>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Afrobasket 2011

Status
Zamknięty.
B 175

basketpicksnew

Użytkownik

▶ http://en.wikipedia.org/wiki/2011_FIBA_Africa_Championship

▶ http://www.fiba.com/pages/eng/fc/news/lateNews/p/openNodeIDs/930/selNodeID/930/lateNewsTeas.html

- - - -

Madagaskar - Mozambik
Typ: under 140.5 ⛔
Kurs: 1.85
Buk: bwin
Stawka: 5/10


Gospodarzem turnieju jest Madagaskar. W grupie A oprócz Madagaskaru i Mozmabiku jest jeszcze Nigeria oraz Mali. Dwa ostatnie zespoły są mocniejsze od Madagaskaru i Mozambiku.,dlatego w pierwszym meczu może być trochę nerwowych akcji, bo ten mecz może być bardzo ważny dla obu ekip. Mozambik jest faworytem, ale to Madagaskar gra u siebie.
Dla Madagaskaru, to trzeci Afrobasket. Pierwszy grali w 1972 roku i w 2003.
Osiem lat temu zajęli 12 miejsce, odnosili porazki Senegalelm ,Tunezją, czy Angolą i zakończyli turniej na ostatnim miejscu.
W ekipie gospodarzy gra jeden Amerykanin z paszportem Madagaskaru. Większość akcji może spoczywać właśnie na nim.
Mozambik również nie zaliczał udanych występów w turnieju, kończąc go na bardzo niskiej pozycji.
Z argumentów, które wymieniłem na początku analizy, spróbuję zagrać under.

Mecz na żywo do oglądnięcia od 16:30 na bet365.

GL
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
I tak na sucho obserwacja, to Kamerun (-6) ✅ fajnie wygląda przeciwko dzisiejszym rywalom - Egipt. W składzie powinni być Harding Nana, Rouben Boumtje - dwóch dobrych wysokich. Nana z powodzeniem radził sobie na naszych parkietach w najwyższej klasie rozgrywkowej, a Boumtje w Bundeslidze równiez najwyzsza klasa rozgrykowa.
W Egipcie nic mi nie mówią, bo większość sami Ahmedzi.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Mnie bardzo interesuje dzisiaj postawa Gospodarzy. Z tego co czytałem to trener wypowiedział się, że jest to drużyna amatorów, którzy są raczej niskiego wzrostu + kilku zawodników ściągnęli:

Charles Ramsdell (208-F/C-85) - USA
Charles Rabekoto (1,85m) - Majotta (taka wyspa na oceanie indyjskim)
Eric Rakotondrasolo (1,78m) - CEP Lorient Vannes (Ligue Regionale in France)
Mayngani Amy M&#39;Boma (199-F/G-83) - ASA Sceaux (Nationale 2 in France)

Madagaskar grał w turnieju na Szeszelach i przegrał tam 74:76 z Gospodarzami a reszta spotkań z udziałem tej drużyny się chyba nie odbyła.



Zgadzam się z typem na Kamerun, też już pograłem ???? Z tego co widzę to Senegal dosyć mocno osłabiony na tych mistrzostwach:

The Lions of Senegal won&#39;t be able to count on the services of Antoine Mendy (198-F-83) as their basketball federation didn&#39;t manage to organize a insurance for the player.
This is another setback for the Alain Weisz-led team, as players Boniface Ndong (213-C-77), Sitapha Savane (202-F-78, college: Navy), Hamady N&#39;Diaye (211-C-87, college: Rutgers), De Sagana Diop (213-C-83), Mouhamed Sene (213-C-86), Cheikhou Thioune (194-G/F-83), Souleymane Aw (198-F-81), Joseph Gomis (180-G-78),Pape Badiane (207-F/C-80, college: Cleveland St.) as well as Moussa Badiane (205-C-81, college: E.Carolina) won&#39;t be in Madagascar for different reasons.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Kamerun - Egipt
Typ: 1 (-6) Kurs: 1.83✅
Buk: bet365
Stawka: 5/10




Ekipa Kamerunu przygotowania zaczęłą od 20 czerwca. Przez tydzień trenowali w Yaounde (Kamerun), przez kolejne trzy tygodnei w Serbii, podczas tego zgrupowania rozegrali kilka meczy sparingowych. Ostatnim &quot;przystankiem&quot; Kamerunu były Chiny, gdzie trenowali przez 10 dni.
W ekipie Kamerunu prawdopodobnie zobaczymy doskonale znanego z występów w polskiej ekstraklasie - Harding Nana. Nana, to bardzo solidny zawodnik, nominalną pozycją jest &quot;4&quot; - silny skrzydłowy. Nana jest znany z ciężkiej pracy, szybkości i atletyzmu. Nana występował m.in. w Polpaku Świecie, Turowie Zgorzelec oraz Polonii Warszawa. Ostatni sezon kończył w Grecji, bo Polonia była pewna pozostania w lidze, więc klub z Grecji (Ilysiakos) zaproponował Kameruńczykowi grę w trzech ostatnich meczach, by pomógł w utrzymaniu zespołu.
Kolejnym znanym zawodnkiem jest Rouben Boutmje w ekipie Lezare Adingono.
Boumtje występuję na pozycji centra i mierzy 212 cm. Znany jest z występów w niemieckiej ekstraklasie.
Oglądałem kilka jego mecz i zapadł mi w pamięc jako solidny center, który potrafi wykorzystac swój wzrost do walki pod tablicami, szczególnie atakowanej.
Kamerun zagra w grupie C, w której oprócz Egiptu występują również Wybrzeże Kości Słoniowej oraz Południowa Afryka.
Trener Kamerunu o swoich rywalach wypowiedział się, że najtrudniejszymi rywalami będzie reprezentacji WKS. Zaś najłatwiejszą ma być Południowa Afryka, choć i ten zespół w ostatnich latach poczynił postępy.
Natomiast o Egipcie powiedział, że to doświadczona ekipa.
Mecze Afrobasketu na bet365 oraz lshunter.tv .
GL
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
ma ktoś jakieś info na temat SATO ?? Czy zagra dzisiaj? Znalazłem taki rooster na dzisiaj a w nim nie widzę Sato:
This si the team going against Rwanda today:
Michael Mokongo (180-PG-86)
Neil Wilfried Londoumon (190-F-93)
Antonio Kouloumba (182-PG)
Guy Joseph Kodjo-Sitchi (191-F-85)
Yannick Zachee (194-F-86)
Max Kouguere (198-F-87)
Lionel Bomayako (196-G-78, agency: Court Side, college: Fairleigh Dickinson)
Regis Koundjia-Sindo (203-F-83, college: George Washington)
William Kossangue-Toro (198-F-86)
Jimmy Djimrabaye (203-F-92)
James Mays (206-F-86, college: Clemson)
Maxime Zianveni (198-F-79)
Lionel Pehoua (196-F-82)
Wcześniej wypowiadał się że będzie grał, nawet na zgrupowaniu we Francji był z tego co czytałem. Jak nie zagra to mega osłabienie.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Angola - Czad
Angola teoretycznie najlepsza drużyna czarnego lądu, ale jak będzie w tym turnieju? Posiada ktoś jakieś informacje co do składów czy osłabień ? O drużynie czadu nie można znaleźć żadnych informacji, jak by w ogóle nie istnieli w koszykówce ???? Hendicap wystawiony przez buki 51 wydaje się spory ale już w tym turnieju mieliśmy dwa razy przewagę w granicach 50pkt, i to w meczach gdzie różnica między drużynami nie tak duża. Z drugiej strony tak egzotyczna koszykówka może być bardzo nieprzewidywalna. hmm ma ktoś jakieś informacje na temat meczu?
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs

Czad - Maroko​

W pierwszej kolejce zaufałem koszykarzom z Czadu, jednak nie byli oni w wstanie pokryć wysokie bo aż +51 handi w starciu z Angolą. Oglądałem mecz, bo całe mistrzostwa lecą na Bet365 i muszę przyznać, że mogli przegrać wyżej, jednak Angola w końcówce nie grała już tak efektywnie jak w pierwszej połowie. Najwięcej punktów dla przegranej drużyny zdobył Koïbé Mickael, który reprezentuje klub w swoim kraju. Rzucił on tylko jedenaście punktów. Próbował rzucać z dystansu, lecz ze słaba skutecznością (1/6 za 3pkt). W całym meczu reprezentacja Czadu trafiła tylko dwa razy zza linii 6,25m. W porównaniu z dorobkiem Angoli(13 razy) jest to bardzo mało. Jeśli chodzi o ich dzisiejszych rywali to Maroko w spotkaniu z Senegalem pokazało dwa różne charaktery. Pierwsza połowa to dominacja Marokańczyków, druga zaś kompletne dno i kompromitacja. Reprezentacja Senegalu wygrała druga połówkę dwudziestoma ośmioma punktami. Najlepszym punktujący Maroka był Abdelhakim Zouita, który rzucił 19 oczek. Mimo wszystko Maroko jest o dwie klasy wyżej niż Czad jeśli chodzi o koszykówkę i powinni wysoko dzisiaj wygrać. Mam nadzieję, że zobaczymy dzisiaj Maroko z pierwszej połowy spotkania z Senegalem. Muszą dzisiaj wygrać, jeśli marzą o awansie z grupy.
Moja propozycja:
Maroko (-31.5) @ 1.97 Pinnacle✅✅✅ 89:57
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Madagaskar (+23) - Nigeria @ 2.02
5/10
Pinnacle

Kolejny dzień zmagań Afrobasketu. Gospodarze turnieju w drugiej kolejce turnieju pokryli handi z Mali, natomiast nie zrobiła tego Nigeria w starciu z Mozambikiem. Nigeria ma komplet punktów i pewny awans do dalszej fazy grupowej. Być może dzisiaj trener da pograć rezerwowym? Handicap trochę za wysoki dla mnie i gospodarze powinni go spokojnie pokryć. Madagaskar ma jednego lidera, którym jest Andry Rakotoarisoa. Ten koszykarz robi ogromną różnicę. Jeśli chodzi o Nigeryjczyków to skład tam jest wyrównany, nie ma lidera. Jedynie lekko wyróżniającymi graczami są Udoka i Ugboaja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Mam prosbe. Mianowicie ogladalem przed chwila mecz Angoli z Kamerunem i na 10 sekund przed końcem Kamerun prowadził 5 punktami i nie dość, że doprowadzili do dogrywki to jeszcze przegrali. Jeśli ktoś znajdzie w internecie link z końcowką meczu będę wdzięczny jeśli tu umieści.

Co do meczu jeden z lepszych na afrobaskecie, bardzo sie podobal
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom