze ten mecz wygrali 3:1. W pierwszym meczu grupowym w tym roku Koreańczycy u siebie wygrali 2:0. Tak więc czas na rewanż.
Popieram typ na BTS
oraz dokładam
over 2.5 gola @1.85 Bet365

 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
3 kolejka najgorszych klubowych rozgrywek świata zwanych dumnie Azjatycką Ligą Mistrzów. Występujące tam drużynki poziomem przeważnie nie odbiegają od naszej rodzimej I ligi, czyli po prostu kopacze nie posiadają żadnych, ale to żadnych umiejętności (może za wyjątkiem niektórych ekip japońskich lub koreańskich), zarówno w ofensywie jak i destrukcji. Marnowane setki, kiksy, głupie straty, strzały w trybuny, błędy sędziów to cała esencja ALM. Ale często tam, gdzie poziom jest taki jaki jest, a gra przypomina bardziej radosny egzotyczny futbol niż poważną grę w piłkę, dochodzi do mnóstwa sytuacji i o dziwo pada sporo bramek. Dlatego też na jutro proponuję zagrać powyżej 2,5 bramki w meczu Al Ain - Al Rayyan. Obie drużyny w 2 poprzednich meczach sporo traciły i sporo strzelały i myślę, że jutro będzie podobnie. Jak ktoś chce się pośmiać to polecam obejrzeć sobie któryś z jutrzejszych meczów na jakimś streamie.
Al Ain - Al Rayyan over 2,5 1.7 Milenium ✅ 2-1 jak zwykle mnóstwo nieporadności, ale te 3 bramki padły ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom